Jump to content

Iosifek

Members
 • Content Count

  1237
 • Posts on chatbox

  46
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  84
 • TS3 Server

  Never Logged On

Everything posted by Iosifek

 1. Iosifek

  AW - Záludná klávesa "C"

  Nenapadá mě nic, proč by to nemělo fungovat, pokud tuhle klávesu nemáš blokovanou jiným programem. Uvažuju: - špatná klávesa - v nastavení hry se podíváš, co je ke které klávese přiřazeno, případně si nastavíš vlastní konfiguraci (c = dobíjení, tlačítko na kolečku myše = změna zbraně, atd.) - máš již plně nabito - nemáš munici (po respaunu se může i stát, že nenáš munici = bug, doplnění munice 1x ve hře PvE = klávesa Q) - přepla se ti munice, respektive zbraň a ta má plný zásobník ( předvolba zraně/munice je jeden klík na tlačítko s municí (klávesa 1 až 4) = po výstřeli nebo vystřílení munice se na tento druh/ zbraň přepne, dvojklik je okamčitá změna) - poškozený modul tanku, to se ti ale graficky objeví, že nemůžeš střílet/nabíjet Přijď na zdejší TS3 a rád ti poradím, pomůžu. případně mě kontaktuj ve hře. ("Víc hlav,víc rozumu." Nebo "rozumů"? ) ts.armoredwarfare.eu PS: Ona vlastně existuje možnost kdy klávesa "C" nic nedělá. Když ti dojde munice. (není žádná indikace)
 2. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Za hru, s tím co jsem psal, se nechá zapálit toho mnoho. Mimochodem, 62x minul, to je kulomet a střelba na pěchotu.
 3. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak s tím uznáváním problém nemám. Stalo se mě to snad jednou, dvakrát a asi z toho důvodu co jsi psal ty. Čtyřnásobky na Spec. Ops. A těch 5 killů zapálením je nejjednodušší dělat s Challim T10, Sabrinou a zelenejma (PISH). Jen vědět kam střílet na výbuch munice. Ideálně tank co má tak 1200HP. T15 nahoru vlevo nebo vpravo na věž. Bredliky na kroužek nebo čelně motor. Kolový TD na kroužek. Aderse, K21 na motor (je vpředu). Leoše čelně na pravou stranu nad vanu - munice, atd. MBT zapálit zezadu do motoru, nebo nadzvednout a do podlahy. případně zkusit střílet tanky zezadu do věže. PL-1 na přední kapotu. Musíš bejt rychlej, nebo zase pomalej, aby ti ho ostatní nevyžrali a taky si vybírám mapy, kde je hodně botů. Teď jsem to udělal na Číně v 2. kap.
 4. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  S jakými 5 killy? 10x 5 killů v bitvě nebo 5 killů zapálením?
 5. Iosifek

  AW - Pomoc pro WOTkaře

  Tak finále, Sphinx je v garáži. Tohle je před koupí. :
 6. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak to nevím. Zkus nižší kadenci Ečkem.
 7. Iosifek

  AW - Pomoc pro WOTkaře

  Doplnění: V AW je "plná hra" teprve tehdy, když máte první vozidlo tieru 9. Tehdy vás to teprve pustí do dalších částí. Tj. Spec. Ops. T9-10 a klanového obsahu (pokud jste v klannu). K tomu se samozřejmě váží i bonusy. Je tedy nejvýše žádoucí, dostat se na T9 co nejrychleji. Tak jako v jakékoli činnosti je třeba mít cíl - u mě Sphinx a T9 MBT. V dalším kroku T15. Pak stanovit cestu, tj. linii u příslušného prodejce - Já jel dvě linie od dvou prodejců, TD a AFV. Ty TD nedoporučím začátečníkům, jsou kolové, ale mě to otevřelo lepší nabiják kterej upotřebím až teď (-13% času). Jsou tam snadnější linie. Největší množství XP jsem nedostal hraním, ale plněním úkolů ve Spec. Ops. (proto i ta druhá linie AFV) Je tedy dobré se tomuhle věnovat a najít si, co za co dostanu bonusem. Starat se o velitele, u mě Sabrina, a o retrofity se dá průběžně, ale retrofity budu expit za voné ex , tj. reputaci. Prostě, je to o tom, myslet, a najít si věci. které pomohou, na to se dá zeptat, poshánět se. Jak je psáno nahoře, jel jsem to v úplném základu bez ničeho, tím je do velké míry odstraněnu, to, že to hraju dlouho. Většinu času jsem se vyskytoval na posledních příčkách hodnocení z bitvy. Každý, kdo si pořídí premium, případně bude k tomu ještě používat boosty a insignie na tom bude s expením daleko lépe než já. To ovšem stojí peníze, ale zase to může odexpit za polovinu co já. Tím to mám za uzavřené, dál už expím s premiem a boosty i insigniemi. Tedy těmi, které jsem dostal za přihlášení a co mě vypadlo z beden.
 8. Iosifek

