Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Doexpené dělo na AC 46, 100mm .. přemýšlel jsem, jestli nechám 90mm, ale alfa s penetrací mě přemluvila. Zakoupená 110, díky bohu budu mít dělo ihned po vyzkoumání věže, jelikož již parkuji 121, u Japonců zatím furt V. tier, jsem z nich lehce opařen, ale hratelní budou. U Francouzských TD se snažím jet co nejpomaleji, jelikož poté další TD, které bych chtěl jet, není. ( Zbývá mi E3 ( již vlastním E4 ),O263 ( nic extra nepřináší ) a FV183 ( celkově mě neoslovil díky svému metání goldů ) ). Co nahradí heavy Čínu po dojetí a meďáckého Japonce, těžko říct. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:facepalmic:  ti nejak uteklo meritko ne ? 5-10m ?? KV1 ma 7m.. navic 50m proxy spot proste funguje

 

:facepalmic:  Ti nějak uniklo, že mám 700 bitev. Až budu mít 23k bitev jako ty tak mi možná tolik věcí unikat nebude. Kromě toho, píšu tam, že se možná mýlím. Snažím se se učit od zkušenějších hráčů a tyhle výkřiky do tmy mě vážně nezajímají. Kdybych v to měl jasno, tak bych sem nepsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vychladl , vyspal se a zhodnotím trochu včerejšek, od bandy retardů na topkách kdy vrcholem je IS střílející héčka, po FC klanu DIRTY který nazval náš klan děvkama...inu to se mu to s FV 302 hraje.Nakonec jsem se nepřehoupl ani na 50 % , už jsme neměl sil.Čety jsou super, ale když dostanete marasmus tak akorát bolí ruce a oči.

Mno a já nesmím být takovej nerv :-) Je to jen hra, někdy jsem tak zažranej že na to zapomínám, ale polepším se.Čím dál více hráči kempí a spíš vidím jet dopředu TD než HT, což je samozřejmě špatně, ale když není žádná pořádná výuka, když hra nemotivuje hráče aby se skutečně lepšili,poskočíš třeba v tom jejich WG hodnocení o 500 míst a tumáš mega kreditů, například.Nebo zlepšíš si wr a nějaká odměna atd. Možná jsou to blbé příklady, ale takto hráči nejsou motivování aby hráli kvalitněji a milé WG chápu že nemá potřebu motivovat, nejvíce peněz jde z Rudého moře, ostatně jako ve skutečném životě :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já se připojím ke svým soukmenovcům z klanu s tím, že včerejšek bych označil za tragikomedii. Teda začátek byl dobrý. Hrál jsem chvilku sám. Řádil jsem na bojišti jak černá ruka. Pak přišla první četa. Ok, moc se nám nedařilo, nebudu se vymlouvat na rudo. Ale spíše na fakt, že jsme byli jednu jedinou hru z osmi jako top, jinak pořád dole. No to jsme si to užili. Nicméně jelikož jsem závislák, tak jsem si řekl, že dodělám posledních 5500Xp na 250K kreditů. No za normálních okolností by mi to trvalo maximálně 5 her, protože jsem měl v plánu odjet dva dvojnásobky. Světe div se, potřeboval jsem těch her 9, z toho 7x prohra a ani jeden dvojnásobek jsem nedal. 2x jsem neprostřelil tank na naši bázi, když chybělo posledních pár vteřin. Jednou s T-150 do Hellcata a podruhé s IS3 do spodku T34. Jasně, spoluhráči mě označili za nooba, a já si tak i připadal. Ještě bych dodal, že jsem odehrál z těch devíti her sedm v četě, ale nebudu se k tomu vyjadřovat. To co se dělo večer byla ukázka nevyváženosti hry. A to je fakt, který tu hru totálně ničí. Jinak zábavná hra, kde když si ho RNG nevšímá a člověk hraje svou hru, na kterou má schopnosti. A pak přijde nějaký sek a hrajete jak lempl. 

