Přejít na obsah

Ashadak

Moderátor Armored Warfare
 • Počet příspěvků

  523
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  58

Ashadak last won the day on Květen 22

Ashadak had the most liked content!

O uživateli Ashadak

 • Hodnost
  Veterán

Profile Information

 • Gender
  Male

Návštěvy profilu

647 zobrazení profilu
 1. Ashadak

  AW - Krčma "U tankána"

  Nemá cenu se rozčilovat. Nejsem, bůh ví jaký hráč, ale co někdy člověk kolem sebe vidí, je zarážející. Bohužel to není jen v AW, ale trpí tím i WoT a War Thunder. Hold lidi se ještě nenaučili, že hrají týmovou hru a je důležité plnit svou roli na cestě k vítězství. Challenger je nejlepší Tdčko.... Je to public, co můžeš čekat?
 2. Ashadak

  AW - B0S battalion(vše kolem nás)

  Včera proběhlo přátelské PvP utkání mezi naším klanem a klanem CSGW. V první řadě bych chtěl pochválit hojnou účast a zájem o tuhle akce. Ještě jednou díky za pěkný večer a svůj tým za trpělivost. Musíme si to brzy zopakovat.
 3. Ashadak

  AW - Krčma "U tankána"

  Záleží jaký styl hraní ti vyhovuje. Sabra vyniká největší penetrací na sedmém tieru a věž také něco odrazí. Nyní je odstraněná slabina velitelské kopulky za plné poškození, takže na hull down slušný tank. Hodí se však spíš na kempení a obranu. Jak jsi v otevřeném prostoru máš problém. Korba pětkového tanku je fakt slabá a každá pižďule s autokanónem nebo vbl s raketami tě vyndá raz dva tři. Objekt 187 je dle mého názoru nejlepší MBT na sedmé úrovni. Nedávno mu dali alternativní pohonnou jednotku z T-80U, takže je rychlý a obratný. Navíc proti T-80U má lepší penetraci AP a možná lepší přesnost, slabší pancíř korby a tvrdší věž. Teď si nejsem úplně jistý, ale má T-80U APS systém? Pokud ne, tak Objekt ano. Pokud rád hraješ agresivně a jsi zvyklý na ruskou tankovou školu, tak jasná volba. Je to možná o pocitu, ale hraje se mi s ním fakt dobře.
 4. Ashadak

  AW - B0S battalion(vše kolem nás)

  Jo pořád hraji jen na EU. Ono se jezdí jak kdy. Od té doby co je otevřený MM(na počet hráčů), se jezdí v různém počtu a hází to bitvy docela rychle. Že to není pořád 15 vs. 15 nějak neřeším.
 5. Ashadak

  AW - B0S battalion(vše kolem nás)

  Takže je to záměr? Pak se mi zdá, že funguje dost zvláštně...MBT svítí hned i s indikací. TD a AFV se rozsvítí až po zásahu. Jde převážně o rakety, takže lehká vozidla to fakt bolí. Třeba včera jsem dostal v Centauru od VBL, 2 rakety než se indikátor objevil. Jestli si matně vzpomínám nebylo někde, že po výstřelu rakety se má jakékoliv vozidlo spottnout? Jen u kulometů zůstane ještě nějakou chvíli zamaskované? Zřejmě to nakonec neprošlo .
 6. Ashadak

  AW - B0S battalion(vše kolem nás)

  No víc jsem hrál teprve včera, takže těžko soudit. Každopádně spokojenost...je to hratelné. I s četou ve třech se nečeká moc dlouho. To, že po pauze člověku chvilku trvá než to dostane do ruky je asi normální, takže bylo i celkem dost bitev s nulou, ale jinak mě to bavilo. Možná mě trošku vadí dominance vozidel jako je VBL, ale to už k těmto hrám patří, že lidé hrají jen to, co je OP...dostalo mě, že jsem ho nebyl schopen spottnout na 10 metrů, ale zatím se mi to stalo jen jednou. Co mě vadí, je nespolehlivé varování při zaměření. Několikrát se mi stalo, že jsem asi svítil, ale indikace se zobrazila až 2s po obdržení zásahu. U MBT vem to čert, ale u lehčích vozidel je to zásadní chyba. Nevím jestli je problém v mém internetu(12-16ms) nebo je problém mezi klientem a serverem. Nezobrazující se kamufláž na M1A1 neřeším. Moc jsem hru neřešil, spíš co s klanem. Po odchodu Horora jsem byl tak nějak nakloněný k tomu klan rozpustit...naštěstí mě kluci tak nějak přesvědčili, že to ještě stojí za snahu, takže uvidíme jak se to bude dál vyvíjet.
 7. Ashadak

