Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

na BDR se plus mínus shodneme, na ARL taky... potom ti doporučuju rozbít prasátko a ject M4 45 jako fullgold tank se 105mm dělem. Já si držel 2300 avg dmg na bitvu, ke konci se nedařilo, tak to spadlo na 2000.

 

Teď jsem nasadil druhou 90 a hned se střílí lépe. Ta stock byla hrozná. V jedné bitvě jsem 4x nepenetroval ani goldem KV1S...myslel jsem, že mě odvezou....KV1 a KV1S ..neznám zabugovanejší stroje. přitom kdo zná historii, tak KV1S byla u sovětských posádek velice neoblíbený stroj...vůbec se nepovedl. Aby byl rychlejší tak mu vzali na pancíři a dělo bylo špatné...rozhodně nevozil 122mm ....

Tento stroj vůbec neodpovídá skutečnosti....za to z legendy Panthera udělají jebku....no WG.

 

Ještě že příští víkend už nebudu doma. Hry byly hrozné...sice bohaté na metály, ale obdivuji ty,  co o víkendu hrají pravidelně...toho rudého humusu je moc.

Ještě k ARL44 ...dorazil mě čelně do věže 5 japončík.....nejdřív bez goldů a pak ho tam fláknul....S ARL se fakt musí hrát jako s TD....Heavy stylem se hrát nedá....je to pomalá papírová shitka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale s klasikou se dařilo....tahle bitva byla super o nervy...jako celý víkend. My meli dva debilní TOGy a enemák četu KV2 ....win a TOGoušové živí...spoluhráči byli tak překvapeni, že je chválili až do nebes. Jenže ono to bylo jinak...oba dva měli po 500dmg...já 2800. A konečně jsem dostal sniper tankistu...velkou ráži mám často, ale toho snipera ne. Na dálku už skoro nehraju. Víkend u konce ...uf. Tolik dementů jsem za za ty tři dny dlouho neviděl....

 

1393188822.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkend docela dobrej. V sobotu sem začal MechWarriorem, udělal si čtyři ěiny z pěti. Večer sme jeli četu s Lipfertem, stálo to za bačkoru, radši sem vypnul. V neděli dobrý, W/L lehce přes 60%, epická bitva s PzIV, sedm killů bohuže sem to nevydržel s nervama a vyndal mě poslední StuG (2x sem ho minul). V MWO sem si dodělal pátej Win a dostal Centuriona a stání v garáži :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nějaký násobky odjetý celkem v klidu. Potom kámoš, že chce M103. Tak jsem vzal T30. 5k dmg, 3k dmg a 7,5k dmg... prohry. Pak to vypl. 

 

Večer roty, dneska na odlehčenou. Celkem to šlo, slabší týmy, ale na naše složení scoutů módy útok/obrana fakt peklíčko. A jako poslední nám to hodilo fajnový soupeře. 2SBP

rf7AD.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkend překvapil v tom, že v cca 1/3 bitev se našel někdo, kdo normálně spolupracoval- vůbec jsem nechápal, kde se to najednou vzalo :smile:  . Vznikly z toho velmi zábavné bitvy. Tak si tak říkám, jestli bych taky někdy neměl vyzkoušet nějakou četu, ta hra pak musí vypadat úplně jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkend překvapil v tom, že v cca 1/3 bitev se našel někdo, kdo normálně spolupracoval- vůbec jsem nechápal, kde se to najednou vzalo :smile:  . Vznikly z toho velmi zábavné bitvy. Tak si tak říkám, jestli bych taky někdy neměl vyzkoušet nějakou četu, ta hra pak musí vypadat úplně jinak.

Je to jiný. Na vyžších tierech se vztekáš minimálně ve dvou, na menších se předháníš, kdo nastřílí víc  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nevím

 

- WoT průběžně hraju od bety. většinou jsem neměl větší problém s FPS a pokud ano, tak stačilo povypínat procesy na pozadí nebo dát ve Správci úloh WoT.exe prioritu a problém byl na 99% vyřešen. po posledním patchy díky lagům téměř nehraju. přeinstaloval jsem hru a postupně snížil nastavení grafiky defacto na minimum (kromě dohledu) + přeinstaloval ovladače - dostal jsem se z cca 18-25FPS na 25-40FPS. i tak v některých okamžicích padá FPS a já vidím místo jedoucích tanků, lehce poskakující vozítka. včera po 5ti bitvách, kdy jsem defacto nehrál, ale laboroval s nastavením, jsem musel vzít prášky na bolení hlavy a po dalších 2 bitvách to vypnout ...

