Přejít na obsah

strakapoud

Sponzor
 • Počet příspěvků

  1157
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  11
 • TS3 Server

  Never Logged On

strakapoud last won the day on Srpen 31

strakapoud had the most liked content!

O uživateli strakapoud

 • Hodnost
  V.I.P Legenda
 • Datum narození 08/08/1975

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Břevnov

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. To už je pravěk. Ale je pravda, že mi travka nesvědčí.
 2. strakapoud

  Plánovač

  O to ani tak nejde. Ono to asi nebude nějak moc zásadní, tak ať to klidně dokurzkazej, ale spíš si myslím, že se spousta našich hráčů do google drive ani nedostane, protože to pro ně bude složité. Já myslel něco jako tabulka (kalendář) na stránky, kde si jen klikne a napíše se jako "volný dělník" na příští čtvrtek na bourání a přespříští úterý na pokládku hydroizolace. Tak jako, že já tam napíšu harmonogram prací a lidi by se případně k tomu dopsávali. Já věděl, že jsem to napoprvé napsal jako mongol :-D
 3. strakapoud

  Plánovač

  To bych mohl zkusit, ale já se trochu bojím toho cloudu. Přeci jen to jsou většinou digitální negramoti (neni míněno jako urážka). Já myslel spíš něco na stránky. No ale zítra to zkusím. On by možná šel ten tabulkovej editor postnout na stránky a zaheslovat. A dát uživatelům heslo.
 4. strakapoud

  Plánovač

  Ahoj všem. Mám takový problém a napadlo mě, jestli se s tím někdo již nesetkal. Náš sportovní klub bude přes léto dělat nějaké práce v rámci brigád. Nebojte, nemusíte nám pomáhat. Já jsem jen dostal za úkol vytvořit (najít) něco jako plánovací kalendář, kde by bylo možné napsat jednotlivé práce na určité dny a tam by se mohli případní brigádníci přihlásit na ten který den. Jde o to, že se jedná o asi 40 lidí, kteří se nejsou schopni pořádně domluvit, protože spousta z nich netuší, jak se budou moct uvolnit z práce, od dětí, milenek a tak. Tak mě napadlo, jestli se s tím již někdo nesetkal. Já jsem si jist, že jsem něco podobného viděl, ale to bylo na fb a tam je to pro naše účely passé. Jsem rád, že ty důchodce donutím se podívat na naše webové stránky. Tak spíš něco na pověšení na web (ten vlastníme), nebo prostě něco user friendly. Předem děkuji za jakoukoli pomoc. Strakouš. Pokud to píšu jako mongol, tak rád doplním informace.
 5. strakapoud

  Pivní dýchánky v Praze

  Tak tohle máte u mě. Jsem šel odvolat tu rezervačku a že prý ať si dám symbolicky alespoň jednu zelenou, když už je to na ty tankisty nachlazený. A já, protože mám silně vyvinutou slabou vůli, si dal. A pak ještě, abych neurazil. No tak když už jsem tady, tak mi dej ještě jednu. A ještě jednu. A pak ještě jendu. A dašlí. A nos to sem %&. Abich tedy se tady, kdž sem tady ...đ][#{{\ ty volééééééé, jedéééééééééém a pak se zase, to je jedno. Stejmě se vracým večer do Mordoru. Pak ráno těžko, hlava třeští. A do toho přednáška o škodlivosti alkoholu a roli otce v moderní rodině. Přednášející manželka nebyla sto pochopit argumenty protistrany, že to bylo v zájmu všech tankistů, abychom si nepokazili reputaci a měli se kam vracet. Spousta dotazů. Jako proč to chlastám, proč si neumím říct dost, proč jsem ji označoval za Saurona atd...
 6. strakapoud

  Pivní dýchánky v Praze

  Jestli přijdu už na pátou, tak v osm je ze mě také mrzák
 7. strakapoud

  Pivní dýchánky v Praze

  Od 17:00 je rezervace. Ale při pátku to odpoledne bývá vcelku volné, tak by neměl být problém přijít i dřív.
 8. strakapoud

  Pivní dýchánky v Praze

  Rezervačka pro 8-10 lidí zařízena. Ale jak to tak čtu, tak si s Paramelem budeme moct ve dvou klidně stoupnout na bar
 9. strakapoud

  Stavba PC

  Tak ten minimální rozdíl mezi 8 a 16 GB mě dost překvapil. Bych býval řekl, že je to větší rozdíl. Alespoň já, když jsem upgradoval z 8 na 16, tak to bylo sakra znát. Možná v závislosti na ostatních spuštěných aplikacích na pozadí. Nevím.
 10. strakapoud

  Stavba PC

  Proč jen 2x4 GB paměti? Když je to na hraní, tak bych 16GB viděl jako nutné minimum. Leda, že bys počítal 32 bitovým OS.
 11. Sám Musk se nechal slyšet, že se bude jednat o asi nejdražší ojetinu na světě.
×