Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera jsem se bavil nadmíru. MM přál naší četě jak snad nikdy a v 90% jsme byli TopTier nebo minimálně Med. Nejvíc jsem se bavil při hře, kdy jsme vzali tři KVS a dostali Útesy. Říkám klukům že pojedem na banán, tam zastavíme jen chvilku a zbytek už rozsekáme z vrchu. Kolega jen podotkl: Kéž by. On pesimismus byl na místě, protože až na nás tři a dva u enemáků byli všichni rudooranžoví. No a jak jsem naordinoval, tak to i dopadlo. Nicméně takto dopadali téměř všechny hry, kdy jsme enemáky válcovali jednoho za druhým. Bohužel nám ani jednou nevyšli bratři, ale to nevadí. Sice ocenění pěkné, ale tak na druhou stranu nemusíme mít všechno  :biggrin:. 

Jinak jsme se shodli, že hráčů v artynách opět přibývá. Je to až neskutečné množství a musím uznat, že ani při mém nástupu loni v červnu jich tolik nejezdilo/nestálo. Dokonce i na dvojkách už potkáte bez problémů tři artyny. To se nebavím o pětkách a výše. Popravdě já se s nimi trápil. Občas jsem si je zajezdil, ale už jsem všechny prodal, protože je to vážně nuda. Ale taky jsem na to přišel malinko později. A když už mého TigraP smahla M44 s goldem za 800, tak jsem byl vážně hodně naštvaný. Ale jen na chvilku. Nebudu se přeci rozčilovat tím, že borec je jinak ňouma a nic jiného neumí. A když ho baví střílet goldy, tak proč ne. Počítám, že musel za tu bitvu být hooodně v mínusu. A jelikož to nebyl bůh ví jaký borec, tak vydělat to zpět musí být docela opruz. 

Začíná víkend, tak jsem zvědav, jestli mě kluci ochrání od mého víkendretardaurabulhar  :biggrin:  a já ho přežij ve zdraví a i s úsměvem na rtech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsme se shodli, že hráčů v artynách opět přibývá. Je to až neskutečné množství a musím uznat, že ani při mém nástupu loni v červnu jich tolik nejezdilo/nestálo. Dokonce i na dvojkách už potkáte bez problémů tři artyny. To se nebavím o pětkách a výše.

Že by se až tak zvedl počet artyn v low?

Ve dvojkách to bývalo většinou průměrně z pěti bitev asi takto: 1x bez,  2x jedna arty, 2x dvě arty na tým.

V trojkový bitvě to bylo drsnější. Každá druhá bitva za účast tří arty na tým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já měl včera zase pekelný den. Odpoledne se ani v četách moc nedařilo, tak jsem si večer řekl že to raději nebudu někomu kazit a musel jsem i často odbíhat tak jsem hrál sám. Po dlouhý době jsem vytekl a třísknul do stolu, mizející tanky, netrefím ani vrata od stodoly, neprostřelení lehkých tanků z boku, 2x za sebou v jedný bitvě  jsem chytnul s tankem se kterým jsem nikdy nehořel, no asi sedm porážek za sebou.

 

Taky jsem vypnul Konfrontaci. To co tam WG míchá je neskutečný. Včera já za američany, proti nám 4x Waflovač, u nás nelepší TD 1x T30. Za rusáky nemá cenu mluvit. Namíchá to 11x ISU a 4x IS3, slepý ja myši, nenastřílíte nic, ani soupeře neuvidíte. Ze začátku bylo pár Konfrontací zajímavých, ale převládají tam extrémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Balvane, já vypnul konfrontaci hned po nainstalování patche. To samé mám už dlouho vypnuté Střetnutí a obrana/útok...na rozčilení občasné fakt stačí standartka . Konfrontaci jsme hrál  jen jednou, kdy ji měl kolega v četě zaplou, jediné pozitivum jsme tam viděl, že to byla hra bez artyn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Balvane, já vypnul konfrontaci hned po nainstalování patche. To samé mám už dlouho vypnuté Střetnutí a obrana/útok...na rozčilení občasné fakt stačí standartka . Konfrontaci jsme hrál  jen jednou, kdy ji měl kolega v četě zaplou, jediné pozitivum jsme tam viděl, že to byla hra bez artyn.

