Přejít na obsah

Iosifek

Members
 • Počet příspěvků

  913
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  49
 • TS3 Server

  Never Logged On

Iosifek last won the day on JLeden 7

Iosifek had the most liked content!

O uživateli Iosifek

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tipuji. Buď E, nebo v jednom slotu s náboji. A při jejich dovednosti, podle AGDS, kde po znovu nabití, se často výmetnice nevysunou do střelecké polohy, tak nestřílíš, nebo i střílíš ze zavřených. Opravovali to už alespoň 3x. Tak tipuju, že ti to blokne hlavní kanon a nepůjde to vrátit. Použití tak na vrtulnky nebo něčeho, co ti brání ve výhledu., Bouda, plot. Jinak, to APS Merkavy je "úžasný". Funguje i na metr, na HESCH.
 2. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak buď přijď na zdejší TS3, nebo mě pošli ve hře pozvánku na přátelství. Nick mám stejnej. Jen pozor, I není L ale velké měké i.
 3. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  5 000 000 credits = 5M 1x denně. A jmění v tom utopíš. Někde jsem to tady už počítal. Klan, po těch 40 bodech na dovršení 3000 bodů ho dostane na 30 do pronájmu. Pokud ho poskládáš po tom jednom bodu, tak bys ho měl mít snad natrvalo. Jednak je to v kreditech obrovská částka, takže pro toho kdo teprve expí a shání kredity, to není. Jen si říkám, koho bude za cca 3/4 roku zajímat nějaká T9? PS: Já v tom zatím utopil 46 x 5M = 230 000 000 - 50M (vypadli mě z těch koupenejch beden) = 180M
 4. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Nu, já ho směruji do CSGW. Tam mu bude asi, dle toho jak jsem s ním mluvil, nejlíp. Pokud má nějaké ambice a bude aktivní, tak tam si to může splnit. My, GP4F máme jediné ambice. Hrát na pohodu, pro zábavu a nestresovat se. Což se s některými kvesty nesnese. Tak je neděláme. Věk v tom taky hraje roli. S vrstevníky si spíš porozumíš.
 5. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Ten jeden dílek dostaneš za splnění denního úkolu v klanovém eventu. Načítá se to průběžně, a ty přírůstky jsou tak nízké, že to můžeš plnit i několik dní. Nebo ten úkol můžeš koupit za 5M kreditů. Dostaneš pak buť dílek, platinovku, nebo extra oživení. já je z 90% kupuju, stejně nemám kredity za co utratit, ale ne kvůli tomu bodu. Kvůli těm oživovákům, ty nejde jinak pořídit. Ty máš dva, takže jsi to už jednou splnil.
 6. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Diskuze hráčů PvP kontra PvE nemají řešení a jsou staré jak on line hry. Pokud je klan orientován především na PvP, a to jsou všechny staré klany, byla to jejich obrana proti nic nedělání my.com s klanovým obsahem, tak je problém. Despekt který někteří, a zopakuji, jen někteří hráči PvP mají vůči PvE, tak ten je tady pořád. A to i když spousta starých hráčů odešla. problém je, že pokud chceš klan orientovat komplexně, na PvE i PvP, tak tihle hráči to neunesou a budou v tom klanu dělat rozbroje. O tomhle se prostě diskutovat nedá, to je prostě flame war. Ještě na českém ofiko fóru, než ho Silent zavřel, jsem o tomhle vedl spousty "pří". Takže hráč, by si měl vybrat klan podle své orientace na PvP, nebo PvE. Co je k diskuzi, tak to je důvod, proč hráči kteří přijdou z WoT, zůstnou v PvE, když ve WoT hráli pouze PvP, tedy by s ním neměli mít problém. Mají. protože vlezou do hry a do minuty je někdo odstřelí, než se stačí rozkoukat. Zkusí to jednou, podruhé, někdy i potřetí, se stejným výsledkem a zůstanou u PvE. My. com pak napíše, že hráči EU nemají o PvP zájem. Přitom to podělali sami. Jako příklad, 810m vykreslovací vzdálenost, prodloužená o 100m od 0.21, slouží jen campers. Nikomu jinému. Tak asi tak.
 7. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  V žádném případě. Kolik ty Arnošte znáš aktivních CZ/SK klanů? Jaká je jejich věková struktura? Technika? Ambice? Aktivita? A taky kontakt na ně. Něco vím, tak poradím. Komukoli. A to TS3 je tu pro všechny v komunitě. Tam mají přístup všichni. Práva dostanou. To přece víš.
 8. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Klanů funguje dost. Těch kritérií, podle kterých si vybíráš klan je taky víc. Stav se večer na zdejší TS3 - ts3.armoredwarfare.cz Hodíme řeč a něco najdem.
 9. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  24.12.2018 udate aby staří hráči nedělali úkoly na T1-2, tak jim místo botů, přiřazují T4. https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?232492-Maintenance-December-24/page16
 10. Iosifek

  AW - Pomoc pro WOTkaře

  Ne 100, ale z Arabské bedny je to 100 na tank a za každý modul, těch je pět, taky 100 dílů. Tedy 600 dílů celkem. Samotný tank je ti k ničemu. není vybavený.
 11. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak jsem měl dát 120 odznaků za obranu základny. PvP/PvE. Dal jsem to za jednu hru na Perseovi. Capování dává cca jeden odznak za 3s. Tzv., že při decapu stačí do tanku střílet kulometem jednotlivé rány a naskakuje to. Pokud těch tanků je na capu víc, tak je střídat. A jen tak mimochodem, měl jsem dát v PvP 5 killů. Moc se mě nevedlo. Nakonec jsem to dal s Mardrem, a všech 5 killů s 30Hp, které mě zůstali. A to mě ještě 2 killy vyžrali. Např., naše MBT které bylo AFK od začátku hry, tak když jsem jel na 5 kill, že to MBT dorazím, tak se zničeho nic probral, vyrazil, a tank mě odstřelil.
 12. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak ho založ a polož otázky. Vyobrazení medailí a odznaků s popisky máš v češtině.
 13. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Pokud máš shodit pásy, tak HEAT. Co největší ráži, ideálně XMo, dá se i s Armatou, z co největší blízkosti. Počítají se i kola. Nejlépe někde ve městě, s nebo za grupou spoluhráčů. 5 krát shodit pásy za hru jsem dal třetí hru. Zapálit opravdu těma zelenejma a taky z blízka. Nejlépe Merkavu na přední kolečko trochu na koso, nemusí to být moc, jen je to na zelenou. Armatu třeba na vanu a ostatní nejlépe na motor nebo i kamkoli. Hlavně ne přes celou mapu, to nerfli. S HEAT to moc nejde i když to mají psané. To musíš opravdu na ten motor, nádrž, nebo tu Merkavu na to kolečko 2x do stejného místa a z blízka.. Zkus toho Wilka. Natrénuj si to v PvE a uvidíš. Zapaloval jsem v PvE každou cca 4 ranou. V PvP je to sice omezené, ale dá se. S Wilkem se to dá dát i z větší dálky, ale ne moc daleko.
×