Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Stingray, Petr - že se na to hoši nevyprdnete :facepalmic:

 

Já sem dneska VŮBEC nezapnul - dal sem si véču a koukám na walkthrough novýho Killzone, hraje to strašlivej jantar, kterej jen žvaní a naprosto nechápe herní principy, deset minut hledá schody a přitom kolem nich dvakrát projde... přesně ten typ herního odpadu, kterej zkurvil všecky hry svojí lamovitostí, protože pro tyhle retardy tam začali dávat nesmrtelnost (oni tomu říkají autoheal, ale ten typ vydrží tak tři zásobníky od enemáků, než umře...), navigační značky na každou hovadinu (přísámbůh, má zvýrazněný i náboje a oživovací sady!) a koridor jako prase (a on to ještě komentuje slovy, jak je ta hra pěkně členitá!)...

 

Mimochodem umírání je tam fakt zajímavý - nejdřív do něj musí enemák vysypat tak dva zásobníky a to mu zrudne obraz, pak ještě tak jeden než umře, a jak tak leží na zemi, tak když má oživovací sadu, tak přilítne jeho dron, oživí ho (přitom do něj všichni enemáci furt střílej) a o v bullet timu (ten se aktivuje vždycky když použije ten health pack) vykosí všecko kolem sebe...

 

Jediný jednodušší sou ty interaktivní filmy, kde jen koukáš a občas máčkneš tlačítko, aby se něco stalo :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší den nebyl z nejpovedenějších, ale opravdová tragédie se stala až v LIDLu  :facepalm_wowp:  :wallbash: zvedaje plato mého oblíbeného nepasterizovaného Argusu (který popíjím speciálně u tanků společně s pojídáním arašídů v chilli těstíčku) ve snaze jej umístit do nákupního vozíku, jsem jej blbě chytil a natáhl si šlachu na prostředníčku pravé ruky. Nemůžu nic dělat pořádně, ani tu p*del si neutřu. Dnes se to pokusím u WoT rozhýbat, ale nevidím to moc nadějně :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že včera jsem na svém účtu odehrál jen sedm bitev, zato podařených. :-) Večer jsem si na kámošově účtu zkoušel tank, který musím mít v garáži a to KV-2. Lidičky, tank je to neohrabaný, pancíř prakticky nemá, reload toho megakanónu je dlouhý ale ten pocit když smahnete Hellcata na ránu stojí zato. Obzvlášť při konfrontaci proti Američanům je to k nezaplacení. Kromě toho je to tank na zlepšování statistik. Stačí za hru dvakrát až třikrát něco trefit a staty letí nahoru jako o život. :-)

 

545454545.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včerejšek byl opět naprosto průměrný. což je na jednu stranu dobře. Člověk aspoň ví, na čem je. Taková bitva, kdy si vemete tři sedmičky a jste čtyři sedmičky na každé straně, potom pět osmiček a šest devítek, kdy naše četa je sedmičková a enemáci mají četu devítek a k tomu modrofialovou, je výsledek vlastně daný. A přesně podle toho to taky dopadlo. Na začátku jsem si řekl, že si jednou vystřelím a to se přesně stalo. Měl jsem SU-152. To je další tank z kategorie "nemám ho rád". Jinak opravdu průměr. Líbí se mi předělaná mapa Severovýchod. Teď je tam tolik možností, že když jste v četě a kašlete jim na ten ochoz a jedete spodem, tak máte na 90% výhru. Protože spodem jedou většinou slabší tanky a na ochoz jedou povětšinou topky s rudou páskou přes oči. Tam se zastaví a čekají. No ono je jedno jestli jedete z jedné nebo druhé báze. Prostě tím spodkem téměř vždy projedete a máte hru vyhranou. Nelíbí se mi Redshire, tam jsem vyhrál jen jednu hru z cca 8 her. A je jedno z které báze, protože teď je to takové polokempení s demencí spoluhráčů, kteří rádi najíždějí před kanóny enemáků. Jinak včera opět prakticky jen čety. I když jsem hrál s novým přírůstkem do našeho klanu a hráčem, se kterým jsem odehrál cca 5 her, tak se nám dařila spolupráce na jedničku. Teda až na poslední hru. O té se raději nebudu ani zmiňovat, protože to byla ostuda. 

 

A ještě připomínka k střílejícímu Pz.IC do vlastních. Taky jsme ho dostali. Hned ze startu šil do kolegy z čety, tak jsem mu jednu pustil na provokačku. A stalo se přesně co jsem očekával. Začal šít do mě. A jelikož jsem byl druhý tank, kterému ubral HP byl okamžitě modrý a AFK. A pokud to byl ten samý hráč, co u zmíněného v jiném příspěvku, tak potěš klobás, to musí být dement. 

