Jump to content

Iosifek

Members
 • Content Count

  1068
 • Posts on chatbox

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  58
 • TS3 Server

  Never Logged On

Everything posted by Iosifek

 1. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  NOVINKY Bojovníci! "Bitevní cesta" je v plném proudu. Mnoho z nich se již přiblížilo vyhledávaným cenám. Je škoda, že problémy s dostupností serveru znesnadňují závěrečný průlom. Přijměte prosím naše omluvy. Dnes budete mít příležitost dohnat! Od této chvíle do 17:45 moskevského času 17. srpna bude Armoured Warfare mít 50% bonus za vydělávání „mincí na bojišti“. Hráči, na jejichž účet byl během aktivace „Battle Coins Accelerator“ aktivován, obdrží stejný urychlovač přímo do inventáře. Uvidíme se na bojišti!
 2. Iosifek

  AW - pochlubte se výsledky

  Leclerc T40 Hra, kterou bych rád taky někdy odehrál. Vydeo mizerné, ale výkon toho hráče neskutečný. Nedalo mě to sem nedat.Mám se co učit. Jen upozornění, první dva killy které má, tak moje grafika ty tanky není schopná zobrazit, ale na minimapě jsou. Žádné cheaty tam nejsou. Armored_Warfare_MyCom_190814_2356.mp4
 3. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Spouštíš to předpokládám na Widlích. Ty se také aktualizují. Verifikaci by jsi měl dělat při každém update AW a pri problémech. Na dobu verifikace je dobré si vypnout antivirák, on totiž s AW dost často koliguje, a může ti způsobit problém.
 4. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Aneb: Jaká forma, takový odlitek.
 5. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Na ty mezery máš možnost v sekci češtiny pítta upozornit. Já jsem tenhle úkol odehrál, aniž bych věděl jak. Tedy jsem na ni ani přijít nemohl.
 6. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Pokud složíte z beden Degmana a potom ještě jednoho, tak za toho druhého dostnete náhradu v coinech do další cesty. Je to 3600, stejně jako součet prodeje 100 dílků na něj. Prostě náhradu v goldech Od cesty bojovníka nečekejte a to ani od beden na 51 -60 úrovni. Tam snad, pokud vám padne tank, tak projrdou seznam vaší garáže a dostnete to, co tam nemáte.
 7. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  To já vím a činí to na mě dojem, že jim ta beta vyhovuje. Tak tahle hra bude věčná beta. Prostřídáno s neodladěnou alfou vždy po aktualizaci.
 8. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tady to máš z jiného zdroje - už ta adresa tady někde na fóru je - ( a ne že by v těch popisech úkolů i tady bylo taky všechno, není): Citace: 1.mise FIRST BLOOD (první krev) Bud první kdo zničí 1 enemy vozidlo (PvP) nebo 3 vozidla (PvE) v jediné bitvě. Relativně lehký ukol, kde je třeba být první, který v bitvě zničí první (tři tanky v PvE) tank v PvP, než kdokoliv jiný. --------------------------------------------- A já k tomu doplním, že asi bys měl v v těch killech mit největší podíl dmg. V ostatních takových úkolech to je. Nevíš-li si tady, můžeš se na mě obrátit ve hře, nebo na zdejším TS3. Poradím, pomůžu, pokud to půjde.
 9. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Jak píše Najlvin. Konkretizuj, poradíme. Možností je moc. V první řadě je vždy problém mezi klávesnicí a židlí. To se stává nám všem, přehlídneš se. Např. podmínka je, hard (veterán) a vyšší obtížnost. nesplníš to na low (rekrut). Podmínka tir 9+, nesplníš na tieru 8, atd. Vždy je třeba vědět zcela přesně co po tobě ta mise chce. Tepv pokud si jsi jistý, že jsi vše splnil, přichází na řadu bug. V mém případě a naší čety o tomhle víkendu, Karibská krize, 1. kapitola, úkol na 43 killů. Splněno, nezapočítáno. Odeslány screnshoty a repley na podporu. Odpověď: "Předali jsme to příslušnému oddělení, vyřešení bude trvat dlouho, není to priorita. Berte prosím na vědomí, že hra je v beta verzi (univerzální odpověď)."
 10. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  ...
 11. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Než někdo začnete kupovat bedny na 51 - 60 úrovni, projděte si RU fórum: https://aw.mail.ru/forums/showthread.php?t=80628&page=88 Cituji: Pokračujeme v maratonu a experimentu, kontejner číslo 56, intrika visí, tak co je v něm? A v tom všem stejných 15 000 mincích to nemůže být !!!!, to je tak neočekávané !!!! Výsledky: 6 otevřených elitních kontejnerů: Obsah: 1 velitel a 75 000 mincí pro další bitevní cestu.
 12. Iosifek

