Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/16/21 in all areas

 1. Tvl, to nevymyslíš ... Tak si tak dneska v noci krásně spím a zdá se mi nějakej divnej sen, asi nějaký postapo nebo co,s kamarádem vedem jako starý zkušený trampové nějakou skupinku lesem a najednou nějakej menší tygr či co, tak nejdřív zařvem, ono to uteče, nicméně za chvíli to proti nám stojí na cestě, tak se proti tomu s kamarádem rozběhnem, v ruce jen klacky a já to v zoufalství nakopnu kanadou do tlamy a v tu chvíli se bolestí probudím... vážení přátelé ano, kopnul jsem ve spaní do zdi 😁
  4 points
 2. pítt64

  AW - Upozornění

  0.37.8473 ze 7.10.2021 je tam Chyba kterou popisoval Arnošt - neopravena v orig.
  3 points
 3. Blahoželám k výhre - MAESTRO Misiu Deadshot vyhrali aj títo hráči s týmito výsledkami: Iosifek (41466 poškodenie na viac ako 300 m s BMPT-72) narkisos (poškodenie 41056 na viac ako 300 m s BMPT Mod.2017) Cwolf1 (náhodne vybrané oprávnené podanie)
  3 points
 4. 4. kapitola "Pyžama" Nejdříve odešla technika (pád hry a pak ping 1000-1500), pak odešli lidi, dva. Tak jsme to odehráli ve třech na první dobrou.
  3 points
 5. Rezervace je urobená Na hrádku od 18:00 do nekonečna na jméno World of tanks. Pokud bude potřeba, mohu čas ještě posunout.
  3 points
 6. pítt64

  AW - Upozornění

  0.37.8454 z 30.9.2021 je tam
  3 points
 7. Volitelný úkol příběhové kampaně. Tohle je výsledek, nedělám si žádné naděje, nejlepší výsledek očekávám okolo 50k. mě se podřilo udělat jen 41 466dmg na 300m+. Tak jen, že to je reálné. https://ibb.co/mFYgnwJ https://ibb.co/XbdLS09 PS: v anglině je to proto, že je netřeba dráždit Čj. Jen když jsen si to přepnul, tak semě vymazala historie já jsem měl nastřílených 40,5k, tak jsem to musel nahrát ještě jednou. Podařilo se, ale 50k už se mě nepodařilo. Škoda.
  3 points
 8. pítt64

  AW - Krčma "U tankána"

  Ahoj, BUG
  3 points
 9. pítt64

  AW - Upozornění

  0.37.8421 z 21.9.2021 je tam
  3 points
 10. I toto jde nastřílet
  3 points
 11. Ukradeno z nyxu. Lány, neděle 10.10.2021, zápis z jednání Přítomni: prezident republiky Ing. Miloš Zeman, vedoucí KPR Vratislav Mlynář, tiskový mluvčí PR Jiří Ovčáček, Ing. Andrej Babiš, PhDr. Ivan Bartoš, Prof. Petr Fiala, Tomio Okamura, Jan Hamáček. Mluví kancléř: Pánové, vítám vás na setkání s panem prezidentem v rámci jednání s předsedy stran, které se dostaly do parlamentu, o povolební situaci. Pan prezident by vám rád pogratuloval k úspěchu a chtěl by přispět ke stabilizaci politické situace po patovém výsledku. Pan prezident proto pověřuje sestavením vlády zde přítomného Ing. Andreje Babiše. Pan prezident vám děkuje a to je vše. Andrej Babiš: Chtěl bych panu prezidentovi poděkovat za důvěru a popřát mu silného zdraví.. Petr Fiala: Počkejte, prosím vás, neměl by předsedu vlády jmenovat přímo prezident osobně? Kancléř: Vyjadřuji pouze vůli pana prezidenta! Ivan Bartoš: A nemohl by pan prezident vyjádřit vůli sám? Kancléř: Teď, teď se pohnul, viděli jste to? Petr Fiala: Ten pohyb nebyl příliš znatelný a i kdyby byl znatelnější, tak z něj nelze vyčíst jmenování předsedy vlády. Kancléř: Pojí mě s panem prezidentem úzké pouto, dokáži jeho úmysly vyčíst i ze sebenepatrnějšího gesta. Jan Hamáček: Podle mě s vozíkem pohnul pan Ovčáček. Jiří Ovčáček: Rozhodně jsem s ničím nehýbal, pan prezident je ve skvělé kondici a občas se pohne samovolně. Jan Hamáček: A proč máte v ruce ten konec provázku? Jiří Ovčáček: To mám na uklidnění. Tomio Okamura: Nemohl by tu někdo otevřít okna, je tu celkem smrad. Kancléř: Lékaři panu prezidentovi nedoporučují pobyt u otevřeného okna.. Pavel Fiala: Vždyť mu z toho vzduchu musí být špatně. Kancléř: Otevřené okno by přilákalo nekrofágní hmyz. Tomio Okamura: ***** co? Kancléř: Nekrofágní Ivan Bartoš: Hmyz živící se mršinami. Jiří Ovčáček: Vyprošuji si, abyste o panu prezidentovi mluvil jako o mršině. Ivan Bartoš: Pouze vysvětluji, co říká tady kancléř. Kancléř: Já to neřekl, to řekli ošetřující lékaři, pouze cituji. Petr Fiala: Ošetřující? Žije pan prezident vůbec? Kancléř: Vy snad pochybujete, podívejte, jak si teď hlasitě oddechl. Petr Fiala: Opravdu tu nejde otevřít okno? Andrej Babiš: Šak keď pan kancelária hovorí, že je pán prezident ako rybička, tak naozaj, aj ja tu cítím rybinu a ja som premier! Kancléř: Myslím, pánové, že stačilo, nemá smysl déle pana prezidenta obtěžovat, má náročný program a potřebuje zas trochu zachladit.. Ivan Bartoš: Říkal jste zachladit? Kancléř: Samozřejmě jsem řekl zchladit, pan prezident přemýšlí natolik usilovně, že je to jako náročný fyzický úkon. Jiří Ovčáček: Ke všemu se pan prezident vyjádří zítra na tiskové konferenci? Petr Fiala: Osobně? Jiří Ovčáček: Samozřejmě, vyjádří se osobně mými ústy.
  2 points
 12. Otázka voleb není kdo vyhraje, ale jestli Miloš stihne hodit hlas do urny nebo jestli v ní skončí první
  2 points
 13. pítt64

  AW - Upozornění

  Oprava úkolu 4 mise "Smrt" (zničte brány s rozdílem 30.sekund) je tam
  2 points
 14. Další důkaz, že Albert Einstein měl pravdu: „Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist.“
  2 points
 15. Toto asi BUG nebude, že ??? Alespoň vidím chybu
  2 points
 16. To nevymyslíš. Facebook video 591794221823847.mkv
  2 points
 17. Ten 1,5m plánovného odstupu určitě dodržel.
  2 points
×
×
 • Create New...