Jump to content

Iosifek

Members
 • Posts

  1433
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  119

Everything posted by Iosifek

 1. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Pleteš si to. Za jeden druh nálepky je 50G za druhej je taky 50G, za avatara 100G a za 30 denní pronájem Hádese je 250G. Tak to bylo od začátku. Vždyť na to aby to předělali, nemaj programátory.
 2. Iosifek

  AW - ui_battlepass_08_bc_1000_name

  Nevím, jaké máš konkrétně na mysli, ale před cca rokem tady byl na jedno maskování (Vltava ?) víkendový event. Kdo to nestihl za ty cca 3 dny, má smůlu. Pak je ještě zakladní barva. CS zelená. To není ale camo, jen podklad.
 3. Iosifek

  AW - ui_battlepass_08_bc_1000_name

  a) máš aktuální verzi Čj.? b) tahle položka je 1000 coinů do příštího Batl Patchu(Bitevní cesty), budou tedy platit tam. c) ty ostatní 500 kůpóny v příštím Batl Patchu (bitevní cestě) platit nebudou. Nebo dokonce ani neplatí, pokud je máš z minulého B.P. Takže, dle mě tam máš kupóny na současnou cestu -5x - šipka je jen pro aktivaci. Na minulou cestu -3x - kromě aktivační šipky, která stejně nefunguje, tam je i ikona prodeje - za kredity. A pak ten 1000 kůpón na příště, kterej tam má tag, tj., popisek ještě není přeložen. Všechny coiny které jsi získal pro a v téhle Bitevní cestě, přestanou platit (kupóny) nebo i zmizí (´čet) po jejím skončení. Je to měna s omezenou časovou platností.
 4. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Setkal ses s něčím, o čem většina hráčů AW nemá ani ponětí. Jmenuje se to "aggro", tj., agresivita AL. Ta je určitým způsobem naprogramovaná. Znalost aggra ve hře hodně pomáhá. Boot má naprogramovaný nějaký úkol. Dojet na bázi, jet a střílet po vlaku, raketách, lodi, hráčích. Ten úkol lze často přerušit, když do boota střelíš a jsi vidět. Jsou výjimky, kdy to neplatí a booti jdou jen za svým cílem. Např. 4. kap. Moskvy a označené LT najíždějící na baterii raket. Naopak označeným bootům v 2. kap Ameriky, lze jejich program střelby do vlaku přerušit střelbou (budou ti odpovídat). Tedy ne všem, jsou tam 3 booti, kteří se takhle "přemluvit" nenechají. A pokud se týká bootů, tak jdou po tom nejměkčím cíli, stejně jako hráči, po tom kdo do nich střílí, bez ohledu na to, že vedle nich stojí MBT. Tak se nechá třba odstřílet MBT, když si ho dva hráči "předávají", aniž by po některém vystřelil. Tedy, jestli jsi do té Armaty nestřílel, ona šla po tvé pěchotě, tak tím že jsi ji jen zablokoval, jsi pro ni byl jen překážka, ne nepřítel. Tedy je to asi standartní mechnizmus, který s většinou neprojeví. Kterej normální hráč jede s AS21 blokovat MBT.
 5. Iosifek

  AW - Chyby a problémy se hrou(technická část)

  Byly doby, kdy jsem měl tohle často, hlavně na Leviatanu. Pomáhalo vlízt do nastavení a změnit rozlišení. To je na pár vteřin, bez restartu hry.
 6. Iosifek

  AW - pochlubte se výsledky

  I s malým kašpárkem lze udělat velké divadlo. Tj., i na malé mapě si lze dobře zahrát. U Challiho když přeje RNG.
 7. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Neprohloupils. Nechá se s ním v pohodě nastřílet stejně a víc než s T15. Tedy pokud na to herně máš, a to ty máš. Má AP a zelenou munici. Zelená je dobrá na ohlodávání MBT zepředu, AP má zase lepší průbojnost a dmg. Tak tam mám obě. Rakety má normální, ne ten minometnej šunt. A má k tomu pěchotu. Celkem i dingá. Je o honě lepší než "Kurvaněmec" a QNku jsem taky nepřišel na chuť. Do PvE je lepší i než Leclerk 40, a i AS21, ty oba sráží ty minometný rakety.
 8. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Hunter je dobrej. Tedy, nějak nemám čas s ním jezdit, tak jako s ostatníma prémiákama, ale co si vzpomínám, tak se nechá dobře hrát. Na rozdíl od ostatních devítek. A s tím, abys čekal že se ti tam ukáže nějakej konkrétní tank, tak to můžeš protočit spoustu coinů a neuvidíš ho. Pokud na to máš coiny, ber ho. Co na to Pitt? Ten s ním taky jezdil.
 9. Iosifek

