Jump to content

Jasson Smith

Members
 • Content Count

  1125
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Jasson Smith last won the day on March 13 2018

Jasson Smith had the most liked content!

About Jasson Smith

 • Rank
  V.I.P Legenda

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Opava/Praha

Recent Profile Visitors

1131 profile views
 1. Ahoj kamarádi. Dlouho jsem nikde nic nepsal, tak sem šoupnu pár fotek z loňského roku. Chodíme s rodinou většinou jen na jednodenní procházky, protože bohužel kvůli práci toho více nestíhám, ale aspoň něco. A taky jsme si udělali radost a byli zavření 4 dny na srubu bez elektiky a TV všech těch blbostí. No děti sice nebyly úplně happy jak dva grepy, ale mají aspoň spoustu vzpomínek na hraní na kytaru s kamarády. Škoda jen, že pršelo až se lilo, ale byla to i tak nádhera.
 2. Jasson Smith

  WOT - Denní hlášení

  Potom co začali přidávat dvouhlavňové tanky a jezdící blechy a nesmyslně pancéřované obludy, tak jsem to přestal hrát. Začal to být jeden velký nesmysl.
 3. Jasson Smith

  WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky

  A má tam za 30 dní přes 1000 bitev
 4. Jasson Smith

  Subnautica - Zdarma

  Na ničem jsem se nezasekl. Hraju v klidu a zatím jde všechno jaksi samo. I třeba to, že jsem v 500m a nějaká pitomá chobotnice mi zničí Seamotha, když si prohlížím zničenou základnu Co asi tak může nastat???
 5. Jasson Smith

  Subnautica - Zdarma

  Hraje to tady někdo? Využil jsem nabídky a mohu říct jen jedno...... Proklínám toho, kdo to sem dal . Děsivě vynikající, naprosto úžasné ...... Chtělo by to se podělit o zkušenosti a zážitky. Potažmo i nějaký ten návod by se hodil
 6. Jasson Smith

  WOT - Denní hlášení

  Pravda, Paříž jsem hrál snad 2x, tak jsem na ni úplně zapomněl. Samozřejmě ve hře je i nadále.
 7. Jasson Smith

  WOT - Denní hlášení

  Chybka v mechanice hry tam je jedna. Od nespotnutého tanku obdržíš zásah, ale neslyšíš ho. Jen se ti objeví ukazatel. A taky to dělá, když do tebe střílí tank na cca 480m a více. Víc chyb jsem zatím nezjistil. A tím, že odebrali pár nehratelných map, má člověk lepší pocit ze. Stalingrad, Paříž, Charkov a Vichřice. Nejvíce **** mapy. Je to další malé bezvýznamné plus.
 8. Jasson Smith

  WOT - Denní hlášení

  Nazdar, vyšel absolutně nový patch a tady ani trošku diskuze. Buď to bude tím, že to nikdo nehraje, nebo tím, že už nikoho nebaví se hádat s ostatními. No každopádně pro ty, co mají trošku odvahy a hrají hru i nadále se chci zeptat, co si o změnách myslíte. Neberte v potaz hráče. Úroveň je taková jaká je. Ale spíše co se komu zamlouvá a co se komu nelíbí, by mě zajímalo. Já musím za sebe říct, že grafika i na nižší detaily je opravdu skvělá. To se povedlo opravdu hodně. Úprava map je hodně velká. Některým to pomohlo, některým ne. Bohužel jsem zjistil, že tanky s malou depresí jsou úplně pasé.
×
×
 • Create New...