Jump to content

VARIO

Members
 • Content Count

  59
 • Posts on chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 • TS3 Server

  Never Logged On

About VARIO

 • Rank
  Zkušený průzkumník

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. VARIO

  AW - Krčma "U tankána"

  Kde asi udělali soudruzi chybu? V popisu aktualizace 0.31.5990 je napsáno: Fixed an issue where APS and smoke icons could overlap with consumable icons after a respawn což v podstatě je, že opravili problém, kdy se ikony po respawnu překrývaly a tato oprava zajistí, že se již překrývat nebudou. Tak jsem to po updatu zase pustil a zjistil jsem, že ne vše co rusáci řeknou je pravda.
 2. VARIO

  AW - Krčma "U tankána"

  Opět jedna kosmetická úprava Battle UI. Nicméně pořád se mi to nelíbí a dle mého názoru to stále tomu původnímu nesahá ani po kotníky.
 3. VARIO

  AW - Krčma "U tankána"

  A kam dají mapu? Možná jako průhledné pozadí do středu zorného pole hráče, ať tam toho není zase tak málo.
 4. VARIO

  AW - Krčma "U tankána"

  No nevím jaky to bude v reálu ve hře, ale když se dívám na toto rozhraní tak mě ta hra přestává bavit už teď. Nevidím v tom nic pozitivního namr..t všechny informace doprostřed monitoru přímo před oči hráče. Za mně asi hnus ale uvidím jak to bude v reálu a jestli to rozmístění nepůjde třeba customizovat, co se týče umístění.
 5. Lež jménem T14 Armata https://bit.ly/2RU3WmY
 6. VARIO

  AW - Krčma "U tankána"

  Díky.
 7. VARIO

  AW - Krčma "U tankána"

  Jsou v AW cheateři? Ať mi nikdo netvrdí, že je v PVP s jedničkama možny, sundat Type62 na jednu ránu. To jsou děsny sra*** toto hrát. Hlava mi vůbec nebere jak můžete to PVP hrát a milovat tento mód. Pro mě totální katastrofa, děs, ******, ***** a utrpení.
 8. VARIO

  AW - Krčma "U tankána"

  NE, NE A NE. JEZDIT S TRAKAŘEM JE LEPŠÍ A SNADNĚJŠÍ JAK JEZDIT S TÍMTO. TESTOVAL JSEM TO DO PŮL JEDNÉ RÁNO. UŽ JSEM CHTĚL KLIKNOUT NA PRODAT, A PŘIJÍT SI NA 26 A PŮL MEGA, ALE DAL JSEM NA TVOJI RADU A NEPRODAL. MRSKL JSEM HO VŠAK DO SEKCE NEOBLÍBENÉ PROTOŽE S TÍMTO NEKRO KRÁMEM NIKDY JEZDIT NEBUDU A NIKDY NIC PODOBNYHO NECHCI. P.S. Škoda, že tanky a vozidla nejdou darovat. Honza má teprve T62 a za toto by mi byl vděčný.
 9. VARIO

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak jakožto čerstvý majitel vozítka Stryker ADAT musím s politováním oznámit, že větší lejno jsem dostat nemohl. Je to sice prémiák za americkou smlouvu ale i tak mám sto chutí ho vyhodit do šrotu stejně jako jsem to udělal s Objectem 287 Hull01.
 10. VARIO

  AW - Krčma "U tankána"

  Hele kluci, potřebuji někde sehnat fajny obrázky tanků z AW na můj web. Víte o nějakym místě kde se dají stáhnout obrázky a popřípadě ikony, gify atp. ze hry? Jasně google ale je to zdlouhavy a na dlouhy probírání. Konkrétní odkazy by mi to usnadnily. Ano, můžu si udělat třeba screeny a ikony upravit v PS ale toto je na dlouho.Děkuji.
 11. VARIO

  AW - Krčma "U tankána"

  Já to testoval na Mk4. Jo, pohoda ale spíš by mě zajímalo jakej mají ti minometčíci efekt, vliv na průběh a výsledek bitvy. Nebo to je jen taková fičura k ničemu a jen pro efekt?
 12. VARIO

  AW - Krčma "U tankána"

  Něco se mluvilo o tom, že v AW půjde zakoupit tank pro někoho jiného. Nemáte někdo informace o tom, kdy by toto mohlo fungovat? Mám pár chlapů kteří chtějí hrát se mnou a já bych jim rád dal, do začátku, jako dárek , ten T-72AV ICE nebo Leopard 2AV ICE.
 13. VARIO

  AW - Krčma "U tankána"

  Já si nestěžuji, ba naopak. Udělal jsem moc dobře, že jsem poslechl a nebral ten 2AX. Taky jsem se díval na ty parametry. Jsem moc rád. Před chvílí jsem si pořídil i tu čtyřkovou izraelskou kund**** tak mám na expení hromadu času.
 14. VARIO

  AW - Krčma "U tankána"

  No já ho vzal na doporučení a jsem s ním maximálné a absolutně spokojený. Pro mě šupa a nádhera. S ničím jsem nikdy, jako pětiměsíční dítě, nenastřílel tolik co s tím xm-kem. A nevím, s vyexpenou 2A6 to já nemohu porovnávat protože to xm-ko mám na 6% a oproti 2A6 to je řacha jako kráva. A ta jeho neohrabanost mi nevadí až tak moc protože miluji Merkavy a hodně jezdím s něma.
 15. VARIO

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak jsem pořídil Abrams XM1A3. Na jednu stranu jsem unešen, na druhou zklamán. Tank má přidělenu imitaci zvuku motoru jako traktor John Deere. Abramsův turbíny zvuk zmizel. Tank je od 0% absolutně nehratelný proti raketám. Absence APS je hodně znát. Hard Kill je za jedno mega a šestset tisíc hvězd. A zde bych se dovolil zeptat. Máte nějaký způsob jak se nejrychlejí dají získat hvězdy?
×
×
 • Create New...