Přejít na obsah

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 10/16/18 in all areas

 1. 9 points
 2. 7 points
 3. 5 points
 4. 5 points
  Iosifek

  AW - Armored Warfare Čeština / Slovenčina

  PS: Direktore, já bych bejt ostatníma, tak byl opatrnej na to, chtít učit Čechy jinou řeč. Jako hostitelé máme skvělou pověst. A když jsme zaneprázdněni posluhováním hostům, tak nemáme čas na výlety. Ovšem, když hosti nepřijedou, není co dělat, tak se Češi nudí a vyrazí na rajs, podívat se po světě. Jako hosté nemáme moc dobrou pověst. Možná za to může Přemek Otakar II, možná Honza Žižků. Určitě ale naši pradědkové, co vyrazili na vandr s cestovkou c.k. mocnářství, ta jim krachla a museli si pořídili vlastní cestovku. Akorát to vzali z gruntu a místo lístků na Trans-Sibiřskou magistrálu, si ji pořídili celou. Nějak tam tím způsobili tenkrát dopravní kolaps. Teda, byli poctiví, když našli jen tak pohozenej státní zlatej poklad, tak ho vrátili. A nezapoměli na zábavu a předky. Honza Žižků válčil v rybníce, teda vypuštěným. Oni svedli vítěznou námořní bitvu taky na rybníce, nejakej Bajkal se menuje. No a za poslední výpravou do Kanady před pár lety, stojí Josef Klíma a vysílaní TV. Tenkrát se tam Češi, co neuměli ani pořádně česky, natož engliš nebo franze, houfně vydali. Asi maj v Kanadě pro hosty málo pokojů, protože zavřeli vchod, a vyvěsili cedulku obsazeno. A to tam těch Čechů ani moc nepřijelo, sotva pár tisíc, a stejně se většinou brzo vrátili.
 5. 5 points
  Lukaso_von_Teschen

  AW - Krčma "U tankána"

  Tolik hráčů je proto, že drtivá většina jsou Rusové. Rozděl servery a máme na eu zpátky posrane skirmiše 😁
 6. 5 points
  petrix1

  AW - Krčma "U tankána"

  tak Silent v tom svojom výčte úspechov z wot a aw zabudol uviesť prečo odišiel z wot. bolo to presne po prevalení aféry za ktorou stáli českí komuniťáci, podrobnosti si už nepamätám no môžem to niekde pohľadať ak bude treba
 7. 5 points
  pítt64

  AW - Krčma "U tankána"

  Otevřený vzkaz: Zdravím Tě krajane. (pokud se dá ještě říci krajane, už v roce 1938, hodili naší republiku někteří podobní do prd …kytek) Chceš to česky? No dobrá. Protože mi to nedá, musím reagovat na Tvou větu „ Kdyby jste tam nedělali bordel…“ Reakce je zcela jasná přece…kdyby My. Com (Mail.Ru), nevypouštělo do oběhu polotovary a hra by byla po nějakém testování funkční (což není přece problém hráčů, ale vývojářů-programátorů ) tak, nebylo by tolik útoků na stav hry a její provozovatele a možná i na Tvou osobu. Dal ses na boj, tak přece musíš snést a ustát i protiútok. A nebo… „Uražená ješitnost“ - což mě osobně připadá, jako jeden z hlavních důvodů uzavření CZ-SK fóra. Pokud je pravda, jak se někde povídá a máš i vliv na vývoj hry, cos pro CZ-SK komunitu udělal??? Lokalizaci do CZ, jsme si udělali sami, (když jsme tak slabá komunita a tolik neplatíme), ale bohužel herní problémy asi neodstraníme. A pokud někdo něco garantuje a hráč se snaží a hraje jak nejlépe umí, a ze strany provozovatele zazní odpověď „Sorry…“ , no nevím, jak sám by ses tvářil, kdyby na tvé výplatnici byla 0 a slovo sorry. Já osobně jsem ročník 1963, a s angličtinou si zrovna 2x nerozumím. (pokud to dovedeš pochopit). A pokud ne…tak tě lituji!!!
 8. 4 points
  pítt64

  AW - Armored Warfare Čeština / Slovenčina

  Jak je v současné době moderní odpovím Ti stejně: "Bez komentáře" A jak tady už výše padlo...poslal jsem lokalizaci každému kdo si požádal, nikoho neselektuji a tak v tom žádný problém nevidím.
 9. 4 points
  akymcz76

  AW - Armored Warfare Čeština / Slovenčina

  Možná proto, že to není oficiální práce pro My com. Člověk a kolektiv, který se o to stará si tím alespoň zaslouží trochu vděku za tuto záslužnou práci. Spíš by se mělo řešit, kdo češtinu chce, ať se dozví kam jít a komu si o ni říct. nestalo se, že by někomu nevyhověl.
 10. 4 points
  On: Ahoj, ty jsi krásná. Jak se jmenuješ? Ona: Odpal! On: To zní exoticky. Já jsem Pavel
 11. 4 points
 12. 4 points
 13. 4 points
  Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Jsou lidé chytří, jsou i hloupí. Jsou ovšem i lidé moudří. Jan Werich byl jedním z nich. Tady je citace jeho výroku, která se hodí k tomu, co jsi napsal: "Dobré divadlo začíná dobrým vrátným." Má AW dobrého "vrátného"? Pitte, nenech se rozhodit. Aneb, když už zminuju pana Wericha: " "Milosti, nenechte prchlivost cloumat svým majestátem."
 14. 4 points
  arnost905

  AW - Krčma "U tankána"

  Z úspěchů minulosti se pořád žít nedá, bo jejich vliv do budoucna se průběžně mění a zásadně slábne. Moje dvacetileté historky už taky nikoho nezajímají
 15. 3 points
 16. 3 points
  Iosifek

