Jump to content

strakapoud

Sponzor
 • Content Count

  1226
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

strakapoud last won the day on January 19

strakapoud had the most liked content!

About strakapoud

 • Rank
  V.I.P Legenda
 • Birthday 08/08/1975

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Břevnov

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak dneska ráno jsem se málem pochcal smíchy. https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/zelenou-politicku-za-indiana-jeji-spolustranici-kamenovali-40355014#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=urGMZYOWsvV-202103250532&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
 2. Oni tam prý teď slovenští lupiči stojí frontu na vykradení u té benzínky
 3. strakapoud

  Cyberpunk 2077

  Tak musím říct, že naprosto úžasný. Jsem zatím na začátku, ale nemá to zatím chybu. A bugy na PC opravdu minimální. Sem, tam nějaký utopený skin v grafice horizontu, ale nic, co by nějak moc kazilo zážitek.
 4. strakapoud

  Cyberpunk 2077

  Tak do toho jdu. Má cenu tahle verze z Alzy, nebo to jde levněji? Na GOGu jsem to viděl za 59,99 éčka, na Steamu némlich tak a to je ta krabicovka levnější. A ještě ty blbůstky co jsou v krabici jako bonus. Máte půl hodiny na to mi to potvrdit, nebo vyvrátit. Pak to koupím a běda vám, jak mě to nepůjde. Běda vám.
 5. Já bych si to, s dovolením, ukradl, páč tím pár kámošům vytřu zrak, jak jsem chytrej (pokud to pochopěj)
 6. strakapoud

  Cyberpunk 2077

  Tak já podlehl davovému šílenství z téměř hotového nákupu couvl. Míst toho jsem šel na Steam a koupil Machinarium a Creaks od Amanity. Ale jak koukám, tak tomu asi dám šanci. On je asi největší problém optimalizace na starší a novější generace konzolí, ale my PCčkáři (neplést s prasečkáři) bychom mohli být v poho.
 7. strakapoud

  Fallout 76

  Já vím, že Pemikan žvýkali indiáni v knížkách od Maye, ale to se hrou asi moc nesouvisí
 8. Tak si tak na čsfd hledám, jakej film by mě tak zaujal ke zkouknutí, když je teď kvůlivá zavřenejm putikám pro nás alkoholiky docela nudno. A padnul jsem na Paranormal activity 4. Nechystám se na ten film, ale pro zajímavost jsem mrknul na hodnocení. A tam na mě vyskočila recenze od legendy čsfd hodnotičů. Celé zkopírované přikládám. Moc jsem se bavil. Celkem to není ani moc sprosté, jak je u tohoto recenzenta zvykem. verbal odpad! Jednou jsem na starou, vytřepanou Sonku s pěkně jetou páskou natáčel fakanům Vánoční besídku ve školce. Zpočátku vše probíhalo naprosto korek
 9. Já taky nemám rád lidi, co berou drogy. Například celníky.
 10. Se přidám. Já jsem tak retro, že pamatuju Mrtvý moře, když bylo ještě marod.
 11. A PS2 se jmenovali ty konektory do počítače?
×
×
 • Create New...