Přejít na obsah

Ashadak

Moderátor Armored Warfare
 • Počet příspěvků

  529
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  58
 • TS3 Server

  Offline

Ashadak last won the day on Květen 22

Ashadak had the most liked content!

O uživateli Ashadak

 • Hodnost
  Veterán

Profile Information

 • Gender
  Male

Návštěvy profilu

688 zobrazení profilu
 1. Ashadak

  AW - Krčma "U tankána"

  To budeme přece vždycky
 2. Ashadak

  AW - Krčma "U tankána"

  U tak radikálních technických kroků ani nelze čekat nic jiného...a pokud bude následně všechno v pořádku, proč si pár hodin navíc nepočkat.
 3. Ashadak

  AW - Krčma "U tankána"

  Nevím jestli mají dobrého vrátného, ale je to stejné jako v podnikání. Ryba smrdí od hlavy a jakej pán takovej krám.
 4. Ashadak

  AW - Krčma "U tankána"

  ona ta situace nebyla a není tak úplně černobílá... 1. Postřehl jsem, že My.com nemá takové prostředky jako Wargaming(ať už lidské nebo finanční) 2. Česky tam umí dva lidé, z toho jeden je pouze dobrovolník a druhý se stará defakto o celou komunitu hry(i když ne oficiálně, podlé fóra to musí být každému jasné, kdo tomu věnuje nejvíc času). Jasně pokud chceš mluvit s komunitním manažerem, tak jen přes discord a mám podezření že je tam zalezlí snad každý. Z mého pohledu nepochopitelná věc, ale dobře. 3. Armored Warfare nikdy nepodporoval modifikace, což jakýkoliv zásah(i čeština) do souborů je. V tom může být problém z hlediska jejich legislativy a smluv. Nejsem právník, ale může to být důvod proč čeština není propagovaná. Prostě na to nemají udělané podmínky a pokud to neudělá My.com sám, tak prostě nemůže propagovat jazyk udělaný hráči(i kdyby to byl víceméně profesionální produkt). 4. I kdyby to schválili musel by produkt odpovídat kvalitativně a být neustále aktualizován, kdyby hra podporovala modifikace bylo by to jedno. Navíc v případě propagace My.com nyní, tak by to musel někdo kontrolovat, dělat korekce a s ohledem že jsou tam jen dva lidi z čech, tak to moc nejde. 5. Vrátím se obloukem na začátek. Není snad nic tajného na tom jaký má názor komunita na Silenta a Silent na CZ/SK komunitu. Faktem je, že je to jediný člověk co tam za nás může něco prosadit nebo se zastat komunity v její prospěch. Bohužel pokud se tyto dvě části nepřenesou přes svoje názory...nic se v tomto směru nezmění. 6. Pokud jde o dřívější počin s češtinou, tak bych to přirovnal jen k tomu, když se sejdou dva kohouti v kurníku, je zle... Ale podívejme se na to, ze současného pohledu... 1. CZ/SK komunita není tak úplně odepsaná, pořád je to dost hráčů na to aby se to jednoduše dalo ignorovat 2. Návrat CZ/SK fóra taky není úplně v záchodu...jen jde o to kdy přijde ta správná chvíle a kdy se My.com pustí do všeobecné předělávky oficiálního fóra(už je to celkem dlouho a nikomu se do toho nechce-moc práce a času)-čistění, restrukturalizace a třeba i její opětovné spuštění 3. Dokonce se mluvilo i o překladu webu, ale opět se naráží na nedostatek lidí, protože zřejmě v tom není problém jen na to najít čas. 4. No a na závěr je tu problém s tím, že My.com razí pravidlo, že v jakém jazyce je hra, tak musí být i web. Dokud tedy nebude hra v češtině nebude nic ostatního...pro nás bohužel. No snad jsem Vás tu příliš nenudil, ale takhle se na věc dívám. Uvidíme co pozitivního nám přinese globální server...každopádně je to krok správným směrem.
 5. Ashadak

  AW - Krčma "U tankána"

  Kdo by chtěl dělat na podpoře? Já teda ne. Takže když je málo šikovných a hlavně trpělivých lidí tak CTRL-C, CTRL-V to jistí....
 6. Ashadak

  AW - Krčma "U tankána"

  Bude celkem zajímavé jak se s tím technici vypořádají. Myslím, že můžeme očekávat nějaké zhoršení pingu, hlavně pokud server vylosuje hráče z každého koutu země. Na druhou stranu jsou hráči co hrají na RU i na NA z EU a hratelné to je, jinak by nehráli. Můžeme se jen dohadovat jestli server bude přednostně řadit hráče do fronty nejblíže jednotlivým uzlům a následně doplňovat jednotlivci z různých lokalit. Počkal bych si na PTS globálního serveru a určitě to vyzkoušel. Trošku se obávám zmatků s převody obsahu jednotlivých účtů, myslím, že technická podpora by si měla připravit lidi na přesčasy.... Uvidíme. Těším se.
 7. Ashadak

  AW - Krčma "U tankána"