 

A ještě jedna připomínka. Nehrejte letadla WT a tanky WoT hned za sebou. Já pak vždycky mačkám nějaké tlačítko pro nějakou akci a sakra ono nefunguje. Nebo hledám radar vpravo nahoře místo abych koukal na minimapu vpravo dole  :biggrin:. Si připadám úplně stejně, jako když jsme měli na střední škole angličtinu a němčinu hned za sebou. To v tom člověk měl potom taky hezký guláš.  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že včera jsem na svém účtu odehrál jen sedm bitev, zato podařených. :-) Večer jsem si na kámošově účtu zkoušel tank, který musím mít v garáži a to KV-2. Lidičky, tank je to neohrabaný, pancíř prakticky nemá, reload toho megakanónu je dlouhý ale ten pocit když smahnete Hellcata na ránu stojí zato. Obzvlášť při konfrontaci proti Američanům je to k nezaplacení. Kromě toho je to tank na zlepšování statistik. Stačí za hru dvakrát až třikrát něco trefit a staty letí nahoru jako o život. :-)

 

545454545.jpg

Jo, jo, KV-2 je mazlík :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že včera jsem na svém účtu odehrál jen sedm bitev, zato podařených. :-) Večer jsem si na kámošově účtu zkoušel tank, který musím mít v garáži a to KV-2. Lidičky, tank je to neohrabaný, pancíř prakticky nemá, reload toho megakanónu je dlouhý ale ten pocit když smahnete Hellcata na ránu stojí zato. Obzvlášť při konfrontaci proti Američanům je to k nezaplacení. Kromě toho je to tank na zlepšování statistik. Stačí za hru dvakrát až třikrát něco trefit a staty letí nahoru jako o život. :-)

 

Vítej do klubu, poslední dobou jedna z mých nejoblíbenějších šestek :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že po středeční frustraci z hraní WOT, sem včera hrál po dlouhé době letadýlka WT. No žádný zázrak to nebyl, ale aspoň sem se u toho tolik nevztekal a WOT zapnul až večer na hraní v rotách s HUGO. Zvedák co by velitel nezklamal a výsledek cca win 8:2 byl dostatečným balzámem na mé zle pošramocené duši z červeného pobliku. :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes 8 výher, 5 proher.

 

Celkově 9 her s osmičkama, z toho 7x proti desítkám. **** YOU WG. Odteď nehraju osmičky dokud jim neopraví MM, kterej tak skvěle upravili. Radši budu jako správnej pedotanker lovit topguny na šestkách.

 

O víkendu nebudu mít přístup k PC, ale vzhledem k tomu že jsou trojnásobky, tak to je tak asi lepší :down:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak zrušili "tier 12", tak to asi hodně nahrálo desítkám co? Protože teď fakt osmy tvrdě čekaj na losy s desítkama, který ve frontách nejsou...

Jako WG paradoxně opět ztížilo expení vysokých tierů (nehledě na to, že na ty nový to chce mnohem víc XP)... dobrá politika na převádění. Protože expit novější stroje je opravdu HC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera nebylo moc času, byl fotbalu den, tak jsem si řekl, že dám jen nějaký OP tanky na zesměšnění nějakých zelených, nebo modrých lam bez ohledu na WR. Moc jsem toho nenajel, ale s T95 mě to cpe furt ty konfrontace a stále Němce. I když se říká, že výhrami se člověk nepřejí, přece jen je to trochu monotónní za poslední dny, tak jsem se snažil do bitev couvat a odrážet se palbou z kanónu, abych si z toho udělal trochu challenge. Jelikož hada na kole a modrý hrát nenaučíš, protihráči se mě snažili najet „do zad“ takže jsem je přece jen zase trefoval. 9 her, 89%WR. Asi pudu hrát Skyrim, protože i takovej Draugar na novice je větším nebezpečím, než dnešní tankisti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší den nebyl z nejpovedenějších, ale opravdová tragédie se stala až v LIDLu  :facepalm_wowp:  :wallbash: zvedaje plato mého oblíbeného nepasterizovaného Argusu (který popíjím speciálně u tanků společně s pojídáním arašídů v chilli těstíčku) ve snaze jej umístit do nákupního vozíku, jsem jej blbě chytil a natáhl si šlachu na prostředníčku pravé ruky. Nemůžu nic dělat pořádně, ani tu p*del si neutřu. Dnes se to pokusím u WoT rozhýbat, ale nevidím to moc nadějně :Smile-playing:

Ze zvedání plat mám inv. důchod :Smile-hiding: vyjela mi z toho plotýnka, ale pro Argus bych si dojel i ve vozíku (s přívěsem) akorát mě minule po jídle způsobil krátkodobou ale sladkou anestézii :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší pozdní odpoledne začalo nejhůře jak mohlo, byl jsem nucen jet nakupovat do Glóbusu, bohužel až do konce hraní jsem z tohoto "šoku" neprobral, takže jsem hrál opravdu hrozně.  :tongue:

Tos mě dostal, já po 4-5 hodinovém "výletu" do Globusu s manželkou, padám únavou, propadám trudomyslnosti a beznaději a umírám. Kříšení zpět do normálu trvá min. 2 dny. :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...