Jump to content

George352

Global Moderátor
 • Posts

  5072
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  309

George352 last won the day on July 15

George352 had the most liked content!

About George352

Contact Methods

 • Website URL
  http://sndkcod4.websnadno.cz/Uvod.html

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Chotěboř - Kraj Vysočina

Recent Profile Visitors

6163 profile views

George352's Achievements

 1. MASAKR!!!! Pepa a Franta si založí obchod a nad něj dají nápis "MÁME VŠECHNO". 3 kamarádí jdou kolem a rozhodnou se, že to vyzkouší. Příjde první a říká: "Poprosil bych 15kg těžké pštrosí vejce." Pepa se poškrábe na hlavě, vejde do skladu a volá: "Frantó, máme tu někde 15kilové pštrosí vejce?" "No jasně, regál číslo 20, druhá polička." Pepa donese vejce překvapenému zákazníkovi, ten zaplatí a na řadě je druhý kamarád. "Máte zelenou býčí kouli?" Pepa jde do skladu a ptá se po zelené býčí kouli. Franta odpovídá: "No jasně, osmej regál, pátá polička." Pepa donese, zákazník zaplatí a třetí kamarád vidí, jak s jeho kamarády vypekli a rozhodne se, že jim to vrátí; "Já bych poprosil 10 kilo ničeho." "Co že byste poprosil?" "No, 10 kilo ničeho." Pepa se poškrábe na hlavě, a volá do skladu: "Frantó, máme tu někde 10kg ničeho?" "Co jestli máme?" "No 10 kilo ničeho." "Ty vole a kdo to chce?" "No zákazník." "Víš co, tak mi ho sem pošli." Franta se zákazníkem prochází ztemnělou halou plnou regálů jen se svíčkou, zavede ho do temné místnosti, zavře dveře a svíčka zhasne. Najednou Franta vylekaně: "Ty vole, vidíš něco?" "Nic!" "Tak si naber 10 kilo a vypadni!"
 2. Važte si možností cestovat. Třeba Jan Hus jel jen do Německa a vůbec si neumíte představit, jaké měl problémy na hranici!
 3. Na zábavě přijde chlapec k dívce pro tanec: „Nechceš si zatancovat?" „Když já jsem na vozíku." „To nevadí, já Tě tam odvezu a budu kolem Tebe hopsat." Odveze jí na taneční parket a hopsá okolo ní. Na konci zábavy se ptá: „Můžu Tě odvézt domů?" „Když já jsem na vozíku." „To nevadí, já Tě povezu." Tak jí veze domů a jedou parkem, tak se ptá: „Nechceš se pomilovat?" „Když já jsem na vozíku." „To nevadí, já Tě pověsím za ruce na strom a nějak to uděláme." Tak se také stalo. Když jí pak dovezl domů, maminka mu z okna děkovala a ptá se: „Děkuji, Vy ale nejste zdejší, že?" „Ne, jak jste to poznala?! No, že ty místní pitomci jí tam vždycky nechají viset až do rána."
×
×
 • Create New...