Jump to content

Balvan75

Members
 • Content Count

  334
 • Posts on chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 • TS3 Server

  Never Logged On

About Balvan75

 • Rank
  Veterán

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Nový mazlík. Už jsem ho provětral na střelnici a hodně mě překvapil. Měl jsem strach ze střelby ze zadní pozice závěru a z atypických mířidel, ale naprosto zbytečně. Je přesný a vůbec nekope.
 2. Balvan75

  Filmové tipy

  Doufám že to tady už nebylo. Další důkaz, že i v Evropě se točí dobrý filmy. Pro milovníky námořních bitev povinnost.
 3. Nemáte někdo prosím volný invite kod? Přemýšlím o vyježdění T95 a do začátku by se hodil:)
 4. Balvan75

  WOT - Denní hlášení

  Já včera u sledování tour de france dostal super nápad že si dám pár bitev. 9 her 1 nesmyslná výhra a WN. Vytočenej na max jsem to vypnul a poprvé ve své kariéře wotka přemýšlím o odinstalování.
 5. Balvan75

  WOT - Denní hlášení

  No vidíš, já zase nechápu jak se můžeš trápit s PTA a teprve s T50, to je snad nejlepší tank ve hře. Každý to hold máme jinak[emoji6]
 6. Balvan75

  WOT - Denní hlášení

  Jestli ti to nejde s T-54 tak se na objecta moc netěš. Pro mě jsou ruský medka taky zakletý.
 7. Balvan75

  WOT - Denní hlášení

  To že kopírují módy je zcela zjevný. Poslední pozice tanků, kruhy dohledu a vykreslování, nově dynamický staty tanků. To vše jsou věci který by ve hře bez módů ve hře nebyly. I tak trvalo strašně dlouho trvalo než se tam dostali. Bavím se o módech které vylepšují rozhraní ne cheatech. Jenže samo WG neumí definovat co je a co není cheat.
 8. Balvan75

  WOT - Denní hlášení

  Když ono je to těžký. Asi by to bylo spravedlivý pro všechny. Na druhou stranu 90% věcí přidaných do hry který za něco stály je vytažený z modů. O tenhle vývoj by jsme přišli
 9. Balvan75

  Doporučte seriály

  Momentálně ujíždím na Banshee , dle mě jeden z nejlepších seriálů vůbec.
 10. Balvan75

  WOT - Denní hlášení

  Nevidím na tom vůbec nic divnýho, obj má s nabušenou posádkou, maskovačkou, atd camobonus dost přes 50%, křoví mu může přidat klidně dalších 25.
 11. Kdepak. Tenhle aimbot míří právě na weakspoty, když je nějaký schovaný, přemíří sám na jiný.
 12. Balvan75

  WOT - Denní hlášení

  Já ho dostal nedávno za 1509, tak jsi byl asi blízko. Je pravda že je hodně vysoko:) Zvedáku nebo ostatní, funguje vám v 9.14 perk u velitele Specialista? Mně to nějak nejde, nevím jestli modama, nebo bugem.
 13. Balvan75

  WOT - Denní hlášení

  Už jsem to to psal předtím, 105mm a goldovat, a progoldit i celou AMX M4:)
 14. Balvan75

  WOT - Denní hlášení

  No myslím že jsi se vydal dost trnitou cestou, protože BDRko je jeden z nejlepších tanků v linii. ARL se taky ještě dá, ale spolu s M4 se dost prodraží, chce to obojí hrát s tou 105 a full gold(je to asi jediný dělo kde máš na goldu vyšší DMG než na obyč. munici, asi před půlrokem jsem četl nějaké vyjádření WG že je to bug a bude to opraveno, ale nějak se k tomu nemají), M4 je asi nejhorší 7t heavy ve hře. 50-100 ti buď sedne nebo ne, já osobně jsem byl zklamanej, až později jsem zjistil, že obecně se mi hrajou blbě zasobníky co dlouho přebíjej. V dnešní době 4 minutovejch bitev, je reload přes 40s strašně moc. A prodleva mezi výstřely je taky moc dlouhá a nestíhá to ještě doměřovat. A 50-120 ve stocku je taky libůstka:) Tak doufám, že jsem tě povzbudil:)
×
×
 • Create New...