Kolega ji má zapnutou stále a modlí se, aby když hraje četu s tebou ta Konfrontace nevyskočila. Protože by jsi byl hned naštvaný  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě konfrontace nevadí, většinou to je slušnej masakr, což mi vyhovuje, navíc bez artyn, což mi vyhovuje ještě víc. Ale možná to je tím, že sem jí zatím jel vždycky s Němcem, kterej není slepej a vidí.

 

Musím ale poděkovat spoluklaníkům, včera čety super, rota super, akorát ty CW sem pokaňhal. Já prostě na devítce a desítce neumím, protože je nejezdím, a nejezdím, protože je neumím. A teď SerBe raď :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky nataženým zádům nudím..nemůžu spát...tak jsem si vůl ráno v sobotu zahrál....ano já a ráno ovíkendu...od 7:30 do 9:30.

Já jsem nepoučitelný magor. Jezdil jsem sám...nemůžu pořádně hejbat s myší, tak jsem si blbnul s prckama. Ikdyž jednu hru s T30 jsem taky dal...sice jsem byl mezi 12x 10 první v hodnocení, ale lost. kvalita hráčů na desítkách je stejná jako na dvojce.

Vždy začínám MKIII...a dnes poprvé jsem 3x po sobě sním lostnul! To se mi ještě nepovedlo..a to prosím za tři hry jsem dal 17killů! No ráno a víkend...fotři spí a fakani hrajou.

Nedalo se pořádně hrát s ničím. Jen s Pz38 a T40 to celkem šlo.

Ale člověk aby vyhrál tak musel zarhát tak jako na snímku. Měl jsem takové tři hry s T40zasebou. S T40 byl jen jeden lost....naše šestky umřely během 2minut. Já nastřílel 1800dmg, ale to je na šestky málo. M6 s AT8 mě sundaly.

O víkendu fakt nehrát..a když tak v četě ...a trojčlené.

 

1393058782.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

ohledně konfrontace, zase co to vymysleli.... nemůžou dát amíky proti němcům na Redshire fakt to není fér když němci nesklopěj dělo a amicí jo, měli by to nějak pořádně vybalancovat, ale to budu asi na nich chtít moc, prozatím tento mod taky vypínám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dám si pár bitev sólo...kua zas prohrávám no nic,sou tady kluci v četě připojím se..po půl hodině...kua samé losty to je děs já končím..a byl sem bez parťáků..ok..dám zase pár bitev sámna pedo tierech se daří..pak dlaší četa..s dvěma fialka..pak jednou..a pak konec..jako sorry,ale ten matroš já bych fakt blil,nesktečné tuny odpadu..MM ok,ale prostě vždy stejný scénář,během 3 minut prohráváme o 5 tanky..neuvěřitelné porážky..7 v řadě..ve fialovo zelené četě..jednu bitvu jsem nasraně odstřílel full gold a zas nic..takto nějak to vypadalo neustále..spoluhráči se buď topili,nehráli nebo byli prostě retardi..a už hodně lidí kolem se ozývá,že po 8.11 dostávají všichni neskutečné nakládačky..žádná konspirace,jen názor..ale prostě v takové četě c sem měl dnes sem dříve měl bez problémů 70%+ win rate..dnes??jestli jsme měl 40% tak je to moc..já i kolega stock gun,ovšem to nic nemění na výsledcích,své jsme nastříleli..poslední vzepětí sil,kdy jsem do bitvy dal fakt vše,kdybych hrál znechuceně,lostneme ještě dřív a ještě hůř..a stejně prd..fakt ne totok..snad budou roty dnes,nebo mě jebne..

949768d33f464f15c50b16ca91907918.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska pár her a mám chuť to opět odinstalovat...

