Přejít na obsah

Iosifek

Members
 • Počet příspěvků

  240
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  9

Iosifek last won the day on Březen 17

Iosifek had the most liked content!

O uživateli Iosifek

 1. AW - Krčma "U tankána"

  Tak nějak to vidím taky. Papír, po kterém jdou i boti jako po prvním. Takovej Wilk na pásech. Sphinx tě rozseká a ty si na něj 1x, max. 2x vystřelíš a končíš.
 2. AW - Krčma "U tankána"

  K WoT se vracet nehodlám.
 3. AW - Krčma "U tankána"

  Já mám min. nastavení rozlišení a stažené popisky na 50% velikosti. Dal jsem popisky na 100% v replayi, snad to pomůže. PS: Nejezdit tudy s T15, je moc vysoká, uvízne za věž..
 4. AW - Krčma "U tankána"

  Nu, ona dokáže udělat i z flegmatika cholerika. To je známka toho, že to chce pauzu. Včera když sem se najednou uvíz pod zábradím mostu a nemoh se celou hru hnout, tak jsem to přešel. Ale když jsem se za dvě hry ocit v garáži. Match failed! A tank se mě nevrátil, tak jsem se šel hodinu věnovat něčemu jinému.
 5. AW - Krčma "U tankána"

  Co máš na mysli? Tanky? Jak kterej. Režim? Dle nátury. Hra jako taková? Občas s velkým sebezapřením. Pro choleriky ta hra není.
 6. AW - Aktualizace 0.24 "CARIBBEAN CRISIS" - část II.

  Dyš ty seš moc náročnej. Tobě nestačí že máš zadarmo soubor kterej ti pár GB zaplní prostor na disku. Ty bys chtěl ještě aby to fungovalo!
 7. AW - Aktualizace 0.24 "CARIBBEAN CRISIS" - část II.

  Předvedení, co znamená Beta verze v praxi.
 8. AW - Krčma "U tankána"

  Tak to konkretizuji: Co chtěl "básník" říci těmito slovy?
 9. AW - Krčma "U tankána"

  A co tím chce autor říci? Je to jen hra. Jednou hraješ líp, jednou hůř. Občas něco zkoušíš. Nevím jaká je nová T10 (400k expů a budu to vědět), ale jestli je to jako Sprut, tak je to šrot. Co Sprut dokáže s AP neprostřelit, to je úžasný. Depresi má snad nejmenší ze všeho, kvůli ní je skoro nehratelnej i na cap. To že je to papír, to je jasný. Hrát se s ním jako s LT nedá.
 10. AW - Krčma "U tankána"

  Robo, mockrát díky! Tak za to děvče po poslením patchu můžeš ty? Aspoň je na co se podívat.
 11. AW - Krčma "U tankána"

  A kdo z nás tady ví na čem to hraješ (mobil, konzole, PC), A jaký je tvůj problém? Já např. nevím co je SO1. Netrápí mě to. A k těm kobrám, mě by mělo stačit doexpit Spruta a mám je obě. Samo, na PC. I otázku je třeba umět položit.
 12. AW - Krčma "U tankána"

  Trochu slušnosti a soudnosti by ti nezaškodilo, neb má pravdu. Je to tam napsané, jen nebýt líný si to přepsat do Google.
 13. AW - Aktualizace 0.24 "CARIBBEAN CRISIS" - část II.

  Protože jim to tak v PvE často prochází.
 14. Čínská průmyslová revoluce. Pro nás vtip. Čínskej těžkej průmysl (ale uměj udělat z prdu kuličku):
×