Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Chtěl bych, aby o víkendu byla úroveň hraní alespoň na stejné úrovni, jako přes týden  :Smile_Default: . Dneska jsem potkal dva hráče v devítkách z jednoho nejmenovaného českého klanu. Jeden měl E-75, druhý ST-1. Obě strany měly jen čtyři devítky, takže to byl takový dream MM. Protože teď nepoužívám XVM a ten klan mi něco říkal, myslel jsem si, že to bude v pohodě. Překvapili mě, zajeli v první minutě na Letišti do rohu mapy, odkud se snažili snipovat. Po bitvě jsem se na ně kouknul v garáži - jeden měl 15k bitev a 46 % win, druhý 10k bitev a 42 % !!! win. 

 

Mě totiž ani tak nevadí prohrávat, jako prohrávat a mít přitom hry na prd. Když je to po prvních dvou minutách 0:5 a bitva je u konce po 4 minutách, ty bitvy jsou prostě na nic. Nepotřebuju mít win 100 %, stačí mi si dobře zahrát. O víkendu je to fakt těžké.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dritte, za posledních sedm dnů 70% výher. SEDUMDESÁT procent! To těch pár proher je opravdu tak závažných, že převáží radost z výher, nebo jste už jenom tak zhýčkaní (v dobrém) těma výhrama, že každou (no dobrá, skoro každou) porážku považujete za tragédii? Chlapi, zamyslete se :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dritte, za posledních sedm dnů 70% výher. SEDUMDESÁT procent! To těch pár proher je opravdu tak závažných, že převáží radost z výher, nebo jste už jenom tak zhýčkaní (v dobrém) těma výhrama, že každou (no dobrá, skoro každou) porážku považujete za tragédii? Chlapi, zamyslete se :-)

 

Musím si ten podpis odstranit, protože mi už asi půl roku spolehlivě nefunguje  :Smile_trollface-3:. Noobmetr říká za poslední týden 54 %, cože sice není špatné, ale je to dost ovlivněné dnešními 40 %, což zkazí náladu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dritte, za posledních sedm dnů 70% výher. SEDUMDESÁT procent! To těch pár proher je opravdu tak závažných, že převáží radost z výher, nebo jste už jenom tak zhýčkaní (v dobrém) těma výhrama, že každou (no dobrá, skoro každou) porážku považujete za tragédii? Chlapi, zamyslete se :-)

Když jsem v první bitvě se stock JP II na malinovce couval ke kostelíku,jako poslední živý z našeho teamu,naflákaného k 6000 dmg a v tanku poslední tři náboje,a proti mě bylo 8 živých enemáků,spíše jsem nadával než se radoval že se zadařilo..ano,díky expení nových hraček(FV304,JP II),stroje které potřebují podporu teamu(většinou se tomu říká spot) začínám brutálně pociťovat ty retardy na publicku..T32,Hellcat,T25,Batchat,268 u žádného z těchto strojů sem díky jejich přednostem na team mohl **** a stejně sem se bavil..bohužel ary potřebuje spot a TD se stock gunem též,,a když to má team u prdele..kašlat na WN,Efr..ale když pravidelně končíte tak,že vás přejede vlna enemáků ze strany,kterou se snažíte ubránit,jelikož ti lemplové jeli lemming na druhou stranu..lepší bonus je,jkdyž tu stranu udržíte a zezadu na vás najedou tanky,které přejeli vaše super spoluhráče..to bych pak něco zahodil,rozbil,rozkousal..kvalita publicku dle mne dosáhla pomyslného dna..při tom,jak sem dneska neskutečně dostával po držce,čety i s fialkami byly k ničemu,jelikož nic nezlomily jsem si všiml,že prostě ta team hra a používání tanků na jim určené věci je dávno pryč..já s týmovým hraním přestal už dávno..prostě jede se na mě a n a to,si to užít..samo vyjímku tvoří čety a roty,klidně odpálím mašinu jen aby druhý mohl chvíli žít..tvorba hry pkud nejsme v četě už nehrozí..prostě nevínějak sem došl do bodu,kdy se to nějak vše seklo(a tyto dva dny k tomu brutálně přispěly) a nějak netuším,jak z toho dál..hra mě i s nedostatky baví,ale ti lidi..dříve mě pobitevní staty bavily..ale když vidím,že v IX losu jsem se svojím stock papírem JPII na prvním místě s DMG a naše 2 devítky ze 3 mají 0 dmg..tak tě to prostě přejde,přestaneš nějak řešit sebe,ale řešíš spoluhráče..my co brečíme nejsme namedění,já sám se stále považuji za podprůměrného hráče..ale když vidíš,že hraješ už několikátou bitvu v top 3 teamu a stejně vždy porhraješ..když tvá dmg ani kily nestačí..tak si musíš položit tu otázku,co za mentály tuhle hru prostě hraje..jak sem se dnes shodl s kolegou..at mi ten rudý odpad dá alespon 5 minut si zastřílet a drží stav vyrovnaný..bohužel,chci toho moc a neustále je během 2-3 minut stav o 5,6 tanků rozdílný a už člověk se musí bránit a odrážet útoky ze všech stran..prostě i dnes co jsem postaval screen a malinovka..oba jsme měli stock mašiny ale rvali se jako lvi..kolega kryl útočící tanky na mě,já kryl to co jelo na něj,odrazily jsme 3 útoky a stáhly stav ze 3:10 na 8:10..a v tu chvíli začal přebíjet zásobník a já věděl,že další útok už jsme v hajzlu..no a přišlo to a přejely nás jak malé jardy..btw o rekordmanech chcípající v první minutě bitvy se raději vyjadřovat nebudu,vždy se najde idiot,zvláště top,který se prostě musí podívat,kde enemy ty tančíky mají schované..

