Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 03/06/20 in all areas

 1. 6 points
  pítt64

  AW - Upozornění

  0.31.6025 z 2.4.2020 je tam
 2. 5 points
 3. 5 points
  Poprvé můžeš pomoct zachránit národ ležením u televize, tak to prosím Tě, neposer!!!
 4. 5 points
 5. 4 points
 6. 4 points
 7. 4 points
 8. 4 points
 9. 4 points
 10. 4 points
  pítt64

  AW - Upozornění

  0.31.6003 z 12.3.2020 je tam Opravena pouze část pro momentální stav hry. Připravuje se nový Event snad s názvem Honba za poklady pro PVE i PVP. Tato část zatím přeložena není !!!
 11. 4 points
  pítt64

  AW - Upozornění

  Opravená 0.31.5990 z 5.3.2020 Oprava k 9.3.2020 je tam
 12. 3 points
  Iosifek

  AW - Záludná klávesa "C"

  Nenapadá mě nic, proč by to nemělo fungovat, pokud tuhle klávesu nemáš blokovanou jiným programem. Uvažuju: - špatná klávesa - v nastavení hry se podíváš, co je ke které klávese přiřazeno, případně si nastavíš vlastní konfiguraci (c = dobíjení, tlačítko na kolečku myše = změna zbraně, atd.) - máš již plně nabito - nemáš munici (po respaunu se může i stát, že nenáš munici = bug, doplnění munice 1x ve hře PvE = klávesa Q) - přepla se ti munice, respektive zbraň a ta má plný zásobník ( předvolba zraně/munice je jeden klík na tlačítko s municí (klávesa 1 až 4) = po výstřeli nebo vystřílení munice se na tento druh/ zbraň přepne, dvojklik je okamčitá změna) - poškozený modul tanku, to se ti ale graficky objeví, že nemůžeš střílet/nabíjet Přijď na zdejší TS3 a rád ti poradím, pomůžu. případně mě kontaktuj ve hře. ("Víc hlav,víc rozumu." Nebo "rozumů"? ) ts.armoredwarfare.eu PS: Ona vlastně existuje možnost kdy klávesa "C" nic nedělá. Když ti dojde munice. (není žádná indikace)
 13. 3 points
 14. 3 points
 15. 3 points
 16. 3 points
 17. 3 points
 18. 3 points
  pítt64

  AW - Upozornění

  Proveden reup. + drobné opravy
 19. 3 points
 20. 3 points
 21. 3 points
 22. 3 points
  Zapnu si Total Commander a koukám, vlevo disk C:, vpravo disk C:, říkám si: "ku.va, k čemu mi jsou dva disky C: ?" Tak jsem jeden zformátoval.
 23. 3 points
  Jde babička po návsi, ve vozíku televizi. Potká ji starosta: "Vezete ji do servisu, matko?" "Ne, do kostela ke zpovědi, svini ulhanou."
 24. 2 points
  Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Za hru, s tím co jsem psal, se nechá zapálit toho mnoho. Mimochodem, 62x minul, to je kulomet a střelba na pěchotu.
 25. 2 points
 26. 2 points
  strakapoud

  Call of Duty: Warzone

  Nechystáte se někdo do toho jít. Je to Free to play akční střílečka z pohledu první osoby na enginu na kterém běží Call of Duty: Modern Warfare (vlastnictví hry není nutné, jen je pak potřeba stahovat větší množství dat, tuším 80 G) s režimem battle royal. Mapa je opravdu obrovská a hraje najednou 150 hráčů. Zatím hraju jen solo, ale je tam možnost coopu s dalšími dvěma hráči. Zkoušel jsem to, ale to vám hra nalosuje dva náhodné hráče a mě se ještě ani nepovedlo je na mapě najít, natož, abychom nějak spolupracovali. Právě proto bych rád, kdyby to někdo chtěl zkusit, protože při spolupracování by to mohlo být zajímavější.
 27. 2 points
  Pověsil jsem na zeď velkou mapu světa, dal ženě šipku a řekl, že kam se strefí, tam pojedeme po pandemii na dovolenou. Tak holt strávíme čtrnáct dní za ledničkou.
 28. 2 points
  pítt64

