Přejít na obsah

Ashadak

Moderátor Armored Warfare
 • Počet příspěvků

  512
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  57

Ashadak last won the day on Únor 21

Ashadak had the most liked content!

O uživateli Ashadak

 • Hodnost
  Veterán

Profile Information

 • Gender
  Male

Návštěvy profilu

517 zobrazení profilu
 1. LOL a jen to napíšu, vyjde na oficiálním webu článek... Ve své podstatě je tam ale vše, co je i zde. Je tam navíc akorát pojednání o tom jak LOW a Battalion Wars jsou na nic a že museli oba režimy zrušit.
 2. Screeny asi jedině na podporu, popřípadě bych zkusil požádat Eisenherze o předání na patřičná místa. Teď k té komunitě. Otevření CZ/SK sekce naráží na dvě věci...a) člověk by musel přesvědčit komunitní manažery b) My.com nemá nikoho kdo by to moderoval Navíc by jen zpřístupnění staré sekce nestačilo, muselo by se spoustu příspěvku vymazat, udělat novou strukturu atd atd....zkrátka spousta práce a netuším zda by to My.com podpořil.
 3. Ono to teď bude opravdu složitější než dřív. EU je odkázáno na oficiální články na webu a třeba Gamestone už shání informace převážně jen přes ruské zdroje, kde jsou víc otevření. Třeba jde jen o přechodné období a i na EU to někdo uchopí po Silentově odchodu, coby hlavního informačního kanálu.
 4. Jedná se o hodně probírané téma na oficiálním fóru a každý kdo hru ještě hraje si toho také jistě všiml. Dospěl jsem k názoru, že by bylo dobré sem napsat také pár řádků k tématu. Před pár dny se Silentstalker rozhodl upustit od veškeré práce a starostí ohledně komunity na EU/ NA serveru. Důvodů pro jeho rozhodnutí je několik. Předně práce s komunitou nebyla jeho práce, dělal jí dobrovolně a ve svém volném čase. Dále pak se chce plně věnovat a soustředit na svojí práci. Vytvářet lepší obsahovou stránku hry. Pravdou je, že práce s komunitou není jednoduchá a být mezi dvěma kameny(hráč/distributor), když to člověk dělá ze své vůle, člověka časem omrzí a unaví. Myslím, že posledním kapkou byla akce My.com ARENA, kterou se snažil vedení rozmluvit, to si stejně prosadilo svojí. To způsobilo obrovský SHITSTORM na fóru a spam zpráv, který musel řešit a obhajovat, že už si řekl a dost. Z toho plyne, že Silentstalker je dál součástí My.com, ale už nebude řešit komunitní záležitosti. Myslím, že je to celkem ztráta, protože udělal celkově pro komunitu hry opravdu hodně. Rozhodně víc než všichni komunitní manažeři dohromady. Ani jsem netušil, že hra vlastně nějaké má. Bohužel z toho plyne, že CZ/SK hráči už nemají komu napsat ve svém rodném jazyce a komunikace musí probíhat jen přes oficiální komunikační kanály a podporu. Z toho plyne, že už asi nebude tak jednoduché získávat nějaké ceny pro akce a lobbovat za CZ/SK komunitu. I když kdo ví, třeba i se zahraničními týpky se půjde nějak domluvit. Je tu však jedna bariéra...jazyk. Trošku jsem sondoval a věc se má takto...pokud budete mít nějaký problém, můžete oslovit jakéhokoliv komunitního moderátora. Mají sice omezené kompetence a většinu věcí předají dál, ale i tak se Vám dostane aspoň nějaké odpovědi v krátkém časovém horizontu. Doporučuji se obrátit na tyto tři : Eisenherz, General Jeno, Spitfire_ Pokud však chcete moderátory přeskočit, můžete zkusit oslovit přímo komunitní manažery. Jsou tři a nejlepší cesta je přes oficiální herní Discord. Chodí číst i zprávy na fóru, ale nevím jak rychle odpoví. Peligro, CptFancyPants a KageNeko. Můžete však zkusit i oficiální podporu hry. Lidé z podpory se snaží, ale ne vždycky Vás pochopí a musíte mít vysloveně štěstí. Pokud však narazíte na Arthura nebo šéfa podpory Nathana, tak se Váš problém vyřeší skoro okamžitě. Jen je tam určitá časová prodleva. A to je asi vše. Mám trošku obavy jak to bude teď na fóru vypadat, ale možná vidím věci jen moc černě. Každopádně díky Silentstalkere za spolupráci a podporu tohoto fóra.
 5. Polský blog Gamestone přišel s velmi zajímavou informací od ruských kolegů ohledně nového režimu výlučně jen pro klany, který je plánován na tento rok. Prozatím se jedná pouze o náznaky a nikdo nechce prozradit nic konkrétního. V první řadě chtějí vývojáři dokončit a doladit režim Hodnocených bitev, který nyní běží v testovacím režimu. Po ukončení této "první sezóny" spustí sezónu novou, už v konečné podobě a na ostro. Kdy se tedy klanového režimu dočkáme? Zkušební verze dorazí už v průběhu léta 2018. Vše se ale může změnit. Co se zatím podařilo o režimu zjistit? 1. bude k dispozici velkým i malým klanům 2. přinese různé výhody všem členům klanu 3. pouze bitvy klan vs. klan se budou započítávat, bez účasti cizích hráčů 4. režim by měl "podporovat" politiku, vztahy, diplomacii a aliance mezi klany(nemusí se jednat o funkci přímo ve hře) 5. mělo by zamezit stagnaci a nudě - tato situace vzniká, pokud je celá mapa rozdělená pouze mezi silné aliance 6. režim by měl být jednoduchý a srozumitelný pro pochopení 7. velikost odměn bude záviset na aktivitě hráčů a zapojovaní do bitev Dosud jsou to informace čerpané z tohoto příspěvku. Když jsem se dotazoval zda to není kachna, tak se mi dostalo dvou informací. 1. klanový režim se skutečně na tento rok chystá, to je potvrzené 2. tento režim nebude jako klasické klanovky, jaké známe z WoT Můžeme se tedy jenom dohadovat jak bude tento režim nakonec vypadat a zda půjde čistě jen o PvP bitvy, nebo zda do toho zasáhne i PvE nebo GLOBs, protože s ohledem na populaci je spousta klanů, které se specializují právě na tyto dva režimy a vývojáři je nebudou chtít ošidit. Nechme se tedy překvapit, každopádně rok 2018 nám přinese spoustu zajímavých věcí.
 6. AW - Přátelské utkání