No a supe případy jsou tito lidé,píšící super moudra a končící bitvu s DMG 0,což je stejná hodnota jako jsou jejich herní schopnosti..většinou mají plnou tlamu keců,ale aby něco předvedly..a ten trapný pocit,když po jeho kydání mu namíříte na tu jeho hračku kanón,zmáčknete to a místo rány to začne sypat ruské srany do chatu..musím si s tím debilním módem pohrát,naštěstí mě už párkrát uchránil od banu..

Edit:chtěl jsem to zakončit nějak pozitivně a postnout screen,kde jsem s jp II vyhrál bitvu se 7 kousky,když jsem s artynou zůstal proti hodně načlým 2xT-54,poloviční IS-8 full T-29 a artyně..a já to prostě ustřílel..žel,zase sem byl tak nasraný na spoluhráče co mne nechaly ve sračkách,že jsme screen nepořídil..ale byla to jízda...

55ac499266c4d69f9731e3dcb39bccb6.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže abychom tady jen neobhajovali vlastní nemohoucnost vyhrát bitvu tím, že jsme to po....., tak přidám denní hlášení ze včerejška. Jelikož se blíží konec února a já mám splněny všechny mise na tento měsíc, až na jednu, tak jsem si řekl, že zkusím týmovky jen tak na random výběr. Našel jsem tým, který nebyl sice úplně super, ale šlo to. Začátek byl takový kostrbatý, jelikož tam byl jeden vysoce inteligentní hráč s blíže nespecifikovanou barvou dle XVM. Potom, co jsme ho vyhodili přišel jiný, o dost lepší. Tak jsme si tak hezky kroužili po bitvách až jsem zjistil, že jsem odehrál 15 her a z toho jsme prohráli 4. Zůstalo mi posledních 5 tančíků na zabití, tak to snad do konce měsíce doklepu. Nejvíce mě rozesmála bitva s indiány z Česka. Trošku na Lakevilu nepobrali to, že než dojeli do města, byli o dva tanky chudší. Těch nadávek do dámských a pánských přirození, protože jsem pokálení noob campeři bylo více než dost. Tak jsem jim napsal, že možná jsme pokálení noob campeři, ale jsme živý  :biggrin:. Na to jeden expert, který znal snad všechny nadávky v češtině napsal, že mám držet hubu a naučit se hrát  :Smile_bajan2:. Ok, měl odehraných 6K bitev a WN 700. Jsem mu pak ještě napsal po hře, aby mě to naučil, protože jsem asi vážně velká nula. Oproti němu to tak vypadalo  :biggrin:. 

