Jump to content

strakapoud

Sponzor
 • Content Count

  1211
 • Posts on chatbox

  32
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17
 • TS3 Server

  Never Logged On

strakapoud last won the day on January 26

strakapoud had the most liked content!

About strakapoud

 • Rank
  V.I.P Legenda
 • Birthday 08/08/1975

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Břevnov

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. strakapoud

  Call of Duty: Warzone

  Fakt to nikdo nehraje? Je tam možnost hrát ve skupině po čtyřech, třech, nově jsou tam dua a delší dobu i sola. Já hraju ty sóla, ale chtěl bych to zkusit ve víc lidech. I v těch dvou by to sta. Ach jo, nikdo mě nemá rád
 2. strakapoud

  WOT - Denní hlášení

  Já teď hraju Warzone
 3. strakapoud

  Call of Duty: Warzone

  Já mám i5, 8g ram a nvidii 990 a šlape mi to v pohodě. Hezkej návod na základní nastavení, mechaniku hry a pár případných řešení problémů je v tomto videu
 4. strakapoud

  Call of Duty: Warzone

  Nechystáte se někdo do toho jít. Je to Free to play akční střílečka z pohledu první osoby na enginu na kterém běží Call of Duty: Modern Warfare (vlastnictví hry není nutné, jen je pak potřeba stahovat větší množství dat, tuším 80 G) s režimem battle royal. Mapa je opravdu obrovská a hraje najednou 150 hráčů. Zatím hraju jen solo, ale je tam možnost coopu s dalšími dvěma hráči. Zkoušel jsem to, ale to vám hra nalosuje dva náhodné hráče a mě se ještě ani nepovedlo je na mapě najít, natož, abychom nějak spolupracovali. Právě proto bych rád, kdyby to někdo chtěl zkusit, protože při spolupracování by to mohlo být zajímavější.
 5. A tady je něco sakra špatně.
 6. To mi připomnělo jeden taky kadeřnickej. To přijde chlap ke kadeřníkovi a že by chtěl nějakej hezkej účes. A kadeřník na to, že netuší jakej, když má na hlavě jenom tři vlasy. A chlápek, tak ať mu na tom udělá trvalou, že bude vypadat ten účes mohutnější. No tak kadeřník připraví natáčky a zajede chlápkovi do vlasů hřebenem. A najednou ...škub... a jeden vlas mu vytrhne. Chlap celej vzteklej povídá "no vy jste pěknej holič. Teď už se na tu trvalou vykašlete a učešte mi to na pěšinku. Pěkně jeden vlas nalevo, druhej napravo". Tak holič zase zajede hřebenem do těch dvou vlasů a zase ...škub... a druhej vlas mu vytrhne. Chlápek s tím posledním vlasem, úplně běsnej, se zvedne z křesla a povídá. "Víte co, než se nechat stříhat od vás, tak to půjdu domů raději rozcuchanej"
 7. strakapoud

  Pivní dýchánky v Praze

  Už jsou pryč. Ale to se urazila, že jsme měli v restauraci fandění a pak do dvou pozápasový rozbor. Takže jsem to nemohl naplánovat včera. Chystám se do Sýpky do kláštera. Přijď.
 8. strakapoud

  Pivní dýchánky v Praze

  No já musím počkat, až budu slaměnej a to moc neumím naplánovat. Žena mi takhle v pátek odpol řekne, že ráno odjíždějí s dětma za babičkou a já jen čumím jako puck. Ale jakmile bude něco plánovaného, ihned se ozvu.
 9. strakapoud

  Pivní dýchánky v Praze

  Já, furt
×
×
 • Create New...