Přejít na obsah

Iosifek

Members
 • Počet příspěvků

  29
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  1

Iosifek last won the day on JLeden 11

Iosifek had the most liked content!

O uživateli Iosifek

 1. AW - Průvodce: nový velitelský systém

  Tak zkouším experimentovat. Sabrina jako základní perk má poškození modulů zvýšené o 46,32%. To vypadá velice dobře. Žel jen vypadá. :( Erin nemá perk na poškozování žádný a poškození modulů ve hře má skoro větší, minimálně přibližně stejné jako Sabrina. Napadá mě jediná možnost proč tomu tak je. Základ ze kterého se to počítá. Pokud se to počítá ze základní šance na poškození modulu, tak se to rázem scvrkne na pár %. Příklad: Pokud je základní šance řekněme 10% (střílím od boku) tak 46,32% z toho, je 4,632%, tedy celkem zvýšení na 14,632%. RNG je mocnější. A tak to bude asi u většiny perků, které nemají fixní hodnotu jako např dohled. AW - Posezení s vývojáři - 15.díl Oni mají velitelé ještě skryté schopnosti? Asi jo, protože jsou některé věci, které by se tím částečně vysvětlili. Erin mám o 2 úrovně výš než Sabrinu. A někteří velitelé jsou docela dobří i na tancích kam nepatří, nemají na to perky.
 2. AW - Zrušení resetu účtu

  Nemájí zácpu? To by nás čekala pohroma, až to povolí. :( Mám teď čerstvou zkušenost. Víkend jsem strávil okolo septiku, Nejdřív vyvézt pak prorazit ucpané potrubí (25m). "Mámo, co děláš radši. Pereš nebo zašíváš?" "Peru". "Já jsem si to hned myslel. Nestihl jsem doběhnout, tak jsem to z těch trenek vystřihl."
 3. AW - Zrušení resetu účtu

  A ten by na tom vydělal nejvíc. :) Tedy pokud by se mu chtělo to znovu naklikávat. Taky bych znovu resetoval. Za toho 1/2 dne klikání to stálo. :) A to mám taky všechny tanky, jako asi většina tady. :) I jen za reset retofitů bych byl v balíku. Když měnili cenu retrofitů, tak mě vraceli rozdíl 100M. :) A u retrofitů nevylučují možnost budoucího převodu mezi tanky, tak se něco takového dá čekat.
 4. AW - Zrušení resetu účtu

  Je tu někdo kdo ještě neresetoval, má tu možnost a váhá?
 5. AW - Zrušení resetu účtu

  Jednu nepřekonatelnou vlastnost my.com má, jak bezdůvodně nasí.t hráče. Možnost resetu byla po 0.20 cca 30 dní, a ukončení tuším oznámili. A teď po několika měsících oznamují, že ta možnost skončí s příští aktualizací? Že byla odstraněna omylem? To mě hlava nebere. Tak se aspoň SS vyjádřil, jak mě to strejda Google přeložil. (Yes. As for the option to reset, it was temporarily disabled a few months back for a while, but that was a bug. Maybe that's what you are referring to.) Kdo resetoval nemá žádnou ikonu (jako já), kdo ne , měl by ji mít v levém horním rohu. https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?161925-Disabling-the-Account-Reset/page2
 6. AW - Zrušení resetu účtu

  Hmm. Takže obráceně? Nejdřív daj možnost resetu aby se vyhli bugům co to provázelo posledně a pak aktualizaci? Asi jo. Dík, to jsem přehlídl.
 7. AW - Zrušení resetu účtu

  Ne. Po 0.24 se nejdřív rozkoukat, doexpit co jde. Pobrat volné expy (nebo co tam dají, byly tam původně kredity u tanků ve stromu) a pak teprve reset. Bylo na něj asi měsíc času. Já to dělal před koncem doby. To co utratíš za retrofity, moduly, trvalé camo, ti vrátí, tak můžeš chvilku experimentovat. Nevrátí ti co jsi utratil za spotřebáky, konverzi a to co jsi nějak spotřeboval. Vydělal jsem na znovuexpení klikáním tohohle (cca 2.5M volnejch expů):
 8. AW - Zrušení resetu účtu

  Premiáky zůstávají v garáži bez retrofitů. Může k nim i nějaký přibýt. Posledně XM1. Resetu se neobávám, na tom se dá jen vydělat a posledně jsem vydělal. Obávám se toho, jak tuhle hru zase překopou. :(
 9. AW - Zrušení resetu účtu

  Proč když čtu "aktualizace", tak se mě dělá poslední dobou husí kůže? A podpořené resetem účtu to bude taková přes-držku, že budu lítat zas tři měsíce v kotrmelcích. :(
 10. AW - Vývojářský deník - speciální medaile

  Ocelová Křídla je jediný metál, o kterém jsem věděl za co ho mám. (mám jich 84) Nechá se to snadno poznat. U těch ostatních jsem to nevěděl bez překladu. Za ten překlad díky vám oběma.
 11. AW - Free kód LAV 150 90 + gold bedny

  Mockrát díky. Je doma. The code was activated successfully :)
 12. AW - Vývojářský deník - speciální medaile

  Uděluje se všem v týmu, pokud vyhrál bez úmrtí.
 13. AW - Krčma "U tankána"

  To je ale ve skrimiši taky. Tam máš ovšem možnost to nějak takticky vymanévrovat. V 15x15 ne. Tak jsou asi ty mapy stavěné na jinou hru, než co z toho udělali. A pokud si vezmu ty nejnovější mapy, tak ty jsou na kempení ještě horší než ty staré.
 14. AW - Krčma "U tankána"

 15. AW - Krčma "U tankána"

  Mě přijde že ne. Skrimiš mě baví, pokud pominu ty tři stále se opakující mapy. Ve WoT se těch 15x15 rozpadlo na 3 skrimiše na jedný mapě. Tady mě to přijde dohromady. A tak se převážnou část hrací doby kempí. Ve snaze dosáhnout převahu pak už je to jen vraždění neviňátek. A nechci prudit. Jen mě to samotnýho překvapilo. PS: Možná jsem přehranej, odehrál jsem toho poslední měsíc moc.
×