Jump to content

Iosifek

Members
 • Content Count

  1126
 • Posts on chatbox

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  69
 • TS3 Server

  Never Logged On

Iosifek last won the day on November 13

Iosifek had the most liked content!

About Iosifek

 • Rank
  V.I.P Legenda

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Mužíci, když ho máš, ta ti naprdli, jako nám ostatním. Žádná kompenzace.
 2. Iosifek

  AW návody Spec. Ops.

  Armored Warfare American Dream Chapter 4 Retribution Achievement - YouTube https://www.youtube.com/watch?v=uSL5JSNF-54 Armored Warfare American Dream Chapter 4 Clock is Ticking achievement - YouTube https://www.youtube.com/watch?v=8P4g85taRhY
 3. Iosifek

  AW - Chyby a problémy se hrou(technická část)

  To je všeobecný problém.
 4. Iosifek

  AW návody Spec. Ops.

  Jak ochránit vlak. Ještě pár dní bude fungovat pěchota. Tak návod ve srenshotech. Orientace dle minimap. Záklaní mišlenka je, báz kepovat až po obsazení pozic, respektive odvozu a vysazení pěchoty a pak zpět kepovat. Kladivo proti kovadlině se tomu říká.
 5. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Nu, seznamujme se s tím. Přes původní skepsi musím přiznat, že je o určité oživení PvE. Ale hodnotit to zatím plně nelze. V GO jsem to moc nepostřehl a PvP nehrál.
 6. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  V prvé řadě musíš mít tank, který tu pěchotu může mít. V garáži cvakni na zvláštní schopnost tanku, pokud ji má (Forsáž, Označování vozidel a pod.) Aktivuje se klávesou "E". T 15 má např. výběr z raketometčíků, sniperů a minomečíka. PL-1 jen snipera a T9-10 Mekava minometčíka. Marder může mí taky všechny. Tak si na něm, máš ho min na zápůjčku, v garáži nastav co potřebuješ. Klávesou "E" je pak vysadíš a zase nabereš.
 7. Iosifek

  AW - Pomoc pro WOTkaře

  Wilk je kolák a ASCOLD má pásy. Tady máš porovnání věží ASCOLDa 3 zásobník dobíjí průběžně, 9 nabíjí najednou po vystřílení WWO Wilk - nemá HEAT, ale místo nich naváděné střely PŘTS
 8. Iosifek

  AW - Pomoc pro WOTkaře

  STINGRAY 2 Black Eagle je jen reskyn. Tak jak píšeš, kromě skynu a výdělků j úplně stejnej jako ten ve stromu. ASCOLD LT105 má výměnou věž a tím i 2 děla, ale dle mě nic moc. LT nejsou moje parketa, ale moc ho jezdit neuvidíš. PS: Pokud já uvažuju o koupi něčeho, tak je to WWO Wilk, tier 8. Má ho Brus. To je ale TD.
 9. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Zlepšování hry bootů se děje průběžně celou dobu co to hraju. Je to jedna z mála věcí, které na AW kladně hodnotím. Není to tedy jen otázka posledního víkendu. Ano, budou se tě skoro snažit utáčet, najedou ti za zadek. Nebo, pokud tým kempí a nikdo nespotuje, tak si pro něj dojedou. Booti občas hrajou lepší, než spousta hráčů.
 10. Iosifek

  AW návody Spec. Ops.

