Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak včera pohodička 13 her, 10 výher, díky svým skvělým spoluhráčům v četě klídeček :-) Po " černém " úterku balzám :-)

Ani jsem se nerozčiloval, nějak si budu muset holt zvykat na naprosté zoufalce na topkách..., smutné ale nic se s tím neudělá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera dost divný, až by jeden řekl "konspirační". :biggrin:  Jezdil jsem s klukama z klanu devítkovou četu, bohužel ale moc se nedařilo. Ovšem ono se nedá vůbec divit, páč když dostane z pěti her 3x tu úžasnou skrytou vesnici, v týmu máte pouze HT a medka, kdežto soupeř 5-8 TD tieru 9-10, tak i s šancí na výhru 58-65% prohrajete. Opravdu i po 20-ti tis bitev nechápu balanc MM, lidí to přece hraje dost.
Jako třešnička na dortu byla poslední bitva, pak už se to opravdu nedalo vydržet a  vypl jsem to, kolega Conquerora já M103, proti nám desítkové  WT cca 450 HP(drželo s tím britským hovadem celou stranu) jedeme s kolegou do jeho boku a oba vystřelíme, kolega "odrazí" dozadele a já prostřelím skrz věž. Oba napřed pár vteřin nemáme slov a pak to rezignovaně rozpouštíme, páč  to už je opravdu moc...... :mad: 

A nejhorší je, že dnes u toho zas určitě, jak blbec, budu sedět zas... :biggrin: 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že se mi poprvé za dobu, co sleduji WN7 a 8 stalo, že mám denní WN7 vyšší než WN8. Nicméně něco ke hře. Mám fakulový týden. Mé tanky hoří jak na běžícím pásu. Bude to asi tím, že jsem nakoupil automatické hasičáky ve slevě, tak mě jich musí WG honem rychle zbavit. A to se nebavím o tom, že hořím i se stroji, se kterými jsem v životě nehořel. No a když už hořím, tak pro jistotu 2x za bitvu. Přece mě nenechají žít. Většinu her jsem odjezdil opět v četách a mohu říct, že opět pozoruji nezvratný fakt. Jeden až tři dny jste v četách nasazování jako top hráči a potom se to otočí a proti vám stojí čety überskillerů. A největší třešnička na dortu je, když jedete s osmičkami a enemák nemá ani jednu osmičku, jen devítky a desítky. To je potom extra sranda. Mm mi přijde ještě katastrofálnější než před patchem. Ale asi je to jen můj dojem. I los map je jaksi mimo. Pořád dokola města hlavně s Hellcatem a Stugem. Velice často Perlová řeka se střeďáky. Ale jinak vcelku průměrný den. Spíš mám pocit, že se zhoršuji než abych se zlepšoval. Ale to bude asi tím, že od sebe moc očekávám a nedá se hrát za 14 potažmo když jsme v četě za 12 hráčů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze včerejšího hraní mám jediný pocit a to  těžkou depresi. :geek: :wallbash:

Včera bych byl rád, kdybych měl v týmu aspoň rajčata, to co včera se mnou hrálo byl už jen kečup. Za 1 minutu hry prohrávat 0:7 to je snad na rekord. MM velmi vypečený, stále dole o 2 třídy s rudou záplavou proti žlutým,zeleným a fialovým s šancí na win do 40%. Vzal sem T40 hned proti T6, tak tedy Hellcat, hm město proti T8, vzal sem 110, jediný dva hráči úplně dole s osmou jinak samé T10 a pár T9.  Včera sem se po dlouhé době dobrovolně utopil s anglickou artynkou T6, která nemá dostřel, páč sem během 5 minut  zůstal v týmu poslední na živu, tak sem zajel do vody. Hnus a jenom hnus, do toho sem sledoval ten náš hokej, což byla další depresivní podívaná. Včera to bylo "velmi  ale velmi vypečené". :facepalmic:

