Jump to content

Iosifek

Members
 • Posts

  1466
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  126

Iosifek last won the day on January 19

Iosifek had the most liked content!

2 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Iosifek's Achievements

 1. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Andrej Zajcev http://csb-hype.5v.pl/?zaytsev=A1A2A3A4A5A6A7B1B4B7C4D4E4F4G4 Na plukovníkovi má po zastavení nad 5s 15% camo + mínus 20% z penalizace po výstřelu (TD jako třída má také sníženou penalizasi po výstřelu) Je sice pro TD, ale když oželíš to podmíněné nabíjení, tak je dobrej jak na AFV, tak na LT. Třeba PL1 v GO je s ním jako se sniperem vražedný. PL1 má bonus na camo po zastavení (8-10% ???, není to uvedené ve specifikacích) + 8% retrofit na el. barvu + 15% Andreje Lepší je to vidět na tomhle, i když to je K21. K těm 40% procentům po zastavení ještě přičti Andrejovích 15% a jsi na 55% cama, po zastavení nad 5s. (Podmíněné vlastnosti velitelů s e nepočítají do specifikací. Kromě PL-1 májí ten bonus cama po zastavení i ještě asi 2-3 tanky, tuším taky LT, ale na nižším tieru.)
 2. Iosifek

  Vse nej do noveho roku

  Připojuji se k přání: Všechno nejlepší v novém roce, hodně štěstí, zdraví a pohody, všem.
 3. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Proč víc účtů? V době, kdy bylo EU samostatné, tak si PvP hráči zřídili druhej účet na RU, protože tam nebily nekonečné čekačky jako na EU. Po sloučení jim ty účty zůstali. Výhodu mají v tom, že na RU je všechno v obchodě lacinější. Při sloučení jsem přišel o NA účet. Ten jsem měl jen tak, abych se podíval jak to hrají v "Emerice". Mimo to jsem dostával většinu prémiáků z eventu, i beden na oba účty současně. EU a NA byli sloučeny na jeden účet, dostal jsem za to cca 5500G. I když mě odrbali jak Kašpárek Ježibabu. Mělo to bejt podle jejich slibů 5x víc. A teď proč mít víc účtů. Když přidali klanovky, tak jsem skládal dílky na Challiho Hadese a trvalo mě to cca rok, než jsem ho složil, stálo mě to cca 1 700 000 000 kreditů. Cca 8-10 dílků/měsíc. Pak jsme začali hrát pyžamo (klanové Spec Ops) a povolili převod těch dílků mezi členy klanu. Chaliho jsem měl, tak jsem si založil klan jednoho muže, abych mohl skladat něco jiného než oni. A taky jsem začal pokukovat po Shadouovi, ono odjet na tu klanovou bednu 3000 bodů sólo, se mě nezdálo nemožné. Tak jsem si založil další účet, nostalgycky vyzpomínajíc, že jsem už ho měl na NA a sloučení nebyl dobrej kauf. Ve výsledku jsem dalšího Hadese poskládal za 4 měsíce a k tomu jen o cca 14 dní pozdějc i Shadoua. Z té pětice, co jsme hráli "pyžamo" trvale, jsem byl sice poslední, kdo ho měl, zato ale na sólo účtu. Takže druhej účet má význam pro klanovej obsah. Je daleko jednodužší si v malém klanu zřídit dva účty a mít body na klanovou bednu, než jezdit klanový hodnocený bitvy a být na čele žebříčku. Pak můžeš dostat za "pyžamo" 4x víc dílků, a na klanovou bednu potřebuješ o spoustu bodů míň. Jen to není pro hráče PvE a má do spoustu dalších úskalí. Jednodušší je ten druhej účet. Tady je odkaz na to co vidí velitel klanu, když vybírá Hádese (dnes tam jsou ne 3, ale 6 tanků) a vidí to jen když ho vybírá, po odkliknutí nevidí nic, jako ostatní. Ještě odkaz, když jsem si ten druhej účet zakládal.
 4. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Jsem na tom podobně a asi i ze stejných důvodů. Jen mě ta nemožnost vybrat si dárky na druhém účtu nějak nesedí. I když, mě jsou dárky na druhém účtu taky k ničemu. Tedy je hromadím jako ve zběratelské vitrině:
 5. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak tomuhle jsem neporozuměl. Já mám dva účty. Oba na EU. Přepínám si je v laucheru (Gamecenter). Pokud si chci vyzvednout dárky na MyLoot, tak si zvolím účet, z laucheru si otevřu MyLoot (My.Games store) a příslušný dárek si vyberu. Zavřu prohlížeč (stránku MyLoot), přepnu účet a znovu otevřu MyLoot, vyberu dárek. To, že se přihlašuju do MyLoot přes laucher, má výhodu v tom, že nemusím zadávat do prohlížeče na MyLoot přihlašovací údaje.
 6. Taky něco pro ženy: "Vážené dámy, když chlap řekne, že něco udělá, tak to udělá. Není potřeba mu to každého půlroku připomínat."
 7. Díky za připomenutí. Prokrastinace je mrcha, tak jsem po tomhle pobídnutí sedl, a dárek obědnal.
 8. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  To to jako 3x instaluješ znova? Tohle mám já:
 9. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Pokračování: Po vypršení času, se mě ty nové divné úkoly vymazaly a nastavily se nové, na nesplněných PvP misích. O tomhle není nikde ani zmínky. A ty úkoly musala vymyslet fakt chytrá hlava. 50k a 60k čisté zkušenosti za pár hodin? A ještě jen když jste s danou technikou první v PvE? Rozum mě to nebere.
 10. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Po dojetí těch 4 skinů, se mě objevily 3 úkoly. Není o tomhe nikde ani zmínky. Jsou jimitované časem.
 11. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Vytahoval, říkáš? Vždyť s tím materiálem, co vyfasuješ do čety, tak ani nic jiného nejde.
 12. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tedy, úroveň hráčů na nižšších tierech je zoufalá:
×
×
 • Create New...