 

Tak hrozně rád bych věděl, jak ti poradit, ale bohužel nevím. Mám ten samý problém, zkoušel jsem leccos, nepomohlo nic a je to neuvěřitelně frustrující...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže něco málo ke včerejšímu dni. Podle všeho to byl jeden z nejlepších dnů ve WoT, který jsem kdy zažil podle vítězství. Z 21 her mít 18 výher je docela ujeté  :biggrin:. Tak nějak malinko jsem zauvažoval nad tím, proč to tak je. Když se ohlédnu zpět, tak čety s hráči, kteří jsou na tom statisticky dobře, jsou perfektní, protože ti hráči opravdu u hry uvažují většinou to prostě ve třech lidech zahrají dobře. I když se jede lemming, tak jeden nebo dva to vždycky zvládnou nějak otočit na výhru. Což byl o i včera, kdy jsme měli prohrát ale díky spolupráci jsme vyhráli. Nicméně nevím čím to je, ale když jsem hrával čety s horšími hráči, tak jsme dostávali proti sobě čety skillerů a týmy opravdových blbů. Kdežto nyní jsme v úplně jiné pozici. Minimálně v půlce her dostaneme proti sobě výrazně horší četu. Taky jsem si všiml ještě jednoho faktu. A to že jsme věčně TopTier. TO se mi v těch horších četách nestávalo. Tam jsme byli povětšinou low. Nicméně to nemění nic na faktu, že jsem se včera bavil královsky. Vystřídal jsem 4 spoluhráče a se všemi to šlo jak po másle. Až teda na dvě hry, kdy jsme zahráli relativně špatně a Waltare byl po právu naštvaný, tak hry byli jinak dobré. Dokonce jsem vyhrál i s T-150 a SU-152. Což se zase tak často nestává. A byly z toho relativně dobré výsledky, takže trojnásobky stály za to. Tak bych na závěr poděkoval svým spoluhráčům za včerejší skvělý večer a budu se těšit na další dny spolupráce a dobré zábavy. Vynaložené prostředky na založení klanu se vyplatily, protože se z hry stala opravdu po většinu času zábava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak poslušně hlásím,  že  za víkend jsem dal 54 bitev s celkovým wr 74 %, takže víkend považuji za dobrý .Největší zásluhu na tom maj čety, jak také jinak :-)

I ta Konfrontace nakonec dopadla dobře, v Dubovém lesíku nikdo nejede do města, jen jeden Hellcat, naštěstí bez nadsázky se naše četa vrátila a vyhrála bitvu.

 

Hrál jsem v neděli i pár bitev s " učedníky " a vykazují zlepšení, i když jednou jsme vynadal bo prostě sledovat minimapa se musí  :-D

 

Nainstaloval jsem si v neděli i WoWp ,absolvoval výcvik a dal dvě bitvy a žádná sláva . Musím  to s joystickem vyladit, bo jaké jsme dělal obraty by žasl i Jirmus :-D Ale abych se do toho vrhnul to ne. Tohle bude těžká oddechovka.  Co mě překvapilo, byl stabilní ping a vysoké fps, což v tankách nemám.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkend docela dobrej. V sobotu sem začal MechWarriorem, udělal si čtyři ěiny z pěti. Večer sme jeli četu s Lipfertem, stálo to za bačkoru, radši sem vypnul. V neděli dobrý, W/L lehce přes 60%, epická bitva s PzIV, sedm killů bohuže sem to nevydržel s nervama a vyndal mě poslední StuG (2x sem ho minul). V MWO sem si dodělal pátej Win a dostal Centuriona a stání v garáži :thumbsup:

Asi tak podobně. Nedělní četa byla už lepší, celkový Win plusový, DMG rozdaná, počet tupců v normální hladině. Charlieho pojíždění s PzIV po Severozápadě bylo opravdu nezapomenutelné i s tím bonusem od WG na konci. (2x vedle a od Stugga vše za plno) 

