Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jak je možné, že člověk dostane ban, i když ho spoluhráč napadne a on ho v obraně sejme, co to je za volovinu? to se mám jako nechat sejmout nebo co? Třeba ted el hallufu do mě pořád prala PzIC. goldy z kulometu a stabilně mi brala hp, co jsem měl jako dělat? tohle není normální

Ano,s úsměvem na rtech musíš chcípnout a utěšovat se tím,že dotyčný bude na hodinu zabanován..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je možné, že člověk dostane ban, i když ho spoluhráč napadne a on ho v obraně sejme, co to je za volovinu? to se mám jako nechat sejmout nebo co? Třeba ted el hallufu do mě pořád prala PzIC. goldy z kulometu a stabilně mi brala hp, co jsem měl jako dělat? tohle není normální

Nebylo to v kruhu? Jsem někde četl, že tam je to přísnější.

 

Taky jsem pár takovej sejmul, ale horší jsou tyhle !!! A šťouchači !!!  Ty mě pijou krev !!!! :Smile-angry: :Smile-angry: :Smile-angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noeee...voeee...se těším jak po dnech nehraní pěkně zapařím. A poprvé v životě mě chytly záda. No hold 17 mi bylo 36 :biggrin: . Skřípl se mi nějaký nerv....chodím jako nějaký "Quasimodo"...a nejvíc to bolí, když sedím u PC :devil: . Takže jsem v prrrrr....

Doktor mi dal včelku do zadku a mast...výsledek? Ještě mě navíc bolí zadek a tričko se lepí na zádá díky masti... :woot: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebylo to v kruhu? Jsem někde četl, že tam je to přísnější.

 

Taky jsem pár takovej sejmul, ale horší jsou tyhle !!! A šťouchači !!!  Ty mě pijou krev !!!! :Smile-angry: :Smile-angry: :Smile-angry:

To jsi měl dobré nervy.....já bych ho smahnul ihned. Tenhle lidský odpad nesnáším. BAN NEBAN šel by ihned.

A poslal jsi to na support? Za tohle jsou  BANy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej Dušíně...

A kde zmizel tvůj podpis péťo,štvala tě ta převládající červená barvička u všech hodnot či co?? :Smile_trollface-3:

delší čas jsem tu nebyl tak reaguji až teď..

 

klidně mě nazývej Dušínem, nebo jakkoliv tě napadne. ale mě se prostě nelíbí když hráč nadává ne tomu troubovi co sedí za klávesnicí, ale jeho rodině.. zvlášť urážení matek je u slaboduchých jedinců ve velké oblibě... já si taky ve hře a zvlášť v garáži servítky neberu, ale výše zmíněné urážky jsou (pro mě) už fakt přes čáru a vždycky když někdo tohle použije tak moc moc toužím po osobním setkání s takovým duševním mrzáčkem... bohužel jsou tito "hrdinové" schovaní v bezpečí doma za compem..

 

a ano podpis jsem odstranil přesně z tohoto důvodu.. taky jsem to cca měsíc měl místo podpisu abych předešel invektivám od různých šťourů.. cituji: "podpis jsem odstranil protože už se nechci dívat na to jak si kur.ím staty" všechny kolonky se mi začaly červenat potom co jsem začal hrát pouze tiery 7+ solo public a expil 4 nové stroje.. pouze 2 kolonky zůstávaly zelené.. udělená DMG a průměrný tier.. prostě nejsem taková skila abych to sám držel nad 57% a nechtěl jsem to kompenzovat hraním čet nebo low tierů.. už delší dobu (cca půl roku) se snažím od různých statistik odpoutat, protože mi to kazí potěšení ze hry a opravdu nechci dopadnout jako Reeiky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

delší čas jsem tu nebyl tak reaguji až teď..

 

klidně mě nazývej Dušínem, nebo jakkoliv tě napadne. ale mě se prostě nelíbí když hráč nadává ne tomu troubovi co sedí za klávesnicí, ale jeho rodině.. zvlášť urážení matek je u slaboduchých jedinců ve velké oblibě... já si taky ve hře a zvlášť v garáži servítky neberu, ale výše zmíněné urážky jsou (pro mě) už fakt přes čáru a vždycky když někdo tohle použije tak moc moc toužím po osobním setkání s takovým duševním mrzáčkem... bohužel jsou tito "hrdinové" schovaní v bezpečí doma za compem..

 

a ano podpis jsem odstranil přesně z tohoto důvodu.. taky jsem to cca měsíc měl místo podpisu abych předešel invektivám od různých šťourů.. cituji: "podpis jsem odstranil protože už se nechci dívat na to jak si kur.ím staty" všechny kolonky se mi začaly červenat potom co jsem začal hrát pouze tiery 7+ solo public a expil 4 nové stroje.. pouze 2 kolonky zůstávaly zelené.. udělená DMG a průměrný tier.. prostě nejsem taková skila abych to sám držel nad 57% a nechtěl jsem to kompenzovat hraním čet nebo low tierů.. už delší dobu (cca půl roku) se snažím od různých statistik odpoutat, protože mi to kazí potěšení ze hry a opravdu nechci dopadnout jako Reeiky..

No už jsem reagoval strejdo,pouze jsem enemákovi,který snad hrál s nepřítelem napsal řešení,díky kterému bych byl o něco spokojenější a nemusel se nervačit..tak nějak sem si už zvykl na tu idiocii na publiku,bohužel retardy,kempery a poškozovatele našeho týmu už netrestám palbou,což je další ochrana red army od WG,i když občas je to snad potrestá..je třeba být stále vynalézavý..zažil jsem nulu,která za teamkill koupila 40 reportů+jsme jej oddělali..ještě se mi v garáži smál,že zabanován nebyl..fakt super..no a ten tvůj podpis..popravdě sem myslel,žes ten účet prodal a hraje na něm někdo jiný,jelikož dle mne není možné,aby člověk tak brutálně zhoršil svůj styl hraní(pokud mu neodejde HW či nepřijde při nehodě o ruku)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebylo to v kruhu? Jsem někde četl, že tam je to přísnější.

 

Taky jsem pár takovej sejmul, ale horší jsou tyhle !!! A šťouchači !!!  Ty mě pijou krev !!!! :Smile-angry: :Smile-angry: :Smile-angry:

 

 

moc pěkné video , že ty kopíruješ akcida ? :-))) jdeš na to od lesa :-P

 

jinak souhlas, to jsou doslova upíři

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak dnes nakonec to dopadlo dobře a to až poté co četaři vyměnili EU1 za EU2. Na EU1 to dnes byl doslova horor, včetně jednoho naprosto lahůdkového bota Tiger 1, po krásné smahnutí mé IS-3 od prasete WT e100  / nějak mě nebaví co hra osma to desítky /.

Když se nedaří je třeba změnit server, bo na jedmom je příliš velká jak říká JK retardos aura ,,,....

 

Takže nakonec převládá spokojenost :-) ..ale bylo to dnes náročnější než včera

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...