Přejít na obsah

Ashadak

Moderátor Armored Warfare
 • Počet příspěvků

  498
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  56

Ashadak last won the day on Prosinec 21 2017

Ashadak had the most liked content!

O uživateli Ashadak

 • Hodnost
  Veterán

Profile Information

 • Gender
  Male

Návštěvy profilu

423 zobrazení profilu
 1. AW - Krčma "U tankána"

  To vypadá jako odstrojená věž Armaty, ale pěkný stroj.
 2. AW - Tank týdne: Leopard 2AV Čína

  Neodolal jsem a pořídil si ho v základním balíčku...má moc pěknou kamufláž. Chtělo by to ale víc realistických kamufláží, jako třeba byla na Type 96B.
 3. AW - Rok 2018 v AW -----bude LoW

  Nakonec přeci jen nějaká dobrá zpráva. O vypnutí režimu standardního PvP ze strany My.comu se neuvažuje. Jestli dojde k nějakým úpravám a změnám to netuším.
 4. AW - Rok 2018 v AW -----bude LoW

  Já ti to ale vůbec neberu. Ať si každý hraje co ho baví, proti žádnému režimu nic nemám, ale rozčiluje mě ta věta o PvP, když to není pravda...Jasně v současné době už ve hře hrají na EU PvP jen opravdu zarytí hráči a lidi co to baví a odmítají se ho vzdát, ale není to tak dávno co bylo ještě hráčů dost i v PvP...problém...nebylo pro ně žádné vyžití...žádný endgame, tabulky, clan wars a pomyslné poměřování pindíků, tak se na to všichni vyprdli... AW je v PvP parádní proti konkurenci, jasně má pár chyb a bugu, ale hra jako taková je supr. Názor. Jenže a to je pořád dokola, chybí lidi. Jsem taky frustrovanej když jedu skirmish a dostanu proti sobě četu po třech ze SRY a nezahraji si, ale proč? Proč se tohle děje? proč musím hrát skirmish? Protože nejsou lidi? Dost lidí = barevnější týmy, větší šance atd atd. Jak chceš přitáhnout nové PvP hráče nebo donutit přemýšlet lidi o návratu, když jim nemáš co nabídnout? A někdy mi přijde, že ani distributor neví co vlastně chce hráčům nabídnout? Zpočátku to měla být hlavně PvP hra, ale místo aby vyšel LoW nebo CW, tak spustí sice zajímavý ale naprosto nevhodně načasovaný GloBs. A od té doby lidi odchází pryč...hlavně ty co chtěli lepší alternativu k Wotku, a že jich bylo. Kašlu teď na nějaké statistiky, ale beru to z pohledu hráče. Takže kam jsme se to dostali? Bojovníci za PvP na EU to nejspíš musí zabalit, protože jsou to lidi co nejhlasitěji řinčeli zbraněmi a distributor dal konečně najevo jakým směrem mu nezbývá než se vydat. Hra se stane single/kooperativní hrou pro nadšence a příležitostní hráče, ale díru do světa neudělá, aspoň na EU serveru. Jako alternativa pro frustrované hráče WoT a WT, PvP s tanky obecně, proč ne. Bohužel pro PvP hráče se zájmem o moderní techniku nezbývá než čekat na zázrak, nebo jiný titul. Ani nevíte jak mě to hrozně moc štve. Samozřejmě může být ještě všechno jinak...ale to se ukáže na začátku tohoto roku. P.S. Už jsem přišel na lék pro pozitivní myšlení, nebudu číst oficiální fórum...
 5. AW - Rok 2018 v AW -----bude LoW

