Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 12/22/21 in all areas

 1. “Je normální, že mám po očkování jedno varle větší než zbylé dvě?”
  5 points
 2. pítt64

  AW - Upozornění

  Oprava 15. 1. 2022 - 3 soubory je tam
  3 points
 3. Za 70 let , 7. ledna 2092 se na americké základně Olympia na Měsíci narodí Ellen Ripleyová, budoucí zástupce velitele na nákladní vlečné lodi třídy M, USCSS Nostromo...
  3 points
 4. Andrej Zajcev http://csb-hype.5v.pl/?zaytsev=A1A2A3A4A5A6A7B1B4B7C4D4E4F4G4 Na plukovníkovi má po zastavení nad 5s 15% camo + mínus 20% z penalizace po výstřelu (TD jako třída má také sníženou penalizasi po výstřelu) Je sice pro TD, ale když oželíš to podmíněné nabíjení, tak je dobrej jak na AFV, tak na LT. Třeba PL1 v GO je s ním jako se sniperem vražedný. PL1 má bonus na camo po zastavení (8-10% ???, není to uvedené ve specifikacích) + 8% retrofit na el. barvu + 15% Andreje Lepší je to vidět na tomhle, i když to je K21. K těm 40% procentům po zastavení ještě přičti Andrejovích 15% a jsi na 55% cama, po zastavení nad 5s. (Podmíněné vlastnosti velitelů s e nepočítají do specifikací. Kromě PL-1 májí ten bonus cama po zastavení i ještě asi 2-3 tanky, tuším taky LT, ale na nižším tieru.)
  2 points
 5. 2 points
 6. A nyní si prosvištíme celé věty... Angličtina pro začátečníky Tři čarodějnice si prohlížejí tři Swatch hodinky. Která čarodějnice si prohlíží které Swatch hodinky? Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch? Angličtina pro pokročilé Tři čarodějnice si prohlížejí tři knoflíky ze Swatch hodinek. Která pohlavně pozměněná čarodějnice si prohlíží který knoflík na Swatch hodinkách? Three switched witches watch three Swatch watch switches. Which switched witch watch which Swatch watch switch? Angličtina pro profíky Tři švýcarské pokurvené čarodějnice, které si přejí být pohlavně pozměněny, prohlížejí knoflíky ze Swatch hodinek. Která Švýcarská pokurvená čarodějnice, která si přeje být pohlavně pozměněna, se na jaké knoflíky ze Swatch hodinek dívá? Three swiss witch-bitches, which wished to be switched swiss witch-bitches, wish to watch three swiss Swatch watch switches. Which swiss witch-bitch which wishes to be a switched swiss witch-bitch, wishes to watch which swiss Swatch watch switch?
  2 points
 7. Všechno nejlepší a hlavně zdravíčko v tom Novým roce
  2 points
 8. Proč víc účtů? V době, kdy bylo EU samostatné, tak si PvP hráči zřídili druhej účet na RU, protože tam nebily nekonečné čekačky jako na EU. Po sloučení jim ty účty zůstali. Výhodu mají v tom, že na RU je všechno v obchodě lacinější. Při sloučení jsem přišel o NA účet. Ten jsem měl jen tak, abych se podíval jak to hrají v "Emerice". Mimo to jsem dostával většinu prémiáků z eventu, i beden na oba účty současně. EU a NA byli sloučeny na jeden účet, dostal jsem za to cca 5500G. I když mě odrbali jak Kašpárek Ježibabu. Mělo to bejt podle jejich slibů 5x víc. A teď proč mít víc účtů. Když přidali klanovky, tak jsem skládal dílky na Challiho Hadese a trvalo mě to cca rok, než jsem ho složil, stálo mě to cca 1 700 000 000 kreditů. Cca 8-10 dílků/měsíc. Pak jsme začali hrát pyžamo (klanové Spec Ops) a povolili převod těch dílků mezi členy klanu. Chaliho jsem měl, tak jsem si založil klan jednoho muže, abych mohl skladat něco jiného než oni. A taky jsem začal pokukovat po Shadouovi, ono odjet na tu klanovou bednu 3000 bodů sólo, se mě nezdálo nemožné. Tak jsem si založil další účet, nostalgycky vyzpomínajíc, že jsem už ho měl na NA a sloučení nebyl dobrej kauf. Ve výsledku jsem dalšího Hadese poskládal za 4 měsíce a k tomu jen o cca 14 dní pozdějc i Shadoua. Z té pětice, co jsme hráli "pyžamo" trvale, jsem byl sice poslední, kdo ho měl, zato ale na sólo účtu. Takže druhej účet má význam pro klanovej obsah. Je daleko jednodužší si v malém klanu zřídit dva účty a mít body na klanovou bednu, než jezdit klanový hodnocený bitvy a být na čele žebříčku. Pak můžeš dostat za "pyžamo" 4x víc dílků, a na klanovou bednu potřebuješ o spoustu bodů míň. Jen to není pro hráče PvE a má do spoustu dalších úskalí. Jednodušší je ten druhej účet. Tady je odkaz na to co vidí velitel klanu, když vybírá Hádese (dnes tam jsou ne 3, ale 6 tanků) a vidí to jen když ho vybírá, po odkliknutí nevidí nic, jako ostatní. Ještě odkaz, když jsem si ten druhej účet zakládal.
  2 points
 9. Jsem na tom podobně a asi i ze stejných důvodů. Jen mě ta nemožnost vybrat si dárky na druhém účtu nějak nesedí. I když, mě jsou dárky na druhém účtu taky k ničemu. Tedy je hromadím jako ve zběratelské vitrině:
  2 points
 10. Ahoj, Se Steamem zkušenost nemám, ale EU a RU určitě. Na jednom ze třech PC co to hraji mám naistalovány obě hry AW a to jednu pro EU a druhou RU. (EU v podstatě nehraji vůbec) Jsou to dvě hry na sobě nezávislé! Mám jednoho klienta, a dvě hry ve stejném adresáři. V klientovi si musím vždy přepnout, to co chci hrát. A každá hra se aktualizuje zvlášť a jinak to pravděpodobně nejde, pokud nemáš nastavenou automatickou aktualizaci, potom je pravděpodobné je na jednu koukáš a čekáš a druhá jede na pozadí. Pořád jsou to dvě rozdílné hry, na stejné platformě a stejných podmínkách. A hlavně na jednom hracím serveru!!! Proto ani nejde převádět věci nezi účty EU a RU a pod. Viz. Na RU jsem si koupil CZ balíček, ale v klientovi jsem byl nalogován (jsem si nevšiml) na EU. Aktivoval jsem ho a marně čekal, kdy se mi objeví ve hře. Po dvou dnech jsem bombardoval podporu, a bylo mi odpověděno teda slušně, že jsem vůl a mám si dávat pozor co dělám. A že mezi účty EU a RU se z technických důvodů nedá převádět.Toť moje zkušenost.
  2 points
 11. Společnost ČEZ zaměstná migranta a pošle ho odečítat stavy elektroměrů. Mladý muž, který ještě neovládá zcela jazyk, zazvoní u prvních dveří, kde mu otevře žena a ptá se, co si přeje. On pozdraví a říká: "Ty mi říct, kolik ty udělat čísel za světla." Žena rozhořčeně zabouchne dveře a volá manžela, kterému si postěžuje, co po ní ten chlap chtěl. Manžel otevře dveře a vytočeně se ho ptá: "Hej, co po nás chceš!" A migrant zase: "Ty mi říct, kolik ty udělat čísel za světla!" Manžel ho nasraně chytí pod krkem a vyhrožuje mu, že mu dá pěstí. Migrant ale v klidu opáčí: "Když ty mi neříct, kolik vy udělat čísel, tak přijet chlapi, ustřihnou ti ho a tvoje žena muset používat svíčky!"
  1 point
 12. Tak jsem se podíval do skladu trofejí a zjistil jsem, že Apokalypsa je moje první speciálka kompletně splněná Nic mi v Apokalypse nechybí
  1 point
 13. Sorrines

