Přejít na obsah

strakapoud

Sponzor
 • Počet příspěvků

  1143
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  10

strakapoud last won the day on JLeden 31

strakapoud had the most liked content!

O uživateli strakapoud

 • Hodnost
  V.I.P Legenda
 • Datum narození 08/08/1975

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Břevnov
 1. Pivní dýchánky v Praze

  Tak tohle máte u mě. Jsem šel odvolat tu rezervačku a že prý ať si dám symbolicky alespoň jednu zelenou, když už je to na ty tankisty nachlazený. A já, protože mám silně vyvinutou slabou vůli, si dal. A pak ještě, abych neurazil. No tak když už jsem tady, tak mi dej ještě jednu. A ještě jednu. A pak ještě jendu. A dašlí. A nos to sem %&. Abich tedy se tady, kdž sem tady ...đ][#{{\ ty volééééééé, jedéééééééééém a pak se zase, to je jedno. Stejmě se vracým večer do Mordoru. Pak ráno těžko, hlava třeští. A do toho přednáška o škodlivosti alkoholu a roli otce v moderní rodině. Přednášející manželka nebyla sto pochopit argumenty protistrany, že to bylo v zájmu všech tankistů, abychom si nepokazili reputaci a měli se kam vracet. Spousta dotazů. Jako proč to chlastám, proč si neumím říct dost, proč jsem ji označoval za Saurona atd...
 2. Pivní dýchánky v Praze

  Jestli přijdu už na pátou, tak v osm je ze mě také mrzák
 3. Pivní dýchánky v Praze

  Od 17:00 je rezervace. Ale při pátku to odpoledne bývá vcelku volné, tak by neměl být problém přijít i dřív.
 4. Pivní dýchánky v Praze

  Rezervačka pro 8-10 lidí zařízena. Ale jak to tak čtu, tak si s Paramelem budeme moct ve dvou klidně stoupnout na bar
 5. Stavba PC

  Tak ten minimální rozdíl mezi 8 a 16 GB mě dost překvapil. Bych býval řekl, že je to větší rozdíl. Alespoň já, když jsem upgradoval z 8 na 16, tak to bylo sakra znát. Možná v závislosti na ostatních spuštěných aplikacích na pozadí. Nevím.
 6. Stavba PC

  Proč jen 2x4 GB paměti? Když je to na hraní, tak bych 16GB viděl jako nutné minimum. Leda, že bys počítal 32 bitovým OS.
 7. Sám Musk se nechal slyšet, že se bude jednat o asi nejdražší ojetinu na světě.
 8. Doporučte seriály

  Byla mi doporučena aplikace na Android Bombuj. Docela dobře to fachá na telefonu s Androidem. Filmy i seriály a docela i nové filmy i když některé jen v kvalitě kinoripu.
 9. Podle pravidel AZ kvízu ale zvítězil Drahoš
 10. Pivní dýchánky v Praze

  Beru. Zkusím to navrhnout odpůrkyni a zjistím, jestli budu mít chuť na pivo
 11. Na nádru v Dejvicích to bylo taky tak. Ale je fakt že v době učňovských let jsem si tam dal s kamarádem pivo a než jsme se dostali do půlky půllitru, už tam stálo další. A my na to, že nemáme na další pivo prachy, tak on povídá tak si ho kluci dejte, dvě piva mě nezabijou (on to řekl expresivněji)
 12. Poslední odrážka u Natálie je zřejmě narážka na její intelektuální výši, kdy si myslí (dle autora), že každý, kdo nemá pořádné vzdělání není plně kvalifikován pochopit jinotaje světa (je buran). Poslední odrážka u Václava zřejmě znamená, že má v piči tu Natálii a jí podobné. Jinak pochybuji, že by tam měl něco jiného. Dokonce pochybuji i o tom, že vlastní orgán.
×