  AW - Pomoc pro WOTkaře

  Tak jsem doexpil T8. Bez prémia, boostů, insignií, bez utrácení za moduly a retrofity. Čistě s holým tankem. Spotřebáky základní co jsou až na 8 zdarma. Potřeboval jsem na to 400 her, přesně.
 9. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak ty bedny za Spec. Ops. nejsou, ani za odjetí aktuálních, ani za ty staré, víkendové. Dnes je nedostal nikdo z nás. Je to tak asi max. 2 dny. Před tím to šlo ještě ve čtvrtek? A těch 5 killů jsem teď dělal a započítávalo mě to normálně s různou technikou.
 10. Iosifek

  AW - Pomoc pro WOTkaře

  Dnes jsem dojezdil T7 a pořídil si T8. Tak trochu statistiky: odehráno 178 her, bez premia, bez boostů, insignií a taky modulů a retrofitů (potřebuju kredity na další úroveň, tak hraju bez toho). Velká část expů a kreditů pochází z odměn za odjetí úkolů a s nimi spojených prémií ve Spec. Ops. Čili, pokud někdo začíná a kromě těch úkolů by koupil premium, boosty a insignie, což jde několika způsoby, tak tu T8 může mít za cca 100 - 120 her. Uvidím, za jak dlouho se dostanu na T10.
 11. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Jsou 1x za 3 dny. A k tomu veliteli. Já ho mám takhle. Je jen na MBT, či něco, u čeho na camu nezáleží, neb absence perku cama + penalizace jsou u všeho ostatního dost podstatné.
 12. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Penalizace -5% maskování je málo? Jinak sry, spletl jsem si velitele.
 13. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Sanna pokud je nasvícenej má nejdelší dohled. Tahle podmínka jde snadno splnit. Erin má základní dohled větší než Sanna. "nový" ourejly - podívej se sám, jaké podmínky je třeba splnit, aby se mu ten dohled aktivoval.
 14. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Ekvilibristika v prvních hodinách téhle akce, mě utvrzuje v tom, že u toho minimálně chlastaj. A samozřejmě to maj, jak překvapivé, v bordelu. A to co tam je psáno teď, tak není to, co tam bylo psáno v okamžiku uveřejnění. Dokonce byli hned v počátku upraveny a předělány podmínky, takže někteří dostali ty bedny dvakrát. Pokud jsi to stihl splnit hned při spuštění a pak znovu o pár desítek minut znovu. Tedy, tak jsem to na ofiko RU fóru z příspěvků pochopil. A i těch 7 splněnejch úkolů se změnilo na 5. Já už jsem ve věku, kdy mám právo si všechno nepamatovat. Konec konců, mám z toho jen srandu, páč mě o nic nejde, jen o zábavu. Ale oni se tím živí. Tedy by měli dát do "placu" hotovou věc, ne šit, kterej ještě honem upravujou.
 15. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Přečti si pořádně co jsem napsal. T-72B3 byla za GO. A NE, nedostal jsem co mě slibovali. Bedny a insignie jsou jen 3x, místo 5x. A o 4násobcích v PvP a GO si taky můžeš nechat jen zdát. Nekonají se, i když jsou oficiálně oznámené. A na svém novém účtu jsem za odjetí podmínek PvP a PvE nedostal nic. Do GO jsem se s T5 za 50 min po 23h vůbec nedostal. Jsou lidi, kteří nedostali ani dnes nic za včerejší odjetí. Ta podmínka Ruských nebo SSSR tanků funguje jen na některých a ještě jen někdy. Je to jak lootové bedny. Nevíš, zda něco dostaneš a zda jsi to vůbec splnil. Takže ano, to že jsou na šrot, za tím si stojím. Akorát se omlouvám všem právověrným opilcům, devs AW používají daleko tvrdší matroš na zhulení. Začali už před týdnem, podle těch dvou aktualizací. Zřejmě po letadlech a lodích budeme střílet tankama i družice mimozemšťanů. Husky to už trénoval s T40 a Shadowem.
 16. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Ruský den obránců vlasti Tak k tomu mám dvě zprávy, dobrou a špatnou. Ta dobrá je, že se věci nemění a zůstávají na svých místech. Slunce a Měsíc na obloze, atd. Ta špatná je, že se to týká i programátorů AW, zase chlastaj. Splníte dané úkoly a nedostanete nic, nebo jen něco, nebo druhej den něco jinýho. Tak se vede všem, ne jen mě, to se dozvíte z TS3. Na jenom účtu, nově založeném, tak jsem nedostal nic. Na druhém, za GO hned a za PvE a PvP druhej denráno, a to místo 5 beden a 5 injekcí jen 3. Fakt, supr práce.
 17. Iosifek