  AW - Chyby a problémy se hrou(technická část)

  To není šutr, ale ten vrak. Vizuální model nesedí s kolizním modelem. Nejspíš ta hlaveň. Můžeš být rád, že jsi se tam nazasekl. A je fakt, že se to nějak množí. Těch neviditelných nepřejeditelných, neprostřelitelných bariér je nějak čím dál tím víc.
 10. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Pitte, podíval jsem se pozorněji na Rašidovi perky a objevil tam něco, co by stálo za to. Tj., poškození modulů +18,8% a k tomu 2x 28% = 56% na zapálení. Tuhle kombinaci nemá snad nikdo jinej. Resetoval jsem to a odzkouším.
 11. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  http://csb-hype.5v.pl/?rashid=A2A3A4A5A6B4C4D4D5E4F4G4G5G6G7
 12. Iosifek

  AW návody Spec. Ops.

  AW 2. kap. Spec. Ops. Heroes - "Pyžamo". Sphinx. Pokud má někdo zájem, tak ho to můžu naučit, vysvětlit co a jak. Podmínkou je mě kontaktovat a mít nainstalované TS3. https://youtu.be/grHd2l75iQY
 13. Iosifek

  AW - Booster 900x

  Když se podíváš, za co ty coiny máš, tak tam není ani zmínka o nastřílené/naspotované dmg, killech, plnění úkolů. Pouze bonus (4 za Top 2 v PvE, 5 za Top 5 v PvP a 10 pro Top 5 v GLOPS). Mám určité podezření, že "Aktivní čas v bitvě" se počítá pouze za střelbu a nabíjení. Nepočítá se tam jízda. Možná capování, ale to nevím jistě. Prostě si s kámošem porovnej "Aktivní čas v bitvě", jesti má míň coinů, měl by mít i menší tenhle čas. Prostě, jestli tvůj kámoš v 10 minové bitvě nastřílel 20k dmg za první 3 min a ty 10k dmg ale potřebovals na to střílet celou hru. Tak on bude mít aktivní čas bitvy jen ty tři minuty, ty celejch deset. Takže, ačkoli bude v žebříčku výsledků nad tebou, tak bude mít míň coinů.
 14. Iosifek

  AW - Booster 900x

  Jak se nemůžeš dopočítat? Z čeho vůbec při počítání vycházíš, když co se týká coinů, tak v detailech z bitvy kromě "Užitečného času v bitvě", není nic co by se jinak vázalo k coinům. Nemáš tedy z čeho vycházet. Znáš jen konečnou sumu, která je uvedana na první stránce výsledků z bitvy.. Pravidla Batl Patchu jsou na kartě F.A.Q. (viz screen) A tam je psáno: Speciální bitcoinové boostery lze získat pro opakovatelné bitevní mise a pro postup na úrovni bitevní cesty, což zvýší váš příjem bitcoinových mincí na dvě hodiny o 900 procent (lze je také uložit pro budoucí bitevní cesty) Dlouhé čekání ve frontě je kompenzováno zvýšeným příjmem Battle Coin Battle Coins získáte za hraní i bez přístupu k Battle Path Počet bitevních mincí za hraní se vypočítá takto: Za každou minutu účinného boje obdržíte pevné množství bitevních mincí (2 za PvE a GLOPS, 3 za PvP). Efektivní doba boje je nová mechanika, která počítá pouze dobu, kdy jste aktivní v bitvě (během akcí nebo mezi nimi, které přispívají k úsilí vašeho týmu). Přesná délka bude pro účely odměn zaokrouhlena nahoru (např. 41 sekund bude považováno za 1 minutu, 1:01 minut jako 2 minuty atd.) A bude k dispozici na obrazovce s výsledky. Stejně jako dříve, výhra znásobí vaši odměnu (o 1,25 za PvE a GLOPS a 1,5 za PvP), ale také získáte další bitevní mince za to, že patříte mezi nejlepší hráče na bojišti (4 za Top 2 v PvE, 5 za Top 5 v PvP a 10 pro Top 5 v GLOPS). (přeložil strejda Google) Bitva ze screenů by byla s boostem: 32 + 900% = 320 coinů Reálně lze bez eventu na coiny za 2h trvání boostu nahrát cca 2500 coinů. 4 hry/hod * 2 * 320 coinů = 2560 coinů. (délka bitvy 12,56 + načítání do hry + načtení do garáže = cca 15 min) Samozřejmě, pokud máš nízký efektivní čas v bitvě, jsi na konci výsledkové tabulky a je to prohra, tak se na to nedostaneš. PS: Efektivní čas v bitvě zavedli kvůli hráčům, kteří se jen nalogovali do hry a nehráli, byli AFK. Dostali 2-4 coiny /hru. Dnes nedostanou nic.
 15. Iosifek

