Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Svejku aby jsi nebyl zklamany. Jako delo super(az na dobu nabijeni) a tank papir, ale co je nejhorsi posledni dobou, je MM. WG se rozhodlo, ze 8 tier proste musi hrat proti 10 tieru. Za poslecnich 30 her s timhle strojem mam 23 her proti desitkam, kde to uz je na ******. Cili vetsinou 5-6 X, 5-7 IX a zbytek VIII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám cca 10ti denní přestávku od hry.

 

Od (před)vánočního patche 8.10 jsem začal mít velké problémy s lagy, skokově mi kleslo fps, na některých mapách až k hodnotám pod 10 fps, takže zcela nehratelné. Udělal jsem vše možné s PC (různé play boostery, čistění na viry,spamy, aktualizace ovladačů, odinstalace hry a zkouška hry bez modů atd.), takže se to trochu zlepšilo, ale jen mírně. Hrál jsem, ale občas se to sekalo, na některých mapách trvale - což mne utvrzuje v tom, že chyba není v mém už starším PC.

 

Ale jinak fps kolem 30-40, žádná sláva, ale hratelné. Ale přesto okamžiky, kdy mi hra začala lagovat, takže mnoho pádů, utopení tanků či výstřelů, tam, kde byl protivník před několika okamžiky. klesající WN7/8, klesající chuť ke hře.

 

Po patchi 8.11 skokově kleslo fps na 5-15, těch 15 už luxus, takže nehratelné.

 

Domluvil jsem si s kolegou, který hoví IT, že se na mého dědečka koukne, což se se stalo nyní o víkendu (resp od čtvrtka, kdy jse mu je j přivezl). Dnes si nesu uzdravený a lehce upragovaný PC domů, jsem zvědavý na to, co to udělá. Ale pokud se hratelnost nezlepší, tak asi budu trochu smutý, ale bude to dost možná defintivní tečka do konce se hrou.

 

Protože nechci a nebudu investovat do nového herního PC, protože jinak nic nepařím a investici bych chápal jako investici WG a ta hra je prostě už za (alespoň pro mne) zenitem.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svejku aby jsi nebyl zklamany. Jako delo super(az na dobu nabijeni) a tank papir, ale co je nejhorsi posledni dobou, je MM. WG se rozhodlo, ze 8 tier proste musi hrat proti 10 tieru. Za poslecnich 30 her s timhle strojem mam 23 her proti desitkam, kde to uz je na ******.

Jo jo...s tím počítám. Třeba ani pak 8 nebudu hrát.....uvidíme. Ale ten stroj chci. Papírovost mi vůbec nevadí. Jediný stroj co opravdu drží a mám ho je KV1. Jinak je to jen pancíř na papíře....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím hůře. Nebo tím lépe, sám nevím.

 

Já jsem slušný závislák, a pokud hra se bude chovat jako po 8.11, tak končím, což bude trochu bezesporu šok, protože jsem hrál bez dvou delších přestávek, které měl znechucen hrou za ty tři roky, prakticky denně.

 

A o tomto víkendu, kdy jsem měl vynucenou pauzu, jsem zjišťoval, kolik jsem měl najednou času navíc, který bych jinak trávil u tanků. Na druhou stranu jsem byl chvílemi takový nesvůj prostě závislost je závislost...   :sick:  :confused:

 

S těmi lagy, které jsem měl po 8.11 se to hrát nedá a nový PC kupovat nebudu, protože jinak na vše ostatní ten stávající stačí 100%ně.

Mám odjeto 29000 bitev, zažil jsem prakticky vše v této hře, kterou hraji od května 201. Hodně věcí se zlepšilo, o tom žádná. Ale chování marketingového oddělení WG vyhrálo nad vývojáři a hra jako takové jde vinou tohoto do kytek.

 

Ty důvody sem psát nebudu, protože se to zde točí stále dokola, znají je všichni, kteří mají něco odehráno a nepatří mezi rudou většinu, protože ti jsou přesvědčení, že hrají dobře. V tom jediném se asi shodnu se Serbem.

 

Mrzelo by mne to v klanu, protože v BIA-3 je skutečně fajn parta, a Mitch jako velitel je těžce za vodou, pohodář a férový chlap, to by se mi přeci jen trochu stýskalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svejku aby jsi nebyl zklamany. Jako delo super(az na dobu nabijeni) a tank papir, ale co je nejhorsi posledni dobou, je MM. WG se rozhodlo, ze 8 tier proste musi hrat proti 10 tieru. Za poslecnich 30 her s timhle strojem mam 23 her proti desitkam, kde to uz je na ******. Cili vetsinou 5-6 X, 5-7 IX a zbytek VIII.

 

není čeho se obávat, MM standartní VIII, Nail máš asi bad luck, já to mám tak 50/50, ten tank je na svém tieru král

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky o tom uvažuju. Už tak je ta doba zaměření strašná. Přesnost taky. Ale nějak to odjezdím....města jsou ok, ale velké prostory....to je pro ARL44 peklo. Vidí to každý na kilák, do boku se trefí i slepej a samotný stroj nic netrefí...než zaměřím tak se enemák buď hýbne, nebo ho naši sundají. Škoda že ARL nemá nějaké flusátko jako KV1. Rychlé přesné....nebo kdyby ARL vydrželo jako T150. T150 taky zaměřuje týden(3,4), ale vydží. Hrál jsem T150 ještě před normalizací pancíře a už tak vydržela neskutečně. Lovec KV1S jako blázen.....

