Jump to content

Miri37

Members
 • Content Count

  1555
 • Posts on chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 • TS3 Server

  Never Logged On

About Miri37

 • Rank
  V.I.P Legenda

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Miri37

  WOT - Denní hlášení

  Po hodně dlouhé době se u mě událo něco nového. Nemám v garáži už žádnou SPG a další je v nedohlednu. Budou mi chybět jejich možnosti odfiltrovat některý typy bitev, co ostatní technika nedokáže. No co, život jde dál, nebo jinak hraje se zatím dál.
 2. Miri37

  WOT - Denní hlášení

  Hraju je tak pro zábavu CviBitvy a dnes mě v jedný spoluhráč pomáhal na začátku bitvy tlačením k první linii na Dolech. Zpočátku jsem myslel, že je to nějaký prudič, nebo někdo, kdo má blbý ping, lagy, nebo prostě neumí. U první linii se odpoutal a jel si po svém. No neuvěřitelný. Bez té pomoci si mohl zastřílet víc a vzhledem k jeho technice až 2x víc než já. Netuším proč to udělal, když se tady hraje na sebe, aby si každý nastřílel nějakou tu DMG a sem tam kill. Střelba do vlastních je poměrně běžná. Rád si v těch bitvách za soutěžím o nějaký ten kill a DMG a taková pomoc mi to troch kazí. Záměrně tam jezdí s PzII D a AP, které není nejpohyblivější a ani ta penetrace není největší. Vlastně každý, kdo si vezme trochu rychlejší stroj s lepší pene, nebo pogoldí, tak by při troše znalosti těch bitev a posádce aspoň 90% neměl mít problém být lepší než já. O tom, že je fakt svědčí to, že někdy končím za hráči, co mají tisíce bitev na randomu s WR 46%.
 3. Miri37

  WOT - Denní hlášení

  Něco z oblasti mimo hlavní směr WoT. Dám si tak 20-35 minut s WoT. Volím CvičBitvy. Hned první jsem narazil na prudiče, co blokuje pohyb. Toho jsem se po nějaké době zbavil a získaný náskok si udržel a něco zahrál. Na konci borec napsal něco jako "Hahaha" Druhou bitvu tam byl opět jen si vyhlédl SPG, která se držela asi až do konce bitvy než mu jednu napálil za 80-90% HP. Opět následovalo "Hahaha" Třetí bitva opět známá firma. Zaměřil se na mě. Už se mi ho fintou nepodařilo zbavit a vydržel prudit celou hru. Dokonce schytal nějaký zásah, jak se motal před dělo. Jednu chvíli jsem ho využil jako štít. Moc jsem si nezahrát, ale s ním to začínalo být zajímavé. tentokrát nebylo žádné "Hahaha" Čtvrtá bitva zase on. Bohužel v předchozí bitvě se asi neprosadil dle představ tak přezbrojil (přesedlal). To už nevypadlo moc dobře. Technická převaha byla jasná a většinu bitvy jsem byl zablokovaný s tím expertem nalepeným nejlépe před strojem. Uvažoval jsem co s ním budu děla v další bitvě a zda nesrovnat krok v technice. Pátá bitva a opět tam jen. Techniku má opět mnohem lepší. Napadlo mě na začátek couvat. Překvapivě se na mě vykašlal i přesto, že na mě na začátku otočil věž, tak odjel bojovat. Získanou poziční ztrátu na začátku bitvy jsem již mohl dohnat a skončil jsem tak na na 40% toho, co dosáhl v bitvě on. V dalších bitvách jsem ho už nepotkal a vše se vrátilo do běžné herní šedi.
 4. Miri37

  WOT - Denní hlášení

  Dnes jsem navštívil kámoše a on se snažil splnit misi. Jelikož má proti mě T9, tak je využíval. Musím uznat, že ty vysoký třídy mají něco od sebe. Nemá vypnutý mody a tak nafasoval s HT útok na Karélii. Byl na slabší straně a tak zaujal defenzivní postavení. Chvilku na enemáky pokukoval, než se rozhoupali k postupu. V ten okamžik to začalo. Střílel po něm 4-5 nepřátelských tanků a i nějaký výbuch od SPG jsem zahlédl. Aby toho nebylo málo, tak šipky zásahů ukazovali i zadní směr od TD a tanků. Naštěstí za ním nebylo nic velkorážného a žádná rána od vlastních ho pořádně netrefila. Prošla jen polovina zásahů, což považuji za velký štěstí a vlastní tým mu ubral jen 1/2 HP. Jeho strana se naštěstí udržela a druhou prohrnula početní převaha jeho týmu => poměrně jasná výhra. On skončil s TOP DMG týmu a taky to byla poslední bitva na dokončení mise. Rád pak WoT vypnul.
 5. Miri37

  WOT - Denní hlášení

  Dnes mě hraní WoT bavilo a bez nějakého přemáhání jsem dal na dvě sezení cca 33 bitev. Škoda, že to není častěji. Většinou končím tak po 25-40 minutách hraní a jdu na jinou hru, nebo nějaký film, seriál.
 6. Miri37