Dneska jdu po delší době oprášit WT a večer zkusím jestli bude nějaká HUGO rota, na poblik fakt nejdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší večer se dá nazvat demolicí německých tanků. Pro tentokrát jsem si řekl, že vynechám artinu a budu jezdit jen s T95, i kdyby měl dostat bukkake v každý hře. Už při pátý výhře jsem si říkal, že to je buglý a že neprohraju, ani kdybych začal střílet vlastní. T95 má tu výhodu, že než se doplazí na bojiště, může vyprovokovat soupeře ke ztrátě koncentrace množstvím oplzlých poznámek, což se mi extrémně dařilo. Do popichování německých nebožátek (tanků) se pouštěli i německy mluvící tankisti a parádně jsme se chatem bavili. To, že včera neplatilo úsloví:"S čím kdo zachází, s tím také schází" je procento přežití 89%. Zkrátka, štěstí sedá i na vola. Po devátý hře jsem toho nechal s tím, že to je zbytečný cheatování, ještě dostanu ban za exploit bugu neporazitelnosti (čti neměl jsem koule na to dát desátou výhru, co kdyby to neklaplo). I proběhla hlavou myšlenka na artinu, ale nakonec jsem osedlal Pz.Kpfw.II abych tento OP stroj už mohl odložit do šrotu, tam už to nebyla taková sláva, aura byla pryč a dvě z pěti jsem podělal. Nakonec s dobrým pocitem, že u.s. tanky nedaly nepříteli ani čuchnout jsem šel od válu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše je zdá se v pořádku - dle JejKeje vše funguje jak má, ostatní držkujou, jen Kanár tu chybí...

 

Jak já se těším, až vypadnu do WT a nechám tu JK se záplavou rudochů, aby se bavil tou podle všech pravidel fungující splácaninou s naprosto náhodným RNG a perfektně fungujícím MM.

 

Zajímavý je, že z Bad Company 2 sem odešel, protože sme přešli na BF3 a až tam mě to přestalo bavit kvůli kombinaci přehrání, blbýho netkódu a mizernejch map. Tady odsud odejdu, protože to WG se svojí podporou rudochů a kašláním na funkčnost základních mechanismů naprosto zazdilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WT bude mít stejné rudochy a stejně mizerné hráče jako WOT. Kdo tvrdí opak, lže. WT bude ničeno hráči stejně jako WOT. Možná tam nebude tolik náhody, ale předpokládám, že to bdue mít spoustu svých nedostatků (co se respawnu týče a kemperů konče)...

 

Asi tak, už jsem to tu jednou psal, že chlapci žijí v iluzích, vždycky budou hrát proti lidem, takže logicky budou i noobs, navíc pokud půjdou tanky na ránu, tak to sice bude odpovídat reálu, ale všichni budou víceméně kempit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše je zdá se v pořádku - dle JejKeje vše funguje jak má, ostatní držkujou, jen Kanár tu chybí...

 

Jak já se těším, až vypadnu do WT a nechám tu JK se záplavou rudochů, aby se bavil tou podle všech pravidel fungující splácaninou s naprosto náhodným RNG a perfektně fungujícím MM.

 

JejKey nemá vždycky pravdu, nicméně mechaniku hry má IMHO celkem v malíčku. Co jsem si všimnul, tak dokázal vysvětlit skoro všechny "konspirace" zdejších velikánů. Zejména pokavad byl replay inkriminovaných "problémových situací".

 

Ovšem to, že máš "bulhara" u penetrace, damage, přesnosti, tak to asi nikdo nepředpoví :-D Tudíž bych nemíchal jablka s hruškama...

 

WT bude mít stejné rudochy a stejně mizerné hráče jako WOT. Kdo tvrdí opak, lže. WT bude ničeno hráči stejně jako WOT. Možná tam nebude tolik náhody, ale předpokládám, že to bdue mít spoustu svých nedostatků (co se respawnu týče a kemperů konče)...