Večer jsem si dal čety s kukama. No dařilo se tak půl na půl. Ale jinak maximální spokojenost, protože pořád vidím ten posun v sehranosti, když už s někým jedete po několikáté. Víte co od něj očekávat a většinou je to jen to dobré  :smile:. Byť místo enemáka trefí vás. Ale to se stává. Ještě že TigrP je takový držák a dokáže dingnout i střelu spoluhráče, která by vás jinak na dobro vyřadila ze hry  :biggrin:. Btw byl to opět Lakevil, tu mapu jsem hrál včera nějak moc často. 

A ještě jednu bitvu bych vzpomněl. Můj zástupce velitele neměl moc radost, když si vzal KV1 a mi si k němu vzali BeĎaRy. Pořád jaký je to **** tank. Tak jsem mu ukázal, že se s tím dá zahrát skvěle. Jo, pořád bude tvrdit že je to špatný tank, ale když je v docela solidních rukou, umí bitvu rozhodnout, což se taky stalo, protože jsem zůstal sám proti třem a vyhráli jsme. Jo, byla to jedna pětka a dvě čtyřky. Ale na to se historie ptát nebude, takže krásná výhra  :biggrin:. A to všechno jen díky tomu ultimátnímu dělu, které naloží enemákovi za 210+ a je vymalováno.

A nakonec ještě dodatek k stěžování si. Třeba včerejšek byl krásný příklad toho, že public bitvy jsou prostě o jedné věci. A to který z těch červenáčků v počtu 8-12 vymře dřív. A pokud se stane, že ti malinko kvalitnější hráči umřou díky přesile ještě dřív než vaši rudí spoluhráči, je většinou hra jasně prohraná. TO je asi to, co štve většinu lidí, kteří sem přispívají. Já bych si opravdu rád přečetl, jak tady napíše takový červený hráč, že tu hru podělal, protože se hrnul moc dopředu a potom v pozorovacím módu koukal na zeleného nebo modrého hráče, jak to zajel on a do budoucna si z toho něco veme. Jenže takovýto hráč to nikdy nikam nenapíše, protože jen co chcípne hned se odpojí, veme další stroj a tradá rychle chcípnout v další bitvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pustím hru. Los vypadá blbě - tedy na prohru. Ovládání se chová kupodivu dobře. Asi ve třetí minutě se pokusím dojet ke třem enemáckým artynám. Cestou jsem potkal zásobník a na 3 zásahy (standardní počet) jsem byl v garáži.

 

Než jsem šel do garáže, tak jsem se mrknul, zda se nemůžu přepnout na nějakého zeleného nebo modrého hráče a mrknout se jak hraje. Bohužel opět stejně jako ve všech bitvách co jsem ve WoT hrál tam žádný nebyl :sad:.

 

PS: Za dnešek mi jedna prohra stačí :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale, milý Zvedáku, já si na porážky nestěžuju. Já je beru jako (nepříjemnou) součást hry. Jasné, že se stock strojem nenastřílím, a win nezařídím, to mi nemusíš povídat, expil jsem jich dost. Ale řeč byla o něčem jiném, já stock tank nezmiňoval a vcelku ani nerozumím, proč ses chytl mého příspěvku zrovna ty. Jmenoval jsem tě někde?

 

Neber to tak, nic zlého psáno nebylo.

Pouze jsem odpovídal, proč si 60%+ hráči stěžují na neustálé prohry. Protože někdy jezdí o stock/průměrné stroje a tím pádem je to víc na "týmu". A jelikož do této kategorie taky spadám, tak jsem reagoval  :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme si tak hezky kroužili po bitvách až jsem zjistil, že jsem odehrál 15 her a z toho jsme prohráli 4. Zůstalo mi posledních 5 tančíků na zabití, tak to snad do konce měsíce doklepu.

