Jump to content

Iosifek

Members
 • Content Count

  1044
 • Posts on chatbox

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  56
 • TS3 Server

  Never Logged On

Iosifek last won the day on July 13

Iosifek had the most liked content!

About Iosifek

 • Rank
  V.I.P Legenda

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Poradíme, posloužíme. Stačí ve hře říct, domluvíme se. Víš jak se o tom občas dohadujeme? pokud ti to není jasné ve hře, tak to zkus i tady: https://csgw.blogspot.com/2019/06/age-of-rage-battle-path-kampan-2.html
 2. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Trólíš? Od člověka pro kterého, dle pláče tady na fóru, je i Alabino těžké, se nic jiného než slovíčkaření nedá čekat. Hrát jsem tě neviděl, tomu ses všemožnými výmluvami bránil, když jsem tě několikrát zval do čety.
 3. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Není zač. Ráno jsem si ho pořídil a odehrál pár bitev PvE. Je to na hraní, co se týká raket, velmi speciální TD. Kulomet: 24 000 dmg/min - průbojnost 210 mm - to je v obou případech mezi Sphinxem a T15. Tedy velice dobré. Dá se tedy oboum konkurovat. Pancíř je na TD celkem dobrý, především proti kulometům. A má šanci dingat i děla. Rakety, a tady je to zajímavé. Zachycení cíle autoaimem 3s + cca 5-7s letu rakety ( vysoký oblouk, spíše minomet) jak u pomocníka Alice, ale bez toho kruhu. To je v PvE nepoužitelné, zatím ostatní cíl rozstřílí. Dobíjení za zásobníku 5s a celeho 20s. Rakety fungují na nejblíže 25m a větší vzdálenost. Bez zachycení cíle nejde vystřelit. Zhasnutí cíle zruší zachycení, raketa co je ve vzduchu dopadne do poslední známé pozice. Pokud cíl pojíždí malou rychlostí, funguje, vysoká rychost = netrefí. Výhody? Každému se stane, že když je sám, tak narazí na těžké MBT čelně a je v loji. Čelně ho neprostřelí a tak se přes něj nedostane. Tady stačí jen kousek po-vyjet a zachytit, pak se schovat a jen střílet. Takhle jsem na Kodiaku dostal na dva zásobníky Merkavu. Střílel jsem i MBT co se schovalo za roh budovy. Tady bude záležet na vzdálenosti. Aby dal oblouk letu střely. V PvE tedy především kulomet a rakety jen výjimečně. V PvP a Go, tak tam jsem se ráno nedostal, jsem zvědavej, jak si povede tam. Ale proti campers, kteří se schovají za muldu a nechají koukat jen věž, tak těm se to líbit nebude. Na zaměření tanku stačí ho jen kousek vidět. Pak už v bezpečí jen střílet. Je to spíš tak pro poziční boj. Zákeřnej stroj, kterej bude potřebovat speciální taktiku hraní. Líbí se mě, je to něco zase jiného, než reskyny jednoho a toho samého.
 4. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Střílí se s ním zřejmě pouze přes auto-aim. Zaměříš cíl, zmáčkneš pravé myšítko a počkáš, až se cíl zamkne do zeleného čtverce. Pak jen střílíš a rakety padají shora, je jedno za jakou překážkou cíl stojí, má smůlu, pokud je spotnutý. A ten dopad těch raket má sakra dlouhou prodlevu, tak asi kvůli tomu ten auto-aim. Teď jsem to odzkoušel na Alabinu, uvidím, zda si ho pořídím, Asi ano. ( chybí mě 67 goldů ) V PvP to bude sviňárna. Zaměříš, schováš se a vystřelíš. Jak kamarád Alice. Spíše minomet než raketomet.
 5. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Já mám rád přírodní scenérie, kytičky, chytání motýlů a tak. Tak mě trochu vadí ta tma. Jinak dobrý. Jsou chvíle, kdy mám dokonce celou mapu jen sám pro sebe.
 6. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Nové tanky - Francouzi, nový režim na víkend a tak.
 7. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak, tak. Ještě rada: "Základem úspěchu je trefit se."
 8. Iosifek

  AW - Upozornění

  DÍÍKY!
 9. Iosifek

  AW - Upozornění

  Je to tak, 30 killů v jedné bitvě, "osmičku" možné použít na doplnění munice a Hp, ne na oživení.
 10. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Hmm, na chlubení je tu samostatné vlákno. A za druhé, na současném Leviatanu stačí se někam zašít a přežít, tím je to vyhrané. Botti do rakety nestřílí, jako to bylo dříve. Těch 18 killů celého týmu je toho důkazem.
 11. Iosifek

  AW - Upozornění

  Včera jsme řešili problém, že jednomu hráči to v popisech úkolů ukazovalo nesmysly (tagy). Nemohla za to čeština, dělalo mu to bez češtiny i v angličtině. Napravila to verifikace klienta. Pokud to někomu blbne, verifikujte klienta. A další poznatek. V cestě bojovníka druhý úkol na velitelku je, série 9 (PvP) nebo 30 (PvE) zabití v řadě, přičemž se v průběhu série nesmíte nechat zabít. Udělal jsem více než 30 killů a nezapočítalo se mě to. Příčina? Ty killy nepřerušené zabitím zřejmě musí být pouze na jednom vozidle. Ověřím večer. WoT má podobnou medaili, pravděpodobně se tím inspirovali. A ještě odkaz na stránky CZGW, kde jsou ty úkoly také popsány: http://csgw.blogspot.com/2019/06/age-of-rage-battle-path-kampan-2.html PS: Tak jsem to zkusil a nefunguje. Dle všeho to je úloha na 30 killů v jedné bivě.
 12. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Na jaké? To je know-how
 13. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Když si nestěžuješ, ani se nechlubíš, tak se pochlubím já. Úkol: Vyhrajte bitvu za méně než 4 minuty. Hard a těžší úroveň. Dal jsem to na randomu sólo. Jde to i za méně než 3 minuty.
 14. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  A to se chlubíš, nebo si stěžuješ?
 15. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Cesta bojovníka. Nedařilo se mě udělat tenhle úkol (scren česky i AJ) Nakonec jsem ho udělal, ale podle všeho se jedná o to, nastřílet víc než 50% killů týmu, nejméně 15. Nastřílet jen 15 killů nestačí. A nastřílet nejvíc Dmg. Jinak to nevidím. A tady je další hra, kdy to ředitel splnil.
×
×
 • Create New...