Přejít na obsah

Iosifek

Members
 • Počet příspěvků

  961
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  53
 • TS3 Server

  Never Logged On

Iosifek last won the day on Březen 18

Iosifek had the most liked content!

O uživateli Iosifek

 • Hodnost
  V.I.P Legenda

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Pro mě, aktualizace 0.28 pacienta AW uložila do rakve. Zbejvá přiklopit víko, zatlouct a pochovat. Technicky z toho mám pro mikrolagy stroboskop. Při FPS 60-70 a ping 56ms. Když chci zatočit vlevo, tak tank se nejdřív točí vpravo. Čím dál tím papírovější MBT a silnější kuloměťáci, rakeťáci. Hnus fialovej velebnosti. Ani se mě to nechce vypočítávat. Od hry čekám zábavu a ne zbastlenec party hoštaplerů, při hraní kterýho musím mít zatnutý zuby, páč jsem pernamentně nas..nej. Tak teď asi budu mít hodně volnýho času.
 2. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Ano, zrušili ho úplně. Přesedlali na Discord. Tak ať si trhnou. PS: RU fóra prý fungují. PSS: https://aw.mail.ru/forums/ A servítky si tam neberou.
 3. Iosifek

  AW - pochlubte se výsledky

  Dík. Jen přidám standardní příklad, právě odehrané bitvy. (násobitel úrovně vozidla x5,16, se započítává do base-expe)
 4. Iosifek

  AW - pochlubte se výsledky

  Vyrovnanost DMG v případě "kulomeťáků" je postavená na hlavu. RAMKA, Marder, Armata T15. V PVE si ostatní v týmu, pokud ten co ji jede umí, moc nezahrajou. Mě jde o to, že base-expe se skládá z více položek. Arty, pokud se jede klasicky, tak je na tom bita. Protože je odkázaná jen na to DMG. Minimum asistované DMG (detrack). Zpravidla žádná spotovaná DMG. Zpravidla když vystřelí, tak střela jetí tak dlouho, že střílí do mrtvol. = Poslední v týmu. Farmiči DMG a vyžírači killů se pak diví, jak to, že jsou druzí, případně poslední. Přitom jsou to jen dvě položky z mnoha. Extrém je v GO, tam nemusíš fyzicky nastřílet ani ň, neukapovat žádnou bázi, a přesto můžeš mít zlatou hvězdu. Pokud ukepuješ hodně divokejch karet. Já věřím, že ty to znáš, ale tohle je pro ty co sem přijdou a přečtou si to, přitom to nevědí. Těm doporučím, prohlížet si podrobné výpisy z bitvy, tam mají napsáno, co za co a kolik dostali. Podle toho se zařídit a hrát. Hrajeme s tím, co máme k dispozici, ať je to technika, nebo lidi. Jde jen o to, zařídit se podle toho. A to je má rada.
 5. Iosifek

