Jump to content

Iosifek

Members
 • Content Count

  1005
 • Posts on chatbox

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  54
 • TS3 Server

  Never Logged On

Everything posted by Iosifek

 1. Iosifek

  AW - Upozornění

  Tisíceré díky!
 2. Iosifek

  AW - Zamrzání hry

  Jj. Někdy to neudělá za týden ani jednou, jindy 3x za večer. Standardní kolaps. Vyšší level tohohle bugu je, když přestanou být ovladatelné všechny tanky. To tě pak hodí do garáže a tam máš hlášku "Game failed!" Ono to vypadá, že před časem asi přešli na servery nižší výkonnosti, a ty prostě chybují. Jinak tě poprosím, nezakládej zbytečně nová vlákna. Pro přehlednost. Na tohle jsi se mohl zeptat v krčmě.
 3. Iosifek

  AW návody Spec. Ops.

  Včera jsme dali úkol, na odstřelení lodi za 4 min od její aktivace (na screnu jsou 3 min, ale to je chybně). Je to tenhle. Dali jsme to na druhý pokus. Návod: 3x T-15 Armata + 2x MBT Musí se capnout pravý cap (potopení lodi). Ne levý ( obsazení lodí = odstřílet na konci ještě děla). Až do přístavu na cap, kterým se aktivuje loď je to normální hra. Pak MBT počkají s capem až se T15 vrátí na kopec a zaujmou postavení. Aby mohli střílet na loď nepřerušovaně celou dobu, od té chvíle, co se objeví, až do konce. T15 si tedy musí vystačit se standardním množstvím munice + 8, bez doplnění v repare kruhu. MBT po capnutí aktivační báze, jdou capnout jeden další cap (je to cca dalších 30k dmg škody na lodi). Pod plnou palbou z lodě, a všemi boty, je to dost náročné, ale dá se to. A po capnutí MBT taky střílí na loď. T15 má poškození 31k /min. 3x T15 = 93 dmg/min. Bohužel, na lodi dělají tak cca 1/3 poškození. Tak že je třeba ten cap, neustříleli by ji. Po celou dobu musí střílet jen loď, na raketomet nebo dělo nesmí střílet, to lodi nic neubere. Loď se střílí na 17 500dmg, pak jde ke dnu. Dali jsme to na podruhé, jen jako okamžitý nápad. Tedy před tím jsem o tom trochu přemýšlel. Do konce těch 4 min limitu nám chybělo cca 1,5 sekundy . Je tam trochu prostoru na lepší čas, cca tak max. 10s. Na začátku totiž někdo omylem střílel do děla (cca 3000 dmg) a pak jednu T15 loď na konci smázla, a jedna musela troch zajet, aby ji loď nedostala, přerušila tedy palbu. MBT to kompenzovali. Ještě by se dalo nahnat čas tím, že capovat aktivační bázi bude jen jedna MBT a druhá pojede s T-15 a postaví se na tu první bázi, aby ji capla co nejdřív. Pak můžou i MBT střílet loď, místo boje o bázi. Tedy se to dá celkem v pohodě, a pokládám to za lepší, než se rozdělit a a každý capovat jednu bázi, a pak ještě tu loď dostřílet. Tak zní taky jeden návod. Čas na konci: Po aktivaci lodi naskočí do konce hry čas 9 minut, tedy loď odstřílet do času konce 5,00min.
 4. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  In Development: Object 490 https://aw.my.com/us/news/general/development-object-490?id=13.2000009&clientlang=en&gcid=8198323477686086378&mcid=7503388&server=0&lang=en_US&mcauth=1&clientstate=installed&clientbuildid=221&_1lp=0&_1ld=2046937_0
 5. Iosifek

  Odpojování od servru

  Z posledních cca 15ks platinovek mě vypadlo 2x 30 dní a 1x 7 dní premia.
 6. Iosifek

  Odpojování od servru

  Z platinovek ti může prémko vypadnout, tak nezoufej. Časem budeš mít třeba premia víc než můžeš potřebovat.
 7. Iosifek

  AW návody Spec. Ops.

  Včera, a nevím jak, jsme udělali úkol Neporazitelný. Tj., nikdo nesmí zemřít ani spojenci (modří boti) ve 4. kapitole. Bylo to náhodné, ale kdyby to někdo chtěl, tak ať si v tom najde návod. Prostě jsme se rvali pořád dopředu a "naši" boti nás nestačili dojíždět. Kulomeťáci dělali co měli a ještě trochu navíc Všem děkuji. Video je sice mizerné, ale jako návod by mělo stačit. Armored_Warfare_MyCom_190429_2319.mp4
 8. Iosifek

  AW - Upozornění

  Tisíceré díky!
 9. Iosifek

  AW - pochlubte se výsledky

  Nu nevím zda je to na chlubení nebo spíš na zabití od spoluhráčů. PS: Tak jen potvrzení, že to nebyla jen náhoda.
 10. Iosifek

  AW návody Spec. Ops.

