Jump to content

DtX

Members
 • Posts

  1577
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

DtX last won the day on April 25 2015

DtX had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

DtX's Achievements

 1. DtX

  Informace o lodích, databáze apod.

  Pro ty kdo umí anglicky... asi nejzajímavější stránka o Pear Harboru co jsem viděl. Určitě doporučuji kapitolu XIII, která popisuje vyprošťovací práce na potopených lodích. Přiznám se, že jsem nevěděl, že prakticky všechny lodě se povedlo uvést zpět do služby a většina stihla ještě bojovat proti Japoncům. https://www.ibiblio.org/hyperwar/USN/Wallin/index.html#contents
 2. DtX

  WOWs - Bitevní úspěchy

  Tak jsem se k WoWs dostal po 6 měsících. Chtěl jsem zkusit ty aprílový lodě. To byla první hra, výsledek mě potěšil, že bych zase občas začal hrát WoWs?
 3. Tam chybí nejlepší scéna (nenašel jsem v ČJ)
 4. DtX

  WOWs - Denní hlášení

  Na RU serveru prej první člověk dosáhl ranku 1 v ranked bitvách už 22. Září Odehrál 149 bitev v Nagatu, cca 70% winrate.
 5. DtX

  Doporučte seriály

  Zajímavej krimi seriál z prostředí právníků: http://www.csfd.cz/film/373006-vrazedna-prava/prehled/ Minimálně prvních 8 dílů je naprostá pecka, pak už to začnou trochu překombinovávat.
 6. DtX

  Doporučte seriály

  Myslím tu novou (2004 začínala), na tu starou ze 78-mýho jsem zkoušel koukat, ale se znalostí remaku to prostě nešlo Díly, kde se kecá o ničem máš ve všech seriálech, u nás je fenomén hvězdná brána a tam byl podle mě podíl nudnej/dobrej díl horší než u BSG. A proto je dobré se na to koukat na PC, vždy to jde posunout
 7. DtX

  Doporučte seriály

  Trochu mě překvapuje, že jsem v celym topicu neviděl Battlestar Galacticu. Já jsem se jí vždy nějak vyhýbal, moc dílů, málo času... a tak jsem se k ní dostal až letos, ale to je prostě bomba
 8. DtX

  WOWs - Denní hlášení

  To ukazuje jen max. rozptyl MM. Například tier 3 BB teď bude potkávat max. tiery 3 a 4. Ne výš. Zároveň ale může potkat nižší tiery (ale ne tiery 1, protože ty potkají max. druhý tier). Všechny lodě (až na lowtier CV) měly až doteď rozptyl +3. Tj, že tier 3 BB mohla potkat i tiery 6 (Fuso například), teď potká maximálně 4tej tier (Myogi např.). Tohle bude asi nejvýraznejší změna pro WoWs od OBT patche.
 9. DtX

  WOWs - Denní hlášení

  Tohle je tabulka pro patch 5.0, což by měl být patch, kterej dostaneme při release (tj. čtvrtek?). Ale popravdě s T4 CV by jsi Cleveland neměl potkat ani teď. Leda by jsi v divizi s něčím co má horší MM (cokoliv jinýho na T4). A nebo pokud by enemy měl fail divizi T4CV + T4BB (CA/DD) a "rovnej" MM pro CV by tě zatáhl do vyšší bitvy.
 10. DtX

  WOWs - Denní hlášení

  a máme tu upravený rozptyl MM ! Hlavní změna? Místo +3 je tu jen +2. Lowtier BB teď mají stejný zvýhodněný MM jako doteď měli jen CV.
 11. DtX

  Pokec o hrách všeobecně

  Zdravím SC2 fandu No mě tím taky nepotěšili, ale musel jsem uznat, že za ty peníze to stojí. Heart of the Swarm přinesl daleko víc obsahu než většina AAA titulů, který máš dohraný za 4-6 hodin. Mimoto SC2 vychází jednou za dva roky (tj. třeba 2x míň častěji než call of duty), kdyby používali jakejkoliv jinej model, třeba mikrotransakce, tak by jsi už zaplatil několikrát víc. Kdyby to přidávali formou DLC jako každej druhej dnes, tak by jsi zaplatil mnoho-mnohonásobně víc. LotV vypadá fantasticky a koupím ho asi hned po vydání a rád jim ty peníze za to dám (WoL jsem kupoval hned jak vyšel, HotS v americe za 10 dolarů v akci před cca rokem).
 12. DtX

  Pokec o hrách všeobecně

  jj, skrz to se mi nikdo nepovedlo do bety dostat. Tam jsem byl přihlášenej do Bety SC2, Heroes a teď i Overwatch. Nevím jaký podmínky musíš splňovat aby tě vybrali...
 13. DtX

  Pokec o hrách všeobecně

  Nevíte někdo jak se dostat do bety Overwatch? Nový hry mě moc nezajímají, ale tohle vypadá super (a je to od Blizzardu)
×
×
 • Create New...