Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Přesně to samý mě napadlo taky :biggrin:

 

Mě taky, ale nechtěl jsem to tu psát, aby to nebylo bráno jako takové nepřejícné vyrypování :-D

 

Souhlas, když se takto bude "dařit" všem artynářům, tak je to nebude bavit a začnou hrát něco jiného, dosti pravděpodobně TDéčka :-)

 

Artyny mě začínají sejřit pořád víc... bitvy s 10ti artynami už opět nejsou nic zvláštního, navíc mám pocit, že spousta hráčů má nainstalovány "barvičky" a pořád více se na mě zaměřují... v 8kové bitvě jedu s HellCatem, na každé straně 2 artyny, enemáci mají nasvíceno vícero našich tanků a popelnice od artyn práskají zřejmě jenom u mě... Nebo mě v plné rychlosti s HellCatem trefí artyna (= konečná), v níž sedí rajčátko červenější než Červenáček :-)

 

A závěrem něco málo konspirací ;-) po uplynutí prémiového účtu se mi zdá, že se hra o stupeň zhoršila - výsledky, WR, MM, udělená damage (podmíráky) a přesnost (netrefuju)... je to SAMOZŘEJMĚ pouze můj dojem, ale nevím nevím - prostě to nejde jako s premiákem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsme nechtěl vyrypovat, jen se zase artyny množej a to se mi nelíbí, stále jsme nepochopil proč je takovej problém mít prostě ve hře dvě artyny na každé straně a tečka, stále mám artynu jako podpůrné dělostřelectvo, ne ty co maj rozhodovat bitvy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém proč nemůže být MM rovnovážný je ten, že by se lidé naučili jezdit s nějakým strojem, který by mohl ovlivnit bitvu a pak by všechny bitvy vyhráli. Já sám jsem nad systémem Mm uvažoval několikrát. Proč nemůže být rozlosování tak jednoduché: 5HT, 3MT, 3TD, 1-2LT a 1SPG. Co je na tom tak těžkého?? No asi to, že by hra konečně stála za to a člověk by věděl, že takové složení bude a tudíž má šanci. Takhle MM určí společně s RNG jestli šanci máte nebo ne a hotovo. Nebudu se bavit o tom, že přece není nic těžkého nastavit na děla jasně danou dmg a né tu zhovadilost, kdy jednou dáte za 180 a podruhé za 320. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém proč nemůže být MM rovnovážný je ten, že by se lidé naučili jezdit s nějakým strojem, který by mohl ovlivnit bitvu a pak by všechny bitvy vyhráli.

 

Tohle nechápu :sad:

 

Artyny výš jak T6 jsou prasárna, která ve hře nemá co dělat. Už když měly MM+2 ta kto bylo děsný, a teď když může jet GW Panther s osmičkama na topu, takže všecko zhasne na ránu, to je ještě horší.

 

Přeboostěný SPG jsou jeden z důvodů, proč velmi rád prchnu do WT. Mimochodem - tuhle mi TigeraII čelně prostřelil Hummel APčkem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak myslím, že si zase dám na pár týdnů pauzu. Poté, co jsem se dostal na win 55,5 %, mám za sebou dva dny utrpení, kdy se mnou buď MM (3 devítky mezi samými desítkami, scout tank zásadně do města, hlavně na ENSK a Himmelsdorf) nebo spoluhráči (0:5 po dvou minutách klasika) vytírali podlahu, je čas, věnovat se něčemu jinému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle nechápu :sad:

 

Artyny výš jak T6 jsou prasárna, která ve hře nemá co dělat. Už když měly MM+2 ta kto bylo děsný, a teď když může jet GW Panther s osmičkama na topu, takže všecko zhasne na ránu, to je ještě horší.