Asi tak, už jsem to tu jednou psal, že chlapci žijí v iluzích, vždycky budou hrát proti lidem, takže logicky budou i noobs, navíc pokud půjdou tanky na ránu, tak to sice bude odpovídat reálu, ale všichni budou víceméně kempit

 

Přesně tak... také mi přijde, že spousta hráčů WoTka čeká na WT od Gaijinu jak na nového Mesiáše :-) ale budou IMHO zklamaní. To, co dělá "peklo" ve WoTku (= RED NOOB ARMY), bude dělat "peklo" i ve WT (myslím). A dost pochybuji, že Gaijin si nebude "vážit" většiny svých hráčů = bude to muset zařídit tak, aby je to bavilo = nechali je vydělat. Pokud budou losy podle skillu, bude se IMHO hodně kempit - zvlášť, jestli bude tank na ránu.

 

Jinak ten respawn se mi popravdě moc nelíbí - přijde mi lepší to mít nastaveno tak, jak je to ve WoTku (1 bitva = 1 život = 1 tank).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem jedno video ze hry, kdy proti sobě šly dva týmy. Musím říct, že už jen ten respawn mě celkem odradil. Vyzkouším, ale bojím se, že to sice nebude mít nevýhody wotka, ale hratelnost bude hodně dole.

 

Btw včera zakoupena T69. Tak jo, mám v garáži stock T69 a KV-4... fuj. Ještě doexpit Lorr 155 50 a Emila (na kterýho jsem šetřil volný, takže hned v topu...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

twe...sem odjel par her s jagtigerem ve stocku..desne se mi nechtelo to vsechno expit, rikal sem si ze to odjedu jen nasobkama..... az pak sem si trotl vsiml ze mam na nem 213k volny expy :) uz nevim z jaky rosady ve strojich ale bylo to docela prijemny zjisteni..

 

jen premyslim jeslti na nej nenahodit 300%+ posadku z ferdy kterej dost hnije v garazi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JejKey nemá vždycky pravdu, nicméně mechaniku hry má IMHO celkem v malíčku. Co jsem si všimnul, tak dokázal vysvětlit skoro všechny "konspirace" zdejších velikánů. Zejména pokavad byl replay inkriminovaných "problémových situací".

 

Ovšem to, že máš "bulhara" u penetrace, damage, přesnosti, tak to asi nikdo nepředpoví :-D Tudíž bych nemíchat jablka s hruškama...

 

 

Přesně tak... také mi přijde, že spousta hráčů WoTka čeká na WT od Gaijinu jak na nového Mesiáše :-) ale budou IMHO zklamaní. To, co dělá "peklo" ve WoTku (= RED NOOB ARMY), bude dělat "peklo" i ve WT (myslím). A dost pochybuji, že Gaijin si nebude "vážit" většiny svých hráčů = bude to muset zařídit tak, aby je to bavilo = nechali je vydělat. Pokud budou losy podle skillu, bude se IMHO hodně kempit - zvlášť, jestli bude tank na ránu.

 

Jinak ten respawn se mi popravdě moc nelíbí - přijde mi lepší to mít nastaveno tak, jak je to ve WoTku (1 bitva = 1 život = 1 tank).

 

Co se týče mechaniky - já vím že má ten kluk pravdu, je to hlava votevřená, ale to neznamená, že mě spotting nebo jiný "duchařiny" nemusí štvát.

 

Záhadnej bulhar a prapodivnej MM mě aktuálně sejří úplně nejvíc, spotting jim nejspíš funguje, ale je tak blbě nastavenej, že vznikaj situace nad kterejma zůstává rozum stát (způsobený blbým refreshem třebas, dobře si vzpomínám, jak nás v betě štvaly tanky, který zmizely těsně před tím, než vjely do ulice, a pak  se zase spotly až když jí přejely).

 

Red army - mě by ti pitomci ani tak nevadili, BF jich koneckonců byl plnej taky a tenhle kanonenfutr je potřeba, jen kdyby jim RNG nedělal andělíčka strážníčka a navíc je to nemíchalo tak divně. WT má skillMM a zdá se že to nějak funguje.

 

Co se týče kempení - to tu nevymyslíme, musíme počkat na Betu.

