Přejít na obsah

Balvan75

Members
 • Počet příspěvků

  334
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • TS3 Server

  Never Logged On

O uživateli Balvan75

 • Hodnost
  Veterán

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Nový mazlík. Už jsem ho provětral na střelnici a hodně mě překvapil. Měl jsem strach ze střelby ze zadní pozice závěru a z atypických mířidel, ale naprosto zbytečně. Je přesný a vůbec nekope.
 2. Balvan75

  Filmové tipy

  Doufám že to tady už nebylo. Další důkaz, že i v Evropě se točí dobrý filmy. Pro milovníky námořních bitev povinnost.
 3. Balvan75

  WOT - Denní hlášení

  Já včera u sledování tour de france dostal super nápad že si dám pár bitev. 9 her 1 nesmyslná výhra a WN. Vytočenej na max jsem to vypnul a poprvé ve své kariéře wotka přemýšlím o odinstalování.
 4. Balvan75

  WOT - Denní hlášení

  No vidíš, já zase nechápu jak se můžeš trápit s PTA a teprve s T50, to je snad nejlepší tank ve hře. Každý to hold máme jinak[emoji6]
 5. Balvan75

  WOT - Denní hlášení

  Jestli ti to nejde s T-54 tak se na objecta moc netěš. Pro mě jsou ruský medka taky zakletý.
 6. Balvan75

  WOT - Denní hlášení

  To že kopírují módy je zcela zjevný. Poslední pozice tanků, kruhy dohledu a vykreslování, nově dynamický staty tanků. To vše jsou věci který by ve hře bez módů ve hře nebyly. I tak trvalo strašně dlouho trvalo než se tam dostali. Bavím se o módech které vylepšují rozhraní ne cheatech. Jenže samo WG neumí definovat co je a co není cheat.
 7. Balvan75

  WOT - Denní hlášení

  Když ono je to těžký. Asi by to bylo spravedlivý pro všechny. Na druhou stranu 90% věcí přidaných do hry který za něco stály je vytažený z modů. O tenhle vývoj by jsme přišli
 8. Balvan75

  Doporučte seriály

  Momentálně ujíždím na Banshee , dle mě jeden z nejlepších seriálů vůbec.
 9. Balvan75

  WOT - Denní hlášení

  Nevidím na tom vůbec nic divnýho, obj má s nabušenou posádkou, maskovačkou, atd camobonus dost přes 50%, křoví mu může přidat klidně dalších 25.
 10. Kdepak. Tenhle aimbot míří právě na weakspoty, když je nějaký schovaný, přemíří sám na jiný.
 11. Balvan75

  WOT - Denní hlášení

  Já ho dostal nedávno za 1509, tak jsi byl asi blízko. Je pravda že je hodně vysoko:) Zvedáku nebo ostatní, funguje vám v 9.14 perk u velitele Specialista? Mně to nějak nejde, nevím jestli modama, nebo bugem.
 12. Balvan75

  WOT - Denní hlášení

  Už jsem to to psal předtím, 105mm a goldovat, a progoldit i celou AMX M4:)
 13. Balvan75

  WOT - Denní hlášení

  No myslím že jsi se vydal dost trnitou cestou, protože BDRko je jeden z nejlepších tanků v linii. ARL se taky ještě dá, ale spolu s M4 se dost prodraží, chce to obojí hrát s tou 105 a full gold(je to asi jediný dělo kde máš na goldu vyšší DMG než na obyč. munici, asi před půlrokem jsem četl nějaké vyjádření WG že je to bug a bude to opraveno, ale nějak se k tomu nemají), M4 je asi nejhorší 7t heavy ve hře. 50-100 ti buď sedne nebo ne, já osobně jsem byl zklamanej, až později jsem zjistil, že obecně se mi hrajou blbě zasobníky co dlouho přebíjej. V dnešní době 4 minutovejch bitev, je reload přes 40s strašně moc. A prodleva mezi výstřely je taky moc dlouhá a nestíhá to ještě doměřovat. A 50-120 ve stocku je taky libůstka:) Tak doufám, že jsem tě povzbudil:)
 14. Balvan75

  WOT - Denní hlášení

  Tak včera to zase stálo za to, nejvíc jsem vytek na El Halufu, kde mě vyndala artyna na jedničku za full HP, absolutně nechápu jak na mě na týhle pozici mohl, to by snad ani GC nedalo.Nevím kde nakonec byl, protože ho asi vycountrovala naše artyna, protože se neobjevil na minimapě, ale myslím že i kdyby byl na E,F1, tak na takhle zajetýho na mě nemůže. A zase jsme u toho balancu artyn, sedmičková artyna vyndá full HP 8T tank, to je podle mě prostě volovina. Borec si třikrát kliknul a měl tři killy a přes 3k dmg. A už vůbec nechápu jak může mít někdo 18k bitev jen na artynách.
 15. Balvan75

  WOT - Denní hlášení

  Tak dnes dokončena mise na FV4202, ale hlavně: hrál jsem těch 10 dní jen tiery 8-10 a nechal uležet Fireflyae, kde jsem se snažil udělat třetí znak. Hned druhou bitvu to tam dneska padlo, obě v osmičkách, ale padlo to tam, můj první a asi i poslední tříznakovej tank:)
×