  AW - pochlubte se výsledky

  Jen taková malá poznámka. Do základnách expů, tedy výsledkové tabulky, se započítává i násobitel za úroveň vozidla. Čím větší tier, tím vyšší bonus a tím výše v tabulce.
 6. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Nevím nač se ptáš. 489/3000 - lze kliknutím otevřít a dalším kliknutím pak otevřít seznam kdo má jaký podíl Čistota - individuální úkol - 1x denně obnova Hrdina SpecOp - klanový úkol (četa) - odjet 4. kapitoly extreme SpecOps, každý člen čety za to dostane 40 bodů a asi 1 díl plánů - obnova 1x týdně po splnění Nezničitelný - úkol pro klan (četu) - po splnění 40 bodů + 1x plán - obnova 1x týdně Na splnění Extréme je potřeba technika, schopné lidi a chuť. Vždy něco chybí. Těžké úkoly mohou být motivující, ale pokud jsou příliš těžké, tak to má opačný efekt, jsou demotivující.
 7. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak Hádes na klanové úrovni je pronájem na 30 dní. Tj. dosažení těch 3000 bodů. K tomu jsou ty dva úkoly za 40 bodů. Individuálně je to ten jeden úkol za 1 bod. Tam je to pak po sestavení ze 100 částí trvale. A jak víš, tak to nejezdíme, tedy neorganizujeme.
 8. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak pokud dobře počítám, tak jich mám 121 + skin na 61 Arabských beden. 38 dílů na Hada * 3x 5M credits = 570 00 000 kreditů (kupuju je, stejně nevím co s kreditama a je k tomu ten echt oživovák - použil jsem jich zatím jen 10ks) Terminátora 2017 poskládám. Za coiny jsem koupil 20 beden. Z nich vypadne pokaždé 1/10 bedny z pustiny, a z ní 10 částí Termixe. V průměru tak skoro 2 díly na bednu. tak potřebuju ještě 25 beden, tj. 12500 coinů. Jeden dílek se nechá prodat za 90 goldů. = 100 dílků 9000 goldů. Kdyby to nekdo chděl dělat obráceně a kupovat za golcy coiny a pak bedny = 25000 goldů. (supr kurz) Co je spojeno s účtem, to se nechá prodat za goldy.
 9. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Dotaz. Netušíte, z čeho počítají ty coiny? Jením z parametrů je čas strávený v bitvě. To je bez debaty. Pak se nějaký výkon v té bitvě. Jaký? Připadá mě, že je ten výkon vztažený k nějakému průměru, za tu danou mapu. Arnošte, jsou lidi, kterým K1A1 padlo, a je jich celkem dost. ten tank je ovšem bez modulů podprůměrný. Dílů je 601. On je ještě k tomu skin K1A1. Padl mě a nechá se prodat za 1000 goldů. Tank nemám, a pochybuju, že při mém losovacím štěstí mě padne. Z jedné bedny vypadnou v průměru tak 2 části (nahrál a otevřel jsem 57 beden). Ale i když už K1A1 vlastníš, tak ti díly na něj budou padat dál. Přitom potřebuješ díly na moduly. Tak ta šance, že ho budeš mít ve ful, je minimální, nebo podmíněná stovkami koupených beden. Bedny na to jdou koupit, a to je cílem, nic jiného. Prakticky u těch úkolů má cenu jen ta bedna za splnění, stříbrná - zlatá - platinová. Nějakým chimérickým K1A1 se nazatěžuju. Jo, díly na něj neprodávám, mám je. Ono, stejně za prodej je prd, pár kreditů.
 10. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  To takhle asi lze těžko říct. S každým tankem se nechá hrát. Jde o to, jaký typ tanku ty preferuješ, jak ti sedne, a co s ním chceš hrát. Tj. jaký styl hry chceš hrát. To samé platí o retrofitech a o velitelích.
 11. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Nu tak se přihlas (TS, hra), dáme ti rady, jak je co nejdřív mít taky.
 12. Iosifek

  AW návody Spec. Ops.

  Vím o tom. I boti stávkují. Střílel jsem na něj z druhýho břehu, když jsem to viděl. Ale koukal mu jen kousíček věže, tak až druhou ranou. Challi není sniper. Někdo ho pak sundal, asi ty. Spoluhráči můžou pomoc, když vědí oč jde.
 13. Iosifek

  AW návody Spec. Ops.

  S tím Breadlym zezadu musíš počítat, jede tam vždy. A ne, není to štěstí. On si vystřelí rakety, to Challi ustojí a kulomet mu nic nedělá. Pak stejně předjede před tebe. Ostatně, s nim stejně nic neuděláš, tlačí tě čas abys stál na capu. O štěstí je v tom videu zapalovaní tanků, bez toho bych to nedal časově. Zelená munice podpořená perky na veliteli je u Chaliho T10 prevít i po nerfu. U většiny ostatních tanků. až na vyjímky, nestojí za nic. A proč jet zrovna sem, když se jezdí na druhou stranu té muldy? Protože kromě těch dvou Breadlyů tam na tebe zezadu nic nenajíždí a i ti co střílí z mostu tak máš čelně.. Když jsem najížděl na druhou stranu, tak mě odrbali ještě než jsem tam stačil dojet a pak ti taky najíždí další botti z boku. Tohle je pozice pro 7 minutovku, kde je Chally na to blokování opravdu jen sám. Ale to má tu předposlední bázi čistou, není tam nikdo jiný, žádný bott. Cap je 20s a pak přejezd. Poslední cap je 2min udržet. Souhlas? PS: Kdo to nemá a chce mít, tak to dělejte teď. V 0.28 Chaliho nerfnou a zvýší účinky raket, tak to bude daleko horší udělat. A XMo, jakož kterékoli jiné MBT to neustojí.
 14. Iosifek

  AW návody Spec. Ops.

  Arabian kap. 2., Kudy jet a kam se postavit na blokaci poslední báze. (zůstal jsem sám, tak jsem to dohrál) Armored_Warfare_MyCom_190303_1442.mp4
×
×
 • Vytvořit...