Jump to content

strakapoud

Sponzor
 • Posts

  1241
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

strakapoud last won the day on January 19 2021

strakapoud had the most liked content!

About strakapoud

 • Birthday 08/08/1975

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Břevnov

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

strakapoud's Achievements

 1. strakapoud

  Zmizelá Praha

  Krásný pohled. To mi připomnělo, že jsem si tento pohled již dlouho nevychutnal při návštěvě restaurace U černého vola. Děkuji za připomenutí.
 2. strakapoud

  Zmizelá Praha

  Ty domy si nejsem jisej, jestli jsou zbourané. Pokud je to pohled jako od Skořepky ke Dvou kočkám, tak tam ty domy furt jsou.
 3. strakapoud

  Zmizelá Praha

  To teda vydím poprvé, že by se tam říkalo "V kocích". Já to znal vždycky jako "V kotcích". Ale zřejmě pravopis přelomu 19. a 20. století.
 4. strakapoud

  Dovolená v Rakousku

  Fujtajbl vespolek. Obracím se na vás, jako na svou bývalou skororodinu. Potřeboval bych poradit. Mám zabukované ubytování ve vesnici Bramberg am Wildkogel, kde jsem se chystal s dětma strávit hezkou lyžovačku začátkem března. Chystal jsem se na tamní Wildkogel arenu, protože dcery jsou začátečnice a v tomto středisku je dost modrých nenáročných sjezdovek. Ale jak furt probírám možnosti všeho možného, tak koukám, že stejně daleko to mám i na Panoramabahn do Kitzbühelu, resp na svahy Resterhöhe, Pass Thurn. A můj dotaz je, jestli by někdo neměl zkušenosti s jedním, či druhým střediskem a co by bylo vhodnější pro začátečníky. Nebo alespoň poradit, kde bych se mohl doptat (fb skupina, fórum ...). Předem děkuji.
 5. Si mysleli, že na to nikdo nepřijde, ale Jiřinka je prokoukla.
 6. DŮLEŽITÉ!!! Ve čtvrtek 28. října je státní svátek a obchody s plochou nad 200 metrů čtverečních budou zavřeny. Nenechávejte to náhodě, co kdyby Vám v tom jednom dni došla třeba okena, párátka nebo se Vám rozbil vysavač a vy byste nemohli den vysát. Připadá Vám to jako nepravděpodobná noční můra? Znám X případů, kdy se tak stalo a lidi, co si tím prošli už nikdy nebyli jako dřív... Něco se v nich změnilo, umřelo, jak chcete. Nevím, zda tím šokem z toho, že už měli doma jen kilo polohrubé mouky, nebo spíš z toho, že ta moucha pořád lítala v obýváku a oni si nemohli koupit ani plácačku, aby si ochránili své teritorium, nicméně už nikdy nebyli schopní ani se zasmát, natož vrátit se ke svým normálním životům... Proto doufám, že jste nebrali podobná varování na lehkou váhu a že jste si všichni dnes udělali strategické zásoby, ať ten neblahý 28. říjen přežijete ve zdraví. Nezapomeňte, že z takových šlamastyk už Vás nevytáhnou ani Vietnamci, nebo snad krámy s plochou do 200 metrů čtverečních. Myslete na budoucnost Vaší, i Vašich dětí. ???
 7. strakapoud

  Pivní dýchánky v Praze

  Bylo to osvěžující. Děkuji všem za účast a na ty, co tentokrát nemohli se budeme těšit příště. Také bych byl pro, další sraz domluvit po Novém roce.
 8. To mi připomnělo: "výborně vlakový hrdino. Krychličku zformujeme daleko lépe"
 9. strakapoud

  Pivní dýchánky v Praze

  Jojo, Břevnov. Kousek od Pyramidy.
 10. strakapoud

  Pivní dýchánky v Praze

  Rezervace je urobená Na hrádku od 18:00 do nekonečna na jméno World of tanks. Pokud bude potřeba, mohu čas ještě posunout.
 11. strakapoud

  Pivní dýchánky v Praze

  16.10. beru, to bych bral jako hotovou věc. Teď ještě domluvit místo. Buď se domluvíme jako dospělí lidé, nebo uděláme anketu. Také bychom mohli zvolit vůdce ze svého středu a nechat Květuli to rozhodnout.
 12. strakapoud

  Pivní dýchánky v Praze

  Já už to předběžně zamluvil Na hrádku, ale půjde to jistě zrušit. Já jen, že Ota nás tam nechá klidně do tří (nebo než dojde zelená)
 13. strakapoud

  Pivní dýchánky v Praze

  Já tam budu, ale jestli tam budu zase sám, tak si mě nepřejte. Každopádně Děla už ne. Vulgo už tam není a má už jen hospodu Na hrádku. Tam by to šlo. Nebo klidně vymyslíme jiné místo. Jedofku, Arbesák ....
 14. Tak dneska ráno jsem se málem pochcal smíchy. https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/zelenou-politicku-za-indiana-jeji-spolustranici-kamenovali-40355014#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=urGMZYOWsvV-202103250532&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
×
×
 • Create New...