Jump to content

Iosifek

Members
 • Content Count

  1239
 • Posts on chatbox

  46
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  85
 • TS3 Server

  Never Logged On

Iosifek last won the day on April 5

Iosifek had the most liked content!

1 Follower

About Iosifek

 • Rank
  V.I.P Legenda

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Aha. Tak co se týká techniky, je to stejné, jen si pečlivě vybíráš cíle a střílíš na jistotu, hlavně do plných a měkých. Nesmíš minout ani dingnout a jen schodit pásy také ne. Musí to být každá rána za dmg. To co v tom zadání chybí je, že to musí být vítězná bitva. (alespoň mě to nezapočítalo při prohře). A není to chyba překladu, ale už zadání v Aj., RU. Stejně, jako se v některých PvP úkolech boti počítají, tak to můžeš odjet na tieru 1. a někdy ne. Příkladně úkol na metál pro četu, nastřílet 7 killů a přežít, uděláš sám na T1. Ale úkol udělat 5 killů v PvP ti to nezapočte, chce to hráče, ne booty.
 2. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Počkej, to je nějak neúplné. Prostřelit, nebo asistencí? Asitence změnili, dřív stačilo vzít kulomeťáka a pokropit grupu botů, a měls asistenci i za jeden průstřel. Dnes musíš mít na asistenci buď většinovou dmg, nebo musíš mít podstatnou a být předposlední, kdo do toho bota střelí. nesmíš ho samozřejmě killnout. Já to dělám buď s Merkavou, střílím vždy jen první ránu a 3 mám pak v zásobníku, nebo s XM1A3 120mm dělo, tam jsou dvě. Tak se snažím být předposlední, kdo do toho, zpravidla načatého tanku, střelí. Optimum je, nechat mu tak 100-200 hp. Kontrolu mám v těch šetihranných medajlích. To už jsem tady někde popisoval. Červené jsou za kill a asistenci, tak se to nechá průběžně sledovat ve hře.
 3. Iosifek

  AW - Záludná klávesa "C"

  Nenapadá mě nic, proč by to nemělo fungovat, pokud tuhle klávesu nemáš blokovanou jiným programem. Uvažuju: - špatná klávesa - v nastavení hry se podíváš, co je ke které klávese přiřazeno, případně si nastavíš vlastní konfiguraci (c = dobíjení, tlačítko na kolečku myše = změna zbraně, atd.) - máš již plně nabito - nemáš munici (po respaunu se může i stát, že nenáš munici = bug, doplnění munice 1x ve hře PvE = klávesa Q) - přepla se ti munice, respektive zbraň a ta má plný zásobník ( předvolba zraně/munice je jeden klík na tlačítko s municí (klávesa 1 až 4) = po výstřeli nebo vystřílení munice se na tento druh/ zbraň přepne, dvojklik je okamčitá změna) - poškozený modul tanku, to se ti ale graficky objeví, že nemůžeš střílet/nabíjet Přijď na zdejší TS3 a rád ti poradím, pomůžu. případně mě kontaktuj ve hře. ("Víc hlav,víc rozumu." Nebo "rozumů"? ) ts.armoredwarfare.eu PS: Ona vlastně existuje možnost kdy klávesa "C" nic nedělá. Když ti dojde munice. (není žádná indikace)
 4. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Za hru, s tím co jsem psal, se nechá zapálit toho mnoho. Mimochodem, 62x minul, to je kulomet a střelba na pěchotu.
 5. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak s tím uznáváním problém nemám. Stalo se mě to snad jednou, dvakrát a asi z toho důvodu co jsi psal ty. Čtyřnásobky na Spec. Ops. A těch 5 killů zapálením je nejjednodušší dělat s Challim T10, Sabrinou a zelenejma (PISH). Jen vědět kam střílet na výbuch munice. Ideálně tank co má tak 1200HP. T15 nahoru vlevo nebo vpravo na věž. Bredliky na kroužek nebo čelně motor. Kolový TD na kroužek. Aderse, K21 na motor (je vpředu). Leoše čelně na pravou stranu nad vanu - munice, atd. MBT zapálit zezadu do motoru, nebo nadzvednout a do podlahy. případně zkusit střílet tanky zezadu do věže. PL-1 na přední kapotu. Musíš bejt rychlej, nebo zase pomalej, aby ti ho ostatní nevyžrali a taky si vybírám mapy, kde je hodně botů. Teď jsem to udělal na Číně v 2. kap.
 6. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  S jakými 5 killy? 10x 5 killů v bitvě nebo 5 killů zapálením?
 7. Iosifek