 

Přeboostěný SPG jsou jeden z důvodů, proč velmi rád prchnu do WT. Mimochodem - tuhle mi TigeraII čelně prostřelil Hummel APčkem...

jo jasne...GW panther je typicky zhasinac na jednu ranu :) z jeho prumernou dmg kolem 450

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak myslím, že si zase dám na pár týdnů pauzu. Poté, co jsem se dostal na win 55,5 %, mám za sebou dva dny utrpení, kdy se mnou buď MM (3 devítky mezi samými desítkami, scout tank zásadně do města, hlavně na ENSK a Himmelsdorf) nebo spoluhráči (0:5 po dvou minutách klasika) vytírali podlahu, je čas, věnovat se něčemu jinému.

 

No je to tak. Mam často podobné pocity. :) A před pár dny jsme taktéž vyhlásil pauzu.

Jenže ... zůstal jsem doma marod... a co marodný člověk může asi tak dělat, než hrát tanky že. Takže pár bitev se povedlo, dokonce jedna s Cromwellem kdy mi zbývalo 9 hp a já sám proti 7-mi enemákům..... ovšem štěstí přálo...  výhra... celkem 12 kousků. Tahle hra mne opět uvrhla do až hysterického hladu po výhrách a tak jsem hrál a hrál... a prohrával a prohrával a nadával a nadával na lidskou blbost a spoluhráče. A na sebe taky samosebou.

 

Nu a podle mne nejlepší je si držet od WOT odstup... dávat max. 6 bitev denně .... jakmile máte 2 losty nechat hraní.... aby člověk nepřišel o nervy.

Jenže to vyžaduje silnou vůli. A já mám silně vyvinutou slabou vůli....  :sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera 18 itev s T10 s kolegy v četě. Ze začátku jsme 3x prohráli a já myslel, že to zase bude o nervy. Pak si kolega vzal jiný tank a už se pořád vyhrávalo a vyhrávalo. Nakonec 70% win. Ono to v těch 10 jde, ale každé vítězství je vydřené. Opravdu vydřené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobby, jejkej: mě je v principu uplně u zádele, který arty jsou chudinky, protože jsou nepřesný a dávaj málo, a že GWP dává chudáček průměrně za 450, protože zase jiný artyny dávaj za 1200 a když mi dvakrát Grilla šupne někde na šestým za 300, tak mi ty HP chyběj.

 

Tuhle mě zrona nějaký sovětský monstrum trefilo Carna a sežralo mi posledních 800HP, což je cca třetina jeho HP a já přišel o kill (najížděl sem si na jinýho nebohýho Caerna, kterýmu zbývalo nějakejch 7%) a možná i bitvu. Bylo to na Komařínu na středu, kde moc krytí zrovna nejni.

 

Tuhle sem stál za barákem a britská obluda mě na tři rány sfoukla splešem, padalo to těsně vedle mě (měl to monstrum s minometem).

 

Artyny měly končit Humlem a S-51, už tyhle potvory sou pěkně silný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spotting je pro mě stále větší záhadou. Mrkněte na mapu, kde je ta artyna...možná tak na 5 metrů a dobrou půlminutu jsem tam byl a nespotl jsem ho, až mě prostě sesmahl. Na takovou vzdálenost by se snad měl spotnout automaticky nebo ne? Podotýkám, že jsem tam přijel čelně, čili podle všeho co jsem o tom četl by měl svítit jak vánoční stromeček. Ale třeba se mýlím.

 

shot029iui.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Artyny měly končit Humlem a S-51, už tyhle potvory sou pěkně silný.

Dřívě mě S-51 bavila,ale prostě když se minete a pak celou věčnost čekáte na reload..proto jsem si tak neskutečně oblíbil tuhle trolící mašinku..za sebe můžu říct,že s lepší artynkou jsem nehrál..ta mobilita,když  je průser prostě zdrhnete,1 vs 1 v TD modu trefuje nádherně a už jsem pobil hodně maníků,co si msleli že bud lehký kill..dokonce se mi dvakrát podařilo v TD modu předjet naše heavyky  apobít enemákům jejich zbývající artyny..ale nejlepší je ten reload 10s,tolik nadávek jsem vživotě neslyšel,ono když jste v tanku a co deset sekund vám za krk padá popelnice,která i když vám bere blbých 100 HPček, tak vám odstřeluje pásy,ničí výbavu a nemůžete se soustředit na hru..už mám pár místeček kde vím,že bude nával enemáků a min 2-3 minutky budou stát na místě  a jsou žně..jen nechápu ten dmg,někdy souplím po 100 Hpčcích,někdy to padá do VIIček za 400 i tři rány po sobě..hlavně ISka to bolí..a enemák natočený bokem..to je lahůdka..jen ti spoluhráči mě stále vytáčí..

