Přejít na obsah

kvetule

Administrators
 • Počet příspěvků

  2 273
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  14

kvetule last won the day on Září 24

kvetule had the most liked content!

O uživateli kvetule

Profile Information

 • Gender
  Female

Návštěvy profilu

26 115 zobrazení profilu
 1. AW - Zahraniční komunita: PvP s Opičáky

  Ashadak to sem dal, bo je to na ofiko stránce: https://aw.my.com/us/news/general/community-pvp-ape Takže to sem hodil v rámci překladů, které dělá.
 2. Chyba je, že ste rozmlsaní. Tolik věcí(tanků, prémium dní, atd.) vyježděných a za nic ... Která hra ti dává nožnost tohle vše získat? Myslím si, že chybovat je normální a není to o tom být amatér. Mně se líbí, že jsou schopní to přiznat a nemlčí.
 3. Že pořád musíte držkovat. Tank zadara, omluví se a stejně budete pindat
 4. AW - Odpočty na TS

  Přeji pěkný den, tohle vlákno bude sloužit k informacím o plánovaných odpočtech. Vím, že je to na rychlo, ale dnes 7.10. od 19h na ts3.armoredwarfare.cz jsou v plánu odpočty. Děkujeme za případné šíření infa o akci. PS. Jinak kdo nechce hrát sám, tak na TS je každý večer cca po 20h skupinka hráčů, tak se nebojte přidat
 5. AW - Krčma "U tankána"

  Jen pro info rychlý přehled akce k výročí Akce k druhému výročí. Rychlý přehled, než bude úplný překlad od Ashdaka . vyhrajte 1 bitvu v jakémkoliv módu a získáte výroční nálepku vyhrajte 5 bitev v jakémkoliv módu a získáte 3 dny prémium a 2. výroční nálepku vyhrajte 10 bitev v jakémkoliv módu a získáte 3. výroční nálepku vyhrajte 15 bitev v PVP nebo GLOPS a získáte T-62M Tier 4 Premium MBT vyhrajte 20 bitev v jakémkoliv módu a získáte 4. výroční nálepku Vše musíte odehrát s tirem 4 a vyšším. https://aw.my.com/us/news/general/celebrating-second-anniversary
 6. Co posloucháte?

  Škoda ho R.I.P. Tom
 7. Opět výborný večer tak ještě zítra
 8. Už se bojím Víš, jak se mi dobře spalo.
 9. I když sem dneska hrát nechtěla z osobních důvodů, tak to bylo nakonec moc fajn. Všem na TS děkuji za fajn večer a zítra zase
 10. Dnešní příprava na víkend byla fajn. Budu se těšit na zítra.
 11. AW - Krčma "U tankána"

  Vím, že to počítá jen 6 bitev, ale máš jich celkem 80 v tom PVP, takže 80/6 a je to 13,333. Nestraš, jinak bych to nestihla
 12. AW - Krčma "U tankána"

  Tak maratón. Jsou na to tři týdny a za dva by si to mohl mít hotové. Takže taky žádná hitparáda a těch PVE je zbytečně moc Ty počty bitev mohli klidně prohodit.
 13. I když nahodili kampaň, tak si myslím, že by nám to nemělo v ničem vadit a mohli bychom v klídku jezdit, co budeme chtít. Jde jen o 6 bitev celkem za den. Klidně to můžeme vzít dle požadovaných tierů 3, 6 a 10.Jinak se můžeme domluvit na něčem jiném. Jak to vidíte?
 14. AW - Krčma "U tankána"

  Jen rychlý přehled, než Ashadak udělá překlad celé episody 3 Pokud chcete získat T - 72 Victory Tier 4, tak musíte splnit následující úkoly: 80 PVP bitev(max 6 za den počítáno) za den: - 2 výhry tier 3 - 2 výhry tier 6 - 2 výhry tier 10 Po splnění získáte 750 goldů 120 výher v PVE bitev v HARD modu. - po splnění získáte veliteku Erin O’Connell / kdo jí má, měl by dostat náhradu 1000 goldů. Po splnění obou úkolů obdržíte již zmíněný tank T - 72 Victory Epizoda běží od dnešního dne tedy 21.9. do 12.10. Postup plnění úkolů najde opět na svém profilu. Celý překlad článku dodáme později.
 15. NEJVĚTŠÍ VÝSTAVA O HISTORII VIDEOHER Největší a nejúspěšnější výstava o historii her a herních zařízení. Dosud ji navštívilo více než 3,5 milionu lidí ve více než 30 světových metropolích. Pořadatelem je uznávaná umělecká instituce Barbican (City of London). Více než 150 hratelných her a herních zařízení od roku 1960 po současnost Holešovická tržnice, hala 40, výstavní plocha více než 2000 m2 Od 21. září 2017 OTEVÍRACÍ DOBA: PO–PÁ 12–21 h (poslední vstup na výstavu v 18.30) SO–NE 9–21 h (poslední vstup na výstavu v 18.30) Vstupenky lze koupit online i na místě. Doporučená délka prohlídky je cca 2 hodiny. web k akci: http://www.gameonvystava.cz/ FB k akci: https://www.facebook.com/gameonvystava Každý nějak s hraním začínal Tak proto tohle vlákno.
×