Moc hezký zásah se mu také povedl při decapu, naplno trefil T34 zezadu do věže za 0! Ale jinak vcelku dobré hry s plusem pro nás.  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkend proběhl celkem v klidu. Příjem XP mohl být vyšší, ale už jsem si zvykl, že hra drží slabším hráčům, takže i když prohrají, mají dost xp. Stačí jen hrát jak trotl a jít do všeho, co se hejbe. Zavřít oči, nekoukat na minimapu a střílet. Už na devátém tieru se dá nastřílet 5k dmg a prohrát. Asi bych se propad hanbou, kdybych věděl, že střílim kachny a za zády mi druhá strana rozhoduje bitvu. Ale což, asi jen měsíční platby by ukončili zelenomodrý teror.

Co se týká her, tak mě to přestalo házet do konfrontací, ale i tak se mi daří s T95 držet na výherní vlně. Pz.Kpfw doexpeno, na Wespe jsem dostával šrot. Špatné mapy + špatný odhad situace, lama na střelbě - mrtvý tankista. 48 her, WR 78%. Na druhou stranu skoro polovina nahraná na menších tierech v dobrých tancích, takže je to trochu zkreslený, ale spíše spokojenost. Mrzí mě slabší výkony na artinách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, kluci....tak mě po pročítání najednou napadlo....kdo Vám to furt dává na p...el, když jsou všude (i u nepřátel) samý rudoši???....že by oni?....tak to asi budou zřejmě z docela slušnýho oddílu ne? :-) ...když jeden prohraje, tak druhej musí, logicky, vyhrát ne?....a řeči typu, že Vám to prohrál Váš tým neberu.....rudoši jsou všude.....i u nepřátel. No, uznávám, trochu jsem si rejpnul :-))    Já jen pozoruju, jak si tady všichni (ano, ne úplně všichni) stěžujou na retardy v týmu.....nikdo tu neříká třeba:  dneska jsem hrál jak jelito, moc jsem nepřemejšlel, oblbnutej svýma statama jsem se choval jak nesmrtelnej  a ejhle, dostal jsem od rudochů po čuni.....nééé, všichni jen: zase mi to prohrál neschopnej tým, já chudák machr borec skiller se můžu přetrhnout a je to marný, je to marný, je to marný.....screeny nastřílenýho mega HP jsou nic neříkající...jak už někdo někde podotknul.....není podstatný kolik nastřílíš, ale KDE a KDY!.

 

To já sem včera hrál jak noob, sžíval jsem se s novým tankem, neměl jsem trpělivost a dokonce jsem i párkrát udělal tu hloupost, že jsem z krytu vyjel na jeden tank a bum, byli tam dva či tři.....chcíp jsem dřív, než jsem stihnul říct: ...a do p..i ! To, co jsem prohrál, jsem prohrál.....rudej tým s tím nemá co dělat. A když budu chtít postnout screen s x tisícem nastřílenýho HP, tak bych ho taky někde našel.

 

Hele, kde mají rudí noobové svoje WoT pokec stránky, protože tady jsou jen samý machři zabijáci......(už Vám to cvaklo?) :-)

musíš si to vygooglit, už tě tam čekaj;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po denním banánu a jednom dni pauzy jsem si včera trošku zahrál, prohry s typem t34 s 2000 dmg nebyly problém, jeden výsmah od vlastní arty oneshotem za mou nemístnou poznámku o úrovni majitele, scouti campící na td spotech - stačí do něj parkrát vrazit, on ti jednu pustí a pak oneshotem pápá, za to není ban....myslím, že to dokumentuje moje rozpoložení, heavys zůstanou stát u base a já musím s waflovačem dopředu, zase jsem měl možnost zažít ty pocity, kdy na klíčové místo nejede vůbec nikdo a jako třešínka na dortu byla hra, kdy jsem dal 4500 dmg s KTéčkem na El Hallufu, ale místo výhry byla remíza, protože jistý CzolgistaPL měl pocit, že s prototypem za 10 sekund vyhuntí artynu a odjel z capu za stavu 96%, dlužno dodat, že se mu to nepovedlo... a tak to bylo celý den.