19b7b96e410fda4d0c757f5ee8d841ee.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct, že co se publicu týče, tak jde kvalita hry strmě dolů.... poslední bitva příkladem. Lakeville, 3 tanky (já - SU-152, IS3 a t25/2) zůstáva a brání bázi zleva, jedno medko jede doprostřed a zbylých 9 do města + artyna. Naše hlavní síla s nejsilnějšími stroji(2xE-75,KV-4,Comet,t69,t-54,IS3,..) získá městečko. Samozřejmě 5 nejsilnějších strojů(T-75,Jagdtiger,Pershing,IS3,T-54) nepřítele jede levým údolím. JE prakticky nemožné se ubránit a po chvíli oba moji společníci jsou vyřazeni. Už v před tím sem psal že potřebujeme pomoc a to až do konce hry jsem dával upozornění týmu. Našemu týmu se nějakým způsobem i když jednoznačně ve městě dominoval podařilo zpomalit a k nepřátelské bázi postupoval 2x pomaleji než protivník k té naši. Mi přišel na pomoc pouze t-44 a po chvíli ještě jeden scout. Já se stáhnul na prostředek a protivník už začal kepovat a naši pouze pomalu postupovalo k nepřátelské bázi. Já asi 2-3 ubral pár bodů ze zabírání, ale to je moc nezpomalí, když zabírá 5 tanků najednou. Na co se zmohli ti naši mistři byly posty aby se decampnula základna :turned: k tomu naše artyna byla už dávno zničená (Afk). To má opravdu tolik hráčů vypnutý chat a minimapu, nebo jsou tak natvrdlí :ninja: ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A věčné téma artyn se vrací. Nedivím se. Je jich stále více a více. Včera měv poho vypnul grill.....full M18. A to jsem nestál na místě.....pak hra s T30...popravdě už ani devítky moc nehraju, páč zvláště v desítkových hrách je artyn už na můj vkus moc.

Prochorovka...vyhráli jsme, ale na každé straně tři 10 artyny. Medka umřely, tak jsem šel vykukovat já s mou palicí. Stačil jsem v litém boji rozdat 2500dmg...Jinak fakt adrenalin bitva....kdyby tam nebyly artyny. Hýbal jem se jak blázen....všechno marný. Full T30 smahly na tři spleše. Můžete se snažit a umět jak chcete, ale spleši prostě neutečetě...

Proto na tyhle třídy kašlu. Třeba na 5 třídě je to taky často problém...nebo potkat v lose s M18 GW Panthera apod....když už to dostanu, vždy jdu na ránu, ale stroje na těhle řídách jsou rychlé, dá se narozdíl od 9 a 10t ujet.

Stále platí má "náklonost" a velice rád do chatu "růžovým holkám" napíšu co si o nich myslím....

Navíc bohužel platí, že 90% hráčů  arty jsou hráčské nuly. Pravidelně se kouám na artyny, které mě dostaly nebo daly hodně dmg...nečastější čísla jsou mezi 45-48% .....s tanky mají často i pod 40%....chce se mi zvracet velebnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ping v garáži 60ms, ve hře 110-150ms. FPS 20-30. červená stabilně problikává. dal jsem WG týden a vypadá to, že se moc nepochlapili.

jediný co udělali, tak mi dnes odpověděli na ticket z 3tího prosince lonského roku. napsal jsem jim, že mi přijde, že mají problém se samotným fungováním hry a energii na odpovědi na tickety z lonskýho roku, si mají ušetřit na důležitějí činnost ...

takže zase sledování nějakýho filmu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...