A teď marně uvažuji kde je chyba. Pořídil jsem si T-150 s tím, že je to vcelku slušný tank. A popravdě taky že je. Za volňásky jsem dal pásy, hlavu a dělo. A jelikož jsem měl jeden tank, který jsem opravdu neměl rád, a to IS7, tak sjem ho prodal a dal jsem posádku do T-150. S IS7 jsem měl tragické výsledky a co je zvláštní, že to samé mám i s T-150. Tak nevím, jestli to není posádkou. Ti kluci mají 3 skilly/perky ale vyhrát s tím tankem je nadlidský výkon. 5 her, 5 proher a v jedné z nich můj pátý Acetanker za prohru. Tak a teď zkuste někdo říci, čím to může být. Jestli opravdu tou posádkou, která si nese smůlu už od IS8 nebo prostě mám začarované tanky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem dal jen pár bitev, když manželka na chvíli vypadla ven. Ale jen u dvou bitev jsem se zasmál. První střetnutí- my za USA naše top 2x M4, pak 6T49 a zbytek 4 tier -já T49, pro Briti s 4xChurchil, 4xAt2 zbytek 4ier-výsledek dopředu jasnej 15:6 prohra, ale zastřílel jsem si dost. Druhá bitva to samý , ale proti Němcům- dal jsem si 9killů a spokojeně to raději vypnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera 41 bitev v ráji červeného dobytka, prvních asi 20 s tierem V(type t-34 a kv1), pak asi 3 x osmička, nakonec IX WT, pokud jsem hrál sám, měl jsem winrate 80%, pak jsem začal lézt do čet a končil jsem na 66%, každopádně WN8 cca 2600, což je uspokojivé.....jinak ocenění velká ráže je ještě směšnější než odstřelovač, včera jsem ho měl tak 10x....jinak ve všech hrách mega moc artyn, za poslední dny jsem byl několikrát vypnut oneshotem, nejradši mám sedmičkové hry s KV1, kde je asi 5 cílů, které může arty smahnout a vybere si mě, staré zlé časy se vrací...nejvíc naštvanej jsem byl, když nás vyndali v jedné hře nějací čeští noobíci a ještě měli husté kecy, s X tierem proti IX papíru bych taky uměl machrovat

Upraveno uživatelem Lynx_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší den se nesl ve znamení několika zdarů, ale vesměs opět mírná nespokojenost. Tu M53/55 artinu jsem nejspíše podcenil, když jsem si na ní nepřipravil posádku. 12bitev, 42% to je docela špatná vizitka a neomlouvá to ani 5piv a jedna zelená ve sportbaru při hokeji. Zase plno přeletů, při plném zamíření. Himmelsdorf nepřeje artinám ani v létě, nu a s příchodem zimy se mi zdálo, že hráčům podvědomě zamrzá mozek, protože takovej chaos, co jsem viděl včera, není ani ve vařící vodě, když tam dáte čajový pytlík. Z těch dvanácti her, jsem měl zimní Himml sedmkrát. Btw nepřišlo vám divný, proč je všude sníh, ale kupky s hlínou jsou bez sněhu?

 

Pz.Kpfw II jsem si trochu nahrabal staty a schladit žáhu po artině. Kdybych nepotkal tváří v tvář četu Suicide Division, kteří na stejném stroji ve dvou málem dostáli názvu svého klanu, ty malý, bílý, chundelatý potvory, který vám barví baseballku do červena by se počítali nad dvě desítky. Čtyři hry, chuť vrácena. Kalí to jen 50%WR a poprvé mi stroj jde pod 80%.

 

Wespe klasika, jedna hra, několik one-shotů, výhra a šikula se dží stále nad 70%. Několik dalších dvojnásobků z první, nic velkého a hop na T95, která už brzo porodí vytouženou T110E3.

 

Tenhle destroyer je tak dobrý, jak je dobrý tým, osobně mám raději hru, kdy se nedostanu ke slovu, ale vyhrajeme, než tu kde nastřílím obligátní 4k a prohraju znásilněn někde ve stínu borovic. Včera jsem měl od obého, ale památná bude má první ever konfrontace. USA vs. Sověti, už při odpočtu létali madrfakři na obě strany a atmosféra byla hodně vyostřená. A jak jsem horlivý a s nádávky si nekoušu do rtů, od psaní si ani nepamatuji, jaké byly na bojišti tanky L. Jako nadržený bojový pes jsem se chytl i s vlastním M103, kterého to pak vybičovalo k dobrému výkonu a 4 killům a spolu s mými třemi poníženými sověty jsme s přehledem vyhráli. Nebýt to online, nakonec bychom si asi padli do náručí, jak jsme končili v přátelském duchu. Nakonec 7 her, 57%, takže tak nějak průměr.

 

Zmodral jsem asi jen na dvě hry, takže se zdá, že alkohol uklidňuje. Nebýt tý zaprodaný artiny výsledek by byl OK, tahle jen ta mírná nespokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsme se začal těšit na novej stroj ve Wotku, navíc žádné ufo  a vymyšlené...ze šuplíku nákres v deliriu tremens , že ano , tak čekám že v nejbližším patchi bude:-)))

 

2448636165_4c919d4938.jpg

 

http://en.wikipedia.org/wiki/M50_Ontos

 

Amíci ještě nemaj zásobníkové TD, to by šlo, bude to papír s šílenou palebnou silou, zásobníkem na 6 ran a bude to maličké, takže waflovač utře pysk a pojedou se amícííííííí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší pád do hlubin pokračuje, asi bych si měl dát pauzu. Už dva dny jsem nedostal los se šancí vyšší než 45%. 

 

shot031qrq.jpg

Na tieru 5 bych to neřešil, i jeden hráč dokáže hodně oblivnit bitvu. Ono vůbec ta šance na Win je zavádějící údaj, je zbytečné se z toho hroutit předem :smile: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...