Jump to content

Iosifek

Members
 • Content Count

  1222
 • Posts on chatbox

  46
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  81
 • TS3 Server

  Never Logged On

Iosifek last won the day on February 22

Iosifek had the most liked content!

About Iosifek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Ekvilibristika v prvních hodinách téhle akce, mě utvrzuje v tom, že u toho minimálně chlastaj. A samozřejmě to maj, jak překvapivé, v bordelu. A to co tam je psáno teď, tak není to, co tam bylo psáno v okamžiku uveřejnění. Dokonce byli hned v počátku upraveny a předělány podmínky, takže někteří dostali ty bedny dvakrát. Pokud jsi to stihl splnit hned při spuštění a pak znovu o pár desítek minut znovu. Tedy, tak jsem to na ofiko RU fóru z příspěvků pochopil. A i těch 7 splněnejch úkolů se změnilo na 5. Já už jsem ve věku, kdy mám právo si všechno nepamatovat. Konec konců, mám z toho jen srandu, páč mě o nic nejde, jen o zábavu. Ale oni se tím živí. Tedy by měli dát do "placu" hotovou věc, ne šit, kterej ještě honem upravujou.
 2. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Přečti si pořádně co jsem napsal. T-72B3 byla za GO. A NE, nedostal jsem co mě slibovali. Bedny a insignie jsou jen 3x, místo 5x. A o 4násobcích v PvP a GO si taky můžeš nechat jen zdát. Nekonají se, i když jsou oficiálně oznámené. A na svém novém účtu jsem za odjetí podmínek PvP a PvE nedostal nic. Do GO jsem se s T5 za 50 min po 23h vůbec nedostal. Jsou lidi, kteří nedostali ani dnes nic za včerejší odjetí. Ta podmínka Ruských nebo SSSR tanků funguje jen na některých a ještě jen někdy. Je to jak lootové bedny. Nevíš, zda něco dostaneš a zda jsi to vůbec splnil. Takže ano, to že jsou na šrot, za tím si stojím. Akorát se omlouvám všem právověrným opilcům, devs AW používají daleko tvrdší matroš na zhulení. Začali už před týdnem, podle těch dvou aktualizací. Zřejmě po letadlech a lodích budeme střílet tankama i družice mimozemšťanů. Husky to už trénoval s T40 a Shadowem.
 3. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Ruský den obránců vlasti Tak k tomu mám dvě zprávy, dobrou a špatnou. Ta dobrá je, že se věci nemění a zůstávají na svých místech. Slunce a Měsíc na obloze, atd. Ta špatná je, že se to týká i programátorů AW, zase chlastaj. Splníte dané úkoly a nedostanete nic, nebo jen něco, nebo druhej den něco jinýho. Tak se vede všem, ne jen mě, to se dozvíte z TS3. Na jenom účtu, nově založeném, tak jsem nedostal nic. Na druhém, za GO hned a za PvE a PvP druhej denráno, a to místo 5 beden a 5 injekcí jen 3. Fakt, supr práce.
 4. Iosifek

  AW - Pomoc pro WOTkaře

  Já vám za to děkuji.
 5. Iosifek

  AW - Pomoc pro WOTkaře

  O víkendu jsem si si založil nový účet. Po odehrání 23 bitev jsem měl AFV 5 tieru, po odehrání 38 bitev TD 6 tieru (odexpené za volné expy) a mám dost volňásků. na to, abych si koupil i další 6. Kredity a volné expy mám za odjetí Spec. Ops. a za nějaké ty další ocenění. Jsem zvědav, jak dlouho mě to bude trvat na Sphinxe. Víc toho asi řeknou screnshoty:
 6. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Hmm, ono nejde ani tak o to co člověk říká, ale o to, kdo to říká. Nevím jaký jsi hráč, ani s čím jsi to hrál. Tj. druh techniky, tier, druh hry. Takže je to nic neříkající informace. Říká jen, že se ti AW nelíbí.
 7. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Supr prasárna. WoT už na tom musí být fakt špatně, když přetahuje hráče přesměrováním na sebe. Zkuste se dostat z těchhle stránek na AW, jak je deklarováno. Místo na AW, skončíte na WoT: https://www.mmo-hry.cz/armored-warfare/ https://www.hrajemezdarma.cz/valecne/hra-armored-warfare-nejvetsi-akcni-konkurent-world-of-tanks
 8. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Ne, to je za splněné smlouvy, v současnosti za Americkou. Za denní máš jeden bod, za týdenní 5. Najeď na ten modul kurzorem a ono se ti to ukáže. Batl patch se do toho nepočítá, tam jsou ty tanky dělané taky tak, ale počítá se plnění jen za úkoly a bedny v něm. Jen je tam asi bug, neb ten první, nabíjecí zásobník ti reload zvýší, místo snížení, tak nechat základní. Ty zelený raketky nestojej za nic, tak ti zbejvá na vylepšení jen ten poslední modul, a na ten než dojdeš, tak to se nahraješ.
 9. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Pomůžu, proč by ne.
 10. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Minimapa je zbytečnost, stejně ji většina hráčů, alespoň podle toho jak hrajou, nepoužívá. Zbytečně to kazí zážitek při obdivování panoramat, motýlků a kytiček. A zakrývalo by ti to zbytečně ten nános bláta na tvých spolubojovnících, co nám přidají do hry. Hm, a já, protože jedu na minimální detaily, tak bych o to bláto přišel, tak asi budu mít máznutou celou obrazovku. Tedy, pokud to po další aktualizaci vůbec rozchodím, tady se nikdy neví.
 11. Iosifek