 

Dardanel: Až se zastrčíš Serbovi uplně do zadku, tak dej vědět, co jsi tam našel, tady ty tvoje citace jeho výroků mi způsobují nevolnost...jsem nevěděl, že anální speleologie frčí i zde, tady za to nic nedostaneš, tady nejsi v práci!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, kluci....tak mě po pročítání najednou napadlo....kdo Vám to furt dává na p...el, když jsou všude (i u nepřátel) samý rudoši???....že by oni?....tak to asi budou zřejmě z docela slušnýho oddílu ne? :-) ...když jeden prohraje, tak druhej musí, logicky, vyhrát ne?....a řeči typu, že Vám to prohrál Váš tým neberu.....rudoši jsou všude.....i u nepřátel. No, uznávám, trochu jsem si rejpnul :-))    Já jen pozoruju, jak si tady všichni (ano, ne úplně všichni) stěžujou na retardy v týmu.....nikdo tu neříká třeba:  dneska jsem hrál jak jelito, moc jsem nepřemejšlel, oblbnutej svýma statama jsem se choval jak nesmrtelnej  a ejhle, dostal jsem od rudochů po čuni.....nééé, všichni jen: zase mi to prohrál neschopnej tým, já chudák machr borec skiller se můžu přetrhnout a je to marný, je to marný, je to marný.....screeny nastřílenýho mega HP jsou nic neříkající...jak už někdo někde podotknul.....není podstatný kolik nastřílíš, ale KDE a KDY!.

 

To já sem včera hrál jak noob, sžíval jsem se s novým tankem, neměl jsem trpělivost a dokonce jsem i párkrát udělal tu hloupost, že jsem z krytu vyjel na jeden tank a bum, byli tam dva či tři.....chcíp jsem dřív, než jsem stihnul říct: ...a do p..i ! To, co jsem prohrál, jsem prohrál.....rudej tým s tím nemá co dělat. A když budu chtít postnout screen s x tisícem nastřílenýho HP, tak bych ho taky někde našel.

 

Hele, kde mají rudí noobové svoje WoT pokec stránky, protože tady jsou jen samý machři zabijáci......(už Vám to cvaklo?) :-)

 

Boha jeho...tebe platí Serb ne? :biggrin:

A pro tvou informaci..ano tady mají pokec samí zabijáci :biggrin: . Oproti tomu rudému odpadu tu jsou samí bozi, Slayeři, skilleři, snipeři a já nevím co všechno. Schází se tu pár desítek hráčů co hra WOT zajímá...učí se ho a chtějí ho umět. Takže oproti drtivé většiné hráčů WOT jsou daleko lepší. To je realita.

A k tomu stěžování...když jsou losty, tak je hráč z fóra získá většinou tak, že rozdá co může, ale díky totálně retardovanému týmu to nestačí. To je naprosto v rozporu s tím co tu píšeš. Tvé(Serbovo) hemzi...že není důležité kolik dáš dmg....

Ano občas se všem stane, že zalamí a dají nulu....jenže kolik to je bitev z toho herního dne? Já měl o víkendu se vším skoro ob hru metál "velká ráže" a to i v lose, kdy jsem se krčil dole....

Dokonce i se super četou byl problém o víkendu vyhrát. Dali jsme x krát víc dmg než celý tým, ale zbytek týmu byl tak neskutečně špatný, že ani to nestačilo.

Já se to nebojím říct, není to machrování...zvláště po víkendu...to co jsem zažil...ALE 85% hráčů ve WOT jsou hráčské nuly...tupé ovce, kteří vůbec nechápou základní principy hry. A to i v případě, že jim ve hře napovídáme :biggrin: .

Nevadí mi normální hráči co nejsou s PC silní, ale jinak se snaží....nesnáším ve WOT hlupáky, co ani neví k čemu je minimapa nebo jedou s atynou v první lajně.....a že těch 40-46% retardů je.....Proto si tu zkušení hráči tak často ulevují.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer báječné hry proti rudejm. S bráchou jsme ve dvou na Arktidě s Wolwerinem a T49tkou zadrželi 10 enemy- já 7killů a brácha 3killy.jinak víkend celkem úspěšnej kombinace čet s bratrem a s klanem-tímto díky Waltarovi a ostatním za super hry. Hra začíná mít pro mě zase trochu novej rozměr a i na těch legračních číslíčkách je to znát:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže něco málo ke včerejšímu dni. Podle všeho to byl jeden z nejlepších dnů ve WoT, který jsem kdy zažil podle vítězství. Z 21 her mít 18 výher je docela ujeté  :biggrin:.