  Vse nej do noveho roku

  Se sklenkou zlatavého moku, kráčíme vstříc novému roku. Hrdě s hlavou zpříma zvednutou, půjdem cestou osudem netknutou. Čekají nás nové věci a výzvy, Nový rok vyléčí z duše jizvy. Už jen jeden krok. Šťastný nový rok!!!
  1 point
 14. Iosifek

  Vse nej do noveho roku

  Připojuji se k přání: Všechno nejlepší v novém roce, hodně štěstí, zdraví a pohody, všem.
  1 point
 15. korzar

  AW - Krčma "U tankána"

  Ano Iosifku, je logické že by to malo tak fungovať. Ale mne to tak nejde. Pre server EU si môžem vybrať len jeden darček a pre RU server si môžem vybrať tiež jeden darček. To je všetko. Tretí môj účet nemá darček. Tiež mi je to divné, ale niekoľko krát som to skúšal a je to tak. Pritom všetky účty pracujú správne v hre. Tiež sa prihlasujem do nich len kliknutím na šipku nadol vpravo hore v okne GameCentra. Otvorí / vysunie sa zoznam a vyberiem si ktorý chcem hrať. Tiež nemusím zadávať prihlasovacie údaje. Presne ako ukazuješ na tvojom printscreene. Možno by to chcelo preinštalovať za tie roky - ale na to už nemám chuť, silu, vôlu ani energiu. Pretože všetko funguje, až na "darčeky". A tie pri miliarde kreditov a 10 mil voľných expov nepotrebujem. Dokazovať si kto má väčšie gule - to ma už v mojom veku prešlo, hrám čisto len a len pre zábavu. Takže to nechám tak, funguje to. Asi tak.
  1 point
 16. Tak jsem krutě utrácel v bedničkové loterii na T10 Object 640 a potřeboval jsem 110 bedniček. Vedlejší příjem z pronájmů 9000zlaťáků. Dával jsem to z osobních úspor a moja jen valila oči a nasucho polykala při pohledu na částky tří plateb kartou Holt Vánoce
  1 point
 17. Ještěže Tě Pítte máme
  1 point
 18. Díky za připomenutí. Prokrastinace je mrcha, tak jsem po tomhle pobídnutí sedl, a dárek obědnal.
  1 point
 19. Romario

  Vse nej do noveho roku

  Šťastný Nový rok! Přeji všem hlavně hodně zdraví, protože všechno ostatní můžete při troše štěstí buď koupit, ukrást nebo zdědit
  1 point
 20. George352

  Vse nej do noveho roku

  Přeji všem všechno nejlepší do nového roku.
  1 point
×
×
 • Create New...