  Pojďme spekulovat a porovnat si pár fakt. 1. My.com ví, že je situace kolem PvP na EU/NA serveru špatná. 2. My.com se vyjádřil, že bude v lednu analyzovat data za uplynulý rok, na jejichž základě se rozhodne co dál. 3. My.com si dle reakcí hráčů na oficiálním fóru myslí, že klasické PvP nikdo hrát nechce. 4. Bilance PvP/PvE je mým odhadem a různých indícíí asi taková(na hráče EU/NA) že 3% současných hráčů jsou PvP, 97% jsou PvE/Globs. Co z toho plyne? Na EU serveru může hrát zhruba 5000 hráčů, z toho je pouze 150 ryze PvP. Tak a teď ke konspiračním teoriím, každý ať si přebere jak uzná za vhodné. My.com neví jak situaci okolo PvP zvrátit, aktivní hráči zmizeli na RU server nebo přestali hrát úplně. Mají k dispozici celkem slušnou hru, která má však příliš malou hráčskou základnu. Vypnout servery s ohledem na investice do hry by asi nebyl dobrý nápad, předpokládám, že se distributorovi nechce do hry investovat další velké peníze, třeba na reklamu, protože je výsledek nejistý. Takže si musí vystačit s tím co má a to je velká základna PvE hráčů a ty si pro přežití udržet. To je bohužel fakt a současná situace. Každý zarytý PvP hráč bude znechucený a hru hrát přestane, chybí motivace a lidi v PvP. Vývoj něčeho jako Clan Wars je dlouhý, složitý a náročný. Proč to tedy dělat pro zhruba 150 hráčů, když tu máme několik tisíc spokojených PvE hráčů? Navíc oficiální fórum je až na pár výjimek plně v rukou PvE hráčů, takže tam PvP pšenka nekvete. Hra se tedy transformuje. Kam? To snad ví jen My.com sám, jaké jsou jeho plány, ale všechno nasvědčuje tomu, že hra zaměřená na e-sport a PvP s moderními tanky to na EU/NA v dohledné době rozhodně nebude. Nechme se tedy překvapit co nám přinese leden. Neodpustím si však jednu věc, která mě úplně brutálně vytáčí, když čtu ofiko fórum: Jak může někdo doprdele říct, že klasické PvP nikoho nebaví a nikdo to nechce hrát? Co celý virtuální e-sport svět, hry jako WoT, War Thunder, Overwatch, LOLko, PuPG a stovky dalších? Proč lidi hrají hry přes internet? Jasně je spousta pěkných kooperativních her jako WoW, kde si člověk užije i PvE obsah, ale to je MMORPG a ne akční válečná hra. I v Armored Warfare byla do jisté doby velká a zdravá PvP komunita, proč je tedy pryč? Jak si může někdo myslet, že to nikdo nechce hrát? To může říct jen člověk, co nevystrčí nos z PvE a nemá absolutně žádný přehled o vývoji hry od svého začátku. Bohužel tito lidé mají stále větší váhu na oficiálním fóru a podle toho to tam taky teď vypadá. Tady je chyba někde jinde a ne v nás hráčích, my PvP hrát chceme!!! Jsem hodně znechucený jen tím, že někdo může přijít s tím, že by se snad měl vypnout PvP režim a zůstane jen pseudo-PvP GloBS a PvE. Doufám, že v My.comu zůstala ještě špetka rozumu a k něčemu takovému nedojde, protože jinak asi nezbývá než hledat štěstí u konkurence a se zlomeným srdcem na tuhle hru zapomenout.
 6. AW - Soutěž o tématickou vánoční dekoraci

