Jump to content

Iosifek

Members
 • Content Count

  1305
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  95

Iosifek last won the day on August 29

Iosifek had the most liked content!

1 Follower

About Iosifek

 • Rank
  V.I.P Legenda

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Na Discordu jsem dostal odpověď: "Je to bug." Ale co tím zamýší, to netuším. Modrá, červená, zelená, a teď to vypadá i na fialovou munici. https://discord.com/channels/301850249977266178/301850405552259072 Eisenherzdnes v 8:49 What is it? @Iosifek a bug, clearly. it is known Eisenherzdnes v 8:56 yes, spix and t15 have bugged HE. we know, it's been reported
 2. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Ví někdo něco o tomhle? Tj., asi HE munice, ta totiž zmizela. Nejde odemknout v modifikacích. Jde s ní vozidlo vybavit v garáži, ale ve hře není žádná ve slotu. Nemá popis a rychlost střely je 0m/s.
 3. Iosifek

  AW - Průvodce: nový velitelský systém

  Oni to přesunuli před dost dlouhou dobou. A co tě zajímá?
 4. On: "Miláčku, někdo se k nám vloupal a nablil nám do hrců." Ona: "Já vařila, ty nevděčnej hajzle!"
 5. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Připadá to jenom mě, že AW je mrtvá hra? Mozek je mrtvej, ale tělo to ještě neví, tak sebou škube. Pokud mám popsat zážitek ze hraní, tak je to: "Nuda, nuda, nuda." Čekačky do hry jsou stejné jak v EU před sloučením s RU. Takže nejsou ani ti hráči. A ti hráči co jsou, tak to bývá katastrofa. Někdo stejného názoru?
 6. Iosifek

  AW - Offer: NATO Forces

  Altay Tier 10 Premium Main Battle Tank Leclerc T40 Tier 9 Premium Tank Destroyer (Military Bundle with historical camouflage) Leopard Revolution Tier 8 Premium Main Battle Tank (Military Bundle with historical camouflage) Marder 2 Tier 8 Premium Armored Fighting Vehicle (Military Bundle with historical camouflage) Battle Coins on discount Ajtay - nevyplatí - K2 Black Panther, Leclerc T4, CATTB, Type 10, jsou tanky na skoro stejný bázi. Leclerc 40 - těžkej tank na hraní, ale když ti sedne tak je supr, nejlepší si ho vyzkoušet, pokud ještě na něj daj pronájem
 7. Welsh Whisperer on Facebook Watch.mp4
 8. Dnes už se obrazy nevěší. Jiř&#2121xed;.mp4
 9. Když se ti daří. Massimiliano.mp4
 10. Kdy to přidaj do AW? AK-630 je sovětský plně automatický systém blízké obrany z doby studené války, využívající šestihlavňového 30mm kanónu typu gatling. Systém byl vyvinut k ničení útočících protilodních střel, může ale napadat i další vzdušné či hladinové cíle. AK-630 je schopen zasáhnout vzdušný cíl na vzdálenost až 4000 m a hladinový cíl do vzdálenosti 5000 m. Kadence 4 000 - 5 000 ran/min. V tom "sudu" je zbraňovej systém a munice.
 11. Jako vtip by to bylo dobrý, bohužel, je to realita.
 12. Jaký uhlí na Kladně? Já tam měl skládku bioodpadu. Asi to neshnilo...
×
×
 • Create New...