Jump to content

Iosifek

Members
 • Posts

  1416
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  115

Iosifek last won the day on July 17

Iosifek had the most liked content!

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Iosifek

  AW návody Spec. Ops.

  Challenger odstřelen, zbývají Armaty: 3 bos.mp4
 2. Iosifek

  AW - Upozornění

  Díky pítte!
 3. Iosifek

  AW - pochlubte se výsledky

  Na jedu ránu skoro 9000dmg. 1. rána do Sphinxe = 768dmg 2. rána do T 99A2 = (v součtu všech položek) 9538 - 768 = 8770dmg První obrázek jen Shinx, druhý je mezisoučet (na hodě nízkou rychlost přehrávání),třetí obrázek je konečný součet.
 4. Iosifek

  AW - pochlubte se výsledky

  Když se šéf nas.re, a neb, když to nejde a musí to vzít do svých rukou. : Poruč a udělej sám. :
 5. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  V inventáři ve skladu, jinde to nenajdeš.
 6. Iosifek

  AW - Různé

  Nejprve trochu technického povídání. Od zrušení 32 bitové verze mě nešlo nahrávat video interní aplikací AW v laucheru (Alt+F5). Vypadla z toho vždy černá obrazovka. Teď jsem to potřeboval, tak jsem si stáhl jinej program. Fungoval, jen ne v AW. Tak jsem chvíli laboroval a zjistil, že nesmím mít AW spuštěné v celoobrazovém režimu, ale jen v okně. To jen kdyby měl někdo stejný problém. Co se týká kvality, hraju to na kalkulačce, tak jsem rád, že z toho vyleze něco alespoň drobek koukatelného. Teď k té hře, ze které sem chci dát video: AW se zase vyznamenalo. Za tuhle hru mě potrestalo odnětím base expe jako kdybych dezertoval. To ačkoli v PvE je režim time kill a spoluhráče nepoškodíte. Mě se to evidentně povedlo. Tedy né mě, ale bottům, které jsem zapálil a oni bouchli u spojence. Mě přičetli asistenci a penalizaci. tedy, to je domněnka, protože druhá možnost je, že jsem penalizován za poškození seba sama taranem nebo těmi explozemi. Posílal jsem screny i repley na podporu, ale to jsem to mohl zrovna hodit do koše. To oddělení AW je úplně k ničemu. Další agument pro to video je, že spousta lidí má problém plnit úkoly na zapalování. V téhle hře jsem zapálil 21 tanků, skoro polovině přitom bouchla munice. To nastřílené dmg (70,5k + cca 5k do vrat, pěchoty a autíček sebevrahú) taky není k zahození. Kdyby spojenci za něco stáli, tak do mohlo bejt i víc. Sám dvě báze neudržím. T10 Challi je můj oblíbenec. Pripadám si v něm alespoň jako v tanku, ne v papírový krabici. Není pomalej jako želva, želvy jsou rychlejší. Mobilita žádná, dělo má nejkřivější ve hře. Za to ale má tvrdej pancíř (v té hře jsem nepouži "8", a jen jedno oživení) a suprovou zelenou munici, asi tu nejlepší ve hře. Jedno jestli HESCH nebo PISH (druhá je lepší, ale ne o mnoho).
 7. Iosifek

  AW - Upozornění

  Díky!
 8. Iosifek

  AW - pochlubte se výsledky

  Jedna z "disciplín" AW je plnění úkolů. V Apokaliptické smlouvě se mě vynořily dva úkoly. - zapalte 10 vozidel - vyhrajte a udělejte 20 000dmg poškození se 100% efektivitou střelby Dal jsem je součaně v jedné bivě. Doplňková informace: na tenhle úkol se počítá i zapálení, nevyšo by mě bez něj dmg, viz scren, zda i taranování nevím. A jak jsem se tak prohrabával screenshoty, tak přidám i jeden slušnej výsledek dmg:
 9. Ptá se turista Číňana: "Co myslíte, proč je ta vaše kuchyně po celém světě tak oblíbená?" - "My vařit všechno, co pohybovat." - "A co se nepohybuje?" – To my dochutit..."
 10. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak podle mého mdlého rozumu by to měla být obdoba (soudím podle toho engliš "stats") obdoba energeťáku. Zlepšuje perky posádky o 5%. A u té pěchoty mě nenapadá nic jiného než snížení rychlosti zaměření a dobíjení. Což je oboje v součtu, jak pravíš, rychlost střelby. Určitě to neovliníto, že ti po vysazení zdrhnou a běží přes celou mapo kamsi na pivo nebo vodku. Kašlou na tebe.
 11. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  To záleží na tom, kam ho chceš směřovat. On těch možností má vícero, jen ty podmíněné perky na Hp pd 50% se mě nelíbí. Já ho ještě předělám. Místo odolnosti věže mu dám pásy. Jinak u pěchoty záleží víc na tom, kde ji vyložíš, než na tom, jak rychle dobíjejí/střílí. Mechanized infantry stats improved by 1,5% = Google = Statistiky mechanizované pěchoty vylepšeny o 1,5%
 12. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Jenoho. Jenom AS-21 má dva.
 13. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tady jde u retrofitů spíše o to, jestli máš odemčené a používáš vylepšené retrofity, než o jejich skladbu. A co se týká velitelů. tak jich mám hafo. Většinu z nich na plukovníkovi a používám jich jen pár. Dle toho, jakej úkol potřebuju splnit, nebo co chci a jak to chci hrát. Sabrinu - poškození modulů, detrack a zapálení Sannu - spotér Erin - sporérka - keříčková královna Andreje - nejvyšší camo ve hře po zastavení Freju - arty Viktora - poškození posádky, modulů a odolnost zbraně, pásů. Ofélie - Nesmrtelná teta + nabíjení + akcelerace Ališa - munice +70%
 14. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak ti napíšu, co vidím. Respektive co z toho vyčtu. 99 odmčených vozide = spousta her v základu při expení, odehraných bitev nemáš tolik, aby se to neprojevilo K tomu asi i nízká úroveň velitelů. Jak je to s retrofity není vidět. Oboje je dohromady ve hře PvE, kde tvým soupeřem nejsou booti, ale tví spoluhráči, hendikep výsledků. Každá drobná výhoda se počítá. Nabíjet s jedním a tím samým tankem v základu 14s, nebo vytuněným 10s je set-sakra znát. Oblíbené MBT tieru 10. Tomu odpovídá hezkých 1220 metálů za přenost a 797 za poškození (ty nejsou za kempení, ale ani za agresivní kontaktí hru). Zároveň ve hře, kde vládou "kulomeťáci", kteří MBT s přehledem přestřílí, takže hraje často druhé housle, tak není nijak špatné.
×
×
 • Create New...