  Odstavení Fedora. Fedor neumí couvat. Nejdřív se snaží dostat k bráně a pak, když dojde na likvidaci artyn, tak vyráží dopředu. V ty chvíli se nechá krásně dostat za tu boudu u brány. Odtud se nedostane. je to jen malé zdržení pro jednoho. Není to tak úplně čisté, musel jsem pomáhat klukům u brány, ale kam a jak na to s Fedorem, je tam dobře vidět. Armored_Warfare_MyCom_190423_1147.mp4
 11. Iosifek

  Zajímavá videa z WWII

  Závod o "dobití" Měsíce vyhráli USA. Opravdu? Na poli raketových motorů, tedy techniky určitě ne. Jinak, tohle přinese život, to člověk prostě nevymyslí. Stovky raketových motorů uskladněných desetiletí potajmu ve skladu, které technologicky převyšovali vše co USA měli a co si američtí konstruktéři technicky nedokázali ani představit. A s nimiž pak nakonec létaly americké rakety. Velice zajímavé. Ruské raketové motory ze studené války https://www.youtube.com/watch?v=VIpgqepDOSA
 12. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  U těch hodnocenejch bitev o hvězdy. Oč tam vlastně jde? Přečetl jsem to dvakrát a nepochopil vo co gou. Co to přináší?
 13. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Nazdar. Už jsem se mě po tobě stýskalo a měl jsem starost.
 14. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  To by stačit mělo. Ostatně se můžeš podívat ve Správci na vytíženost RAM i procesoru. Zkus ještě pozavírat procesy běžící na pozadí. Možná něco koliduje s AW. A taky si AW občas nerozumí s antivirákem. Určitě ale udělej verifikaci. Já mám kalkulačku s integrovanou grafikou a 12G RAM. 4G mě nestačili.
 15. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Mě se načítají hry normálně. Tedy pokud nemám čerstvě spuštěnej PC, nebo nebyla delší dobu odstavená hra. Možná máš málo RAM? Pokud musí PC využívat stránovací soubor, tak je pak načítání delší. Ale to bys měl i lagy.
 16. Iosifek

  AW - Upozornění

  Díky Pitte!
 17. Iosifek

  AW - pochlubte se výsledky

  Taky se pochlubím spoluhráči. Tři "úžasní" hráči.
 18. Iosifek

  Klan

  Správně je to iosifek, s velkým měkým "I/i" na začátku. A já nevlasním klan, ale klan mě.
 19. Iosifek

  Klan

  Přijď večer na zdejší TS, něco najdeme. (CSGW, CZSK5, CZP, nebo s náma, ale my tak nějak klan moc nejsme, jen parta ) Jde o to, po čem tvé srdce touží, PvE, PvP. Jaké máš ambice. ts3.armoredwarfare.cz
 20. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  V PvP ho čelně prostřelí kde co. Tam je k ničemu.
 21. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Otáčení stále blbne, i když je to výjimečné. U mě to má spíš formu lagu, že se tank pohne se zpožděním nebo se jako začne točit na druhou stranu a pak se vzpamatuje. O někoho to je občas obrácené točení, jak před patchem. Pomalej je dlouho. Teď k tomu přidali nerf +1s nabíjení a zelená munice teď dělá tolik škody na modulech a posádce co AP. Tedy je k ničemu. Po patchu jsou ty poškozené moduly převážně pásy, před tím to bylo rozsekání všech modulů a spousta armor-rack + zapálení motorů, pokud jsi věděl kam co střílet. Byl to poslední tank ve kterém jsem ji připadal jako v tanku. Tvrdej pancíř v PvE. A když trefil, tak to bolelo. To je ovšem minulost. V módě jsou lepenkové krabice střílející gumové madvídky. Před a po, 24 a 26 výstřelů, pouze zelená munice.:
 22. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Nejsmutnější je, že to obrácený otáčení je prý (dle RU fóra) úmyslné. Nově zaváděná mechanika ovládání, co se nevyvedla. Snad to opraví dnes. není tam ale ani slovo o tom, že T15 nebude předrývat krtkům půdu. Zato znovu zčubí Challiho. A sluší se taky vzpomenout na klasické bedny. Z platinovek občas vypadne 10M a nebo 7-30 premia. Bosty a insignie nepočítám. Goldů je v nich minimum. PS: Tak Challiho nerfli tak, že je střelecky úplně k ničemu. Zelená munice teď max. shodí pásy, nic víc.
 23. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  V bednách. Tedy předražená náhoda. 1x bedna = cca 1€ 1000 beden = možná tank, možná nic. Všechny jiné možnosti jsou dávno pryč.
 24. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Nu, vzhledem k tomu, že speciálky 9.-10 nejezdíš, tam jsou třeba arty, tak s tebou i souhlasím. Tak Objekt 640 po nerfech na kroužek a přední pancíř, není co býval. Jsou lepší tanky i ve stromu. Mám ho, a nebýt výdělku při násobcích, tak s ním nejezdím. Než odexpíš APčka na Ramce, tak střílej rakety. Dá se nastřílet cca 15k, i když to není žádná hitparáda.
 25. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Arty je specifické třída. Zpravidla je celkem k ničemu. Hrána klasicky, tak jak by se mělo, tak střílí jen to co ji někdo nasvítí a vlastně jen vyžírá. Jsou i tací, co střílí i s tou arty jen to co je na doražení. Nebo na druhou stanu, ten nasvícený tank odstřelí ti, co jsou v první linii a než arty doměří a střela doletí, tak je po funuse. A jezdit s arty jako s TD, tak to je dost divočina. Ale bez arty ve speciálkách neuděláš některé mise a odehrát bez ní 3. kapitolu skoro nejde (musíš mít ech tým, aby to zvládli). Těch lidí co s ní opravdu umí hrát, tak těch je hodně málo. A v PvP a Go by byla arty v současném stavu celkem k ničemu. Proti camperům by víc pomohlo, kdyby snížili max. vykreslovací vzdálenost z 810m na cca 670m. PS: Artyna je potřeba ve speciálkách na to, kam se tank nemůže dostat, zejména časově. A pak střílí většinou naslepo.
×
×
 • Create New...