  AW - Upozornění

  Díky!
 13. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Opravím tě, tak to opravdu není. V případě že v GO dojde čas, tak vyhrává ten s lepším skóre. Těch her ukončených časem není mnoho, ale pár jsem jich už absolvoval. Naposled v posledních dvou dnech jednu. Remíza je jen při rovnosti bodů v čase ukončení hry. Jen pro ty, co se kojí nadějí, že jim vypadne z bedny na 51 - 60 úrovni Altaj (takový názor jsem slyšel), tak mě vypadl tier 6 - Expediční tank. To není exkluzivní vozidlo, ale obyčejný prémiák. Navíc je mě úplně k ničemu, neb ten exkluzivní s se skinem už mám. Samozřejmě, vypadl jen ten tank a nic jiného.
 14. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Jestliže chcete splnit misi na ocenění "Vítězství je naše", tak je to zcela jinak než jsem soudil. je to zase ukázka podivných myšlenkových pochodů vývojářů. V podmínce je: Vyhrajte se ztrátou 100 bodů nebo méně. V GO se začíná hrát s 3000 : 3000 bodů, ty to nejsou. Mylně jsem se domníval, že ano. To by bylo nesplnitelné. Jsou to nějaké body přepočtu killů. nenašel jsem jaké. Tady jsou scrény, jediný co mě napadá je, že nepřítel měl jen 9 killů/hru, a my 40. A o tom to asi je.
 15. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Dokončil jsem maraton, odjet 16 2h boostů za 6 dní v GO, po dobu 25% eventu na coiny. Tak pár čísel: Najel jsem skoro 80k cojnů, přesně 79 983. Hodnota toho 25% eventu je z toho 16 997 coinů. Nejvyšší výdělek za hru: 988 coinů V průměru ovšem něco přes 600 (7- 10 her/2h). Pomohlo mě to. 51 level Jedna perlička: Kdo z Vás už v GLOBS remizoval? Možné to je.
 16. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak doplním odkaz na taktiku. Jedno vizerné video, ale snad řekne vše. Je to zákeřná mrcha a největší nepřítel je pro něj zase jen T40.
 17. Iosifek

  AW - pochlubte se výsledky

  Leclerc T40 Armored_Warfare_MyCom_190731_1733.mp4
 18. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Kdaž najedeš na to dělo za tou branou na pravé straně (z pohledu screnu) tak tam zůstaneš napíchnutý jak jednohubka.
 19. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak se budeš muset podívat po zelených na nízkých tierech. Asi by to šlo i HE. Já s ní tolik nestřílím, ale posádku a moduly likviduje stejně. U modré a červené munice se mě to ještě nepodařilo. Ztím co se zelenou je to časté. Ať již v PvE nebo PvP/GO. Jen pro porovnání, Chally na T9, ta zelená munice nestojí za nic. Chally na T10 je vražedná. Rozdíl je v průbojnosti. (350mm a 600mm) Masomlýnek: Ne. Mám odzkoušeno, že je to u toho posledního úkolu dole jen PvP nebo GO. Programátoři totiž používají stejné zadání/znění úkolu (směrování do knihovny) jako v úkolech pro PvE/PvP/Go, tak i v úkolech nahoře. To není chyba překladu ale syntaxe programu. Podívej se na scren. Zatím co Piroman je v úkolech pro všechny režimy = PvE/PvP/GO, tak Vítězná cesta je v "kolonce" jen pro PvP/Go = libovolný režim PvP, kam se GO řadí.
 20. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Wilk + velitel s perky na poš. posádky = Andrej Zajcev nebo Viktor Kirsakov + zelená munice Chally T10 a to samé. U většiny ostatních tanků zelené nestojí za nic, ale na nižších tíerech jsou vyjímky. A vzhledem k tomu, že tenhle poslední úkol je v kolonce pro PvP, tak podmínka je PvP. Já ho plnil na velitelku v T9+. Když s těmi zelenými umíš střílet, jde to a netrvá to tak dlouho. Ty nejsi omezen tierem.
 21. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Přijď na zdejší TS3 a něco ti najdeme. Stejně nějakou komunikaci klany většinou vyžadují. Je to tak jak Pitt píše.
 22. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Aha, takže ty jsi tankový expert?
 23. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Ne, neudělal. Jsou to úkoly jen pro PvP. Nějak z toho nejsem moudrej. Jedno vím, úkol je třeba splnit 10x. Retrofit ubírá 13% nabíjení, stejně jako ten dvojkovej, navíc má jen 5% snížení rozptylu. Při ceně 5 000 000 kreditů bych na výměnu u svých 221 tanků, kde ho mám z 90% nainstalovaný, potřeboval 1 000 000 000 kreditů. Mám, nedám. Tak to zatím nechávám plavat, jsou přednější věci.
 24. Iosifek

  AW - Krčma "U tankána"

  Poradíme, posloužíme. Stačí ve hře říct, domluvíme se. Víš jak se o tom občas dohadujeme? pokud ti to není jasné ve hře, tak to zkus i tady: https://csgw.blogspot.com/2019/06/age-of-rage-battle-path-kampan-2.html
×
×
 • Create New...