Jump to content

Iosifek

Members
 • Content Count

  1200
 • Posts on chatbox

  36
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  77
 • TS3 Server

  Never Logged On

Iosifek last won the day on January 10

Iosifek had the most liked content!

About Iosifek

 • Rank
  V.I.P Legenda

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  V PvP a Go je pěchota pěkně otravná záležitost, pro útočníka. Na nízkých tierech i vražedná. Účinnost? Záleží na tom, kam je vysadíš. Někdy 0, někdy třeba i okolo 20k dmg. Tohle jsou rakeťáci, když se zadaří, minomet nevozím a s Merkavou jezdím velmi málo:
 2. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Klávesou E jako jsi je vykládal, musíš být ovšem u nich, nebo když tě odstřelí a oživíš se (oni zůstanou na mapě, nezmizí po tvém killu) tak další výsadek je E nejdřív nabereš, ať jsou třeba na druhém konci mapy, a pak druhým klikem vypustíš u sebe. Pokud máš ale za sebou něco, že by nemohli vystoupit (zeď, skálu) tak tehdy to nejde, nevysadíš je.
 3. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Předně musí vozidlo tuhle možnost = zvláštní schopnost mít. Pak klikneš v garáži na ikonu a vybereš si z možností: (ve hře je pak vypouštíš/nabíráš klávesou E /oživení, 8. nebo repare kruh ti je případně doplní/)
 4. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Nejde, je to výhled do budoucna.
 5. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Já jen pro ujištění. Bavíme se o stejném Tanku? Ve zrychlení, pravda, o něco zaostává, ale ty ostatní parametry? Máme na to retrofity a velitele. Je tedy fakt, že v základu to je trochu jinak. Jo, a to APS na něm taky nemám, nějak mě to zatím nechybělo.
 6. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Myslíš Modré hvězdy? Uvědomit si, že se dávají za nejvíc base-expe ve hře. A do toho se počítá vše, nejen killy a dmg, ale i spotovaná dmg, asistovaná dmg (detrack), sekundárky a pod. Každé trochu jinak, ale např. za spotovanou a asistovanou dmg dostaneš tolik co za nastřílenou. Tedy se rvát dopředu (rašovat), nasvěcovat, detrackovat (střílet tanky přes přední kolečko) a starat se o sekundárky a capovat/decapovat. Hochy, kteří kempují a snejpí (viz minimapa), ty prostě mám rád, jako tihle, protože z toho je pak takováhle asistence, a samo že velká šance na Blue Stars:
 7. Iosifek

  AW - pochlubte se výsledky

  Nejhorší na světě je srážka s blbcem. Na Arabovi 3. je třeba uklidit Fedora, tedy najet před něho a doprovodit ho na patřičné místo, odkud se pak nehne, zůstane tam do konce hry. Že ho budu uklízet i s idiotem, který tomu bude všemožně bránit, to jsem netušil. Pak už je to hra jednoho tanku, po tom co se všichni nechali vystřílet. Jednak je tam vidět co Challi vydrží, když se s ním umíte postavit čelně, a taky je tam vidět, jak důležité je vybrat si z více nepřátel, toho nejnebezpečnějšího a orientovat se v mapě a na eliminaci cílů postupně. Tedy, jistě, je to prohra, ale kvůli času, ne kvůli množství bootů. Vozím na Challim jen zelenou munici, tak dalšího Chaliho čelně nedostanu, pokud mu nevidím dno řidičova průzoru. Jednodušší je mu ustřelit pásy a pak ho odstřílet přes kolečko se shazováním pásů.
 8. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Giya Tsiklauri http://csb-hype.5v.pl/?gia=A2B2C2D2E2F1F2F3G2 Má podobné perky jako Ráchel Kramer, tj. rychlejší nabíjení za každého nepřítele do 50m. Což je k užitku málokdy.
 9. Iosifek