Asi tě nepotěším, ale ty killy v týmovkách jsou za jeden den. Nový den se mažou. Takže GL příště  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nevím

 

- používám modpack od Crabtr33 a ten mi v garáži ukazuje ping 60-65ms. přitom v bitvě mám ping 95-135ms. proč? (řeším lagy, tudíž na to ted hledím). jinak ping na seznam.cz mám 27-30ms a např. na visitlondon.com 50-53ms - nějak nechápu proč mám ve hře průměr 120ms.  takový ping mám, když hraju gamesy se servery na východním pobřeží severní ameriky (na západním 170-220ms)

- WoT průběžně hraju od bety. většinou jsem neměl větší problém s FPS a pokud ano, tak stačilo povypínat procesy na pozadí nebo dát ve Správci úloh WoT.exe prioritu a problém byl na 99% vyřešen. po posledním patchy díky lagům téměř nehraju. přeinstaloval jsem hru a postupně snížil nastavení grafiky defacto na minimum (kromě dohledu) + přeinstaloval ovladače - dostal jsem se z cca 18-25FPS na 25-40FPS. i tak v některých okamžicích padá FPS a já vidím místo jedoucích tanků, lehce poskakující vozítka. včera po 5ti bitvách, kdy jsem defacto nehrál, ale laboroval s nastavením, jsem musel vzít prášky na bolení hlavy a po dalších 2 bitvách to vypnout ...

 

přišlo mi, že WG slíbilo, že se vyprdnou na chrlení kvant nových vozítek a map a soustředí se na optimalizaci hry jako celku - z mého pohledu, hra nikdy neběžela hůře než je tomu nyní. k čemu je mi 8mi jádro, když WoT si vezme jenom jedno - to si mám koupit jednojádrový CPU, kde je za stejnou cenu dostanu asi vyšší výkon na jádro než na vícejádrových CPU??

nevím jestli to lehké, ale nepříjemné trhání obrazu, způsobuje ping 120ms nebo 25FPS neb nemám z jiných her s tímto zkušenosti. v jiných hrách mám ping po Evropě do cca 75ms a FPS daleko vyšší než 25 ... (škoda že nebydlím v USA neb bych možná díky trhání hry uspěl s žalobou ohledně újmy na zdraví:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dnešek klasika...víkend, takže na zvracení. Ikdyž se stroji co mám v garáži dlouhodobě jsem si zahrál pěkně. Tedy na neděli....zvláště sólo hry jsou super. Lostů dost..oto nejde. Ale tuna metálů....ono jak stojí tým za hov...tak zas má člověk více enemy hp pro seberealizaci. Když se smíří s hafo losty, tak se i celkem baví.

Ale vypnul jsem to naštvaný.....prodal jsem skvělé BDR a koupil ARL44......ihned koupil druhou věž....první hra s 8 třídou a stock gun trpěl. Ale další hry si své dal. Ovšem jak jsem byl mile překvapen s BDR tak mě ARL44 neskutečně zklamalo. Vím, že s top gunem to bude jiné kafe. Vlastně i s tou druhou 90. Na tu mi schází 600expíků.....Ale na ARL44 mě vadí tři věci...které se boužel topgunem nezmění.

1. šmejd línej co se otočí za hodinu...neskutečný...

2. k čemu je ARL44 pancíř co ho jen zpomaluje? Jedno z největší zklamání...ten stroj dingne tak MS1....vež je neskutečný papír.

3. délka zaměřování....kdyby ten tank měl dobrý pancíř, tak to tak znát není, ale takto? Mám stockový kanon co zaměřuje 2,3s....což je super. Realita je jiná.....je to neskutečně dlouhé. A další kanony? 2,9 a 3,4s.

 

Přeexpím ho...ale bude to porod. Ten tank mě vůbec nebaví..nemá nic....jen umí dát pecku...to je všechno. Když to srovnám s M18, KV1S, T150...to se ani vlastně srovnat nedá. Určitě sním zažiju i spousty pěkných bitev, ale jak bude vyexpená AMX45 jde z garáže....hrozné zklamání. A nástupce nebude o nic lepší.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nástupce nebude o nic lepší.....

na BDR se plus mínus shodneme, na ARL taky... potom ti doporučuju rozbít prasátko a ject M4 45 jako fullgold tank se 105mm dělem. Já si držel 2300 avg dmg na bitvu, ke konci se nedařilo, tak to spadlo na 2000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw - jak je to ted s pohupovanim tanku při zastaveni ve sniper modu? šlo to vypnout v menu a ted to nevidím - je to standartně u všech zapnutý nebo to jde zase nějak vypnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...