Jump to content

Iosifek

Members
 • Content Count

  1087
 • Posts on chatbox

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  62
 • TS3 Server

  Never Logged On

Iosifek last won the day on September 16

Iosifek had the most liked content!

About Iosifek

 • Rank
  V.I.P Legenda

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Souhlas. Nemusí se mě to líbit, ale kvůli tomu u hu nepředělají. Tak je jediná cesta, přijmout a hrát nebo odejít. Nebo zaplatit. Tenhle Batle Patch se mě celkem i líbí. Se všemi těmi bonusy je to do 50 úrovně, tedy na hlavní cenu Obj. 490 dobře odehratelné. Jen musíš přiměřeně hrát, ať časově nebo i výkonem. Pokud ti něco z toho chybí, tak to můžeš dokoupit. Tedy je to free to play. Na rozdíl od předchozího Batle Patchu, kde z toho všude trčelo - zaplať - a odehrání na Altaje bylo o řád obtížnější, a hraničilo o s Play to Win. Jj. Zejména capování bodů podpory v Go při předchozí Cestě bojovníka.
 2. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tady nejde o mě, ale o jak o vidí drotar a další, kteří u toho netráví tolik času. Píše: Batlle patch a dení/týdenní mise na Moskevskou bednu jsou provázané. Úkoly Batle patch jsou tři: (Pokud pominu ty qvesty na Ofelii.) - splňte 1x misi (resetuje se po 24h) = 125 conů, za týden = 875 coinů - splňte misi 20x (reset jednou týdně) = 1500 coinů - nahrajte 1500 coinů (reset týdně) = 2500 cojnů Celkem za týden 4875 coinů, tj. za 12 týdnů (90 dní) 59250 coinů. Na Zubra a pak na Moskevskou bednu jsou 4. úkoly: 1) směšně snadný, stačí odehrát 1. hru na splnění - reset 24h 2) otravný, zpravidla odehraj 8 - 10 her a získej odznak (Modrá hvězda, 15 killů, a tak) - reset 24h 3) náročný až těžký úkol PvE - reset týdně 4) totéž pro PvP Čas splnění těch úkolů záleží na kvalitě hráče. Např. 2 úkol, 10. Modrejch hvězd dám za cca 12-14 her = cca 2h - 2.5h. Tedy jen časová otrava. Někdo to nedá ani za 50 her, a někdo ani to ne a potřebuje na to četu 5 lidí. 3. tak s těmi nemám problém, mám je většinou hotové na randomu dřív než 2., někdo je ovšem nezvládne vůbec. 4. tak ty mě dávaj zabrat, ale daj se Dál máme na coiny víkendové staré Spec. Ops. a bedýnky s 500 coiny. To je 1h s T8 a 1h s T10 = tedy 2h hraní v ideálním případě výher. A to jsem nezmínil Spec. Ops a každý třetí den násobky a bedny + klanový Extrémy + úkoly na Hádese + hodnocené bitvy. Jakož i plnění misí ve Spec. Ops. a denní násobky na normální expení. Takže je třeba denně dost hodin aktivního hraní. Na což někdo nemá čas a někdo chuť.
 3. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Pítte, ty u toho prosedíš víc než jen pár (tj. dvě hodiny) denně. Tak to vidíš jinak.
 4. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Stav se večer na zdejším TS3 a hodíme o tom řeč. Třeba ti poradím nebo pomůžu. A taky se podívej na MyLoot, cca 21éček není tolik za 100k coinů. I když já do nich odmítám cpát peníze, tak tahle nabídka mě přijde férová. Na Obj. 49 potřebuješ asi 142k coinů, tak záleží, kterou úroveň máš.
 5. Iosifek

  AW - Čínský bot se rozmáhá

  Postrádám u toho smysl. Na Obj. 490 je třeba 142,5k coinů. Tak 100k je málo. A vůbec to neřeší úkoly na Ofélii. (já jsem zatím vyjezdil a získal cca 246 000 coinů) A nevím jak rusům, ale nám se při resetu staty nevynulovali. To co nám tu chybí, tak jsou staty v PvP a GO + denní hodina a typ hry, kdy je potkal. Pokud jsou stejný jako v PvE, tak nazdar hodiny. Takový účet hráče u nedává smysl. Jedině na prodej nebo jako záložní. U boota bych to očekával. O cheatech nemám iluze, ani o IQ některých, zejména ruských hráčů. Ale tohle je moc i na inteligenci houpacího koně.
 6. Iosifek

