Přejít na obsah

Miruno

Members
 • Počet příspěvků

  1 003
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  4

Miruno last won the day on Červen 27

Miruno had the most liked content!

O uživateli Miruno

 • Hodnost
  V.I.P Legenda
 • Datum narození 31.1.1975

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. RUST:Devblog 175

  Tak se nám ten lov, trošičku ztíží Ta paměť ... sem pochopil, že se v tom chtěj dál šťourat
 2. Nová verze fora

  Taky nevidím jak to zapnout. Nehledáš tohle? Jen to bohužel nejde nastavit na top úrovních, takže neoznačím třeba celé WoT, ale když zalezu o úroveň níž, tak tam ta volba už je. Třeba by se to dalo nastavit. Já třeba nemůžu sledovat RUST a ten je také na druhé úrovni, ale na třetí úrovni stromu už to označím. Takže to jde patrně nějak po úrovních.
 3. Nová verze fora

  Já jsem to nakonec udělal takto: Záložka Activity --> rozbalit My Activity Stream --> Content I Follow Pak jsme ve filtru Content Types vybral jen Témata a dole v tom meníčku je Apply Changes. A pak jsem si to uložil. Objeví se proužek: Save these changes? Je to zatím to nejlepší co jsem z toho dostal. Ale teda zapotil jsem se při tom. Ostatní meníčka filtru to Apply nemají a přijde mě že se změna filtru kolikrát neaplikuje.
 4. Nová verze fora

  Tuším že: Záložka Activity --> rozbalit My Activity Stream --> Content I Started
 5. Už jsem pár dobrých viděl, ale tohle pobavilo
 6. Nová verze fora

  Like u příspěvku obdržel třetí volbu, srdíčko Je jako dafault. Nechci být šťoura, ale radši bych tam jako default viděl tu šipku nahoru, což podle historie je to, na co jsme zvyklí.
 7. Nová verze fora

  Pomohlo, od té doby mě jde napsat i nový podpis a ten se zobrazuje. Ten předchozí se nezobrazoval. Mazat uvnitř to stále nejde, je to fakt podivnost
 8. Nová verze fora

  Našel jsem svůj starý podpis, ikdyž je vypnutý, tak jsem ho chtěl smazat Prostě Ctrl+A, Delete a uložit. Napíše to smazáno, ale text se vrátí zpět. Ani když ho zapnu, tak to nejde.
 9. Nová verze fora

  Vypadá to, že Steam teď nejde připojit, ani když se přihlásím účtem. To dříve šlo.
 10. Nová verze fora

  Mám takovou chybku, v Chrome (ale jiný prohlížeč jsem nezkoušel) Když vkládám obrázky z galerie, tak při spuštění je vpravo dole tlačítko pro vložení vybraných. Jakmile ale vyberu alespoň jeden obrázek, tak se tlačítko zdrcne na úzký proužek. Kliknout na něj jde. Většinou mám na stránkách zoom, který občas něco rozhodí, ale ani bez něj na 100% to nevalí.
×