Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. V aktualizaci 0.8.8 dorazí do prémiového obchodu nová válečná loď a kontejnery! Čtěte více View the full article
 3. Learn more about the upcoming historical camouflage options, soon available in Armored Warfare! View the full article
 4. Romario

  AW - Krčma "U tankána"

  Koukám, že na PTSku se bude testovat dělostřelectvo v GLOPS.
 5. Learn more about the new features that are now available on the Public Test Server View the full article
 6. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Souhlas. Nemusí se mě to líbit, ale kvůli tomu u hu nepředělají. Tak je jediná cesta, přijmout a hrát nebo odejít. Nebo zaplatit. Tenhle Batle Patch se mě celkem i líbí. Se všemi těmi bonusy je to do 50 úrovně, tedy na hlavní cenu Obj. 490 dobře odehratelné. Jen musíš přiměřeně hrát, ať časově nebo i výkonem. Pokud ti něco z toho chybí, tak to můžeš dokoupit. Tedy je to free to play. Na rozdíl od předchozího Batle Patchu, kde z toho všude trčelo - zaplať - a odehrání na Altaje bylo o řád obtížnější, a hraničilo o s Play to Win. Jj. Zejména capování bodů podpory v Go při předchozí Cestě bojovníka.
 7. huskyB12_CZ

  AW - Krčma "U tankána"

  Souhlas, hloupej úkol generuje hloupej herní styl ...
 8. pítt64

  AW - Krčma "U tankána"

  To máš svatou pravdu, ty doby kdy byl dostupný pouze jeden event jsou nenávratně pryč, páč hra tak málo vydělávala. A jak se říká vše je o penězích, inteligenci a zkušenosti hráčů. Bohužel to také celou hru kazí. Třeba zkušenost s úkolem 10 x 5. kilů v jedné bitvě. Prostě vyjede hráč dá pět kilů, na zbytek hry se vykašle, a jde to plnit s jinou technikou. Má splněno i při prohře. A takových úkolů i hráčů je dost. Po zkušenostech osobně kašlu na na úkoly, kde není jasně stanovená odměna...(tady nehoním se za bednou, když z vypadne hov... ., nebo pronájem na 30 dní.) Prostě pořád mám co dělat a po půlroční pauze co dohánět. Teprve včera jsem koupil slavnou Armatu a než ji vyexpím to potrvá...a raděj budu hrát a expit Armatu, než se honit za nějakou nejasnou odměnou. Ale abych se vrátil k tématu: Je to jednoduché, pokud chceme tu hru hrát musíme se smířit s tím jak je postavená a co nám vývojáři nadiktují.
 9. Prodlužte si Den tygra s touto skvělou nabídkou. Čtěte více Diskutovat na fóru View the full article
 10. Získejte nejagresivnější z německých lehkých tanků. Čtěte více Diskutovat na fóru View the full article
 11. Yesterday
 12. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tady nejde o mě, ale o jak o vidí drotar a další, kteří u toho netráví tolik času. Píše: Batlle patch a dení/týdenní mise na Moskevskou bednu jsou provázané. Úkoly Batle patch jsou tři: (Pokud pominu ty qvesty na Ofelii.) - splňte 1x misi (resetuje se po 24h) = 125 conů, za týden = 875 coinů - splňte misi 20x (reset jednou týdně) = 1500 coinů - nahrajte 1500 coinů (reset týdně) = 2500 cojnů Celkem za týden 4875 coinů, tj. za 12 týdnů (90 dní) 59250 coinů. Na Zubra a pak na Moskevskou bednu jsou 4. úkoly: 1) směšně snadný, stačí odehrát 1. hru na splnění - reset 24h 2) otravný, zpravidla odehraj 8 - 10 her a získej odznak (Modrá hvězda, 15 killů, a tak) - reset 24h 3) náročný až těžký úkol PvE - reset týdně 4) totéž pro PvP Čas splnění těch úkolů záleží na kvalitě hráče. Např. 2 úkol, 10. Modrejch hvězd dám za cca 12-14 her = cca 2h - 2.5h. Tedy jen časová otrava. Někdo to nedá ani za 50 her, a někdo ani to ne a potřebuje na to četu 5 lidí. 3. tak s těmi nemám problém, mám je většinou hotové na randomu dřív než 2., někdo je ovšem nezvládne vůbec. 4. tak ty mě dávaj zabrat, ale daj se Dál máme na coiny víkendové staré Spec. Ops. a bedýnky s 500 coiny. To je 1h s T8 a 1h s T10 = tedy 2h hraní v ideálním případě výher. A to jsem nezmínil Spec. Ops a každý třetí den násobky a bedny + klanový Extrémy + úkoly na Hádese + hodnocené bitvy. Jakož i plnění misí ve Spec. Ops. a denní násobky na normální expení. Takže je třeba denně dost hodin aktivního hraní. Na což někdo nemá čas a někdo chuť.
 13. pítt64