  WOT - Denní hlášení

  Taková pěkná denní mise. Každý sám za sebe a férové ocenění pro všechny, tedy bez penalizace za prohru. I takové WN8 nutí hráče hrát víc a výhru.
 7. Miri37

  WOT - Denní hlášení

  Tak jsem zjistil, že po 22:00 moc nováčků nehraje. :( Ve cvičných bitvách jsem sehnal spoluhráče jen ve dvou případech z devíti pokusů. Tak nechá se tam hrát třeba i sám na killall s 0 DMG, ale to moc velká fuška a na Dolech jsem to ještě nikdy nedal.
 8. Miri37

  WOT - Denní hlášení

  Tak zatím jen jedna zkušební bitva. Nějak se mi do toho hraní po ránu nechce. Na EU 5k hráčů. Mapa Plzeň, ukončeno Capem, kdy jeden stroj přijel na jednu základnu a tu zabral. Někdy toho snad vyzkouším víc.
 9. Miri37

  WOT - Denní hlášení

  Musím někdy vyzkoušet. Já mám nejčastěji bitvy 3-7:15 a vzhledem k tomu, že je ráno asi méně hráčů, tak jsem v nějaké lepší balancování losů nedoufal.
 10. Miri37

  WOT - Denní hlášení

  Co to je bitvy jako lusk? Jen si hodně nastřílíš, nebo jsou to opravdu bitvy s výsledky xx:xx?
 11. Miri37

  WOT - Denní hlášení

  Nějak mi na tu tragickou hru dochází síla. Jak jinak vezmu M12. Za 4 minuty výhra 15:1. Nasranej vezmu PzII D a dám tak 5-8 bitev na přetahovanou o DMG se spoluhráči ve cvičných. No, nějak už jsem z těch cvičných bitev vypadl a dělal tam dost velký chyby. Pak si dal Civilizaci 2, kde mě PC vykleplo. Zkusím opět WOT náhodný. Win 15:6 za 5:06 hnus, no někdy se stane, tak zkusím další. Win 15:5 za 3:27. To by jeden zvracel. Tedy nevím, podle čeho se skládají ty bitvy, ale je to děs. Nepřítel nemá skoro nic obrněného do první linie, nemá ani dostatečně mobilní tým a ani alfu. K tomu přidáme, že je na tom i co se týká hráčů hůř, tak jak to asi může dopadnout. Dokonce mě napadlo, že by mohlo WG zavést možnost si zalítat s letadly v bitvách. Jsou tuším na Letišti, Prochorovce a možná ještě jinde. Dal bych za let klidně 20k stříbra. Samo, že bych musel být bez návaznosti na nějaký tým a tedy bez vlivu na bitvu, což už dnes vlastně v těch bitvách 5:15, nebo 15:5. :) Kde jsou časy starého WoT (no gold ammo, žárovka, základní MM+-3, scouti) pravda SPG tam bylo hlavně v Top třídách šílený, ale přesto všechno to neskládalo tolik srajda bitvy jako nyní.
 12. Miri37

  WOT - Denní hlášení

  Když to vezmu, že jsem se dostal na 30 000 za téměř 6 let s tím, že jsem se na posledních 3 000 bodů víc zaměřil, tak se nemá cenu pouštět do takové šílenosti, jako je dohnat někoho, kdo už má nasbíráno 342 005. Já si dávám trochu dosažitelnější cíle.
 13. Miri37

  WOT - Denní hlášení

  Tak jsem si plnit jeden svůj dílčí cíl na který jsem se před časem zaměřil. Tak je to doma. Bohužel mi od nynějška chybí náplň pro cca 30% bitev. Zas na druhou stranu mohu být rád, že se počítají i body, který nevyhrají bitvu na CAP. Bez toho bych se posunul od té doby, co jsem se na to víc zaměřil o cca 500 bodů a stále by mi chybělo něco kolem 2500 bodíků.
 14. Miri37

  WOT - Denní hlášení

  Pravda, to potěší s T7 arty vyndat na ránu IS7 a hned na druhou Mause :) Poslední dny se objevuje mnohem víc bitev s 5 SPG, což u mě nebejvalo.
 15. Miri37

  WOT - Denní hlášení

  Tak jsem zkusil, ale bohužel. Naše SPG asi skoro nic, když k nám přijel vlastně neviditelný nepřátelský tým a kolik se podařil SPG v TD modu trefit na 50-200 m fakt nevím. Lowe nic. Dostalo nakládačku od Top TD a artyn. Nejvíc asi IS6 snad 1100. Když viděl, že nám nepřítel (5-7 ks) krouží kolem základny a vyloženě loví SPG, tak se sám rozjel vpřed na enemáckou a chcípnul. Jediný co si pamatuji lépe je naše elitní četa. Leo+Cromwell B. Zemřeli mezi posledníma po cca 6 minutách boje. Jeden z nich cca 550 a druhý 700 DMG.
×
×
 • Create New...