  AW - B0S battalion(vše kolem nás)

  Po delší pauze jsem se k AWčku vrátil a rozhodl klanu v rámci rodinných možností věnovat. Klan stále funguje a fungovat bude! Zájemci o vstup mě klidně kontaktujte.
 8. Ahoj, objevil jsem pěknou akci, jak získat AFV vozidlo ZBD-86 Neon a 3 dny prémka, relativně bez námahy. Stačí navštívit web mmorpg.com, provést registraci a vyzvednout si klíč. Klíčů je celkem 3000 a v době mé návštěvy bylo k dispozici ještě kolem 1900 kusů. https://www.mmorpg.com/giveaways/armored-warfare-seasons-gift-key-key-giveaway-eu-only-1000000878 Klíč funguje jen pro EU server!
 9. LOL a jen to napíšu, vyjde na oficiálním webu článek... Ve své podstatě je tam ale vše, co je i zde. Je tam navíc akorát pojednání o tom jak LOW a Battalion Wars jsou na nic a že museli oba režimy zrušit.
 10. Screeny asi jedině na podporu, popřípadě bych zkusil požádat Eisenherze o předání na patřičná místa. Teď k té komunitě. Otevření CZ/SK sekce naráží na dvě věci...a) člověk by musel přesvědčit komunitní manažery b) My.com nemá nikoho kdo by to moderoval Navíc by jen zpřístupnění staré sekce nestačilo, muselo by se spoustu příspěvku vymazat, udělat novou strukturu atd atd....zkrátka spousta práce a netuším zda by to My.com podpořil.
 11. Ono to teď bude opravdu složitější než dřív. EU je odkázáno na oficiální články na webu a třeba Gamestone už shání informace převážně jen přes ruské zdroje, kde jsou víc otevření. Třeba jde jen o přechodné období a i na EU to někdo uchopí po Silentově odchodu, coby hlavního informačního kanálu.
 12. Jedná se o hodně probírané téma na oficiálním fóru a každý kdo hru ještě hraje si toho také jistě všiml. Dospěl jsem k názoru, že by bylo dobré sem napsat také pár řádků k tématu. Před pár dny se Silentstalker rozhodl upustit od veškeré práce a starostí ohledně komunity na EU/ NA serveru. Důvodů pro jeho rozhodnutí je několik. Předně práce s komunitou nebyla jeho práce, dělal jí dobrovolně a ve svém volném čase. Dále pak se chce plně věnovat a soustředit na svojí práci. Vytvářet lepší obsahovou stránku hry. Pravdou je, že práce s komunitou není jednoduchá a být mezi dvěma kameny(hráč/distributor), když to člověk dělá ze své vůle, člověka časem omrzí a unaví. Myslím, že posledním kapkou byla akce My.com ARENA, kterou se snažil vedení rozmluvit, to si stejně prosadilo svojí. To způsobilo obrovský SHITSTORM na fóru a spam zpráv, který musel řešit a obhajovat, že už si řekl a dost. Z toho plyne, že Silentstalker je dál součástí My.com, ale už nebude řešit komunitní záležitosti. Myslím, že je to celkem ztráta, protože udělal celkově pro komunitu hry opravdu hodně. Rozhodně víc než všichni komunitní manažeři dohromady. Ani jsem netušil, že hra vlastně nějaké má. Bohužel z toho plyne, že CZ/SK hráči už nemají komu napsat ve svém rodném jazyce a komunikace musí probíhat jen přes oficiální komunikační kanály a podporu. Z toho plyne, že už asi nebude tak jednoduché získávat nějaké ceny pro akce a lobbovat za CZ/SK komunitu. I když kdo ví, třeba i se zahraničními týpky se půjde nějak domluvit. Je tu však jedna bariéra...jazyk. Trošku