  AW - Krčma "U tankána"

  no jo...ale zkušenostmi na Tebe nemám....
 14. Zcela nové dvouhlavňové vozidlo právě debutuje v Supertestu. Čtěte více Diskutovat na fóru View the full article
 15. Nenechte si ujít odměny a bonusy! Podrobnosti o tom, jak je získat, najdete níže. Čtěte více View the full article
 16. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Pítte, ty u toho prosedíš víc než jen pár (tj. dvě hodiny) denně. Tak to vidíš jinak.
 17. Naverbujte své přátele a získejte za odměnu prémiové tanky! Čtěte více Diskutovat na fóru View the full article
 18. To zjistíte v našem kvízu! Čtěte více Diskutovat na fóru View the full article
 19. pítt64

  AW - Krčma "U tankána"

  No nechci se nikoho dotknout, ale mě to třeba vyhovuje...teda s rezervou...mohu si zvolit to chci hrát, vlastně o co chci hrát a tím se více snažit. Je více variant a jdou i skloubit, pokud máš štěstí a trošku intuice. Tou rezervou je myšleno, že je třeba se přizpůsobit hře...jasně v četě se to hraje snáž, protože si dohodneš, co kdo bude dělat...na randomu to jde hůř a každý musí hrát za sebe...
 20. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Stav se večer na zdejším TS3 a hodíme o tom řeč. Třeba ti poradím nebo pomůžu. A taky se podívej na MyLoot, cca 21éček není tolik za 100k coinů. I když já do nich odmítám cpát peníze, tak tahle nabídka mě přijde férová. Na Obj. 49 potřebuješ asi 142k coinů, tak záleží, kterou úroveň máš.
 21. drotar

  AW - Krčma "U tankána"

  Davam ti absolutne za pravdu. Po zluceni serverov som uz nehral na Ru lebo to nemalo zmysel. Teraz je cakacia doba zhruba rovnaka ako pred zlucenim. Ale co mi najviac vadi je presne to co pisees. ze sa mi strasne miesaju denne misie + Batlle patch. Neviem co mam plnit skor ci postupovat po urovniach, aby som dostaval nejake nezmyselne nalepky a potom sa dopracoval k boostu na karticky ktore potrebujes na otvorenie bedniciek na premiovy tank, alebo sa trapit bez boostu a nemat sancu to takto dokoncit.
 22. Iosifek

  AW - Čínský bot se rozmáhá

  Postrádám u toho smysl. Na Obj. 490 je třeba 142,5k coinů. Tak 100k je málo. A vůbec to neřeší úkoly na Ofélii. (já jsem zatím vyjezdil a získal cca 246 000 coinů) A nevím jak rusům, ale nám se při resetu staty nevynulovali. To co nám tu chybí, tak jsou staty v PvP a GO + denní hodina a typ hry, kdy je potkal. Pokud jsou stejný jako v PvE, tak nazdar hodiny. Takový účet hráče u nedává smysl. Jedině na prodej nebo jako záložní. U boota bych to očekával. O cheatech nemám iluze, ani o IQ některých, zejména ruských hráčů. Ale tohle je moc i na inteligenci houpacího koně.
 23. Amina-opice

  AW - Čínský bot se rozmáhá

  Resetoval, smázly se staty a za volné expy a kredity,kterých měl mraky nakoupil třeba jen desítky, ty vydělají nejvíce. Točí bitvu za bitvou. Dejme tomu 6 bitev za hodinu, nevím dostane třeba 10 coinů. To je 60 za hodinu, jede mu to třeba celý den. To máš skoro 1500 coinů denně.10500 za týden. Jestli to jede dva měsíce to je 100000 a voilá, má zdarma Objekt 409,že?Navíc hromada kreditů a expů.Otevřený to mají jelikož to jsou primitivní ruští mužici.
 24. Čeká na vás nejtěžší odstřelovač. Čtěte více Diskutovat na fóru View the full article
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...