 

VIII a IX tam to ještě ujde, ale co se děje v X to je prostě neskutečně nechutný. Na všech desítkách mám win okolo 55 až 65%, jenom T-62 40%. A to jenom díky tomu, že když jsem jí doexpil a začal hrát, tak je hra ve fázi, kdy X už má a bohužel i aktivně hraje každej negramot a hlavně díky debilním Waflovačům jsou hry všechno, jenom ne vyvážený. Někomu je to jedno a prostě X nehraje, ale já jsem poslední roky vše podřizoval expení, abych měl dostatek X a mohl hrát jenom X. Je to prostě Finále hry a i kvůli schopnostem do CW. Bohužel WG si z desítek udělalo výnosný byznys a proto poslední vyvážená úroveň jsou VIII. 

 

Co mě nejvíc vysírá je MM, kdy dneska jsem měl v týmu ve 3 bitvách 1 až 2 WTF a vždycky max 1000dmg a chcípli mezi prvníma a naproti min. 2 a většinou min 5000dmg a ať si říká kdo chce co chce, žádnej jinej tank nemá takový vliv na bitvu.

 

Takže pokud něco s WTF a dalšíma TD a celkově s vyvážením X něco neudělají, tak to budu nucen odinstalovat nadobro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw nerf Xkových TDček osobně vítám,sleduji,že jich opravdu ubylo......

695db76dc87c5321512b5f7f2fb35a66.jpg

njn, nerf alfy o 100 je opravdu moc :down:

 

BTW o tý vyváženosti - ani na tier 4 a 5 se to nedá moc hrát, každej pablp co si honí staty a ego jede Pz IV nebo M4 s houfnicí a vypíná kohokoli na ránu. To se těm nováčkům pěkně znechutí. A nejen nováčkům, všem kteří jezděj některý tier 4 for fun, jako já Pz III. Měli by jim ty HEATy odstranit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, kluci....tak mě po pročítání najednou napadlo....kdo Vám to furt dává na p...el, když jsou všude (i u nepřátel) samý rudoši???....že by oni?....tak to asi budou zřejmě z docela slušnýho oddílu ne? :-) ...když jeden prohraje, tak druhej musí, logicky, vyhrát ne?....a řeči typu, že Vám to prohrál Váš tým neberu.....rudoši jsou všude.....i u nepřátel. No, uznávám, trochu jsem si rejpnul :-))    Já jen pozoruju, jak si tady všichni (ano, ne úplně všichni) stěžujou na retardy v týmu.....nikdo tu neříká třeba:  dneska jsem hrál jak jelito, moc jsem nepřemejšlel, oblbnutej svýma statama jsem se choval jak nesmrtelnej  a ejhle, dostal jsem od rudochů po čuni.....nééé, všichni jen: zase mi to prohrál neschopnej tým, já chudák machr borec skiller se můžu přetrhnout a je to marný, je to marný, je to marný.....screeny nastřílenýho mega HP jsou nic neříkající...jak už někdo někde podotknul.....není podstatný kolik nastřílíš, ale KDE a KDY!.

 

To já sem včera hrál jak noob, sžíval jsem se s novým tankem, neměl jsem trpělivost a dokonce jsem i párkrát udělal tu hloupost, že jsem z krytu vyjel na jeden tank a bum, byli tam dva či tři.....chcíp jsem dřív, než jsem stihnul říct: ...a do p..i ! To, co jsem prohrál, jsem prohrál.....rudej tým s tím nemá co dělat. A když budu chtít postnout screen s x tisícem nastřílenýho HP, tak bych ho taky někde našel.

 

