Přejít na obsah

arnost905

Members
 • Počet příspěvků

  204
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli arnost905

 • Hodnost
  Profesionál

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Náměšť nad Oslavou

Návštěvy profilu

67 zobrazení profilu
 1. AW - Krčma "U tankána"

  Mě to například po koupi retrofitu V.2 neumožňuje prodat ten menší retrofit.
 2. Přeložil jsi to dobře, zásadní je Tvá věta, že v původním textu to nebylo. Nenapadám Tvůj překlad. Za OT se omlouvám, příště to dám raději do krčmy.
 3. AW - Krčma "U tankána"

  Tak jsem dělal vlny, Silent napsal, že decal bude v 0.22. Ale ta nejistota mně zžírá
 4. Jasně, vždy je tu dobrý překlad! Jen bylo málo v původním textu napsáno, jestli těch 40 bitev je v rámci toho balíku 120 bitev. Proto možná ten decal nemám....
 5. Tak žádné čárečky Pěkně jsem si maloval hvězdičky ve více než dostatečném počtu Ale oni si nedělali ty čárečky vůbec... Napsal jsem SS prosbu o kontrolu, tak si doufám něco přečtu...
 6. Bonusy u prémiáků mi nevadí, bo je to extra kategorie vozidel No uvidíme ty kompenzace v akci, protože bych raději upřednostnil jejich přesnější popis včetně popisu úkolů eventů a epizod. Je pravda, že je to pak v kategorii pro blbé nebo právnického textu, ale každého básníka prostě nechápu. Osobně kvůli tomu v práci dostávám pojeb, pokud se dá něco vysvětlit dvěma a více významy, protože nás to stojí další náklady. Nedostal jsem třeba už ten epizodový decal, a může se s velkou pravděpodobností stát, že ho ani po reklamaci nedostanu vůbec, bo jsem zadání Bonus Objective v epizodě 3 pochopil málo, v překladu blbě jen kvůli tomu, že autorovi nevidím do hlavy.
 7. AW - Stroj týdne: ERC 90 Shark

  Mě to teda zajímá hlavně z pohledu "šetření" na retrofitech a spuštění "spoření" na nová vozidla. Jsme tedy v řádu několika týdnů a měsíců Zaujal mě více termín Balanc 3.0 v Helouvín akci EDIT:Takže ty zlaté bůsty to jsou, ale "Gold Battlefield Glory Boost" +15% na kreditech a zkušenostech, to má stříbrná verza taky. Já věděl proč je nepoužívám ... Bronze Global Legend Boost má na reputaci taky +15%. Lepší by asi byly Gold Intel Boost s +25% na kredity a reputaci, ale to je jen že držkuju, jak by napsala květule
 8. AW - Krčma "U tankána"

  Netuší prosím Vás někdo přesnější popis tohoto urychlení "Dealer Prerequisite Progress" v bůstu Platinum AW Boost? Ten 0.22 už začali hodně připomínat, snad to nebude jak s 0.20-1 Jinak mě dostali tím, že jsem zatím nedostal ten decal po 3 epizodě, a přitom jsem prvních 40 bitev Bonus Objective podle zapsaných hvězdiček určitě v hard PvE vyhrál v požadovaném vozidle. Aby to nakonec nebylo tím, že ty Bonus Objective bitvy se měly odjet po těch celkových 120 hard PvE. Navíc jsem si všiml že po posledním update updatu je kredit zase v hrubém, v čistém jsem to měl raději.
 9. AW - Stroj týdne: ERC 90 Shark

  Ty Platinum AW Boosts mají stejnou ikonu jako staré Fame and Fortunes, jsou odměnové, +50%/50% po 12h je více než krásných U těch zlatých asi bude 35 nebo 40%. Su teda zvědavý. Nějak hodně začali připomínat 0.22, asi už finišují.
 10. AW - Stroj týdne: ERC 90 Shark

  Tak jsem si to konečně koupil a odjezdil více než potřebný počet vítězných bitev, jistěže v mrzkém PvE , ale těch 5 zlatých bůsterů nikde. Navíc ten název už neexistuje, odpovídající stupínek výše je Platinum AW Boost, to Fame and Fortunese už se nevyskytuje.
 11. Poněkud neurčité, prosím Tě tento celý odstavec bude platit jen v tom PvP?
 12. AW - RU server, pokec, info.

  https://www.worldofwars.cz/index.php?/topic/10677-aw-slovenčina-čeština-do-hry/ mrkni tady k Robovi
 13. AW - Příběhová kampaň: Epizoda 3 je zde!

  A prosím Tě T-72 bude až po zveřejnění výherců 3 kola? EDIT: 13:20 přistál do garáže a já nemám na retrofity Tak se mi s tím hraje subjektivně líp než s T-62M.
 14. AW - Zaměřeno na: T-62M

  Reloud mám teda za 10s, mrknu na to ještě, ale v mém PvE jsem byl jen bez 15HP kvůli pásům, je tedy poměrně dingací. Jako mému stylu hraní to až tak nevadí, že dojedu někam poslední. To je asi daň za dobrý kanón a pancéřování na T4.
 15. AW - Víkendový bojovník: Stingray 2 Shark

  Psal jsem o broukovi nee o cpaní €
×