Přejít na obsah

Iosifek

Members
 • Počet příspěvků

  829
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  45
 • TS3 Server

  Never Logged On

Iosifek last won the day on Listopad 11

Iosifek had the most liked content!

O uživateli Iosifek

 • Hodnost
  V.I.P Legenda

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  To já také nevím. Ale chtěli to, tak jsem jim to poslal. Já vodku nechlastám, já jedu na slivovici, a to střídmě, jako lék. Štamprli, ne 2-3 flašky denně.
 2. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Kvůli 2150 goldům, které bys měl dostat jako náhradu, protože už ho máš. Dostaneš to co já. Ani pšouk. A kdybys to i tak splnil, udělej si screny před a potom. Tohle po mě chtěli, i s návodem, jak to získat: Dear Player, For further analysis of this issue, we need the following information: 1. Your name in the game; 2. Date and time when this problem appeared (as accurate as possible); 3. Actions, after which the problem appeared; 4. If you can reproduce the problem, please describe your actions step by step; 5. Please provide us with DxDiag file.* 6. Please provide us with game.log.**
 3. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Dopisoval jsem si s podporou: Smlouvy od firmy Feng = VBL Hi-Tech Smlouvu jsem splnil. Již jsem vlastnil VBL Hi-Tech. Nezískal jsem žádnou náhradu nebo žádné oznámení o plnění. Co se děje? Po dodání toho co chtěli, je tohle výsledek: Podpora Vážení hráči, Děkujeme, že jste trpělivě čekali na naši odpověď na tento dotaz. Bohužel podle našich nejnovějších údajů není kompenzace určena. Všechny informace jsme předali příslušnému oddělení, ale nemůžeme zaručit, že by to bylo změněno, protože to byl první nápad, jak tento kontakt provést bez náhrady. Máte-li jakékoli další otázky nebo obavy, neváhejte nás kontaktovat. Přeji vám štěstí ve hře! ________________ S pozdravem, Arjene. Specialista na podporu ------------------------------------------------------------------------------ Pokud splníte kontrakt na VBL Hi-Tech, a už ho máte z eventu, nepočítejte s náhradou. Nedostanete nic.
 4. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Jen pojď taky krmit ruskýho medvěda.
 5. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  A kam to poslat? Na Suport. Kodex porušení chování. Otevře se karta, a dole odliknete: If you have any questions, you can submit a ticket to the technical support team. Na další kartě to vyplníte a odešlete.
 6. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Pro všechny: Rada, nebo prosba. nefunguje jim teď automatický ban systém, 3x a dost. Vzhledem k množícím se exotům, kteří střílí do vlastních a jsou schopni i vlastní tým vystřílet. To není nadsazené, to je realita. Tak si dělejte screny a replaye. Pak to posílejte na podporu. Tihle "taky hráči" nemají ve hře co dělat. Když to neuděláte, tak si myslí, že jsou beztrestní. Nejsou. Hlavně, když to chcete poslat, tak jim to neoplácejte. Na podpoře na to mají kolonku. Ovšem, musíte to něčím podložit. Nejlépe replayem a screnem. Prý se s nimi nepářou. Návod, kde to nastavit a kde to pak najít. Cesta k repleyúm: Záznamy aktivujete (pořizujete) červeným puntíkem. Pokud tam není, nemáte nic. Přehrajete je podle šipky. Nastavení uložení videa je v klientovi. (vidíte tam i to, že pokud chcete udělat video, tak při spuštěném klientovi Alt+F5). Podpoře ovšem stačí jen záznam, repley.
 7. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Rok? Tak to jsi skončil v 0.21 - Tak to budeš čučet na drát. V garáží "zabloudíš". Novej systém velitelů. Hlavně jejich vlastností. To sudoku je úžasný. Nový vlastnosti posádek. Nový tanky. Nová mapa. A některý mapy předělaný, to se ovšem týká hlavně PvE. Vlastnosti většiny tanků předělaný. Ať už halasně, nebo skrytě. A i u tanků který máš na ful, tak nový moduly. Novej režim v PvE, Speciální Operace - hrajou to i PvPčkáři, jsou tam dobrý odměny a cama. Pokud tedy na Brutálu se s random partou doplazíš do vítěznýho konce. A v 0.21 byl spot systém v plenkách. A krtky lítat uvidíš, až budeš střílet. Tak nějak upravili RNG. Sice to není WoT, ale připadáš si, že ti někdo ohnul lauf. Pokud tedy sis nevzal rovnou cvičnoum munici (velká rána, spousta smradu, kule žádná). A "motýly" nepřehlédneš. Maj vrtule a střílí po tobě z kulometu a rakety.
 8. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Jaký strašení? Jen ať jede do Pelhřimova, ať ví, do čeho jde. https://www.youtube.com/watch?v=xrUNbsz9DZQ
 9. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Motýly? Prd velebnosti. Budeš tedy čubrnět.To zase jo. Jak APS požírá nejen rakety, ale i APčka. Jak na zelenou zaboha neprobiješ, na oranžovou možná a na červenou někdy. Jak Type se 140mm kanónem vládne bojišti (má o 10% posílenej pancíř), a že jich ti Rusáci maj, až je na bojišti modro. Jak tanky krásně hoří. Zejména T9., T10 Mekavy. To je zapalovač, škrtneš o skálu, a jsi v plamenech. Nebo stačí potkat Armatu se 152mm, poškodí tě každou ranou, ať máš pancíř jakej chceš. Ta je taky posílená...
 10. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Jj., bez dlouhýho čekání 15x15.
 11. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Přejmenuješ se, zdarma. Jj. přesně ta taktika to je.
 12. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Pokud tomu správně rozumím, tak to potvrzuje a je na to patřičně hrdej. Určitě to nedementuje. Tohle je jeho odpověď mě: Well, we DID write it won't be easy to get the Gold Anyway the Gold was distributed, sorry for the delay https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?231531-Bounty-Hunt-Maximum-Overkill/page5
 13. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Prej jo. Mel málo hpček, tak se radši utopil. Posmrtnej pohled je potvora, spojuhráči ti koukaj pod ruce.
 14. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Dík.
 15. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Včera jsem v 20:45 musel restartovat hru. Vyhodilo mě to z přihlášení. 25 minut jsem se pokoušel přihlásit, včetně verifikace a podobně. Pak mě to nechtělo pustit do hry. nepodařilo se autorizovat váš účet. hra se mě spustila až v 21:25. A to jsem slíbil že pujdu na výcvikovku od 21:00, aby mohli trénovat na GO.
×