Přejít na obsah

Iosifek

Members
 • Počet příspěvků

  597
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  28

Iosifek last won the day on Červenec 19

Iosifek had the most liked content!

O uživateli Iosifek

 • Hodnost
  Veterán

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  To by ale chtělo, co je tam, většinou přijde sem. Je to jen o rubriku vedle.
 2. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Zatím jen ta první 10. a první stovka. Na levely se čeká. 4. hráče vyřádili pro nadměrný AFKing, tj. nebyli u u klávesnice. A asi i jednoho z první 10.
 3. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak jsem teď dostal odměny za 100. Za 10. level ještě ne.
 4. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Ono to má ve skutečnosti jen cc 350M. To už ale je avizováno dva dny z RU.
 5. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Jen ještě vědět, kterej z nich je Pat a kterej Mat. Jinak se tomu už jen směju.
 6. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Děkuji. To jsou jen trpce nabyté životní zkušenosti. Léta odříkání a sebezapření při poslouchání "marťanštinyˇ. Čeština není jen jedna, každý obor má svoji vlastní češtinu. Té laik nerozumí. Účetní metají čísly. Ekonomové staví grafy. Nejhorší je, že se bez účetních a ekonomů žádný podnik neobejde. Dokonce to jde tak daleko, že pokud ekonom za nic nestojí a firma jde ke dnu, tak účetní je ten co zhasne poslední.
 7. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Počkej, nemluvíme jeden o koze a druhej o voze? Já s jednou účetní a zároveň ekonomem žiju desetiletí. Fantazie co se týká využití mého volného času a peněz, tak té má na rozdávání. Ale pokud se týká toho účetnictví. Tak je veskrze přízemní. Bude konzervativně trvat na stanovisku, že daná položka patří na účet 311 a zavrhovat inovativní převedení na účet 410. O tom se bude hodiny přít se stejně postiženou. Podvodné, pardon podvojné účetnictví je pro ně oltářem, Jednotná účetní osnova Božstvem a my jsme obětinou. Fantazie veškerá žádná. Klidně stráví hodiny hledáním 10haléře, když ji ty křížové součty nebo šibenice nevychází. Křižovej součet je něco, kdy sčítaj hrušky s jabkama a vyjdou jim švestky. To je něco co soudnej člověk nepochopí a oni se v tom vyžívají. Naproti tomu ekonom, ten žije v budoucnosti, cucá si čísla z prstu, nebo křišťálové koule. Vytváří imaginární rozvahy, tj. předpokládané výsledky a pak je porovnává se zkreslenou skutečností. Když mu to neštimuje, tak to upraví. Takovej šaman, co míchá lektvary a je věčně v rauši. A ekonomové podávají ta daňová přiznání. A Optimalizace daní, to jsou zase daňoví poradci. To je teprv prolhaná banda. Kříženec účetní a ekonoma.
 8. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  No tak účetní nejsou vizionáři. Chybí jim na to fantazie. Účetní jsou jiný živočišný druh.
 9. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Arnošte, dočkáš se. Akcionáři zasedají koncem účetního roku. A taky je dost dlouhé období, kdy prodělek může být prezentován jako investice. Jen to období vývoje a investování uplyne. Pak je očekáván zisk. A žádný investor jen tak neodepíše několik desítek či stovek miliónů, aniž by se svou investici pokusil zachránit. A žádný charismatický vývojářský vizionář neobstojí před účetním, s jeho kolonkami: "Má dáti - Dal". Pokud to účetnímu nehraje. Účetní jsou suchaři.
 10. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Ano, vývojáři žijí v bublině svých představ. Já jen čekám, co se bude dít, až akcionáři budou chtít výsledky. Tedy zisk. Jsou jen dva scénáře. Vypnou servery, nebo vyhází vedení. Tohle je totiž neudržitelné.
 11. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  K uplynulému eventu. Dal jsem svůj názor ne něj na ofiko fórum: https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?208551-Introducing-Flashpoint-One-Missions/page39
 12. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak to si nevšimnu, protože PvP mimo event nehraju.
 13. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Kusyy dal na fórum svou statistiku: Quick summary: I did around 1180 battles with over 76% WR and something around 70% of all battles was with VBL. https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?208551-Introducing-Flashpoint-One-Missions/page36
 14. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Aimbot je i v PvP na pravém myšítku. Mohou ho používat všichni, jen někteří to zvládají líp. Typicky, zaměří tě, zajedou za muldu, a pak už jim stačí jen vystrčit kousek na výstřel a hned zajet. Aimbot raketu navede. Trefit je nemáš šanci. A odehrát denně okolo 20h, tak taky budu jezdit jak bot.
 15. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Nefunguje, protože už ho mám. Z eventu, ale to je jedno.
×