  AW - Pomoc pro WOTkaře

  Tak finále, Sphinx je v garáži. Tohle je před koupí. :
 8. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak to nevím. Zkus nižší kadenci Ečkem.
 9. Iosifek

  AW - Pomoc pro WOTkaře

  Doplnění: V AW je "plná hra" teprve tehdy, když máte první vozidlo tieru 9. Tehdy vás to teprve pustí do dalších částí. Tj. Spec. Ops. T9-10 a klanového obsahu (pokud jste v klannu). K tomu se samozřejmě váží i bonusy. Je tedy nejvýše žádoucí, dostat se na T9 co nejrychleji. Tak jako v jakékoli činnosti je třeba mít cíl - u mě Sphinx a T9 MBT. V dalším kroku T15. Pak stanovit cestu, tj. linii u příslušného prodejce - Já jel dvě linie od dvou prodejců, TD a AFV. Ty TD nedoporučím začátečníkům, jsou kolové, ale mě to otevřelo lepší nabiják kterej upotřebím až teď (-13% času). Jsou tam snadnější linie. Největší množství XP jsem nedostal hraním, ale plněním úkolů ve Spec. Ops. (proto i ta druhá linie AFV) Je tedy dobré se tomuhle věnovat a najít si, co za co dostanu bonusem. Starat se o velitele, u mě Sabrina, a o retrofity se dá průběžně, ale retrofity budu expit za voné ex , tj. reputaci. Prostě, je to o tom, myslet, a najít si věci. které pomohou, na to se dá zeptat, poshánět se. Jak je psáno nahoře, jel jsem to v úplném základu bez ničeho, tím je do velké míry odstraněnu, to, že to hraju dlouho. Většinu času jsem se vyskytoval na posledních příčkách hodnocení z bitvy. Každý, kdo si pořídí premium, případně bude k tomu ještě používat boosty a insignie na tom bude s expením daleko lépe než já. To ovšem stojí peníze, ale zase to může odexpit za polovinu co já. Tím to mám za uzavřené, dál už expím s premiem a boosty i insigniemi. Tedy těmi, které jsem dostal za přihlášení a co mě vypadlo z beden.
 10. Iosifek

  AW - Pomoc pro WOTkaře

  Tak jsem doexpil T8. Bez prémia, boostů, insignií, bez utrácení za moduly a retrofity. Čistě s holým tankem. Spotřebáky základní co jsou až na 8 zdarma. Potřeboval jsem na to 400 her, přesně.
 11. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak ty bedny za Spec. Ops. nejsou, ani za odjetí aktuálních, ani za ty staré, víkendové. Dnes je nedostal nikdo z nás. Je to tak asi max. 2 dny. Před tím to šlo ještě ve čtvrtek? A těch 5 killů jsem teď dělal a započítávalo mě to normálně s různou technikou.
 12. Iosifek

  AW - Pomoc pro WOTkaře

  Dnes jsem dojezdil T7 a pořídil si T8. Tak trochu statistiky: odehráno 178 her, bez premia, bez boostů, insignií a taky modulů a retrofitů (potřebuju kredity na další úroveň, tak hraju bez toho). Velká část expů a kreditů pochází z odměn za odjetí úkolů a s nimi spojených prémií ve Spec. Ops. Čili, pokud někdo začíná a kromě těch úkolů by koupil premium, boosty a insignie, což jde několika způsoby, tak tu T8 může mít za cca 100 - 120 her. Uvidím, za jak dlouho se dostanu na T10.
 13. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Jsou 1x za 3 dny. A k tomu veliteli. Já ho mám takhle. Je jen na MBT, či něco, u čeho na camu nezáleží, neb absence perku cama + penalizace jsou u všeho ostatního dost podstatné.
 14. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Penalizace -5% maskování je málo? Jinak sry, spletl jsem si velitele.
 15. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Sanna pokud je nasvícenej má nejdelší dohled. Tahle podmínka jde snadno splnit. Erin má základní dohled větší než Sanna. "nový" ourejly - podívej se sám, jaké podmínky je třeba splnit, aby se mu ten dohled aktivoval.
×
×
 • Create New...