  Trošku jsem se upsal.... Už je to opraveno.
 7. Velitelé! Oslavte Vánoce s Armored Warfare a s tím přichází příležitost vyhrát zajímavé ceny. Pravidla jsou jednoduchá. Od 14. prosince 2017 do 2. ledna 2018, umísti do příslušného příspěvku na oficiálním fóru fotku, obrázek vánoční dekorace související s hrou Armored Warfare. Jako vánoční dekorace se může počítat: Vánoční stromky Ozdoby Papírové hvězdy na okně Fantazii se meze nekladou. Komunitní tým vybere 3 nejlepší práce a odmění je následujícími cenami: První místo: prémiový bitevní tank osmé úrovně Challenger 1 FALCON Druhé místo: prémiový bitevní tank šesté úrovně MBT-70 Merc Třetí místo: 7 dní prémiového účtu Nezapomeňte ke své práci přidat i svojí herní přezdívku. Poznámka: Hráči, kteří už vozidla mají, budou kompenzování zlaťáky. Pouze práce vložená na správné místo fóra, bude uznána. Přihlášením do soutěže souhlasíte, že vaše práce může být využita k reklamním potřebám společnosti My.com. Souhlasíte s tím, že nebudete odesílat žádný obsah chráněný autorskými právy nebo již zveřejněný na internetu. Musíte se identifikovat jako autor své práce, kterou odesíláte. Příspěvky, které byly použity v předchozích akcích My.comu budou automaticky vyřazeny ze soutěže. Velice se těšíme na vaše výtvory a teď hurá na bojiště! Veselé vánoce!
 8. Zapnul jsem to lehce po deváté a díval se...bylo to v hodně odlehčeném duchu a celkem sranda...My.com to sice projel na celé čáře, ale vzali to celkem sportovně. Víc takových Streamu by nebylo na škodu.
 9. Velitelé! Konečně jsme se dočkali zhodnocení bonusových úkolů čtvrté epizody a jejich vliv na celkový průběh kampaně. Měli jsme dva úkoly: První úkol: odehraj 20 bitev v režimu GLOBS, a to s vozidly úrovně 5;6 Druhý úkol: odehraj 40 bitev v režimu PvE, na lehkou a střední obtížnost, a to s vozidly úrovně 2;3;4 A jak to dopadlo? Úkoly splnilo 1505 účastníků epizody 4. Hráči obdrží speciální samolepku jako odměnu. A jak to ovlivní finále kampaně? Výborně. Počet hráčů, kteří splnili bonusové úkoly a hlavní úkoly epizody 4 byl vyšší než 70%. To znamená, že odměnou za poslední epizodu bude prémiové vozidlo sedmé úrovně a nejen to. Jednotka Seahawk posílila o 30 mužů, výrazně se zvedla morálka jednotky a tím se trochu sníží nároky na hráče v poslední epizodě. Konečně Joshua Seagrove bude dalším velitelem za odměnu. Jak jsme na tom v kampani? Aktuální stav: epizoda 4 ukončena Současná poloha: Jacsonville, USA Stav personálu: 272(+30) Morálka: velmi vysoká Joshua Seagrove: přežil, neutrální Kathryn Greyová: přežila, velmi šťastná Adrian Blackwood: přežil, neutrální Současná hodnota vojenské síly jednotky: 8662,5 Výsledek: Epizoda 5 bude o 10% snazší. Finále začne už velmi brzy, uvidíme se na bojišti.
 10. AW - Krčma "U tankána"

  Tak jsem trošku hledal, vypadá to, že Poláci pokročili a já to trošku popletl...PL-01 je postaven na korbě upraveného švédského BVP CV90. Je plně funkční a chystá se v roce 2018 do sériové výroby. Má nahradit všechny dosluhující polské T-72M1. Mazec.
 11. V pohodě, chodím do hry taky až kolem osmé večer...nějak se to rozhodí a pořeší...
 12. AW - Krčma "U tankána"

  Naráží na to, že PL-01 byla jen maketou postavenou na podvozku tanku T-72. V jakém stádiu je nyní to netuším.
 13. Tak se můžeme domluvit a večer dát nějakou četu, sice nezaručuji, že to bude výhra za výhrou, ale aspoň na to nebudeš sám...
 14. AW - Krčma "U tankána"

  Njn je to bohužel, takový trend dávat do hry prototypy nebo jen neuskutečněné projekty. WoT jich má hromadu, WT taky, tak proč ne AW. Na toho Abramse jsem fakt zvědavý, protože by to mohla být odpověď na ruskou T-15. Jinak když už jsem u těch rusáků, tak těm budu docela závidět toho Black Eagle. Pokud ho dostanou jako odměnu za budoucí kampaň.
 15. AW - B0S battalion(vše kolem nás)

  Trošku dalších informací k mému problému. Musel jsem si založit druhý účet, protože můj hlavní je stále bugnutý(už druhý týden). Řešil jsem to i s podporou i se Silentem. Příjemně mě překvapil jejich přístup, komunikace a snaha najít příčinu problému. Co je tedy příčinou mého problému? Prý je to nějaká chyba kolem přidělování prémiových vozidel na účet. Takže se to může stát když si koupíte prémiové vozidlo nebo ho dostanete za nějakou akci. Server pak provede nějaké špatné vyhodnocení a voila máte problém s autentifikací. Tenhle problém se však skoro nevyskytuje, takže nemusíte mít obavy. Bohužel pokud jde o mne musím pro vyřešení problému čekat na další údržbu serveru. Snad tento týden, pokud se tím tedy problém podaří vyřešit.
×