Jump to content

DtX

Members
 • Posts

  1577
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by DtX

 1. DtX

  Informace o lodích, databáze apod.

  Pro ty kdo umí anglicky... asi nejzajímavější stránka o Pear Harboru co jsem viděl. Určitě doporučuji kapitolu XIII, která popisuje vyprošťovací práce na potopených lodích. Přiznám se, že jsem nevěděl, že prakticky všechny lodě se povedlo uvést zpět do služby a většina stihla ještě bojovat proti Japoncům. https://www.ibiblio.org/hyperwar/USN/Wallin/index.html#contents
 2. DtX

  WOWs - Bitevní úspěchy

  Tak jsem se k WoWs dostal po 6 měsících. Chtěl jsem zkusit ty aprílový lodě. To byla první hra, výsledek mě potěšil, že bych zase občas začal hrát WoWs?
 3. Tam chybí nejlepší scéna (nenašel jsem v ČJ)
 4. DtX

  WOWs - Denní hlášení

  Na RU serveru prej první člověk dosáhl ranku 1 v ranked bitvách už 22. Září Odehrál 149 bitev v Nagatu, cca 70% winrate.
 5. DtX

  Doporučte seriály

  Zajímavej krimi seriál z prostředí právníků: http://www.csfd.cz/film/373006-vrazedna-prava/prehled/ Minimálně prvních 8 dílů je naprostá pecka, pak už to začnou trochu překombinovávat.
 6. DtX

  Doporučte seriály

  Myslím tu novou (2004 začínala), na tu starou ze 78-mýho jsem zkoušel koukat, ale se znalostí remaku to prostě nešlo Díly, kde se kecá o ničem máš ve všech seriálech, u nás je fenomén hvězdná brána a tam byl podle mě podíl nudnej/dobrej díl horší než u BSG. A proto je dobré se na to koukat na PC, vždy to jde posunout
 7. DtX

  Doporučte seriály

  Trochu mě překvapuje, že jsem v celym topicu neviděl Battlestar Galacticu. Já jsem se jí vždy nějak vyhýbal, moc dílů, málo času... a tak jsem se k ní dostal až letos, ale to je prostě bomba
 8. DtX

  WOWs - Denní hlášení

  To ukazuje jen max. rozptyl MM. Například tier 3 BB teď bude potkávat max. tiery 3 a 4. Ne výš. Zároveň ale může potkat nižší tiery (ale ne tiery 1, protože ty potkají max. druhý tier). Všechny lodě (až na lowtier CV) měly až doteď rozptyl +3. Tj, že tier 3 BB mohla potkat i tiery 6 (Fuso například), teď potká maximálně 4tej tier (Myogi např.). Tohle bude asi nejvýraznejší změna pro WoWs od OBT patche.
 9. DtX

  WOWs - Denní hlášení

  Tohle je tabulka pro patch 5.0, což by měl být patch, kterej dostaneme při release (tj. čtvrtek?). Ale popravdě s T4 CV by jsi Cleveland neměl potkat ani teď. Leda by jsi v divizi s něčím co má horší MM (cokoliv jinýho na T4). A nebo pokud by enemy měl fail divizi T4CV + T4BB (CA/DD) a "rovnej" MM pro CV by tě zatáhl do vyšší bitvy.
 10. DtX

  WOWs - Denní hlášení

  a máme tu upravený rozptyl MM ! Hlavní změna? Místo +3 je tu jen +2. Lowtier BB teď mají stejný zvýhodněný MM jako doteď měli jen CV.
 11. DtX

  Pokec o hrách všeobecně

  Zdravím SC2 fandu No mě tím taky nepotěšili, ale musel jsem uznat, že za ty peníze to stojí. Heart of the Swarm přinesl daleko víc obsahu než většina AAA titulů, který máš dohraný za 4-6 hodin. Mimoto SC2 vychází jednou za dva roky (tj. třeba 2x míň častěji než call of duty), kdyby používali jakejkoliv jinej model, třeba mikrotransakce, tak by jsi už zaplatil několikrát víc. Kdyby to přidávali formou DLC jako každej druhej dnes, tak by jsi zaplatil mnoho-mnohonásobně víc. LotV vypadá fantasticky a koupím ho asi hned po vydání a rád jim ty peníze za to dám (WoL jsem kupoval hned jak vyšel, HotS v americe za 10 dolarů v akci před cca rokem).
 12. DtX

  Pokec o hrách všeobecně

  jj, skrz to se mi nikdo nepovedlo do bety dostat. Tam jsem byl přihlášenej do Bety SC2, Heroes a teď i Overwatch. Nevím jaký podmínky musíš splňovat aby tě vybrali...
 13. DtX

  Pokec o hrách všeobecně

  Nevíte někdo jak se dostat do bety Overwatch? Nový hry mě moc nezajímají, ale tohle vypadá super (a je to od Blizzardu)
 14. DtX

