Přejít na obsah

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 04/25/18 in all areas

 1. 5 points
 2. 5 points
 3. 4 points
  Víte, jaká byla poslední slova krátkozrakého v lese? "Vy trháte maliny v kožichu..?!"
 4. 4 points
 5. 4 points
  akymcz76

  AW - Krčma "U tankána"

  Já to vidím asi takhle. Na podzim prodám kravku a na jaře už nezaseju ...........
 6. 3 points
 7. 3 points
  Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Hmm, pštrosí taktika graduje. Hlavu maj zaraženou hodně hluboko, tam co slunce za celej rok nezasvítí. Taky je tam tma a není nic vidět. Bug.com dělá všechno pro to, aby tu hru zbylým hráčům co nejvíc znechutil. Takhle jsem se podíval, na kterým tieru je nejvíc hráčů a podle toho se zařídil. Bez toho můžu čekat třeba půl dne a kdo je na to zvědavej.
 8. 3 points
  V životě je třeba vyzkoušet vše. Je pozoruhodné, že „vše“ v tomto případě většinou znamená drogy, skupinový sex, případně tetování. Méně často jadernou fyziku, hru na cello, dobrovolnickou práci nebo vyšívání.
 9. 3 points
 10. 3 points
  “KDE NAJÍT NORMÁLNÍHO CHLAPA ?” ... zněla otázka v jedný diskuzi. Komentář, který k tomu kočce přišel, je k nezaplacení. “Simono, rozsekla jste mě. Skromně tipuji, že jsem o dost starší, než vy a hledáním NORMÁLNÍHO chlapa jsem strávila většinu života. Téměř na prahu neplodnosti, v sedmatřiceti letech, mi po mnohých dramatických bouračkách došlo, že to, co u chlapů považujeme my ženy za NENORMÁLNÍ jsou základní znaky opačného pohlaví, tedy muže. Pokud vám na muži vadí to, že chrápe, že se neholí, cintá, sem tam vypije o 6 piv víc, než ustojí, civí na fotbal, olizuje nůž, srká řízek, chová se občas jako idiot, dost často mluví dost sprostě, ještě častěji nemluví vůbec, nechápe vaše náznaky, nepozná špinavou košili, není schopen správně vyhodnotit situaci zasychajícího nádobí ve dřezu, nemá pochopení pro váš premenstruační syndrom, nahlas smrká a občas vám řekne vole, je to asi jako by vám vadilo, že má penis. Čili, pokud potkáte muže, který nebude vykazovat výše uvedené znaky, je to přešitá ženská a nebo buzna, ale rozhodně to není NORMÁLNÍ chlap. Pokud nechcete zůstat sama jako poslední vokurka v láku, je nutno si připustit, že když chcete chlapa, musíte s ním vzít do svého života i balíček drobných hnusůbek, které vás nejspíš budou ze začátku dost iritovat. (z lat. irritare – popuzovat, rozčilovat, znervózňovat, dráždit.) Zkrátka – bude vás to srát tak, že budete mít tendence přehlížet, respektive spíše vůbec nevidět baliček těch pozitiv, které s sebou chlap do života nepochybně také přináší. Může to být například něha, sex, podpora, zázemí, sex, humor, fyzická i psychická pomoc, sex, technický mozek, sex, analytický mozek, schopnost zachovat klid v kritické situaci, sex… Většina těchto výhod u chlapa plyne z toho, že disponuje stabilním hormonálním systémem, který vy nikdy mít nebudete. A stejně tak, jako on nepochopí, proč před menstruací vaříte v 7 hrncích (PROTOŽE PROSTĚ PROTO), vy nikdy nepochopíte, jak může být tak klidný, když vám zatéká do obýváku. Simono. Neztrácejte naději a chuť do života a hledání toho… PRAVÉHO. Nebude normální. Ale pokud to bude ten pravý, bude vás milovat takovou, jaká jste. Nervózní, často rozladěná, občas opupínkovaná, náročná, marnivá, neustále hovořící, nelogická, neschopna správně vyhodnotit naprosto přehlednou situaci na křižovatce, plačtivá a dokonce, i když budete trošku tlustá. PS: Hlavu vzhůru, chlap je totiž tak trochu zvířátko. V některých jednotlivostech dá se docela dobře vycvičit a při dobrém zacházení s ním budete mít život jako Vánoce. Šťastný a veselý.”
 11. 3 points
 12. 3 points
  RoboZilina

  AW - Krčma "U tankána"

  My sme na tom boli ekonomicky lepšie ako rakušania a nemci aj po vojne. Tam nebol kameň na kameni. A kde sme sa dopracovali ...
 13. 2 points
  Motivace na příští zimu. Sněhuláka ani náhodou.
 14. 2 points
  Jeden starej kovboj vešel do baru a dal si whisky. Sedí a pomalu upíjí a vedle něj se posadí jedna slečna. Otočí se na něj a ptá se: "Vy jste opravdovej kovboj?" "No, celej život dělám na ranči, honím krávy, krotím koně, stavim ploty - tak asi budu opravdovej kovboj. A co jste vy?" "Já jsem lesba. Celý den jen přemýšlím o ženách, když jím, když se sprchuji, když se koukám na televizi - musim na ně myslet ať dělám cokoliv." Lesba odešla a za chvíli si vedle kovboje sedl mladý par a zeptal se: "Vy jste skutečnej kovboj?" "Vždycky jsem si myslel, že ano, ale právě jsem zjistil, ze jsem lesba."
 15. 2 points
 16. 2 points
  Romario

  AW - Krčma "U tankána"

  TOS-1A na podvozku T-72. Další raketové monstrum, které se údajně objevilo na RU PTS.
 17. 2 points
 18. 2 points
 19. 2 points
  Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Aha Teď je to správně, před tím to bylo blbě . Má to platit jen pro první vítězství dne. A ne 300% * 4x jak to někdo blbě zapnul. To už jsem tu jednou viděl. Od 1. května do 9. května 2018 budou aktivní bonusy a mise: 300% bonus na příjmy z reputace (x4) pro první vítězství dne 50% bonus k příjmu Commander Experience
 20. 2 points
  Jak starnu a vzpominam na vsechny ty lidi ktere jsem ztratil, premyslim, ze prace turistickeho pruvodce asi nebyla dobra volba...
 21. 2 points
  Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Horší je, že je teď budou cpát jako hlavní cenu eventů. Buďme rádi, za to co jsme dostali doteď. A sory jako, nahrát Mega expů, případně dmg, pro umístění v nějakém eventu a pak dostat bednu, ze které máš min. šanci, že ti něco hodnotného vypadne? Tak na to kašlu. Kromě tanků a goldů je pro mne ten zbytek obsahu bezcenej.
 22. 2 points
 23. 2 points
  akymcz76

  AW - Čísla z RU serveru

  Flustrován bych měl být ze hry spolubojovníků, nebo protivníků. Flustrován bych měl být ze své vlastní hry, teda pokud si to dokážu přiznat. Ale trpět na EU, kde hra nefunguje, nejsou hráči, feedback od rádoby správců hry je odpověť boota. To chce už velkou dávku sadomasochismu. Někdy mě ta dětinská radost rozesměje. Je to asi jako, když si koupíš novou televizi i když víš, že nemáš zavedenou elektřinu. :-/
 24. 2 points
 25. 2 points
  reditelvesmiru

  AW - Krčma "U tankána"

  psat ten spitfire je dost zavadejici kdyz jse to potkal a zeptal se, jestli je "he, she or it", tak jsem od toho dostal odpoved "i am a princess"
×