  AW - Upozornění

  0.31.6015 z 25.3.2020 je tam
 29. 2 points
 30. 2 points
 31. 2 points
  Iosifek

  AW - Pomoc pro WOTkaře

  Tak finále, Sphinx je v garáži. Tohle je před koupí. :
 32. 2 points
 33. 2 points
 34. 2 points
  A 'sme v pérdeli pane hrábě.....
 35. 2 points
 36. 2 points
 37. 2 points
  Piratx_CZ

  ETS2 - Screenshoty

  Tady poslední akce , kopie reálný NG
 38. 2 points
  Iosifek

  AW - Pomoc pro WOTkaře

  Doplnění: V AW je "plná hra" teprve tehdy, když máte první vozidlo tieru 9. Tehdy vás to teprve pustí do dalších částí. Tj. Spec. Ops. T9-10 a klanového obsahu (pokud jste v klannu). K tomu se samozřejmě váží i bonusy. Je tedy nejvýše žádoucí, dostat se na T9 co nejrychleji. Tak jako v jakékoli činnosti je třeba mít cíl - u mě Sphinx a T9 MBT. V dalším kroku T15. Pak stanovit cestu, tj. linii u příslušného prodejce - Já jel dvě linie od dvou prodejců, TD a AFV. Ty TD nedoporučím začátečníkům, jsou kolové, ale mě to otevřelo lepší nabiják kterej upotřebím až teď (-13% času). Jsou tam snadnější linie. Největší množství XP jsem nedostal hraním, ale plněním úkolů ve Spec. Ops. (proto i ta druhá linie AFV) Je tedy dobré se tomuhle věnovat a najít si, co za co dostanu bonusem. Starat se o velitele, u mě Sabrina, a o retrofity se dá průběžně, ale retrofity budu expit za voné ex , tj. reputaci. Prostě, je to o tom, myslet, a najít si věci. které pomohou, na to se dá zeptat, poshánět se. Jak je psáno nahoře, jel jsem to v úplném základu bez ničeho, tím je do velké míry odstraněnu, to, že to hraju dlouho. Většinu času jsem se vyskytoval na posledních příčkách hodnocení z bitvy. Každý, kdo si pořídí premium, případně bude k tomu ještě používat boosty a insignie na tom bude s expením daleko lépe než já. To ovšem stojí peníze, ale zase to může odexpit za polovinu co já. Tím to mám za uzavřené, dál už expím s premiem a boosty i insigniemi. Tedy těmi, které jsem dostal za přihlášení a co mě vypadlo z beden.
 39. 2 points
 40. 2 points
 41. 2 points
  arnost905

  AW - Krčma "U tankána"

  Jinak je poznat, že děti mají uhelné prázdniny, silně se mi zdvihl počet prohraných misí, kde su bezkonkurenčně nejlepší.
 42. 2 points
 43. 1 point
  Díky pořadu Otázky Václava Moravce se v ČR zdvojnásobil prodej televizorů... . . Já jsem ten svůj také prodal...
 44. 1 point
  Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak s tím uznáváním problém nemám. Stalo se mě to snad jednou, dvakrát a asi z toho důvodu co jsi psal ty. Čtyřnásobky na Spec. Ops. A těch 5 killů zapálením je nejjednodušší dělat s Challim T10, Sabrinou a zelenejma (PISH). Jen vědět kam střílet na výbuch munice. Ideálně tank co má tak 1200HP. T15 nahoru vlevo nebo vpravo na věž. Bredliky na kroužek nebo čelně motor. Kolový TD na kroužek. Aderse, K21 na motor (je vpředu). Leoše čelně na pravou stranu nad vanu - munice, atd. MBT zapálit zezadu do motoru, nebo nadzvednout a do podlahy. případně zkusit střílet tanky zezadu do věže. PL-1 na přední kapotu. Musíš bejt rychlej, nebo zase pomalej, aby ti ho ostatní nevyžrali a taky si vybírám mapy, kde je hodně botů. Teď jsem to udělal na Číně v 2. kap.
 45. 1 point
 46. 1 point
  Dnes ráno nám začalo jaro...
 47. 1 point
 48. 1 point
  arnost905

  AW - Upozornění

  Ó uctivě děkuju nejtrpělivější s námi
 49. 1 point
  pítt64

  AW - Krčma "U tankána"

  Na to si budeš muset zvyknout
 50. 1 point
×
×
 • Create New...