Hele, kde mají rudí noobové svoje WoT pokec stránky, protože tady jsou jen samý machři zabijáci......(už Vám to cvaklo?) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, kluci....tak mě po pročítání najednou napadlo....kdo Vám to furt dává na p...el, když jsou všude (i u nepřátel) samý rudoši???....že by oni?....tak to asi budou zřejmě z docela slušnýho oddílu ne? :-) ...když jeden prohraje, tak druhej musí, logicky, vyhrát ne?....a řeči typu, že Vám to prohrál Váš tým neberu.....rudoši jsou všude.....i u nepřátel. No, uznávám, trochu jsem si rejpnul :-))    Já jen pozoruju, jak si tady všichni (ano, ne úplně všichni) stěžujou na retardy v týmu.....nikdo tu neříká třeba:  dneska jsem hrál jak jelito, moc jsem nepřemejšlel, oblbnutej svýma statama jsem se choval jak nesmrtelnej  a ejhle, dostal jsem od rudochů po čuni.....nééé, všichni jen: zase mi to prohrál neschopnej tým, já chudák machr borec skiller se můžu přetrhnout a je to marný, je to marný, je to marný.....screeny nastřílenýho mega HP jsou nic neříkající...jak už někdo někde podotknul.....není podstatný kolik nastřílíš, ale KDE a KDY!.

 

To já sem včera hrál jak noob, sžíval jsem se s novým tankem, neměl jsem trpělivost a dokonce jsem i párkrát udělal tu hloupost, že jsem z krytu vyjel na jeden tank a bum, byli tam dva či tři.....chcíp jsem dřív, než jsem stihnul říct: ...a do p..i ! To, co jsem prohrál, jsem prohrál.....rudej tým s tím nemá co dělat. A když budu chtít postnout screen s x tisícem nastřílenýho HP, tak bych ho taky někde našel.

 

Hele, kde mají rudí noobové svoje WoT pokec stránky, protože tady jsou jen samý machři zabijáci......(už Vám to cvaklo?) :-)

Nehledej v tom nic než jistou úlevu.

 

Určitě víš, kdy a kde je nejlepší nastřílet. Nauč mě to mistře. Vždy se někam rozjedu a pokud mám odolnej tank, tak i do 1. linie. Většinou i sám. Střílím, střílím, zabíjím a najednou mám nepřítele v zádech. Měl jsem jet s těmi lemming? Možná by někdo z nich přežil, kdybych ty dva enemáky, co je zastavili a zničili rozsekal já. Ale počkat, ono by pak vjelo do zad dalších 5 tanků. 

 

Arty. Dnes jsem dal 11 bite Lorr 155 50. 11 proher. Myslíš, že mohu nějako ovlivnit bitvu? Se strojem, co je rád za 1200 dmg? "Tým" hraje ve 14 lidech. A i když celou hru střílíš a netrefuješ, tak si asi neřekneš, že je to tvá chyba, že máš 11 porážek v řadě. 

 

Také jsem jel stock T69. Střílel jsem doslova celou hru. 3500 dmg. Prohra jak jelito. Byla to má chyba? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Hele, kde mají rudí noobové svoje WoT pokec stránky, protože tady jsou jen samý machři zabijáci......(už Vám to cvaklo?) :-)

No proč né tady, že jo. Jenže mohu říct, že minimálně 75% rudých noobů nemá ani šajna, že nějaké forka existují. Ti, kteří mají zájem, tak si forko najdou, popřípadě potom píšou. A přesně podle toho to taky vypadá. Já byl taky rudý noob. Díky forku, videím a radám zkušenějších jsem už jen zelený noob. Ale vůbec mi to neva tady psát. Když se podíváš, tak je tady osazenstvo o hodně lepší než já. No a to se mám po.....? A ano, bohužel ti ruďoši ti zkazí hru, i vyhranou. Dnes to bylo minimálně ve dvou bitvách. Kdyby tam byl člověk, co trošku přemýšlí, tak ty hry mohli dopadnout jinak. Jenže oni mají problém, oni nečtou, na nic nekoukají, nemají zájem se zlepšovat. Prostě hrají. Tak ať hrají, ok. Já jim to neberu. Ale občas by mohli zapnout minimálně dvě mozkové buňky navíc. Ale to chci moc. 

Tvůj příspěvek beru jako výkřik do tmy. Až budou ti ruďoši číst a psát své příspěvky, rád si je přečtu. WoT není můj život, je to prostě zábava. Ale když se chci bavit, tak to musí být zábavné. Těžko je zábavné prohrávat pořád a pořád dokola. Jestli to baví tebe, tak jsi dle mého soudu sadomasochista. A těžko zhodnotím své počínání slovy: hrál jsem špatně, protože mě hned rozsekali. Povětšinou to je tím, že jsem byl na špatném místě, protože jsem uvažoval nad tím, že většina těch pablbů jela na nesmyslné místo a tam kde jsem byl já, byl maximálně jeden až dva spojenci. 

