Přejít na obsah

Iosifek

Members
 • Počet příspěvků

  397
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  19

Iosifek last won the day on Květen 19

Iosifek had the most liked content!

O uživateli Iosifek

 • Hodnost
  Veterán

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Jo ty je sbíráš postupně. Já mám to Velké "NIC" ze všech pěti. . A dalších pět "NIC" na NA serveru, tedy abych nekřivdil, 3 + 1 den premka.
 2. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Hlásím se do klubu ničemů. 5x ničevó.
 3. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Jaký "vyjel"? Uznale jsem ocenil jejich práci a hlavně výsledky. Pat a Mat by se stydět nemuseli. Ban pak můžu brát jako vyznamenání za dobře odvedenou práci.
 4. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Oboje. https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?197556-Bonus-Missions-Cyber-Security/page6
 5. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Ty se máš. Vyhlížíš nové taky. Já vyhlížím odměny za staré eventy, a taky nic. Ani ten nový event jim nefunguje. Atavar nikde a v emailu taky nic. To samozřejmě taky ještě nedorazilo.
 6. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Jak tomu rozumíte? General Jeno Community ModeratorToday, 08:21 AM * lack of info... ok engine fire chance, maybe. But it's not exactly critical info. "loot box requirements" won't be needed anymore in 0.25 as you won't earn them directly from matches anymore. (so, in other words, nothing will really change ) * nedostatek informací ... ok motoru požární šance, možná. Ale to není přesně kritické informace. "Požadavky na loot box" už nebudou potřebné v 0,25, protože už je nebudete vydělávat přímo z zápasů. (tedy jinými slovy, nic se opravdu nezmění) Chápu to dobře, že v 0.25 už bedny budou jen za plnění úkolů, nebudou ze hry?
 7. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak se k Cortézovi vrátím. Cortez doesn’t have such an advantage – the impact of his maximum damage ability is mostly overestimated by players. = Cortez nemá takovou výhodu - vliv jeho maximální schopnosti poškození je převážně přeceňován hráči. A Google mě říká: Chance of dealing max damage increased by 90.00% = Šance na řešení maximálních škod se zvýšily o 90,00% Tedy, tak jak to chápu a jak jsem to vykládal, že jeho základní šance na max. škodu se zvyšuje o 90%. Z nějakého základu, který neznáme, a který se pravděpodobně zvyšuje s úrovní velitele. Tedy má tu šanci vyšší o 90% než velitel stejné úrovně bez této schopnosti. A chybná interpretace je, že má 90% šanci na max. škodu. Tedy, že působí max. škodu 9 ranami z deseti. A k tomu zvyšování základních parametrů velitele, tady je něco naznačeno: Starting from Update 0.22, the commander Skill Fields have empty slots in them. I don't like this – to unlock a commander rank and not receive anything for it (apart from getting closer to the "cool" skill) is bad. Perhaps it would make sense to remove the empty slots or replace them with boosts to existing commander skills?If you don't like losing a skill point on an empty skill slot, then, by all means, don't do it and spend the point on a slot with a skill instead. Besides, it's not possible to "not receive anything" when promoting a commander – at the very least, the commander base skill "levels up" and becomes better with each promotion automatically.
 8. Iosifek

  AW - AWRU Novinky

  To jde o to, co od toho očekáváš. Já například platinovky už neotevírám. Nemám důvod. Toho co z nich může padnout mám dost, a nejsem to schopen vyčerpat. Tak i těch pár šprdliků v goldech se hodí. A stříbro se zlatem otvírám jen proto, že je šance ne vyšší bednu. Jde spíše o to, jaká dají kritéria na získání. Teď je to tak, že za hry je skoro nemožné platinovku získat.
 9. Iosifek

  AW - B0S battalion(vše kolem nás)

  Indikace spotnutí ("žárovka") má tu prodlevu. A teď ti opravdu od kdy, ale min od 0.23. Spíše ale od 0.21. A u kulometu klesá aktuální camofaktor s počtem vystřílených ran. Takže když s ním budeš střílet, tak se spotneš dřív než s raketou. Nechalo by se to asi odvodit podle indikace cama vpravo dole. Ale tohle je taky cca 0.21. Bug.com stále těch technických informací moc nedá. Občas něco nakousnou a kdo to má kde hledat.
 10. Iosifek

  AW - B0S battalion(vše kolem nás)

  Tohle je dost stará úprava. Je tam zpoždění, prodleva cca 2-3s. A doba spotnutí je dle typu vozidla. AFV ji mají zkrácenou.
 11. Iosifek

  AW - AWRU Novinky

  Díky! A z těch "desaťročie" si nic nedělej. Ono se to plete víc lidem, nejsi sám. Je to způsobeno tím, že jednou se to počítá aritmeticky a podruhý prakticky. Takovej trochu zmatek. Ženský si taky nejdřív věk přidávaj, když jsou děti, a pak si ho ubíraj, když už jsou dospělý. Takže ji jednou polichotíš, když ji řekneš, že vypadá navíc než jí je a za pár let ji tím urazíš. Ještě horší je to s časovými osami. Historická nemá rok nula, astronomická ho má.
 12. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Nu, ono je lepší tu mapu dodat. Hrajeme to většinou už nějakou dobu, tak víme co asi tak nechá na které mapě nahrát. Ať již killy nebo dmg, spotovaná dmg. Jen samotná tabulka nemá takovou vypovídající hodnotu. Každý je rád, když se mu hra povede.
 13. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Zas neuvádíš mapu. Tedy spešl operce chapter 4. Tam je 56 botů. No, s BMPT by to mělo jít, když je OP. Já ho nemám, tak si musím vystačit s tím co mám a v tvrdé konkurenci.
 14. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  ....
 15. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Hezký. Co to je zač? Прот. БМРТ Mapa? 39 botů je tak spec. ops. kapitola 1.
×