 

Pokud jde o respawn - v HB ani ve FRB žádnej není a určitě tanky nezůstanou omezený jen na arkádu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záhadnej bulhar a prapodivnej MM mě aktuálně sejří úplně nejvíc, spotting jim nejspíš funguje, ale je tak blbě nastavenej, že vznikaj situace nad kterejma zůstává rozum stát (způsobený blbým refreshem třebas, dobře si vzpomínám, jak nás v betě štvaly tanky, který zmizely těsně před tím, než vjely do ulice, a pak  se zase spotly až když jí přejely).

 

Red army - mě by ti pitomci ani tak nevadili, BF jich koneckonců byl plnej taky a tenhle kanonenfutr je potřeba, jen kdyby jim RNG nedělal andělíčka strážníčka a navíc je to nemíchalo tak divně. WT má skillMM a zdá se že to nějak funguje.

 

Já to prostě beru jako nutné zlo... chápu, že WG chce vydělat (jinak by to asi nedělali ;-)), tudíž se musí zavděčit tak nějak všem - nebo (lépe řečeno) spíše té největší skupině. A to jsou... RAJČATA. Bývám trošku prudší povahy, nicméně se uklidňuju tím, že když už si mě "vyndá" nějaké rajče, tak z toho má druhé vánoce... a já si to vynahradím v další hře. Problém pro mě nastává v okamžiku, kdy se četnost "vyndání si" mojí maličkosti stupňuje... dám 3 bitvy, z toho mě 2x sesmahne trouba v artyně a v té třetí se na mě sesype banda rajčat a živý z toho nevyjedu, tak pak už jsem tak trošku nasraný :-)

 

K MM podle skillu mám trošku despekt; přijde mi, že hry plné skillerů jsou mnohem větší kempení než bitvy s rajčátky, které se bojí někam vyjet anebo z důvodu úspor za opravy prostě jenom "tydýtují" u báze :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...nicméně se uklidňuju tím, že když už si mě "vyndá" nějaké rajče, tak z toho má druhé vánoce... 

 

To jsou hodně silná slova. Opravdu si myslíš, že jsou všichni červení blbečci, co když vyndají lepšího hráče, tak se z toho dva dny radují? Mám červeného kamaráda, který když sundá jakýkoli tank, tak jen ucedí "žer hov.na" ale, že by měl druhé vánoce? To teda rozhodně ne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"žer hov.na" – od teraz si na toto spomeniem keď ma bude hra najviac „ničiť“ a budem vysmiaty od ucha k uchu!!!

 

8-cko ĎAKUJEM!

 

tento príspevok berte s rezervou, neprispievam sem na fórum lebo nemám pre 90% z vás nič prínosné, ale teraz som sa nezdržal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou hodně silná slova. Opravdu si myslíš, že jsou všichni červení blbečci, co když vyndají lepšího hráče, tak se z toho dva dny radují? Mám červeného kamaráda, který když sundá jakýkoli tank, tak jen ucedí "žer hov.na" ale, že by měl druhé vánoce? To teda rozhodně ne. 

 

Tak nevím, jestli tvůj skorodotaz vůbec stojí za odpověď... jestli umíš číst + nemáš IQ na dvouciferné hodnotě, tak odpovědi snad ani netřeba ;-)

 

Každopádně a pro jistotu: "silná slova" to IMHO nejsou (normálně se tomu říká "nadsázka"). Nemyslím si, že VŠICHNI červení blbečci mají z "vyndání si" lepšího hráče dvoudenní radost - nikde jsem nepsal, že to platí pro všechny (nicméně znám i takové - ale ti mají "druhé vánoce" z toho, že vůbec někoho killnuli :-)). A to nejdůležitější na závěr: já si to tímto svým konstatováním OMLOUVÁM v tom smyslu, že mě to NENASERE.

Kapišto? Co tam máš dál? ;-)

 

PS (jen tak na okraj): je fajn, že máš celý 1 statistický vzorek, který se chová jinak, než jak byla vznesena premisa - ale ono je to jako s cikány: znám pár slušných, ale CELKOVĚ VZATO si dávám větší pozor na šrajtofli, když se motají kolem mne bez ohledu na to, jestli JE nebo NENÍ slušný ;-)

(toto ber jako objektivní zjištění bez vazby na původně řešený "problém" ;-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...