Jump to content

MaVon1962_CZ

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

About MaVon1962_CZ

 • Rank
  Nováček
 • Birthday 02/01/1962

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Praha
 1. MaVon1962_CZ

  WOWs - Bitevní úspěchy

  Docela povedená týmovka. S Kutuzovem jsem protivníkově Šokaku trochu pročistil palubní hangáry . PÚ a vlajky.
 2. MaVon1962_CZ

  WOWs - Bitevní úspěchy

  Noční sobotně-nedělní poježdění. Všechno s PÚ. Nicholas - Sampson, Děrzkij, Gněvnyj, Furutaka, Omaha: Car Mikuláš - Phoenix, Kuma, New York a těžce poškozené Kongo, které dodělal kolega v divizi. Vybili jsme 3/4 nepřátelského týmu: A nakonec Warspite - Aoba, Hyrjú a New York:
 3. Líbil se mi, koupil jsem a nelituju. Ne každý den je posvícení, ale když se zadaří, tak velmi slušně vydělává. Navíc na HE je 33% šance na zapálení, takže New York a Fuso jsem vysloveně upálil. Navíc vzhledem k pancéřování je solidně odolná i proti torpédům. Tohle je ze 7.11. první bitva s PÚ a vlajkami, co k němu byly, druhá s PÚ bez vlajek:
 4. MaVon1962_CZ

  WOWs - Bitevní úspěchy

  Já jsem spíš podprůměrný hráč, ale ve čtvrtek večer před patchem se docela zadařilo. Všechno s PÚ. Nejdřív s Tirpitzem a nebýt toho Hašašíry, co mě dal torpédy, když už jsem měl skoro obsazený bod, to mohlo být vyhrané. A následně s Kongem 138 455 dmg, kdy se skoro prohraná bitva otočila na výhru. Tenhle šíf se mi začíná líbit. A pak spadl server a bylo po hraní.
 5. MaVon1962_CZ

  Lodě - Všeobecná diskuze

  Tak se mi před chvílí povedlo s Mikasou potopit ten Hermelin. Ale upřímně, ta Mikasa žádná sláva, rozptyl děl to má jak kráva. Kdyby to takhle střílelo Todžovi u Port Arturu, tak mu z toho naskáčou pupínky.
 6. MaVon1962_CZ

  WT - tanky

  Ten mizící dobytý cap a objevující se nový je nový mód Breakthrough - Průlom. Je to popsáno v patchnotes. Proč se vygeneruje bitva bez capů netuším.
 7. MaVon1962_CZ

  WT - tanky

  Ten speciál mi včera v noci nějak nefungoval, odměny byly pořád stejné, žádné zvýšení se nekonalo.
 8. MaVon1962_CZ

  WT - tanky

  Dá se to nastavit, trochu komplikovaně, ale dá. Spusť si u daného tanku testovací jízdu a v úvodní obrazovce si nastav pořadí munice, jak potřebuješ. Potvrdíš OK, pak můžeš z testovačky vyskočit a budeš to tak mít i v bitvě. Pozor, zůstane původní rozdělení množství munice, takže než vlezeš do bitvy, musíš si počet nábojů znova poštelovat.
 9. MaVon1962_CZ

  WOT - Al Fajká

  Ahoj Velký draku, jako člena Fénixova dýmkařského fóra Dýmka.net (nick von Draschek) mě tvůj klan zaujal (po nějakém se v poslední době porozhlížím), ale koukám, že hrajete WoT. Škoda, já jezdím konkurenci. Ale přeji hodně úspěchů.
×
×
 • Create New...