  AW - Čínský bot se rozmáhá

  V něčem s tebou budu souhlasit. Ano, jedná se o externí program ne interní na kterém jede normální Al. Tedy jede pod normálním účtem. A je možnost, abys měl ve statech PvE jen 10. Pokud PvE jsi, třeba i po tom resetu, nehrál s ničím jiným a expil na PvP nebo za volné expy. Je tam i Leclerc T4, a to je předpokládám už po resetu. Těžení battlecoinů? To je přitažené za vlasy. To by ten hráč musel být kretén, tak jak jeho boot. Jeden z výrazných zdrojů coinů je každý víkend bedna s 500 coiny na T8 a T10. (první týdny se to po 24h resetovalo tak byly 4ks/víkend) Ten s těmi 10. to nikdy nehrál a ti ostatní? Je potřeba to kolečko her vyhrát, tak by to Winrate bylo lepší. To, co mě také zaráží je: Proč, když by někdo chtěl podvádět, tak si nechal veřejně přístupné staty? To nedává smysl.
 7. Iosifek

  AW návody Spec. Ops.

  Po roce? To je s křížkem po funuse.
 8. Iosifek

  AW - Čínský bot se rozmáhá

  Co to asi může být lze na základě indícií vydedukovat. A to s dost velkou pravděpodobností. a) 2% i 7% Win Rate je nesmysl, pokud uvažuješ, že tihle booti doplňují hráče do počtu. Jediná možnost je, že tihle booti hrají zase jen proti bootům bez hráčů. b) jsou tam různá ocenění z PvP her. Zase, je těžko představitelné, že by je získal boot, ve hře proti hráčům, proti bootům, to ano. Nebo by za něj občas musel hrát hráč, což se mě nezdá. c) normální boot nemá žádné staty, podle toho je poznáš ve hře. Nemůžeš je reportovat, podívat se na staty, atd. d) jeden má jen 10. tanky = uměle vytvořený účet - jsou tam tanky z tech. stromu bez návaznosti a staty nemají filtr podle třídy vozidel Jedna z věcí v AW, které hodnotím vysoce kladně, je Al bootů. Booti hrají mnohdy lépe, než spousta hráčů. Za dobu co AW hraju šlo Al smrtně nahoru. My.com na tomhle odvedlo obrovský kus práce. Ono nejde program jen psát, ale musí se také testovat. Takže tipuji, že tohle jsou bootí testeři. To, že s nimi hraješ, tedy jsou zařazeni mezi hráče, tak to je ostrý test. Spíše tedy vyjímka jejich použití. Testovat lze spoustu věcí. Mapy, lokace, nastavení úkolů a vlastní AL.
 9. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Jedna z možností:
 10. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Grade, první písmeno v nicku mám velké i, ne malé L. Hra se od 0.18 mnohokrát změnila. Se změnami se měnili i hráči. S každou aktualizací je vše překopané. Dřív neměla hra náplň, tak se pořádali ty turnaje. Aktivní klany jsou dnes asi 4. Dva PvE, jeden občas i PvP, a jeden PvP. A náplň? Pokud chceš splnit všechny odměnové úkoly připadající na jeden den nebo týden, tak bys u toho musel sedět mnoho hodin denně a zpravidla nejen sám ale asoň s dalšími 4. hráči.. A ty úkoly se tlučou. Velká část jich je individuálních, kde hra v četě je kontraproduktivní, nebo je vůbec zakázaná. Část je zase pro četu top hráčů, takže většina na splnění nedosáhne ani v četě. Pokud ji tedy dokážeš dát dohromady. Nevím kam my.com tu hru směřuje, uniká mě smysl. Jak herních mechanik, tak klanové náplně, tak i marketingu. Jedno mě je ale jasné, v my.com se nejspíš plácají po ramenou, jak ta hra perfektně šlape. Oba Batle Pachy jim vydělali peníze. Nám první Batl Patch rozložil klan a ten druhej to nejspíš dorazí. PS: A co se týká tohohle fóra, tak ho pár lidí čte, ale nepíší. Spíše mě přijde, že lidem stačí komunikace uvnitř klanu. Meziklanová a komunikace komunitní je minimální. Sólo hráči o tu komunikaci ani nestojí.
 11. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Ahoj Grade. Tys byl asi mimo AW dost dlouho. Tak ten tvůj výkřik do tmy trochu upřesním. Ofiko fórum je zrušený od jara. Má ho nahrazovat discort, kterej mě může bejt ukradenej. Jen nevím, kde na něm vzali cca 17k registrovanejch uživatelů. Já mezi nimi nejsem. A pokud se týká počtů hráčů CZ/SK, tak je už léta mezi 300 až 500 aktivních (aspoň 1x týdně) lidí. V desítkách můžeš ještě počítat i ty starý hráče. A sem z my.com nikdo nechodí. Za nimi musíš na discort.
 12. Iosifek

