Přejít na obsah

strakapoud

Sponzor
 • Počet příspěvků

  1 187
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  12
 • TS3 Server

  Never Logged On

strakapoud last won the day on Únor 20

strakapoud had the most liked content!

O uživateli strakapoud

 • Hodnost
  V.I.P Legenda
 • Datum narození 8.8.1975

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Břevnov

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Vždycky se tak říkalo v Praze oblasti po Jarovem kvůli tomu, že tam byla policejní škola, ale tahle fotka evidentně odjinud.
 2. Zdar komunito. Prosím o radu. Matka má noťas, který vykazuje neklamné známky začínajícího konce. Start na několikrát, párkrát si jen tak spadne (systém, né noťas) a vůbec se chová adekvátně tomu, že je mu již 10 let. Chtěl bych poradit, jaký koupit nový. O železe mám celkem jasnou představu. Ideálně do 15 tisíc. Chtěl bych něco kolem 15-17 palců, i3, 8G RAM, disk nejlépe kombo: 128čka SSD na systém a tera na zálohu. Grafika stačí nějaká integrovaná, matka na tom dělá účetnictví, sem tam si pustí film. Negejmí (jenom DynaBlaster, ale to utáhla svého času i 486ka). Jde mi spíš o to, jestli nemá někdo zkušenost s konkrétním kusem, nebo značkou. Vím, že co uživatel, to názor, ale říkal jsem si: představu máš, ty kluku, poptáš se se zkušenějších, dáte hlavy dohromady a to by v tom byl čert, abyste něco nevymysleli. Předem děkuji za dobře míněné rady. Váš Strakouš.
 3. strakapoud

  What Remains of Edith Finch zdarma

  To vypadá dobře. Akorát hraju "Live is strange", tak to by mohlo být v podobném duchu.
 4. strakapoud

  Pivní dýchánky v Praze

  Já se obávám, že žena už ten souboj s démonem alkoholu vzdala. Přece jenom, když si mě brala, myslela si, že mě přemění k obrazu svému, ale já se nedal. Na druhou stranu, já si v den svatby také myslel, že ona zůstane taková jaká je. Skromná, milá a vstřícná. Tak nějak nám to oběma nevyšlo, ale už jsme se s tím naučili žít a klape nám to. Srazík bych ale viděl až po Novém roce. Akorát na štědrý den máme v hospodě tekutého kapříka, ale to je jen přes poledne. Nemůžu se přece na vánoce zlískat jako mužik. Teď jsou víkendy našláplé. V sobotu ve Vrchlabí turnaj v kuželkách a další sobotu na hřišti vyrábím bílou klobásu. To je dost náročná činnost. Na ruce, nohy, játra.... Pokud má někdo ze známých tankánů zájem o kvalitní vánoční bílou klobásu, tak se stavte na hřišti SK Střešovice (na horní umělce). Něco určo zbyde.
 5. Tak jsem koupil dětem smrček, ale oni, že prý by raději jedli
×