  AW - Pomoc pro WOTkaře

  Já vám za to děkuji.
 18. Iosifek

  AW - Pomoc pro WOTkaře

  O víkendu jsem si si založil nový účet. Po odehrání 23 bitev jsem měl AFV 5 tieru, po odehrání 38 bitev TD 6 tieru (odexpené za volné expy) a mám dost volňásků. na to, abych si koupil i další 6. Kredity a volné expy mám za odjetí Spec. Ops. a za nějaké ty další ocenění. Jsem zvědav, jak dlouho mě to bude trvat na Sphinxe. Víc toho asi řeknou screnshoty:
 19. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Hmm, ono nejde ani tak o to co člověk říká, ale o to, kdo to říká. Nevím jaký jsi hráč, ani s čím jsi to hrál. Tj. druh techniky, tier, druh hry. Takže je to nic neříkající informace. Říká jen, že se ti AW nelíbí.
 20. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Supr prasárna. WoT už na tom musí být fakt špatně, když přetahuje hráče přesměrováním na sebe. Zkuste se dostat z těchhle stránek na AW, jak je deklarováno. Místo na AW, skončíte na WoT: https://www.mmo-hry.cz/armored-warfare/ https://www.hrajemezdarma.cz/valecne/hra-armored-warfare-nejvetsi-akcni-konkurent-world-of-tanks
 21. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Ne, to je za splněné smlouvy, v současnosti za Americkou. Za denní máš jeden bod, za týdenní 5. Najeď na ten modul kurzorem a ono se ti to ukáže. Batl patch se do toho nepočítá, tam jsou ty tanky dělané taky tak, ale počítá se plnění jen za úkoly a bedny v něm. Jen je tam asi bug, neb ten první, nabíjecí zásobník ti reload zvýší, místo snížení, tak nechat základní. Ty zelený raketky nestojej za nic, tak ti zbejvá na vylepšení jen ten poslední modul, a na ten než dojdeš, tak to se nahraješ.
 22. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Pomůžu, proč by ne.
 23. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Minimapa je zbytečnost, stejně ji většina hráčů, alespoň podle toho jak hrajou, nepoužívá. Zbytečně to kazí zážitek při obdivování panoramat, motýlků a kytiček. A zakrývalo by ti to zbytečně ten nános bláta na tvých spolubojovnících, co nám přidají do hry. Hm, a já, protože jedu na minimální detaily, tak bych o to bláto přišel, tak asi budu mít máznutou celou obrazovku. Tedy, pokud to po další aktualizaci vůbec rozchodím, tady se nikdy neví.
 24. Iosifek

  AW návody Spec. Ops.

  Postavení prostředního bose. Kap 1. střelba naslepo:
×
×
 • Create New...