  AW - Chyby a problémy se hrou(technická část)

  Taky něco přidám. Chytil jsem se za sloupek kůlny a točil se okolo něj 5 min jak hodinová ručička.
 16. Iosifek

  AW - Upozornění

  Díky pítte!
 17. Iosifek

  AW - pochlubte se výsledky

  Na jedu ránu skoro 9000dmg. 1. rána do Sphinxe = 768dmg 2. rána do T 99A2 = (v součtu všech položek) 9538 - 768 = 8770dmg První obrázek jen Shinx, druhý je mezisoučet (na hodě nízkou rychlost přehrávání),třetí obrázek je konečný součet.
 18. Iosifek

  AW - pochlubte se výsledky

  Když se šéf nas.re, a neb, když to nejde a musí to vzít do svých rukou. : Poruč a udělej sám. :
 19. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  V inventáři ve skladu, jinde to nenajdeš.
 20. Iosifek

  AW - Různé

  Nejprve trochu technického povídání. Od zrušení 32 bitové verze mě nešlo nahrávat video interní aplikací AW v laucheru (Alt+F5). Vypadla z toho vždy černá obrazovka. Teď jsem to potřeboval, tak jsem si stáhl jinej program. Fungoval, jen ne v AW. Tak jsem chvíli laboroval a zjistil, že nesmím mít AW spuštěné v celoobrazovém režimu, ale jen v okně. To jen kdyby měl někdo stejný problém. Co se týká kvality, hraju to na kalkulačce, tak jsem rád, že z toho vyleze něco alespoň drobek koukatelného. Teď k té hře, ze které sem chci dát video: AW se zase vyznamenalo. Za tuhle hru mě potrestalo odnětím base expe jako kdybych dezertoval. To ačkoli v PvE je režim time kill a spoluhráče nepoškodíte. Mě se to evidentně povedlo. Tedy né mě, ale bottům, které jsem zapálil a oni bouchli u spojence. Mě přičetli asistenci a penalizaci. tedy, to je domněnka, protože druhá možnost je, že jsem penalizován za poškození seba sama taranem nebo těmi explozemi. Posílal jsem screny i repley na podporu, ale to jsem to mohl zrovna hodit do koše. To oddělení AW je úplně k ničemu. Další agument pro to video je, že spousta lidí má problém plnit úkoly na zapalování. V téhle hře jsem zapálil 21 tanků, skoro polovině přitom bouchla munice. To nastřílené dmg (70,5k + cca 5k do vrat, pěchoty a autíček sebevrahú) taky není k zahození. Kdyby spojenci za něco stáli, tak do mohlo bejt i víc. Sám dvě báze neudržím. T10 Challi je můj oblíbenec. Pripadám si v něm alespoň jako v tanku, ne v papírový krabici. Není pomalej jako želva, želvy jsou rychlejší. Mobilita žádná, dělo má nejkřivější ve hře. Za to ale má tvrdej pancíř (v té hře jsem nepouži "8", a jen jedno oživení) a suprovou zelenou munici, asi tu nejlepší ve hře. Jedno jestli HESCH nebo PISH (druhá je lepší, ale ne o mnoho).
 21. Iosifek

  AW - Upozornění

  Díky!
 22. Iosifek

  AW - pochlubte se výsledky

  Jedna z "disciplín" AW je plnění úkolů. V Apokaliptické smlouvě se mě vynořily dva úkoly. - zapalte 10 vozidel - vyhrajte a udělejte 20 000dmg poškození se 100% efektivitou střelby Dal jsem je součaně v jedné bivě. Doplňková informace: na tenhle úkol se počítá i zapálení, nevyšo by mě bez něj dmg, viz scren, zda i taranování nevím. A jak jsem se tak prohrabával screenshoty, tak přidám i jeden slušnej výsledek dmg:
 23. Ptá se turista Číňana: "Co myslíte, proč je ta vaše kuchyně po celém světě tak oblíbená?" - "My vařit všechno, co pohybovat." - "A co se nepohybuje?" – To my dochutit..."
 24. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak podle mého mdlého rozumu by to měla být obdoba (soudím podle toho engliš "stats") obdoba energeťáku. Zlepšuje perky posádky o 5%. A u té pěchoty mě nenapadá nic jiného než snížení rychlosti zaměření a dobíjení. Což je oboje v součtu, jak pravíš, rychlost střelby. Určitě to neovliníto, že ti po vysazení zdrhnou a běží přes celou mapo kamsi na pivo nebo vodku. Kašlou na tebe.
×
×
 • Create New...