  Nemá cenu se rozčilovat. Nejsem, bůh ví jaký hráč, ale co někdy člověk kolem sebe vidí, je zarážející. Bohužel to není jen v AW, ale trpí tím i WoT a War Thunder. Hold lidi se ještě nenaučili, že hrají týmovou hru a je důležité plnit svou roli na cestě k vítězství. Challenger je nejlepší Tdčko.... Je to public, co můžeš čekat?
 8. Ashadak

  AW - B0S battalion(vše kolem nás)

  Včera proběhlo přátelské PvP utkání mezi naším klanem a klanem CSGW. V první řadě bych chtěl pochválit hojnou účast a zájem o tuhle akce. Ještě jednou díky za pěkný večer a svůj tým za trpělivost. Musíme si to brzy zopakovat.
 9. Ashadak

  AW - Krčma "U tankána"

  Záleží jaký styl hraní ti vyhovuje. Sabra vyniká největší penetrací na sedmém tieru a věž také něco odrazí. Nyní je odstraněná slabina velitelské kopulky za plné poškození, takže na hull down slušný tank. Hodí se však spíš na kempení a obranu. Jak jsi v otevřeném prostoru máš problém. Korba pětkového tanku je fakt slabá a každá pižďule s autokanónem nebo vbl s raketami tě vyndá raz dva tři. Objekt 187 je dle mého názoru nejlepší MBT na sedmé úrovni. Nedávno mu dali alternativní pohonnou jednotku z T-80U, takže je rychlý a obratný. Navíc proti T-80U má lepší penetraci AP a možná lepší přesnost, slabší pancíř korby a tvrdší věž. Teď si nejsem úplně jistý, ale má T-80U APS systém? Pokud ne, tak Objekt ano. Pokud rád hraješ agresivně a jsi zvyklý na ruskou tankovou školu, tak jasná volba. Je to možná o pocitu, ale hraje se mi s ním fakt dobře.
 10. Ashadak

  AW - B0S battalion(vše kolem nás)

  Jo pořád hraji jen na EU. Ono se jezdí jak kdy. Od té doby co je otevřený MM(na počet hráčů), se jezdí v různém počtu a hází to bitvy docela rychle. Že to není pořád 15 vs. 15 nějak neřeším.
 11. Ashadak

  AW - B0S battalion(vše kolem nás)

  Takže je to záměr? Pak se mi zdá, že funguje dost zvláštně...MBT svítí hned i s indikací. TD a AFV se rozsvítí až po zásahu. Jde převážně o rakety, takže lehká vozidla to fakt bolí. Třeba včera jsem dostal v Centauru od VBL, 2 rakety než se indikátor objevil. Jestli si matně vzpomínám nebylo někde, že po výstřelu rakety se má jakékoliv vozidlo spottnout? Jen u kulometů zůstane ještě nějakou chvíli zamaskované? Zřejmě to nakonec neprošlo .
 12. Ashadak

  AW - B0S battalion(vše kolem nás)

  No víc jsem hrál teprve včera, takže těžko soudit. Každopádně spokojenost...je to hratelné. I s četou ve třech se nečeká moc dlouho. To, že po pauze člověku chvilku trvá než to dostane do ruky je asi normální, takže bylo i celkem dost bitev s nulou, ale jinak mě to bavilo. Možná mě trošku vadí dominance vozidel jako je VBL, ale to už k těmto hrám patří, že lidé hrají jen to, co je OP...dostalo mě, že jsem ho nebyl schopen spottnout na 10 metrů, ale zatím se mi to stalo jen jednou. Co mě vadí, je nespolehlivé varování při zaměření. Několikrát se mi stalo, že jsem asi svítil, ale indikace se zobrazila až 2s po obdržení zásahu. U MBT vem to čert, ale u lehčích vozidel je to zásadní chyba. Nevím jestli je problém v mém internetu(12-16ms) nebo je problém mezi klientem a serverem. Nezobrazující se kamufláž na M1A1 neřeším. Moc jsem hru neřešil, spíš co s klanem. Po odchodu Horora jsem byl tak nějak nakloněný k tomu klan rozpustit...naštěstí mě kluci tak nějak přesvědčili, že to ještě stojí za snahu, takže uvidíme jak se to bude dál vyvíjet.
 13. Ashadak

  AW - B0S battalion(vše kolem nás)

  Po delší pauze jsem se k AWčku vrátil a rozhodl klanu v rámci rodinných možností věnovat. Klan stále funguje a fungovat bude! Zájemci o vstup mě klidně kontaktujte.
 14. Ahoj, objevil jsem pěknou akci, jak získat AFV vozidlo ZBD-86 Neon a 3 dny prémka, relativně bez námahy. Stačí navštívit web mmorpg.com, provést registraci a vyzvednout si klíč. Klíčů je celkem 3000 a v době mé návštěvy bylo k dispozici ještě kolem 1900 kusů. https://www.mmorpg.com/giveaways/armored-warfare-seasons-gift-key-key-giveaway-eu-only-1000000878 Klíč funguje jen pro EU server!
 15. LOL a jen to napíšu, vyjde na oficiálním webu článek... Ve své podstatě je tam ale vše, co je i zde. Je tam navíc akorát pojednání o tom jak LOW a Battalion Wars jsou na nic a že museli oba režimy zrušit.
×