Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 12/17/19 in all areas

 1. 6 points
 2. 6 points
  pítt64

  AW - Upozornění

  0.30.5880 z 19.12.2019 je tam
 3. 5 points
  RowJack74

  AW - Krčma "U tankána"

  Ahoj, přeju Vám všem ŠŤASTNÉ A VESELÉ SVÁTKY VÁNOČNÍ
 4. 4 points
 5. 3 points
  pítt64

  AW - Upozornění

  Oprava úkoly 7.1.2020 je tam
 6. 3 points
  Taď už víte proč mám v takové oblibě ty "Izraelsky Merkavy".
 7. 3 points
  Zaručený návod na břišní svalstvo.
 8. 3 points
 9. 3 points
 10. 3 points
  pítt64

  AW - Upozornění

  Oprava úkolů převážně kosmetická je tam
 11. 3 points
 12. 3 points
  Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Jj, přesně tak. Nemá cenu si pořizovat prémiáky, které mají navíc jen skyn. S kteroukoli T10 vyděláš víc než s T8 prémiákem. Tedy ani argument o výdělku neplatí. Jediný T8 prémiák, který nemá ekvivalent ve stromu, tak je Marder 2 Smash. A to je čistý zlo, jak říká Husky. PELE munice tím kulometem probíjí zpředu i MBT, pokud víš kam. Je to tedy na zákeřné hraní i v GO. Navíc teď má plný výběr pěchoty, na rozdíl od RAMKY, která jediná spolu s Bradlym s ním dokáže držet v killech a dmg krok. Tedy pokud s nimi umíš. S Marderem jezdí jen málokdo nerad, a když, tak jen do doby, než se s ním naučí. Pak jediná T9 která se nechá koupit za goldy je Leclerc T40, ale to je tank těžkej na hraní, obzvlášť pro začátečníka. Zase je to T9 a je s ní sranda v GO, když s ní umíš. Zákeřnej parchant. Tak se spíše soustřeď a to, udělat Americkou smlouvu na Srykera ADATS. Ten je taky dobrej a taky výjimečnej. A je to T9, čili tě vytáhne na Hard Spec Ops. To je trochu jiná liga než T8. Vydělat s T40 na první hru dne, s boosty, insigniemi a prémiem za hru 1 000 000 credit je hodě velkej podpůměr. Zpravidla je to od 1,5M/hru výš. jako s s jinýma T9-10 prémiákama. A taky je tu Batle Patch, tam jsou taky prémiáky.
 13. 2 points
  Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Najlvine, čeština je pořádku, pokud se aktualizuje. Tady nikdo žádnou aktualizaci čj. už hodně dlouho nedělal, tipuju tak 2 roky. Škoda, že jsme na fóru, kde ta čeština je aktuální a na 99% přeložená. To1% jsou titulky. Reinstalace trvá max. 5 min i s restartem hry.
 14. 2 points
  Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Až na to přijdeš, tak dej vědět. Ty modrý botti mě pijou krev. V PvE to nejde, max shodit ze skály/mostu. V PvP a GO je to bez omezení. Tedy, máš v nastavení jednu volbu pro PvP, abys nestřílel do spoluhráčů, ale připadalo mě, že to moc nefunguje. Defaultně je to vypnuté.
 15. 2 points
  V Praze zrušili ohňostroj stejně jenom proto, že si Hřib přečetl, že ohňostroj vynalezli v Číně...
 16. 2 points
  pítt64

  AW - Krčma "U tankána"

  Ano, právě proto A Pepčo nepřemýšlej o tom, rakeťáky také nesnáším!!!
 17. 2 points
 18. 2 points
 19. 2 points
 20. 2 points
  pítt64

  AW - Upozornění

  Oprava2 - 3 soubory nahradit je tam
 21. 1 point
  Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Předně musí vozidlo tuhle možnost = zvláštní schopnost mít. Pak klikneš v garáži na ikonu a vybereš si z možností: (ve hře je pak vypouštíš/nabíráš klávesou E /oživení, 8. nebo repare kruh ti je případně doplní/)
 22. 1 point
  pítt64

  AW - Krčma "U tankána"

  XM1A3 žádný zázrak, ale i tak se dá
 23. 1 point
  Iosifek

  AW - pochlubte se výsledky

  Nejhorší na světě je srážka s blbcem. Na Arabovi 3. je třeba uklidit Fedora, tedy najet před něho a doprovodit ho na patřičné místo, odkud se pak nehne, zůstane tam do konce hry. Že ho budu uklízet i s idiotem, který tomu bude všemožně bránit, to jsem netušil. Pak už je to hra jednoho tanku, po tom co se všichni nechali vystřílet. Jednak je tam vidět co Challi vydrží, když se s ním umíte postavit čelně, a taky je tam vidět, jak důležité je vybrat si z více nepřátel, toho nejnebezpečnějšího a orientovat se v mapě a na eliminaci cílů postupně. Tedy, jistě, je to prohra, ale kvůli času, ne kvůli množství bootů. Vozím na Challim jen zelenou munici, tak dalšího Chaliho čelně nedostanu, pokud mu nevidím dno řidičova průzoru. Jednodušší je mu ustřelit pásy a pak ho odstřílet přes kolečko se shazováním pásů.
 24. 1 point
  VARIO