 

Já si po víkendu říkal, kdože mi to "krade" vítězství... už vím, BYL JSI TO TY :-D po sobotě jsem měl "skóre" 45 bitev s W/R necelých 35%... to mě WG dozajista trestá za to, že jsem si neprodloužil PÚ ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boha jeho...tebe platí Serb ne? :biggrin:

A pro tvou informaci..ano tady mají pokec samí zabijáci :biggrin: . Oproti tomu rudému odpadu tu jsou samí bozi, Slayeři, skilleři, snipeři a já nevím co všechno. Schází se tu pár desítek hráčů co hra WOT zajímá...

Svejku, prosímtě, až někdy uvidíš Bishopa a FV304 vepředu, nech je žít a dej jim šanci  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

........

- WoT průběžně hraju od bety. většinou jsem neměl větší problém s FPS a pokud ano, tak stačilo povypínat procesy na pozadí nebo dát ve Správci úloh WoT.exe prioritu a problém byl na 99% vyřešen. po posledním patchy díky lagům téměř nehraju. přeinstaloval jsem hru a postupně snížil nastavení grafiky defacto na minimum (kromě dohledu) + přeinstaloval ovladače - dostal jsem se z cca 18-25FPS na 25-40FPS. i tak v některých okamžicích padá FPS a já vidím místo jedoucích tanků, lehce poskakující vozítka. včera po 5ti bitvách, kdy jsem defacto nehrál, ale laboroval s nastavením, jsem musel vzít prášky na bolení hlavy a po dalších 2 bitvách to vypnout ...

 

přišlo mi, že WG slíbilo, že se vyprdnou na chrlení kvant nových vozítek a map a soustředí se na optimalizaci hry jako celku - z mého pohledu, hra nikdy neběžela hůře než je tomu nyní. k čemu je mi 8mi jádro, když WoT si vezme jenom jedno - to si mám koupit jednojádrový CPU, kde je za stejnou cenu dostanu asi vyšší výkon na jádro než na vícejádrových CPU??

nevím jestli to lehké, ale nepříjemné trhání obrazu, způsobuje ping 120ms nebo 25FPS neb nemám z jiných her s tímto zkušenosti. v jiných hrách mám ping po Evropě do cca 75ms a FPS daleko vyšší než 25 ... (škoda že nebydlím v USA neb bych možná díky trhání hry uspěl s žalobou ohledně újmy na zdraví:))

Jsem na tom stejne, to trhani hry mi nesnesitelne vadi. Pred poslednim patchem jsem mel fps zhruba stejne, ale ping 20-50ms. Ted kolem 100ms a skube se to cim dal vic, taky me z toho boli hlava a oci. Tady WG proste tezce zklamali, i pred tim to nebylo nijak slavne, ale ted je to vylozeny prusvih co mi kazi zabavne cety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem ARL odjel s gunem z 13 90ky (90mm F3). Je to rozumná volba mezi penetrací a dobou nabití. 105mm jsem na ARL odmítl kvůli době zaměření.

Taky o tom uvažuju. Už tak je ta doba zaměření strašná. Přesnost taky. Ale nějak to odjezdím....města jsou ok, ale velké prostory....to je pro ARL44 peklo. Vidí to každý na kilák, do boku se trefí i slepej a samotný stroj nic netrefí...než zaměřím tak se enemák buď hýbne, nebo ho naši sundají. Škoda že ARL nemá nějaké flusátko jako KV1. Rychlé přesné....nebo kdyby ARL vydrželo jako T150. T150 taky zaměřuje týden(3,4), ale vydží. Hrál jsem T150 ještě před normalizací pancíře a už tak vydržela neskutečně. Lovec KV1S jako blázen.....

Ale AMX100 zato bude stát. 8 třídu jsem hrál neraději a teď ji vůbec nehraju. S Ferdou a ISU je člověk na nových mapách k smíchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...