  AW návody Spec. Ops.

  Postavení prostředního bose.
 12. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  .
 13. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Nedostatek informací. Type 62, a k němu? PvP jaká? Rovné tiery nebo T+2? Typ vozidla co tě odstřelil? Cheaty se dříve nebo později objeví v každé hře. Bohužel, nejvíc o cheatech křičí hráči kteří to moc neovládají a nedokážou si něco vysvětlit. Z 99% ovšem nejde o cheaty, ale hráčské dovednosti, případně o mechaniky hry. Na tieru 1. máš daleko větší pravděpodobnost, že se potkáš s top hráči. Cheaty v on-line hrách se zaměřují jen na data, která jsou běžně pro klienta nepřístupná a přicházejí do PC, např. spot. Tedy zobrazují co nemáš vidět. nebo mají pomocný program, který vykonává určitou činnost za hráče, např autoaim+ vyhledávající weagspoty (na rozdíl od autoaimu hry, který míří na střed tanku). Nejsou cheaty na nesmrtelnost/neprostřelitelnost, ani na odstřelení jednou ranou, ani na neviditelnost. To jsou věci, které eviduje (pancíř) a počítá server, k nim není přístup. I zaměřování přes autoaim+ je poplatné RNG. A neviditelnost bývá bug, nebo špatný odhad mechaniky hry. Tuším, že v aktualizaci 0.23 byl odstraněn prvek, zamezující odstřel jednou ranou. Tedy to jde, pokud odstřelíš posádku, bez posádky tank končí, nebo zásah munice a výbuch. A setkáš se s tím i na 10. tieru. S Challim T10 a zelenejma jsem dal jak T14 z plnejch Hp (posádka), tak Leoše (munice), čelně. A ano, z cheatu jsou podezírány některé klany v hodnocených bitvách. Je to ovšem na základě věcí, které jsem psal, především spot.
 14. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Ulož ho, ale neprodávej i tak ti přinese spoustu expů v podobě 0,6% expů za každou hru v Bonusu techniky. S ovládáním kolových TD má problém každý a buď se to časem naučí, nebo ne. Jenže, odmítat koláky je velká škoda, je to totiž velká skupina vozidel. Centaura, včetně prémiového Volfa, Wilk s jedinečnou PELE municí a další. Primárně jsou kolová TD určena k tomu, najet do skryté pozice a střílet. Mají na přesun zpravidla rychlost přes 100Km/h. Otočit je na místě jako pásáky, nejde, až tedy na cca 1 -2 výjimky (teď si nevzpomenu, ale vím, že je to určitě jeden, tuším T8 prémiák). Navíc AGRRO říká botům, žeTD sou první, po kom mají střílet. Ale, pokud budeš chtít se dostat na některá vozidla ve stromu, tak s nima budeš muset jezdit a expit je. Dej tomu tedy čas. Neboj, většina včetně mě na tom byla podobně. Já jsem s ním jel včera jen jednu hru ve Spec. Ops. Zatím jsem ho zkoušel jen v GO. Jo jde to, chtělo by to s ním víc jezdit, abych ho dostal do ruky, ale to má čas, až tak za 10 dní odemknu poslední modul na střelbu dvouma raketama.
×
×
 • Create New...