  AW - Krčma "U tankána"

  Děkuji klukům losifek, reyben a huskyb12_CZ za pomoc, rady a za včerejší nezapomenutelný zážitek.
 25. 1 point
  Najlvin

  AW - Krčma "U tankána"

  Proč na tom tanku máš dva druhy AP munice? Nech si tam jen ty lepší (s hvězdičkou) a hoď tam nějaké HEATY, pokud je už máš vyzkoumaný. A tu češtinu si vyhoď - mě by štvalo, jak jsou tam místama chybějící texty, jako tady ty úkoly třeba :D Jinak samozřejmě chce to četu. Já to ani jinak nehraju, protože s random lidma, a ještě k tomu s takovou technikou, to fakt nejde hrát. Zajdi na discord Awečka.cz a s někým se tam domluv
 26. 1 point
  huskyB12_CZ

  AW - Krčma "U tankána"

  jj, stupidní mise vedou ke stupidnímu stylu hry. Včera sem dělal v Globsech 150 killů na Šiškinově LT. Kempí naprosto všichni :( 10 MBT se krčí v rohu mapy se třema MGM :( Obraz naprostýho zmaru :( Nakonec sem vzal Stingra 7 a šlo to, užíval sem si hru na LT, páč na těch "malejch" tierech všichni litaj po mapě jak mouchy kolem lejna :) Mimochodem Stingr má asi rozbitej MM, skoro furt sem byl na topu ...
 27. 1 point
  Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Jo, je ještě jedna možnost. Utopit. A proč vás všechny ti kempeři tak štvou? Já je mám rád, víc na mě zbude. Dmg, spotovaná dmg a i ty killy. Kdo nemá naspotováno, končí poslední v tabulce hodnocení i s málo kredity a expy. Přej jim to.
 28. 1 point
  Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Střílet pásy a spotovat. Vidličku nepřipojeného před nickem.
 29. 1 point
  Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Co ti na to říci? "Hlas lidu, hlas Boží?" Na to tvůrci AW neslyší od samého začátku. Jedou si podle svého. A dominance kulomeťáků a rakeťáků? V klasické PvE na některých mapách Ve Spec. Ops. Na většině map. V GO dle výsledků to je tak plichta. V PvP se kulomeťáci moc nechytají, a nebo musí být hráč s nim hodně dobrý. To není o technice. V klanových extrémech má každý typ techniky svůj úkol. V hodnocených bitvách MBT převládá. Hodně velkou roli v tom hraje to, jak výkoný jsi hráč. A opravdu lituju ty, co na PvE randomu jedou se mnou když mám T15 nebo RAMku, vetšina týmu je deklasovaná na kompars. Akorát nevím, co bych s tím měl dělat.
 30. 1 point
 31. 1 point
  Lynx_cz

  Co posloucháte?

 32. 1 point
  waisik

  Co posloucháte?

 33. 1 point
 34. 1 point
 35. 1 point
 36. 1 point
  Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Prosím o dodržování řazení příspěvků. Jeden příspěvek patří do vtipů a ten druhý do pochlubte se výsledky. Tedy jsou na ně už zavedena samostatná vlákna.
 37. 1 point
  Romario

  AW - Krčma "U tankána"

  Ruská super ochrana proti raketám.
 38. 1 point
 39. 1 point
 40. 1 point
  Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Když TS3 zvládneme my, dědkové, tak bys to měl zvládnout taky. A bez hlasového komunikačního kanálu se nedá pořádně nic vysvětlit. Nedá se ani organizovat hra, např. na plnění úkolů. Každý hraje kdy má čas a chuť. To je snad normální, vždyť jde o zábavu.
 41. 1 point
 42. 1 point
  Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Hmm. Má nabídka stále platí. RAMKA a Terminátor se střílí zboku na zadní kolečko, nebo nad něj na motor. Tam nemá ERU.
 43. 1 point
 44. 1 point
 45. 1 point
 46. 1 point
  robertík

  Co posloucháte?

  Po těch letech nevím jestli je tady ještě vlákno "Co posloucháte" atp. Když tak smazat nebo přesunout. Děkuju.
 47. 1 point
  waisik

  Co posloucháte?

 48. 1 point
  HeavyBoyJoe

  Co posloucháte?

  Metal, Pop, Industrial, Techno... Stejně nakonec člověk skončí u nejlepší kapely na světě. Nikdy už nikdo nic lepšího nevymyslí.
 49. 1 point
  Throll

  Co posloucháte?

  Priprava na Stvrtkovy koncert v BA ...
 50. 1 point
  danny1691

  Co posloucháte?

×
×
 • Create New...