Jump to content

Iosifek

Members
 • Content Count

  1283
 • Posts on chatbox

  49
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  94
 • TS3 Server

  Never Logged On

Iosifek last won the day on July 8

Iosifek had the most liked content!

1 Follower

About Iosifek

 • Rank
  V.I.P Legenda

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak tahle reálná pojistná událost se odehrála už hodně dávno. Píše o ní v knize i Jaroslav Žák (Študáci a kantoři (zfilmováno jako Škola základ života, 1937)) Kámen mudrců (vydáno 1946 reedice nakladatelství Olympia 1970) Citace: Složitější přístroj je kladka. Je to takové kolečko, přes které vede provaz, na jednom konci je cihla, na druhém zedník, který si právě zapaluje fajfku. Přitom pustí provaz a cihla spadne. To je ovšem případ jednoduchý, ale jsou daleko složitější děje, jež ukazují, že se silami divno hrát a že to může mít vážné následky. Uvádíme faktický příklad z praxe jedné pojišťovny, který byl dokonce uveden v pojišťovnických listech. Nějaký pán si chtěl něco zazdít ve vikýři. Aby tam dopravil potřebné cihly, upevnil na střechu kladku, cihly navršil do škopku a tahal je nahoru. Přitom se nohama zaklesl za trám, ale škopek byl moc těžký, nohy to nevydržely a onen pán byl pojednou tažen vzhůru a škopek klesal dolů. Míjeje škopek, rozbil si pravý bok. Nahoře se uhodil hlavou do trámu, načež škopek dopadl na zem, dno se vyrazilo, cihly vypadly a nebohý občan letěl zase dolů. Míjeje škopek, rozbil si levý bok. Dopadl na zem, přičemž si zlomil nohu a žebro, pustil provaz a škopek mu spadl na obličej a rozbil mu nos. Statečný ten muž měl však ještě tolik mravních sil, že se vzchopil a napsal dopis pojišťovně. Tolik o záludnosti kladkostrojů, rumpálů, hřídelů a jiných pekelných vynálezů.
 2. Iosifek

  AW návody Spec. Ops.

  Spec. Ops. Moskva, 4. kapitola. Postavení T15 na závěr. Tohle je poněkud drsnější na výdrž, ale dá se. Potřba je i někoho proti, někde tady, a zbylá MBT vozí munici. A ještě tabulku z té hry, pro porovnání výkonu. T15 to táhnou a MBT doplňují.
 3. Crash rally in vigna con scintille finali.mp4
 4. Vše, co je třeba vědět o ženách a mužích ve dvou minutách..mp4
 5. Zase dva, co je budou popotahovat za rasizmus. Nguyên.mp4
 6. Iosifek

  AW - Upozornění

  Vypadá to že Pítt má dovolenou. Pro ty co mají češtinu: Pokud se vám nezobrazují správně popisky nad vozidly v bitvě a máte tam nesmysly, tak nahraďte ve složce english (čeština) soubor hud2.xml ang. originálem. Sice ty popisky a upozornění nad tanky budete mít anglicky, ale nebudou to nemysly. Odkaz na stažení: https://uloz.to/file/0bfow03Pn11A/hud2-rar
 7. Vidíš možná věci moc pesimisticky. AW je samý bug, o tom žádná, ale tenhle je tak nějak jen vizuální. Můžeš mít na několika řádcích různý počet dílkú, ale rozhodující je, zda jich je dohromady 100 ks. Pak jen cvakneš na "složit" a poskládá se ti to dohromady za všech řádků. Tenhle zmatek má původ v převoditelnosti dílků na Hádese v klanu. Plánovali to udělat a udělali "tlustou čáru v inventáři, dílky a věci se začali počítat na nových řádcích, staré počty a řádky zůstaly. Pak k tomu nedošlo a udělali to až o několik měsíců později. Tedy přibyla další "tlustá čára" a další řádek. Na skládání to nemá vliv a pokud by ti to nešlo, tak ti to určitě udělá podpora. Rozhodující je abys měl tě dílků 100. U Hádese a dalších převoditelných věcí, je to třeba tak, že pokud odejdeš z klanu a vstoupíš do nového, tak dílky které máš se stanou nepřevoditelné a začne ti to počítat na novém řádku, to co jsi v novém klanu získal, to jde pak převést. Týká se to i Experimentálních souprav. Já Obj. 640 skládal ze dvou řádků. A ne, ofiko fórum bylo zrušeno. Je jen discord a RU fórum. Já mám třeba jak Typa 90, tak Objekt, ale přebytečných dílků se nezbavím, není jak.
 8. Iosifek

  AW - New Guide Now Available: PvE

  Úžasné. Prezentují AW na víc jak rok starém záznamu, kde nejsou ani víkendové Spec. Ops. Matláci z AW nikdy nezklamou. Pat a Mat v reálu.
 9. 4. 6. 2020 18:50 Norsko Sesuv_p&_x16f;dy_v_Norsku_smetl_do_mo&_x159;e_n&_x11b;kolik_dom&_x16f;.mp4
 10. Už máte naklepanou kosu na senoseč? Thomas.mp4
 11. Iosifek

  WOT - Denní hlášení

  A kdepak je tvé nadšení pro AW?
×
×
 • Create New...