  Bylo to moc fajn...pokud jste u toho nebyli, zde najdete záznam z Goracova streamu...https://www.twitch.tv/videos/231052439
 7. AW - Krčma "U tankána"

  Není to úplně k tématu, ale pokud si někdy budeš potřebovat odzkoušet střelbu na nějaký stroj, klidně mi napiš. Vezmu konkrétní typ a nemám problém posloužit jako terč.
 8. AW - Krčma "U tankána"

  To zní rozumně. 1. když to odinstaluji, tak mi to zase nedá a zase to po chvíli nainstaluji 2. jasně to přijde, ale po tom neskutečném flame na ofiko fóru doufám, že už ne v takovéhle podobě...tedy pokud zbyla v my.comu ještě nějaká soudnost a zdravý rozum 3. to je sice pravda, ale když vidíš jak se tvá nejoblíbenější hra mění v cosi...tak nechceš jen sedět a nic nedělat, i když ono v podstatě člověku nic jiného nezbývá 4. právě že nevím: a) jsou tam lidi v PvP b) PvP tam není omezené a můžeš si ho normálně zahrát
 9. AW - Krčma "U tankána"

  Bohužel v podobném rozpoložení jsem taky. Sice jsem ještě nedošel k rozhodnutí hru odinstalovat, ale akce My.com Arena mě hru totálně znechutila...to že nejsou lidi v pvp 9-10 ok, to se dalo čekat, ale že už nejsou lidi ani v hodnocených bitvách je smutný. Z pohledu PvP hráče je v současné době EU server nehratelný. Ok můžu hrát GO, ale to je taková nuda...takže teď fakt nevím, co dělat: 1. odinstalovat hru úplně 2. počkat do konce akce a hrát něco jiného (26.2.) 3. zakousnout se do něčeho opravdu tvrdého a hrát něco, co mě vůbec nebaví 4. konečně nainstalovat a vyzkoušet Projekt Armata(RU server, chcete-li) a přečkat temné období tam. Fakt nevím co s tím...
 10. AW - Přátelské utkání

  Přidal jsem vlákno i na oficiální fórum. Člověk nikdy neví. https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?163965-Přátelská-utkání-mezi-CZSK-klany&p=1693303#post1693303
 11. AW - Krčma "U tankána"

  Tak super snad by je měli vypnout úplně
 12. AW - Krčma "U tankána"

  Co říkáte na Boty v PvP? To je fakt na pí...
 13. AW - Krčma "U tankána"

  Nevěřil jsem vlastním očím, když jsem na youtube.com u jednoho videa uviděl tento banner....palec nahoru. To je snad první reklama, kterou jsem na AW poslední dobou viděl.
 14. Pěkná akce, překvapila mě velká účast a zájem. Díky všem za účast a Goracovi za organizaci. Ač to možná vyzní samolibě, chválím také kluky od nás z klanu za velkou účast.
 15. AW - Krčma "U tankána"

  To vypadá jako odstrojená věž Armaty, ale pěkný stroj.
×