  Tady je to jiná parta s vlakem, klasika s minimapou.
 11. Iosifek

  AW - ArmWar spuštěno černý monitor

  a) 8. nově od 0.30 pouze doplní HP, oživení se ti objeví samostatně za příslušnou částku kreditů 2x (podruhé za dvojnásobek )a máš na něj omezený čas, aktivuje se kurzorem, doplnění munice 1x/hru = Q, zdarma. 8. jsou i experimentální, co fungují 3x) b) zpravidla je několik bootů o tier výš, kvůli obtížnosti, proto ty T11, kvůli T10, aby byli rovné podmínky s ostatními tiery. Ve Spec. Ops. se můžeš setkat i s různě upravenými booty. HP (cca 8000-12000) + pancíř (prostřelitelný jen zezadu do věže, Bredly, který rozstřílí T10 Chaliho čelně a tak. c) po roce je celá hra překopaná, tak to záleží jen na tobě. Já ti můžu jen večer na TS3, pokud máš zájem, říci co je za ten rok změněné, tedy, pokud si to ještě pamatuju.
 12. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Je to už dost dlouho, co jsem se tady na tomhle vláknu ptal: "Co hodnocené bitvy přináší?" Nikdo neodpověděl. Vzhledem k tom že jsem zkompletoval Challiho Hádese a hledal jak změnit klanovou smlouvu (založil jsem si "one man's clan"), tak už znám odpověď. Ta odpověď je obrázková a my.com nic z tohohle nepublikovala, jen na to občas naráží. Troufám si říci, že většina hráčů o tomhle nemá ani šajn. V hodnocených bitvách získáte hodnocení = počet bodů, a v klanových smlouvách podle toho máte výběr smlouvy
 13. Iosifek

  AW - ArmWar spuštěno černý monitor

  Máš strejdu Google a suport se s tebou česky bavit nebude. Otázka je, zda rady od nich ti k něčemu budou. Jo, a mě čas od času, když se mě to načítá do bitvy, tak to spadne do černý, nebo černě prouhatý obrazovky. Není to ani pravidelně, ani moc často, zato je to k vzteku.
 14. Iosifek

  AW - ArmWar spuštěno černý monitor

  a) verifikace klienta - dobré je na tu dobu, cca 10 min, vypnout antivirák b) aktualizace ovladačů grafiky c) zeptat se na podpoře - budou pot obě chtít dva soubory (pošlou ti návod kde je najdeš, nebo jak je získáš) - Game .log + DxDiag.txt Jen okrajově, AW od 0.30 není 32 bitové. ----------------------------------- Návod od podpory: Dear Player, For further analysis of this issue, we need the following information: 1. Actions, after which the problem appeared; 2. If you can reproduce the problem, please describe your actions step by step; 3. Please provide us with DxDiag file.* 4. Please provide us with game.log.** *To obtain this file follow the instruction below: 1) Press Windows Key + R. 2) Type DxDiag and press Enter. 3) In the DxDiag window, click Save All Information. 4) Name the file "dxdiag" and click Save. 5) Attach "dxdiag.txt" file to this message. **You can find this file in the folder with Armored Warfare game client. To open this folder, please, follow the steps: 1) Open your Game Center; 2) Find the "Play" button, press green arrow right to this button; 3) Select "Open game client folder"; 4) Please look for the file called "Game" in this folder. It should be in the text format. Also, note that file also might be called "Game.log". We apologize for any inconveniences caused. We look forward to your reply! Thank you for understanding. _______________ Best regards, Polly Support Team Please rate the reply of the support specialis
 15. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Proti gustu žádný dišputát. Má zkušenost je takováto. V PvE ti ti s rychlejší kadencí, než nabiješ, všechno odstřílí. Případně ti ránu požere APS a než nabiješ, tak už je tam jen vrak. Navíc, v PvE a Spc. Ops., vzhledem k počtum bootů, potřebuješ vysoké dmg/min, to s 152mm nemáš. V Go, když potkáš např, Merkavu a sejdete se jeden a jednoho, což není nic výjimečného, tak ty vystřelíš, sežere ti to APS, Merkava ti dá pásy a pak ti 3x prostřelí vanu, načež zmizí za roh. Za 20s má APS dobité a a dá si s tebou další kolečko, se stejným výsledkem. Challi má 140 dělo a reload cca 10,8s, po nerfu. Když měl 9,8, tak jsem s ním střílel, hlavně ve Spec. Ops. Arabien, přes 30k/hru. Dostal 1s nerf, a propad byl o 10k /hru. Ta 1s totiž znamená to, co píšu nahoře, než nabiješ, nemáš do čeho střílet. To 152mm dělo, a Obj. 490 má stejné jako Armata 152, je dobré jen na jednu věc. Dorazit tank co má cca 900 hp. Plus ji to, že AP díky ráži zapalují. Proto, když XM1A3, tak 120mm dělo a 2 rány, ne 140mm, jedna rána a dlouhej reload. No z toho vidím, že na Alabinu jim to funguje. Tanky se tam nehýbou, neodpovídají střelbou a na všechno je hlavně dost času.
×
×
 • Create New...