Ale AMX100 zato bude stát. 8 třídu jsem hrál neraději a teď ji vůbec nehraju. S Ferdou a ISU je člověk na nových mapách k smíchu.

Jenže stejně na další tier budeš potřebovat ten poslední gun DCA 45 , sice delší zaměřování ale lepší pene a jak jsem četl, tak je lepší všechno potřebné vyzkoumat na ARL44, protože 7.tier je prý porod, už se na to moc těším (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže stejně na další tier budeš potřebovat ten poslední gun DCA 45 , sice delší zaměřování ale lepší pene a jak jsem četl, tak je lepší všechno potřebné vyzkoumat na ARL44, protože 7.tier je prý porod, už se na to moc těším (:

Já už mám tu druhou 90 a tuším že tu taky nástupce má...ted si to nevybavuji. Tahle stačí...základní pene 175 a s gold 248. Pohoda i na devítky. Hold budu zlatit no. Po doublech to přežiju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Dardanel: Až se zastrčíš Serbovi uplně do zadku, tak dej vědět, co jsi tam našel, tady ty tvoje citace jeho výroků mi způsobují nevolnost...jsem nevěděl, že anální speleologie frčí i zde, tady za to nic nedostaneš, tady nejsi v práci!

 

A copak chlapečku?.....problém s nervíčkama?.....aby Ti nepraskla žilka......nemusíš se mnou souhlasit, dokonce Ti můj pohled na věc může i velmi vadit, ale snížit se k osobním urážkám??.....no no no.....to o Tobě a kvalitě Tvých názorů říká mnohem víc, než obsah Tvých příspěvků.......kouknul jsem na Tebe....no....že by jsi zrovna zářil se říct nedá.....ale jak si řek, možná je moje místo na noob stránkách, Ty o nich rozhodně musíš vědět víc než já....nemám problém se k Vám přidat :-)

 

Podívej na Švejka, ten mě pošle do pr..le relativně slušně a na úrovni, Tak nějak by to asi mělo být, ale TY...no, ty jsi jinej level.....a bacha na tu žilku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A copak chlapečku?.....

mno myslim ze kdyby sis nenahonil staty 4,1k bitev na PzIV tak je nebudes mit o facku lepsi nez casiopeus ale mozna i horsi. ... ale dost porovnavani pindiku..

Myslim ze se do tebe zas az tak nenavazel natoz urazel abys musel tady trollit neco s prasklyma zilkama - nemam u postu od casiopea pocit ze by mel problem s nervama narozdil od tebe.. tva reakce na jeho post mi prijde o par levelu vic urazliva nez ta jeho.. a kdyz tady zacinas neco o urovni a osobnich utocich v prispevcich tak zacni zpytovat u sebe

 

jinak az na par spise drobnych vyjimek s prevaznou casti toho tvyho postu Hele, kluci... souhlasim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže stejně na další tier budeš potřebovat ten poslední gun DCA 45 , sice delší zaměřování ale lepší pene a jak jsem četl, tak je lepší všechno potřebné vyzkoumat na ARL44, protože 7.tier je prý porod, už se na to moc těším (:

Samozřejmě, na ARL je potřeba vyexpit vše co jde (a že je toho kua hodně, snad 100k expů je potřeba na šestym tieru !!! omg)

 

M4 45 + 105mm a střílet jen goldy = velice dobře hratelný stroj, pro mě to bylo jako BDR příjemný překvapení. Krásně hratelný, rozdá tuny dmg, velmi rychlý expení. Ale nejsou to tanky co bych si v garáži nechal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je na čase si dát asi pauzu, protože je to skoro pořád stejný.

