Jump to content

Iosifek

Members
 • Posts

  1437
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  120

Iosifek last won the day on September 27

Iosifek had the most liked content!

2 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Iosifek's Achievements

 1. Iosifek

  AW - pochlubte se výsledky

  4. kapitola "Pyžama" Nejdříve odešla technika (pád hry a pak ping 1000-1500), pak odešli lidi, dva. Tak jsme to odehráli ve třech na první dobrou.
 2. Iosifek

  AW - pochlubte se výsledky

  Volitelný úkol příběhové kampaně. Tohle je výsledek, nedělám si žádné naděje, nejlepší výsledek očekávám okolo 50k. mě se podřilo udělat jen 41 466dmg na 300m+. Tak jen, že to je reálné. https://ibb.co/mFYgnwJ https://ibb.co/XbdLS09 PS: v anglině je to proto, že je netřeba dráždit Čj. Jen když jsen si to přepnul, tak semě vymazala historie já jsem měl nastřílených 40,5k, tak jsem to musel nahrát ještě jednou. Podařilo se, ale 50k už se mě nepodařilo. Škoda.
 3. To nevymyslíš. Facebook video 591794221823847.mkv
 4. Ten 1,5m plánovného odstupu určitě dodržel.
 5. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Pleteš si to. Za jeden druh nálepky je 50G za druhej je taky 50G, za avatara 100G a za 30 denní pronájem Hádese je 250G. Tak to bylo od začátku. Vždyť na to aby to předělali, nemaj programátory.
 6. Iosifek

  AW - ui_battlepass_08_bc_1000_name

  Nevím, jaké máš konkrétně na mysli, ale před cca rokem tady byl na jedno maskování (Vltava ?) víkendový event. Kdo to nestihl za ty cca 3 dny, má smůlu. Pak je ještě zakladní barva. CS zelená. To není ale camo, jen podklad.
 7. Iosifek

  AW - ui_battlepass_08_bc_1000_name

  a) máš aktuální verzi Čj.? b) tahle položka je 1000 coinů do příštího Batl Patchu(Bitevní cesty), budou tedy platit tam. c) ty ostatní 500 kůpóny v příštím Batl Patchu (bitevní cestě) platit nebudou. Nebo dokonce ani neplatí, pokud je máš z minulého B.P. Takže, dle mě tam máš kupóny na současnou cestu -5x - šipka je jen pro aktivaci. Na minulou cestu -3x - kromě aktivační šipky, která stejně nefunguje, tam je i ikona prodeje - za kredity. A pak ten 1000 kůpón na příště, kterej tam má tag, tj., popisek ještě není přeložen. Všechny coiny které jsi získal pro a v téhle Bitevní cestě, přestanou platit (kupóny) nebo i zmizí (´čet) po jejím skončení. Je to měna s omezenou časovou platností.
 8. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Setkal ses s něčím, o čem většina hráčů AW nemá ani ponětí. Jmenuje se to "aggro", tj., agresivita AL. Ta je určitým způsobem naprogramovaná. Znalost aggra ve hře hodně pomáhá. Boot má naprogramovaný nějaký úkol. Dojet na bázi, jet a střílet po vlaku, raketách, lodi, hráčích. Ten úkol lze často přerušit, když do boota střelíš a jsi vidět. Jsou výjimky, kdy to neplatí a booti jdou jen za svým cílem. Např. 4. kap. Moskvy a označené LT najíždějící na baterii raket. Naopak označeným bootům v 2. kap Ameriky, lze jejich program střelby do vlaku přerušit střelbou (budou ti odpovídat). Tedy ne všem, jsou tam 3 booti, kteří se takhle "přemluvit" nenechají. A pokud se týká bootů, tak jdou po tom nejměkčím cíli, stejně jako hráči, po tom kdo do nich střílí, bez ohledu na to, že vedle nich stojí MBT. Tak se nechá třba odstřílet MBT, když si ho dva hráči "předávají", aniž by po některém vystřelil. Tedy, jestli jsi do té Armaty nestřílel, ona šla po tvé pěchotě, tak tím že jsi ji jen zablokoval, jsi pro ni byl jen překážka, ne nepřítel. Tedy je to asi standartní mechnizmus, který s většinou neprojeví. Kterej normální hráč jede s AS21 blokovat MBT.
 9. Iosifek

  AW - Chyby a problémy se hrou(technická část)

  Byly doby, kdy jsem měl tohle často, hlavně na Leviatanu. Pomáhalo vlízt do nastavení a změnit rozlišení. To je na pár vteřin, bez restartu hry.
 10. Iosifek

  AW - pochlubte se výsledky

  I s malým kašpárkem lze udělat velké divadlo. Tj., i na malé mapě si lze dobře zahrát. U Challiho když přeje RNG.
 11. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Neprohloupils. Nechá se s ním v pohodě nastřílet stejně a víc než s T15. Tedy pokud na to herně máš, a to ty máš. Má AP a zelenou munici. Zelená je dobrá na ohlodávání MBT zepředu, AP má zase lepší průbojnost a dmg. Tak tam mám obě. Rakety má normální, ne ten minometnej šunt. A má k tomu pěchotu. Celkem i dingá. Je o honě lepší než "Kurvaněmec" a QNku jsem taky nepřišel na chuť. Do PvE je lepší i než Leclerk 40, a i AS21, ty oba sráží ty minometný rakety.
 12. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Hunter je dobrej. Tedy, nějak nemám čas s ním jezdit, tak jako s ostatníma prémiákama, ale co si vzpomínám, tak se nechá dobře hrát. Na rozdíl od ostatních devítek. A s tím, abys čekal že se ti tam ukáže nějakej konkrétní tank, tak to můžeš protočit spoustu coinů a neuvidíš ho. Pokud na to máš coiny, ber ho. Co na to Pitt? Ten s ním taky jezdil.
 13. Iosifek

  AW - Chyby a problémy se hrou(technická část)

  To není šutr, ale ten vrak. Vizuální model nesedí s kolizním modelem. Nejspíš ta hlaveň. Můžeš být rád, že jsi se tam nazasekl. A je fakt, že se to nějak množí. Těch neviditelných nepřejeditelných, neprostřelitelných bariér je nějak čím dál tím víc.
 14. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Pitte, podíval jsem se pozorněji na Rašidovi perky a objevil tam něco, co by stálo za to. Tj., poškození modulů +18,8% a k tomu 2x 28% = 56% na zapálení. Tuhle kombinaci nemá snad nikdo jinej. Resetoval jsem to a odzkouším.
 15. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  http://csb-hype.5v.pl/?rashid=A2A3A4A5A6B4C4D4D5E4F4G4G5G6G7
×
×
 • Create New...