Jump to content

Jasson Smith

Members
 • Content Count

  1122
 • Posts on chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10
 • TS3 Server

  Never Logged On

Jasson Smith last won the day on March 13 2018

Jasson Smith had the most liked content!

About Jasson Smith

 • Rank
  V.I.P Legenda

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Opava/Praha

Recent Profile Visitors

604 profile views
 1. Jasson Smith

  Subnautica - Zdarma

  Na ničem jsem se nezasekl. Hraju v klidu a zatím jde všechno jaksi samo. I třeba to, že jsem v 500m a nějaká pitomá chobotnice mi zničí Seamotha, když si prohlížím zničenou základnu Co asi tak může nastat???
 2. Jasson Smith

  Subnautica - Zdarma

  Hraje to tady někdo? Využil jsem nabídky a mohu říct jen jedno...... Proklínám toho, kdo to sem dal . Děsivě vynikající, naprosto úžasné ...... Chtělo by to se podělit o zkušenosti a zážitky. Potažmo i nějaký ten návod by se hodil
 3. Jasson Smith

  WOT - Denní hlášení

  Pravda, Paříž jsem hrál snad 2x, tak jsem na ni úplně zapomněl. Samozřejmě ve hře je i nadále.
 4. Jasson Smith

  WOT - Denní hlášení

  Chybka v mechanice hry tam je jedna. Od nespotnutého tanku obdržíš zásah, ale neslyšíš ho. Jen se ti objeví ukazatel. A taky to dělá, když do tebe střílí tank na cca 480m a více. Víc chyb jsem zatím nezjistil. A tím, že odebrali pár nehratelných map, má člověk lepší pocit ze. Stalingrad, Paříž, Charkov a Vichřice. Nejvíce **** mapy. Je to další malé bezvýznamné plus.
 5. Jasson Smith

  WOT - Denní hlášení

  Nazdar, vyšel absolutně nový patch a tady ani trošku diskuze. Buď to bude tím, že to nikdo nehraje, nebo tím, že už nikoho nebaví se hádat s ostatními. No každopádně pro ty, co mají trošku odvahy a hrají hru i nadále se chci zeptat, co si o změnách myslíte. Neberte v potaz hráče. Úroveň je taková jaká je. Ale spíše co se komu zamlouvá a co se komu nelíbí, by mě zajímalo. Já musím za sebe říct, že grafika i na nižší detaily je opravdu skvělá. To se povedlo opravdu hodně. Úprava map je hodně velká. Některým to pomohlo, některým ne. Bohužel jsem zjistil, že tanky s malou depresí jsou úplně pasé. Bohužel si člověk nezahraje. Mapy jsou velice členité a když jedete s takovou T-34-2, tak neustále míříte někam do nebe. Co se mi dále líbí, tak je nový systém trasování střel. Ze začátku samozřejmě nezvyk, ale je to opravdu dobře viditelné. A pomaleji letícím střelám se dá i snáze vyhnout. Nelíbí se mi hudba. OK, je to tématické, ale opravdu to nepotřebuji.
 6. Jasson Smith

  Pivní dýchánky v Praze

  Bohužel jsem si pořídil zápal plic, takže nepřijdu.
 7. Jasson Smith

  WOT - Denní hlášení

  Tenhle tank v rukách průměrného hráče absolutně rozbil balance na osmičkách. Je to opravdu podobné jako E25. Naštěstí to leze i do desítek a tam už jsou tanky, co ho přespotují. Ale jinak na nižších tierech je to absolutně OP. S šestkovým skautem jsem ho spotnul okolo 150 metrů za jízdy a to mám 4 perkovou posádku. Když to stojí v křoví, tak o to zakopneš a nemáš tucha, že to je tank. Absolutně broken tank jako všechno co v poslední době vydali. Malinko se jim vydávání nových premiáků vymklo z ruky. Když vydali osmičkového Mauerbrachera, tak to nikdo nekupoval, protože to byla měkká plečka. Teď po buffu to s osmičkovým medkem neprostřelíš ani goldem. Ale samozřejmě je jasné, že ho musíš utočit. Což vlastně nejde, protože na to nejsou mapy . Malinko frustrace......
×
×
 • Create New...