Cukatůra, lagy a mizerný šance na win. Dnes jsem to v bitvě odhadoval na horko těžko 30% šanci. Marder 38 je v bitvě proti E-25, M 18 či  KV 2 neohrabaný snadný cíl, takže už na začátku to máme 14 strojů proti 15. Prohra za 5 minut 7:15. 3/7 úlovků díky našim artynám jinak to bylo ještě horší  :sad:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes 3/4 her hrál s Kanárem a krásně nám to šlo. Asi po 15 bitvách 90% vítězství, potom to trošku kleslo a nakonec zastavilo na 75%. Jednu hru jsem si zapamatoval... Erlenberg, krásný los šestek na topu. Po 20ti sekundách se tři naši utopili... Kanár už to odepsal, já ještě viděl naději. Tu jsem po pár minutách však ztratil  :biggrin: To co vymýšlejí někteří jedinci je nemožné. Nakonec jsem zbyl sám proti sedmi. Byli tam borci z TESLY, tak jsme se honili po mapě a nakonec mě jeden dostal. Po bitvě mi napsal a pochválil za pěknou hru. To se často nevidí a udělalo mi to radost, většinou mi lidi píšou něco ve smyslu: *****ng gold noob apod. Tak jsme si chvíli popsali a na porážku jsem zapomněl. Celkově dnešek hodnotím velice kladně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes 3/4 her hrál s Kanárem a krásně nám to šlo. Asi po 15 bitvách 90% vítězství, potom to trošku kleslo a nakonec zastavilo na 75%. Jednu hru jsem si zapamatoval... Erlenberg, krásný los šestek na topu. Po 20ti sekundách se tři naši utopili... Kanár už to odepsal, já ještě viděl naději. Tu jsem po pár minutách však ztratil  :biggrin: To co vymýšlejí někteří jedinci je nemožné. Nakonec jsem zbyl sám proti sedmi. Byli tam borci z TESLY, tak jsme se honili po mapě a nakonec mě jeden dostal. Po bitvě mi napsal a pochválil za pěknou hru. To se často nevidí a udělalo mi to radost, většinou mi lidi píšou něco ve smyslu: *****ng gold noob apod. Tak jsme si chvíli popsali a na porážku jsem zapomněl. Celkově dnešek hodnotím velice kladně.

 

Já dnes hrál 15 bitev s prochykanem .. jezdili jsme 4 tier .. jedinkrát jsme byli top a odhaduju, že tak 9 krát nás to hodilo k šestkám .. což zas tak nevadilo, protože byla radost sledovat prochykanovu hru s M8A1, metál snad v každé bitvě, mnohokrát 1000+ base xp a já se občas taky přidal s nějakým tím dmg .. nakonec 80% a většinou dost slušné bitvy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, dneska je velký den, první den novýho semestru, tak se mi WG rozhodlo pogratulovat. Přání jen toho nejlepšího vcelku originální (nebyl čas, nebyla munice, nebylo dmg):

Erx0f.th.jpg

 

Ten násobek jsem na Emilovi chtěl dát. Ale aby tomu dodali ten správnej říz, tak přitvrdili. Nebudu kecat, kam jsem se podíval, tam se mi do xichtu vysmívaly IS.

On1w9.th.jpg

 

Ale jinak celkem poho večer, opice už jsou přes týden na mapě a zítra jdou plenit jiná území v odlehlejších končinách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jedna fakt podelana bitva po ktery jsem to vypl: Jedem 2 v cete s T40, sestkova bitva, ja 5xkill, kamos 1 a hodne poskozeni (pristav, jeli jsme na blizko). Kdyz nas dostali vyhravali jsme nevim kolik, ale moc. Zvedave jsem to dokoukal - po nas nikdo z tymu nedal vubec nic a prohrali jsme. Bleee, pondelni tockanoni jsou horsi nez nedelni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s M8A1, docela jsem si ho oblíbil.

Večer jsem dal pár her v četě, ale už to nebylo ono.

http://www.imagebam.com/image/783e5d310051016

 

poridil jsem ho a dal prvni fight a ...dobry .. :smile:  (jasne, poprve a naposled co se mi s tim darilo :))

uvidime co ta pene

 

Vítězství!

Mapa: Klidné pobřeží (Serene Coast)

Datum: 24.2.2014 22:42:29

Vozidlo: M8A1

XP: 3 375 (x3)  Kredity: 20 512

Úspěchy v bitvě: Velká ráže, Válečník, Mistr dělostřelec, Ostrostřelec, Vzorný tankista: "Hrdina"

 

BhXQ2.jpg

post-5941-0-37130500-1393280513_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poridil jsem ho a dal prvni fight a ...dobry .. :smile:  (jasne, poprve a naposled co se mi s tim darilo :))

uvidime co ta pene

 

Vítězství!

Mapa: Klidné pobřeží (Serene Coast)

Datum: 24.2.2014 22:42:29

Vozidlo: M8A1

XP: 3 375 (x3)  Kredity: 20 512

Úspěchy v bitvě: Velká ráže, Válečník, Mistr dělostřelec, Ostrostřelec, Vzorný tankista: "Hrdina"

 

 

Tak pene 110 mm proti t4 docela stačí, vozím sebou 20 goldů na KV1 a KV-1S na ně je těch 110 prostě málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, tak hlásím, že mě to nějak neba. Hraju to jak jantar abych měl co nejvyšší tier a s Jgtigerem je to utrpení. Většinou mám v tabulce 1/3 - 1/2 X tierů. Top a proti VII jsem nebyl ani nepamatuju, spíše od půlky tabulky níže. Ani se na JGPE100 netěším a to že tento týden už asi bude. Paradoxně mě teď nejvíce baví Tiger ( dříve největší utrpení ), má super losy a vede si skvěle. To samé i Tiger II, který má také dobré losy a už to není taková tragedie. Další kdysi zábavný tank nyní špatný co se týče losů - Hetzer, ze 70% proti VI a to tam člověk moc nevymyslí proti KV1S apod. Pz1C také špatné losy, už je málo tanků za který mě baví hrát, ještě že dnes, se spouští 3 vlna CB War thunder, asi to s WoT zabalím pokud mě War Thunder chytne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...