jsem sondoval a věc se má takto...pokud budete mít nějaký problém, můžete oslovit jakéhokoliv komunitního moderátora. Mají sice omezené kompetence a většinu věcí předají dál, ale i tak se Vám dostane aspoň nějaké odpovědi v krátkém časovém horizontu. Doporučuji se obrátit na tyto tři : Eisenherz, General Jeno, Spitfire_ Pokud však chcete moderátory přeskočit, můžete zkusit oslovit přímo komunitní manažery. Jsou tři a nejlepší cesta je přes oficiální herní Discord. Chodí číst i zprávy na fóru, ale nevím jak rychle odpoví. Peligro, CptFancyPants a KageNeko. Můžete však zkusit i oficiální podporu hry. Lidé z podpory se snaží, ale ne vždycky Vás pochopí a musíte mít vysloveně štěstí. Pokud však narazíte na Arthura nebo šéfa podpory Nathana, tak se Váš problém vyřeší skoro okamžitě. Jen je tam určitá časová prodleva. A to je asi vše. Mám trošku obavy jak to bude teď na fóru vypadat, ale možná vidím věci jen moc černě. Každopádně díky Silentstalkere za spolupráci a podporu tohoto fóra.
 13. Polský blog Gamestone přišel s velmi zajímavou informací od ruských kolegů ohledně nového režimu výlučně jen pro klany, který je plánován na tento rok. Prozatím se jedná pouze o náznaky a nikdo nechce prozradit nic konkrétního. V první řadě chtějí vývojáři dokončit a doladit režim Hodnocených bitev, který nyní běží v testovacím režimu. Po ukončení této "první sezóny" spustí sezónu novou, už v konečné podobě a na ostro. Kdy se tedy klanového režimu dočkáme? Zkušební verze dorazí už v průběhu léta 2018. Vše se ale může změnit. Co se zatím podařilo o režimu zjistit? 1. bude k dispozici velkým i malým klanům 2. přinese různé výhody všem členům klanu 3. pouze bitvy klan vs. klan se budou započítávat, bez účasti cizích hráčů 4. režim by měl "podporovat" politiku, vztahy, diplomacii a aliance mezi klany(nemusí se jednat o funkci přímo ve hře) 5. mělo by zamezit stagnaci a nudě - tato situace vzniká, pokud je celá mapa rozdělená pouze mezi silné aliance 6. režim by měl být jednoduchý a srozumitelný pro pochopení 7. velikost odměn bude záviset na aktivitě hráčů a zapojovaní do bitev Dosud jsou to informace čerpané z tohoto příspěvku. Když jsem se dotazoval zda to není kachna, tak se mi dostalo dvou informací. 1. klanový režim se skutečně na tento rok chystá, to je potvrzené 2. tento režim nebude jako klasické klanovky, jaké známe z WoT Můžeme se tedy jenom dohadovat jak bude tento režim nakonec vypadat a zda půjde čistě jen o PvP bitvy, nebo zda do toho zasáhne i PvE nebo GLOBs, protože s ohledem na populaci je spousta klanů, které se specializují právě na tyto dva režimy a vývojáři je nebudou chtít ošidit. Nechme se tedy překvapit, každopádně rok 2018 nám přinese spoustu zajímavých věcí.
 14. Ashadak

  AW - Přátelské utkání

  Bylo to moc fajn...pokud jste u toho nebyli, zde najdete záznam z Goracova streamu...https://www.twitch.tv/videos/231052439
 15. Ashadak

  AW - Krčma "U tankána"

  Není to úplně k tématu, ale pokud si někdy budeš potřebovat odzkoušet střelbu na nějaký stroj, klidně mi napiš. Vezmu konkrétní typ a nemám problém posloužit jako terč.
×