Přejít na obsah

Iosifek

Members
 • Počet příspěvků

  688
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  37

Iosifek last won the day on Září 15

Iosifek had the most liked content!

O uživateli Iosifek

 • Hodnost
  V.I.P Legenda

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Iosifek

  AW - Armored Warfare Čeština / Slovenčina

  Ne. Zkontrolováno a u mě v je to všechno česky.
 2. Iosifek

  AW - Armored Warfare Čeština / Slovenčina

  Díky. Ten chat je v pohodě. Už vím oč jde. PS: Zítra na EU a NA. On the 18th of September, 2018, starting from 8:00 CEST (17th of September, 11 PM PDT for NA), the Open Beta servers will not be available for 4 hours due to the application of Update 0.26.4876.
 3. Iosifek

  AW - Armored Warfare Čeština / Slovenčina

  Čeština je supr. Jedinou věc jsem teď viděl na NA, kde nemám odexpené skoro nic a kam se podívám jen občas. Na EU ji neuvidím, tam mám všechno. Asi přidaná změna s novým prodejcem.
 4. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Ano, APS zničí i AP střely. Je to dost frustrující. Chaly nabíjí tejden, vystřelíš na T15, APS. Vystřelíš znovu, zásah, znovu, zase APS, atd. Armaty, Merkavy, PL-1, atd. Kromě toho mají dost střel, kdy střela prostě zmizí. Zejména u určitých místech mapy -zničené auta, budovy a zbytky po nich. A mají chyby ve spot systému, něco s keřema. Vozidla se objevují a mizí na krátkou vzdálenost (cca 25-30m).
 5. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Promiň, už jsem se dostal k odpovědi. Je to trochu sofistikovanější. Máme chat: Globální, ten je společně s klanovým na jednom okně a přepíná se mezi nimi kliknutím na název v okně. Chat čety Chat s přáteli Kromě toho je možné založit skupinu (místnost?). Zakládá se pravým kliknutím na nick hráče (jako při pozvání do klanu/čety). Vyplní se název skupiny a OK (odešle). Hráči dojde pozvání do místnosti (viz scren). Skupina se objeví v okně přátel, členů klanu on-line, a ignor listu, pod názvem SKUPINY. (viz scren). To znamená, že si mohu chatovat s tím, koho nemám v přátelích, nebo není členem klanu a podobně. Snad je to srozumitelné. Je to trochu zmatené tím, že jsme to brali oboustrně, skupiny založili dvě, přičemž jsem do ní jednou zval ja, podruhé jsem byl zván do místnosti (skupiny).
 6. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Díky!
 7. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Mám primitivní dotaz. Co to znamená pozvat někoho do skupiny? Objevilo se mě také pozvání do místnosti. Tak jak je do klanu/čety tak do místnosti. Souvisí to spolu? A co to je? Chat s těmi co nemám v přátelích? Experimentovat se mě nechce.
 8. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Proč neznámé? Jsou v kasárnách. Schopnosti mají vidět. A víc než poručíka nikdy mít nebudou. Ti dva velitelé jsou pro mne bezcenní. S jiným velitelem, vhodným pro můj styl hry, budu mít víc za asistovanou dmg, než mají ti dva bonus. Ostatní vlastnosti, nic moc. Průměrné. Koupí těch velitelů nic nezískám. Jen pro informaci. Mám 7 plukovníků. Jezdím jen dva. Sannu jako univerzála a Freju na artinách. (to už jsem psal na jiném vláknu) http://csb-hype.gamestone.pl/?ioannis=A1A2A3A4A5A6B1B4C4D4E4F4G4G5G6 http://csb-hype.gamestone.pl/?freja=C2D1D2D3E2E3F1F3G1G2G3G4G5G6G7 Ostatní velitelé se hodí jen někdy a jen na něco. Podle stylu tvé hry, režimu, tanku a třídy tanků. Příkladně se podívám na novou velitelku, Rachel. Její podmíněná dovednost rychlejšího nabíjení by se hodila do Spec. Ops. kap.3. pro Chellengra, při blokací bází. Tam je těch botů do 50m dost. Tak asi tak.
 9. Iosifek

  AW - RU server, pokec, info.

  Ze všech velitelů co mám a mám je odexpené, jezdím jen dva. Freju na artinách a Sannu na všem ostatním.
 10. Iosifek

  AW - RU server, pokec, info.

  Neodpovím ti na otázku, jak to je se sekundárama, teď jsme to odjeli poprvé. je to mazec, ale dá se to. Tady je skladba techniky:
 11. Iosifek

  AW - Armored Warfare Čeština / Slovenčina

  Nic se neděje. Oni si to na EU upravují, protože je málo hráčů a máme ty úkoly jen dva, společné pro PvE i PvP. https://uloz.to/!wnElskIqmmUX/english-xml-pak Doufám že to je on. :-)
 12. Iosifek

  AW - Armored Warfare Čeština / Slovenčina

  Ahoj. Tohle je nepřeložené, a když jsem nastavil anglinu, tak to namě vyšpulilo ruštinu.
 13. Iosifek

  AW - RU server, pokec, info.

  5min co jsem začal stahovat. Tak tak za hodinu.
 14. Iosifek

  AW - RU server, pokec, info.

  Tak na EU jsme ještě nazačali stahovat. Čekáme.
×