  AW - Armored Warfare Čeština / Slovenčina

  Jj., moje řeč. Češi už udělali do světa dost velkou díru. Tím nemyslím tu u Mostu nebo v Ostravě. Například, Pepa Švejkovic byl rozvážnej a kam to dotáhl. Jára Cimrman to byl fištrón. Dřív byli jen komunisti. Teď se s těma -istama roztrhl pytel. Různý eko- a další aktivisti. Český sedláci, než by se s nima dohadovali, tak Krtka poslali na ISS, ať si tam reje vákum a ne zahrady. A teď můžou spokojeně zase na polích pěstovat dotace. Holt bližší je mě knedlo-vepřo-zelo, svíčková se šesti, nebo ovarový koleno s hořčicí a křenem. Kam se na to hrabe boršč nebo ňákej hambáč. Fuj, kdoví co do toho namleli. To ať si nechaj.
 17. 3 points
  pítt64

  AW - Armored Warfare Čeština / Slovenčina

  Mě osobně je u zádele jak Rusko, tak USA, tak řešení něčeho co nemohu ovlivnit. Jsem tady hlavně proto, abych si zahrál.
 18. 3 points
  Ashadak

  AW - Krčma "U tankána"

  U mě je to hrozně složité...mám období kdy mám času na rozdávání a chuť tvořit. Pak přijde období kdy nic nestíhám a je to v pytli...To je taky důvod, proč web o AW ještě neexistuje. Chtěl jsem se věnovat tomuhle fóru, ale pak bum nebyl čas...přiznám se byl jsem i zaujatý proti všemu co voní RU serverem, takže když čas byl a já viděl jak se to tu zaplnilo fanoušky RU, tak jsem ani neměl chuť něco dělat. Přiznávám je to hodně omezené, ale co už každý máme své názory. Pak jsem chtěl udělat BLOG o AW, ale jak psal Garrth je s tím hromada práce a času, tak jsem se dohadoval s Gamestonem, že uděláme CZ/SK verzi webu. Jenže opět bum a zase nebyl čas a na Gamestonu by už měl být člověk každý den aktivní, aby podával aktuální překlady a informace. Vlákno oficiálních překladů na oficiálním fóru jsem založil hlavně proto, aby tam aspoň nějaká čeština byla, protože na to kolik nás hraje je to fakt bída. Myslím, že by si ofiko CZ/SK sekci komunita zasloužila. Už několikrát jsem kontaktoval nejen Silenta, ale i komunitního manažera a jiné komuniťáky, bohužel výsledek se nedostavil. Zase na druhou stranu jsem rád, že se zatím udrželo aspoň to jedno vlákno. Nyní je situace jiná, hranice mezi servery už neexistují, takže lze udělat i tlustou čáru za tím co bylo a koukat na to co bude. Pokud by se někdo chtěl pustit do nějakého nekomerčního projektu a stál by o nějakou spolupráci se mnou, tak se tomu bránit určitě nebudu. AWčko je pro mě srdcovka a rád se zapojím do jakékoliv propagace, která hře pomůže.
 19. 3 points
  Iosifek

  AW - Armored Warfare Čeština / Slovenčina

  Tak to zvládneme jako se všema ostatníma.
 20. 3 points
  garrth

  AW - Krčma "U tankána"

  hele ja treba po wotku.cz bych uz do dalsiho asi nesel, silene prace, mrdani se s lidma, nemas z toho ani korunu a lidi ze zastoupeni te hry te budou vzdycky nesnaset, protoze upozornis na chyby ... a to nemluvim o zabezpeceni dat, gdpr, mlcelivosti a milionu dalsich kokotin, co u toho musis resit, protoze se te tykaji ... navic mimo prekladu z offi webu prakticky nebudes mit o cem psat + potykani se s neschopnymi hovady jako je silent, kteri ti budou hazet klacky pod nohy + na dbesni dobu uz je ta hra opravdu hodne moc velka sracka (ano, porad lepsi nez wot z hlediska mechanik a platebniho modelu, ale jinak je na urovni mobilnich her)
 21. 3 points
  Iosifek

  AW - Pomoc pro WOTkaře

  V AW je to jinak. Velitele můžeš měnit podle libosti. Posádku nevyměníš. je pro každý stroj jedinečná. Posádky navíc mají strop dvou dovedností a konec. A ta nudle značí, že tu dovednost má dojetou a aktivovanou. Nic víc. Retrofity kupuješ pro každý stroj zvlášť, nejsou přenositelné. Když je sundáš, zůstanou ve skladu. přitom ten sklad jako takový vizuálně samostatně neexistuje. Atd, atd. AW je jiná hra, je složitější, rychlejší. Je jen podobná. A jen podobné jsou i herní mechaniky.
 22. 3 points
 23. 3 points
  Chtel jsem dva tituly, ale inzenyr-architekta jsem nedal. Tak jsem aspon kuchar-cisnik.
 24. 3 points
  reditelvesmiru

  AW - Krčma "U tankána"

  no ja to slovni spojeni pochopil, ze jsme opravnene kritizovali odvadenou praci zamestnancu mycomu vcetne samotneho "silnetpanaboha" a jemu se to nelibilo
 25. 2 points
  Atonius

  AW - AWRU Novinky

  Už je ta paráda v rezervách, to fakt nedám, to bych se musel stydět.. ..a já se nechci stydět. Ne, prodat to nemůžu, páč to klikla dcera a musel bych jí vysvětlovat, proč jsem prodal tank, který vyhrála... a mé osmileté dceři tohle vysvětlovat nechci, holt není to lehký no, aspoň si užiju ty goldy :D dodatek: Tak jsem zkusil ještě pár bedniček a dostal jsem náhradníka :)
×