Přejít na obsah

pítt64

Members
 • Počet příspěvků

  394
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  19
 • TS3 Server

  Never Logged On

pítt64 last won the day on Listopad 8

pítt64 had the most liked content!

2 Sledující

O uživateli pítt64

 • Hodnost
  Veterán

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. pítt64

  AW - Krčma "U tankána"

  Ale no??? jen to co je přece spojeno s tím dxdiag....
 2. pítt64

  AW - Krčma "U tankána"

  ??? Hlava nebere... "Pokud se při hraní na PC potýkáte s problémy jako pády hry, zpomalování a chyby grafiky, toto jsou možné příčiny: Váš počítač nesplňuje minimální systémové požadavky této hry. Máte zastaralý ovladač grafické karty. Nejsou to ani zdaleka jediné možné důvody špatného fungování hry, ale obecně platí, že na prvním místě je dobré vyloučit příčiny související s hardwarem. Nejjednodušší způsob, jak nám poskytnout informace o vašem systému, je připojit ke svému případu výstup z nástroje DxDiag." Co to má společného s odměnou ze hry ????
 3. pítt64

  AW - Krčma "U tankána"

  Pravděpodobně bude v bedně...nová bedna štěstí Objekt 640...se objevila v ... zisk, pronájem na 1 den, nebo poskládat ze 100 součástí, které by měli být v bednách po minimálně 3 ks, Mám takový tušák, že jde ale o odměnu za Klanové bitvy...
 4. pítt64

  AW - Armored Warfare Čeština / Slovenčina

  https://webshare.cz/file/1bx7df3Ys2/opravy0-26-4995-zip Balíček opravených souboru 0.26.4995 (dnešní update) Nahradit.
 5. pítt64

  AW - Krčma "U tankána"

  nebo odolávat tlupě rusáků jo a 76tý
 6. pítt64

  AW - Krčma "U tankána"

  Pokud máš v stejný nicky? já se po přechodu na Globál poprvé přihlásil do hry na RU. Hned mě to vyzvalo ke změně nicku, změna byla zdarma, vše v garáži zůstalo, částky goldů, kreditů...vše OK. Jen jsem po dvou dnech zjistil, že mi hra nic nepočíta do statistik a ranků. Okamžitě nastartováno na podporu (samo že RU) a zhruba 5-6 dní mi to dolaďovali, asi ve volných chvilkách. Byť mi odpověď z podpory, že je vše už OK ještě nedorazila, vypadá to že je vše v pořádku.
 7. pítt64

  AW - Armored Warfare Čeština / Slovenčina

  Komu jsem poslal včera lokalizaci prosím nahraďte si tento soubor. U některé techniky se chybně zobrazovalo Aid. https://webshare.cz/file/51c3Hr7ion/vehicle-names-zip od této chvíle v zasílané již opraveno. Komu nic nepřišlo, mějte prosím strpení blbne "uložto"
 8. pítt64

  AW - Armored Warfare Čeština / Slovenčina

  V tom případě přijmi ještě jednou omluvu, jinak od jsi ???? jezdím SR tak 3x do roka a ta káva platí... Když tě vytočí, několik zoufalců...prostě reaguješ....
 9. pítt64

  AW - Armored Warfare Čeština / Slovenčina

  Hotová dnešní aktualizace: Pro rusofoby, jsem upravil během dopoledne označení techniky do latinky. ale ne jména. Po sloučení na Globalní jsou i názvy oprací, misí jen v jednom pojmenování... Trocha změn v garáži, co se týče popisků u děl a kanonů....
 10. pítt64

  AW - Armored Warfare Čeština / Slovenčina

  Když máš tolik rozumu...a někteří ne, uprav si to sám, kdo Ti brání??? Je docela prča, kolik se objevilo rusofobů, kterým vadí pár písmenek v azbuce, ale nevadí jim hrát ruskou hru a popřípadě rusům ještě platit. A pokud je to opravdu, napsáno tak, že někdo nerozuměl, či nechtěl rozumět origo názvům a Peter se nad tím pozastavuje, pak se mu omlouvám a jednu silnou kávu má u mě. ( a po přečtení pár osobních zpráv, mám opravdu sto chutí s tím praštit)
 11. pítt64

  AW - Armored Warfare Čeština / Slovenčina

  Tak si to oprav, nebo si stáhni a nahraď výše uvedený soubor.... Jinak komu se to nelíbí, může si klidně napsat Zdenkovi Tesařovi alias Kena_tesar1, který Vám ji rád zdarma pošle. Sice starou, ale funkční.
 12. pítt64

  AW - Armored Warfare Čeština / Slovenčina

  To je věc názoru, ale určite Драгун není dragoun, když tak Dragun. Nebo třeba Husar??? Lepší z mého pohledu raději originál, než slátanina.
×