Takže ano, dneska jsem zahrál špatně Lakevil, kdy se na mě a kolegu vyhrnulo sedm tanků. A jelikož tam byl ještě jeden spojenec, tak jsme hru totálně pokakali. Je mi líto mých osmi spoluhráčů, kteří v průsmyku vychípali na čtyřech tancích. Museli mít bulhary a já nevím co ještě, že nebyli schopni si s nimi poradit. Moje chyba. Neměl jsem jet do města ale do průsmyku. Snad by jsme se nenechali zezadu rozsekat tím zbytkem, co projel městem.  :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muehehe, pobaví mě občas ty výkřiky do tmy, že dotyčný nezvládá dlouhodobě své emoce, a už hru X dní nezapnul a nemá to v plánu :-) Budiž ti přáno, ale chlubit se s tím tady mi přijde, jako když alkoholik v absťáku obchází kolem výkladu obchodu s chlastem, slintá nad vystavenými láhvemi a o každém v obchodě předpokládá, že je to stejný alkáč jako on... :Smile_trollface-3:

 

EDIT: a další - naříkání nad prohrama (a ještě stylem: prohra za prohrou, to snad néé) od hráčů, co mají 60% WR a víc :facepalm_wowp: Na každé straně je 15 lidí plus RNG, prostě je to občas o smůle nebo o chybném rozhodnutí, a vy svým skillem tohle vše ve VĚTŠINĚ případů zlomíte na svou stranu. A přesto tu pak brečíte. Nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: a další - naříkání nad prohrama (a ještě stylem: prohra za prohrou, to snad néé) od hráčů, co mají 60% WR a víc :facepalm_wowp: Na každé straně je 15 lidí plus RNG, prostě je to občas o smůle nebo o chybném rozhodnutí, a vy svým skillem tohle vše ve VĚTŠINĚ případů zlomíte na svou stranu. A přesto tu pak brečíte. Nechápu.

Vem si do rukou nějakej průměrnej stroj. Dej ho do stocku a kup novou posádku (pokud chceš HC). Dej potom vědět, jaký máš win  :biggrin:

Protože bohužel platí, že pokud nezastřílíš, tak je to prohra, protože to za tebe nikdo jiný neudělá. To platí, i když jsi na dně tabulky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Namontoval jsem na ARL 105mm dělo a musím říct, velice zábavnej stroj. Opravdu vřele doporučuji, páč já si jej zcela určitě nechám v garáži. Původně jsem chtěl tuto lajnu jen co nejrychleji profrčet až na AMX 50 100, ale toto mě tedy mile překvapilo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

EDIT: a další - naříkání nad prohrama (a ještě stylem: prohra za prohrou, to snad néé) od hráčů, co mají 60% WR a víc :facepalm_wowp: Na každé straně je 15 lidí plus RNG, prostě je to občas o smůle nebo o chybném rozhodnutí, a vy svým skillem tohle vše ve VĚTŠINĚ případů zlomíte na svou stranu. A přesto tu pak brečíte. Nechápu.

takový grc jsem dlouho nečetl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale, milý Zvedáku, já si na porážky nestěžuju. Já je beru jako (nepříjemnou) součást hry. Jasné, že se stock strojem nenastřílím, a win nezařídím, to mi nemusíš povídat, expil jsem jich dost. Ale řeč byla o něčem jiném, já stock tank nezmiňoval a vcelku ani nerozumím, proč ses chytl mého příspěvku zrovna ty. Jmenoval jsem tě někde?

Spartan má taky problém s chápáním psaného textu. No nic, já vám to usnadním.

 

V podstatě jsem vás tam vychválil, to WR co máte znamená, že vyhráváte (ve většině, o které se průměrným hráčům ani nesní) přese všechny komplikace, co se ve hře vyskytují. Co chcete? 100% WR?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...