  AW - Pomoc pro WOTkaře

  Problém zvaný velitelé. V různých návodech se můžete dočíst, že ten a ten velitel je pro ten a ten druh tanku. Za tím stojí my.com, když totiž prezentuje nové velitele, tak píší. "Vhodný pro MBT a a určitý typ hry." Celé je to blbost. Velitele je třeba volit dle toho, co s ním chci hrát. Jakou herní taktiku budu volit. Popřípadě, jaký úkol mám splnit. Mám v PvE naspotovat 10k dmg? Vezmu si velitele s dohledem, např. Sannu, MBT a pojedu do první lajny. Tím všechny přespotuju. Z druhý nebo třetí lajny to na AFV nenaspotuju. Mám zabít x členů posádky? Vezmu si velitele na ničení posádek (Viktor, Andrej) a buď T10 Challiho se zelenou municí, nebo Wilka se zelenejma. Mám zapálit tank? Sabrina, Viktor a opět Challi nebo Wilk. Nebo něco s velkou ráží (XM1A3 a 140mm) a červená munice. Sanna, byť byste ho měli předělaného na zapalování, tak vám nepomůže. Abyste tank zapálili, tak nejdřív musíte poškodit modul (nádrž, motor, munici) a Sanna na poškození modulů nic nemá. Velitelé mají dvoje dovednosti. Jedny, které jsou dané všem dle dosažené úrovně, a zlepšují se i když přeskakujete prázdná pole u perků. Z nich se potom počítají některé perky. Např. poškození modulů je nějaká základní šance + úroveň velitele + perk + munice. Druhé dovednosti jsou perky, volitelné po dosažení úrovně v té křížovce. Jsou v absolutní hodnotě, např. dohled. A v relativní hodnotě vztažené k základní dovednosti velitele. Sabrina má základní perk na poškození modulů přes 50%. Což znamená, že pokud je základní šance při zásahu na poškození modů 10%, tak jí to přidá 50% z těch 10%, což je 15% výsledných. To stačí na to, aby s vlastnostmi munice modul zničila (červená barva modulu). Jiný velitel za stejných podmínek ale bez toho perku modul jen poškodí (žlutá barva). Jak vybírat perky? Každý velitel má jiný výběr a preferované vlastnosti. když si je prostudujete, tak pak budete vybírat s určitým zaměřením. Jde o to, co je pro vás, váš herní styl prioritní. Taky jde o to, zda ta schopnost není něčím penalizovaná. Např s Ofélií vám na Challim bude otáčení podvozku při rychlosti větší než 40km/h k ničemu. A s Obj. 490 si sakra rozmyslíte, než mu dáte rychlejší nabíjení na úkor 10% hp. Sannu mám na dohled a hru na spot systém. Anderej je camper pro TD. Sabrina je univerzál, se snadno dostupnými perky které se moc nepoužívají, ale jsou občas potřeba - ramování, pobyt pod vodou, capování. Ofélie, na základní perky + zrychlení a otáčení věže + nabíjení bez penalizace. Pominul jsem dohled i když ho má jeden z nejdelších ze všech velitelů neb je za to penalizace cama. To ovšem nemusí vadit MBT. Alice = 70% munice navíc je lepší než její přítelíček s RPG a hp navíc taky nejsou k zahození. Obzvlášť ve Spec. Ops. Tu munici nevyužije snad jen Challi a další tanky s dlouhým reloadem. Atd. Věnovat perkům pár minut i desítek minut se vyplatí, neb s nimi budete jezdit desítky a stovky hodin. Výraznou měrou ovlivňují vlastnosti tanků.
 13. Iosifek

  AW návody Spec. Ops.

  Jak udržet Magnuse s plným zdravím, aneb, špeditér při práci. Nejdříve je ho potřeba dostat na místo, kam je naprogramován dojet, pak už je to jen stěhování nábytku.(na kašně jsem se na chvíli zasekl) Armored Warfare MyCom_190903_2155.mp4
 14. Asi má elektrodu z jahodovýho dřeva.
 15. Iosifek

  AW - pochlubte se výsledky

  Mnoho lidí se dívá na artyny s despektem, obzvlášť ve Spec. Ops. Já tam arty hrál v rámci těch 20 kapitol, ale i tak. Záleží na hráči, co s tou technikou umí. To platí všeobecně, nejen pro arty, ale i pro jinou techniku, která zjevně do té hry nepatří. Poslední 1/4 hry jsme jeli ve dvou.
×
×
 • Create New...