Přejít na obsah

Miruno

Members
 • Počet příspěvků

  1 140
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  4

Miruno last won the day on Červen 27 2017

Miruno had the most liked content!

O uživateli Miruno

 • Hodnost
  V.I.P Legenda
 • Datum narození 31.1.1975

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Upgrade PC

  V pohodě. Potřebuju hlavně vědět co tam dát, ono si to pak spočítá samo Moc děkuju.
 2. Upgrade PC

  Dík, mám tam tenhle CPU Model: Intel(R) Core(TM) i7 CPU 930 @ 2.80GHz Tedy asi toto: https://ark.intel.com/products/41447/Intel-Core-i7-930-Processor-8M-Cache-2_80-GHz-4_80-GTs-Intel-QPI Takže je úplně šumák, kolik jich tam je, prostě je šoupnu k těm co tam jsou?
 3. Upgrade PC

  Zdar, rok se s rokem sešel a tentokrát bych s výběrem pamětí potřeboval poradit já. Mám tuhle desku http://www.gigabyte.cz/products/page/mb/ga-x58a-ud3r_20/download/driver#sp A teď tam mám naládované tyto paměti: https://www.kingston.com/datasheets/KVR1333D3N9K3_6G.pdf No a chtěl bych to zvednou. Jenže nevím co je Dual/3 channel memory architecture Deska má 6 slotů resp. 2x3, dokonce jsou ty trojce barevně rozdělené. Takovýhle kit jsem na Alze nenašel a jinde zatím nehledal (teda na Amazonu ho maj, ale to se asi zbláznili s tou cenou). Můžu tam šoupnout třeba 3 tyhle? https://www.alza.cz/kingston-8gb-ddr3-1333mhz-cl9-hyperx-xmp-d280571.htm sice je nekompatibilní s dual rank, ale mě přijde, že nemám dual rank, tak jak je myšlen. Dual je v mém případě (dual x 3) jestli to dobře chápu. Nechce se mi teď dávat jednorázově 6klacků z ty 8GB, tak bych tam raději viděl teď 3x4GB: https://www.alza.cz/kingston-4gb-ddr3-1333mhz-cl9-low-profile-levne-d1470426.htm A pak někdy bych dokoupil další trojici. Nevadí mě celá trojice, ale stejně by mě zajímalo, jestli bych tam mohl dát jen 2. Jo a ještě frekvence, vybíral jsem tu podporovanou, ale má smysl brát vyšší, nepodporovanou? Jestli to dobře z článků chápu, tak to nemá moc efekt. Dík za reakce.
 4. https://video.idnes.cz/?c=A180105_110250_automoto_fdv&idVideo=V180105_105947_autokat_vojt
 5. Co posloucháte?

  SABATON - Primo Victoria SABATON - Sparta Sabaton - Far from the Fame
 6. Co posloucháte?

 7. RUST:Devblog 175

  Tak se nám ten lov, trošičku ztíží Ta paměť ... sem pochopil, že se v tom chtěj dál šťourat
 8. Nová verze fora

  Taky nevidím jak to zapnout. Nehledáš tohle? Jen to bohužel nejde nastavit na top úrovních, takže neoznačím třeba celé WoT, ale když zalezu o úroveň níž, tak tam ta volba už je. Třeba by se to dalo nastavit. Já třeba nemůžu sledovat RUST a ten je také na druhé úrovni, ale na třetí úrovni stromu už to označím. Takže to jde patrně nějak po úrovních.
 9. Nová verze fora

  Já jsem to nakonec udělal takto: Záložka Activity --> rozbalit My Activity Stream --> Content I Follow Pak jsme ve filtru Content Types vybral jen Témata a dole v tom meníčku je Apply Changes. A pak jsem si to uložil. Objeví se proužek: Save these changes? Je to zatím to nejlepší co jsem z toho dostal. Ale teda zapotil jsem se při tom. Ostatní meníčka filtru to Apply nemají a přijde mě že se změna filtru kolikrát neaplikuje.
 10. Nová verze fora

  Tuším že: Záložka Activity --> rozbalit My Activity Stream --> Content I Started
 11. Už jsem pár dobrých viděl, ale tohle pobavilo
 12. Nová verze fora

  Like u příspěvku obdržel třetí volbu, srdíčko Je jako dafault. Nechci být šťoura, ale radši bych tam jako default viděl tu šipku nahoru, což podle historie je to, na co jsme zvyklí.
 13. Nová verze fora

  Pomohlo, od té doby mě jde napsat i nový podpis a ten se zobrazuje. Ten předchozí se nezobrazoval. Mazat uvnitř to stále nejde, je to fakt podivnost
×