  Prosba o překlad

  Detaily o změnách (rebalance) artilérie: Ruští hráči se potkali se Stormem v muzeu Stalinovy linie ("Stalin Line museum") v Bělorusku aby oslavili den ruských tankistů. Storm zde oznámil některé změny artilérie, které budou testovány. Nepřekvapivě, mnoho z nich je zkopírováno z Modern Warfare. Jedná se o: -Předělání arty na "debuff" (teď nevím jak to říct česky, možná bych tam nechal "podpůrnou"...) třídu snížením dmg, ale přidáním schopnosti potlačit posádku nepřátelských vozidel (snížit efektivitu posádky) a zároveň zvýšení přesnosti. Potlačení posádek bude odměněno pomocí exp. -Osvětlovací munice (=světlice?) pro artilérii (spotování v dané oblasti) -Změna pohledu artilérie na ten, který známe z Battle Assistant módu a Armored Warfare -Varování o artilérii (pro hráče na které arty střílí) Nic z toho není konečné, ale bude brzy testováno.
 15. Ten obrázek pochází ze zadržený turecký lodě, která nelegálně vezla zbraně do Libye, údajně do oblastí kontrolovanejch islamisty. Všude jsem viděl napsáno jen "military shotgun", žádný konkrétní typ. Vzhledem k tomu, že jde o Turecko, tak bych věřil tomu Uzkonu... Nějaký český pochybný média ho převzali a překroutili, že se prej jedná o zbraně a americký náboje uvedený jako pomoc pro uprchlíky, která měla směřovat do evropy.
 16. DtX

  Pokec o hrách všeobecně

  Heroes jsem hrál víc v betě, teď to jen občas zapnu, abych si odehrál ty 3 mise. Jméno DtX Heartstone by mě asi i bavil, ale co jsem zkoušel, tak do toho musíš investovat hrozně moc času aby jsi si odemknul použitelný karty... takže nic pro mě. Každopádně na telefonu to fakt patří mezi top hry... jen mít ty karty
 17. Musí bejt docela těžký někomu vysvětlit, že bydlíš v městečku Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch
 18. Lovit pro jídlo? Co to je? Kolik lidí skutečně musí lovit, aby měli co jíst? V naší západní kultuře skoro nikdo. Mimoto snad všichni co jdou v USA si tu srnku ulovit (bývá to 1 kus na osobu za celou hunting season, která trvá asi týden-dva) ji pak odvezou domu a sní. Je to zdravý maso zadarmo... Podle mě ji ani ze zákona nemůžou tam nechat. I srny co srazíš autem si často odváží domu (a že je to sakra běžný, i na dálnicích, pojišťovny taky ze zákona musí proplatit škody vzniklý na autě po střetu se srnkou, protože ze zákona za to řidič nemůže - jen pro představu kolik jich tam je + fakt, že neexistuje něco jako myslivci - koncept, že lovit může jen člověk, kterej se tím živí a má na to papíry je pro ně skoro nepochopitelnej). Mimochodem, prej největší množství "zranění" při lovu pochází od infarktů lovců co pak tahaj srnku zpátky k trucku Tím končím tento americký výlet za srnkama a víc se k tomu vyjadřovat nebdu.
 19. A já znám americký kolegy s 10 letýma dětma, který maj z různejch druhů zbraní nastříleno tisíce ran. V tom článku psali, že svýho tátu prosila aby mohla s ním jít na lov od 5ti let... My tu chováme a zabíjíme králíky, oni jdou jednou za rok na lov na srnky, nevidím v tom zásadní rozdíl. Nedávno taky obletěla internetem zpráva o tý 15letý holce co sama na plachenici obeplula svět. Je na to taky moc malá? Mimochodem já jsem taky na zabíjačky chodil už od mala, viděl jsem mámu topit koťata, stahovat králiky, sekat hlavy slepicim... ale takovej je život na vesnici. A nemyslím si, že by mě to nějak poznamenalo, daleko větší zážitek ve mě zanechalo, když jsem nedávno viděl následky těžký bouračky...
 20. DtX

  WOWs - Denní hlášení

  Už s tím bojuju dýl jak 3 týdny, pravidelně net padá 3-5x za den. Ale poslední dva dny je to fakt pořád. Oni tvrdí, že jde o nějaký lokální rušení. Vždy jen poví, že to předá technikům a ticho po pěšině... asi bude na čase přejít k někomu jinýmu.
 21. DtX

  WOWs - Denní hlášení

  Hlásím, že UPC vymyslelo novou kratochvíli - vypnout každých půlhodiny na chvíli internet. Takže včera žádné WoWs a dnes to taky nevypadá... Nicméně jsem doexpil a můžu koupit Fuso. Poslední hry s Kongem mě maximálně zklamaly, první dobrá, pak mi chybělo 2k expů na Fuso, 2x proti sedmičkám na bvou bratrech ,!,, Pak jsem si dal i jednu hru s Ishizuchi, dmg sice nic moc (asi 50k), ale docela povedená hra, nakonci mě lovila Omaha s Murmanskem pomocí HE spamu a stejně jsem jim utekl a pořádně je naložil. Nicméně mi tím alespoň darovali medajli fireproof - tj. 10 vlajek pro -dobu hoření, a to se vyplatí
 22. To se z našeho pohledu těžko chápe. To je prostě jinej kraj, jinej mrav... Jen pro zajímavost k tématu jak běžnej je lov v USA... v den kdy na severu USA začíná "hunting season" pro střelný zbraně (sezóna pro luky a kuše začíná cca o 2 týdny dřív - to se může měnit stát od státu), tak školy mají prázdniny, protože vědí, že by tam skoro nikdo nepřišel. Pokud vim, tak legálně lovit může kdokoliv starší 8 let (asi opět bude záležet stát od státu). A mimochodem, bez lovný sezóny by to tam ani nešlo, protože i tak jsou tam srnky přemnožený hroznym způsobem.
×
×
 • Create New...