  AW - Zaseknutí tanku ve hře

  To se občas stává. Můžeš zkusit zmáčknout 2x Enter a pokud to nepomůže, tak restart hry. Shodit Alt+F4, zavřít pak ve Správci úloh (AW neodpovídá). Bohužel, někdy je to hrou u tebe (bug) a někdy je to serverová záležitost. V Go může takhle skončit na obou stranách víc jak 1/2 týmů. Můžou jen stát, kroutit věží a střílet jeden druhého. nepohnou se ani o cm. Onpověď z podpory dostaneš: "Uvědomte si prosím, že to je beta verze."
 10. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Aha, falešná hrdost. My.com a my.ru jakož i současným provozovatelům mám za zlé jednu zásadní věc, a to, že neexistuje stránka s návodem a tím, jak věci fungují v AW. Mnohdy jsou zcela zásadní informace rostroušeny po denících developerů v novinkách několik let zpátky. Tak ti zbývá jen zkoušet, metodou pokus omyl, nebo si od někoho nechat poradit. Učil jsem AW už spoustu lidí, radil ještě více, a žel, i já se mám stále co učit. Pro tebe mám radu: 1) stáhni si aktuální češtinu a nainstaluj - pak se přihlaš na TS Úvodní stránka tohohe fóra. Já ti vysvětlím, co o AW nevíš. Jen musíš chtít a udělat si čas. Moje babička říkávala: "Ber pokud dávaj. Dávat a ještě prosit, to je trochu moc." A ještě: "Žádnej učenej z nebe nespadl, zato blbce jakoby shazovali."
 11. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Najlvine, čeština je pořádku, pokud se aktualizuje. Tady nikdo žádnou aktualizaci čj. už hodně dlouho nedělal, tipuju tak 2 roky. Škoda, že jsme na fóru, kde ta čeština je aktuální a na 99% přeložená. To1% jsou titulky. Reinstalace trvá max. 5 min i s restartem hry.
 12. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Podívej, je tady jen malé procento lidí, kteří si speciálky mohou úspěšně dovolit jezdit sami. Se vší skromností mohu prohlásit, že mezi ně patřím. I když ani já nedám každou hru vítězně. Karibskou krizi jsem v první kapitole odjel teprve na 30 pokus. To Spec. Ops začínali a my nevěděli oč jde, nadto jsem jezdil sólo. Takže co potřebuješ: - tým, nejlépe četu - techniku, pro každou kap.a druh Spec. Ops. jinou, pokaždé složení týmu jiné - taktiku Zpravidla stačí 2-3 lidi s klíčovou technikou, kteří vědí co dělat a ti pak dokážou protáhnout 1-3 další, co to moc nezvládají. To platí i o tom nejtěžším v PvE, klanových speciálech. Tedy pokud máš jen jednu T9, jsi plně závislý na týmu. Tak by sis měl najít četu, se kterou to budeš jezdit. Víš, já tě včera zdravil v chatu, položil ti otázku, odpovědi se nedočkal. Kdybys místo prohrávání věnoval čas i tomu, co ti skáče na obrazovku ve hře, tak stačilo v garáži napsat: "Pomóc!" případně i "Hilfe!" nebo "Help!" A měl si to odjeté. Nu možná máš nastavení -chat nezobrazovat - oni jsou i lidé, kteří mají vypnutou i minimapu a vše ostatní, aby si nekazili zážitek ze hry. Nevím. To co vím je, že každý je strůjcem svého štěstí.
 13. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  To chce četu. Od toho čety a klany jsou. PS: Ještě k tomu kempení. Když dostaneš úkol nastřílet dmg s MBT a současně udělat x killů na vzdálenost větší než 300m, tak se asi dopředu nepoženeš. Budeš se to snažit nahrát součastně. Batl Patch hru nabourává. Může a nemusí to být tenhle důvod.
 14. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Jo, je ještě jedna možnost. Utopit. A proč vás všechny ti kempeři tak štvou? Já je mám rád, víc na mě zbude. Dmg, spotovaná dmg a i ty killy. Kdo nemá naspotováno, končí poslední v tabulce hodnocení i s málo kredity a expy. Přej jim to.
×
×
 • Create New...