Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Nějak se zase šťourali banech za teamkill.  Zastřelil jsem jednoho dementa, když už mi vyžral třetí kill (123 dmg 3 killy) a hned jsem modrej. Ani to nebylo v kruhu.

 

Asi to nějak upravili, páč dnes mne jeden Stug III chtěl hnát do kopce na "hallufu", ať jdou scoutit (na druhé straně sedělo asi 3HT + 1 TD, kteří vyndali předchozí partičku). Když jsem mu slušně odpověděl, že jsem pomalý (Matilda BP), tak začal vyhrožovat, že mne killne. Pak do mne šťouchal se slovy "LAST WARNING". Jsem si říkal, že se nechám zastřelit. Ale pak jsem si řekl, že mne nebude prudit a smahnul jsem ho. Dostal asi 5 zásahů za necelých 10s a byl konec. Ale i pro mě - hned BAN - žádná modrá (podle času oznámení asi na hodinu)...

 

Být to nováček, ta si řeknu, že to je holt neznalec a nestřílím, ale tohle byl hráč s 8k battles (WN8 900+, patrně ročník 1970 podle nicku), který by už měl krapet přemýšlet: tj. nemyslíš = zaplatíš ;-)

 

A nakonec mi to za ten ban stálo, člověk si udělá dost věcí okolo... Např. večeři pro dcerku a ženu :-)

 

Toliko můj první slohový příspěvek :cool:

 

Edit: tak to sedí, ban za kill trvá hodinu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jen čety, že já je nezačal hrát daleko dřív :-) Týmy hodnotit nebudu, je to stále stejné , už mi to moc nelaguje a to kvituju.

Jinak děkuju svým spoluhráčům z klanu, že mi ukázali Hellcatí jízdu králů ( 3 x Hellcat ) , tak jsem ho tedy oprášil, i když raději mám Jacksona no :-P..su holt pomalejší :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BAN za kill na hodinu? EE... musíte do něj taky střelit několikrát... ne, že se vám tam někdo připlete a máte BAN.

 

Samozřejmě, u mě uvádím příklad - úmyslné smazání "frienda" několika zásahy = ban.

 

Občas se někdo připlete do bitevního mumraje a je omylem "vymazán", ale vetšinou to projde bez postihu, max střelec zmodrá... Tím nemyslím sebe, zase takovým teamkiller nejsem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dnes po dlouhém přemlouvání dokopal pustit hru. Zase prohra :sad:. Od uvedení verze hry 8.10 je to většinou o prohrávání a to je už sakra dlouhá doba. Je to pár dní zpět co jsem psal, že se pokusím si založit víc účtů, abych se sám konečně dostal na výcvikovky a něco si v klidu vyzkoušel a naučil. Upustil jsem od toho. Obnášelo by to dost stažených dat a dost složité elaborování se svým skromným HW vybavením bez záruky, že to bude funkční. Mnohem snadnější a efektivnější se jeví vyzkoušení WT tanky až budou. Údajně tam bude pro sólo hráče lepší množnost průzkumu - prohlédnutí map.

Dnešní bitva byla první na zimním Himlu :smile: . Jediný co trošinku potěšilo, že jsem nastřílel víc než naše IS-6, ale ta má win jen 38%, takže taky žádný umění :sad:. http://imagelink.cz/images/lostsns.jpg  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes sólo T49 celkem zakletá, moc se mi nedařilo a nemůžu to svést na lagy, i když chvilkama to ke 130 pořád vystřelí :/ Často se s ní dostávám do módu konfrontace - na tieru 5 a 6 to Němcům vždy natřeme a naopak Sověti a Briti jsou neporazitelní :)
Odpoledne četa 9 tier, nic moc - pořád sem zkoušel sidescrape s E50 a do boku mě prorve snad každá osmička, budu muset změnit taktiku. A pokud vytáhnu E75 s dělem z KT tak to sou nehorázné prodělky, musím jet skoro full gold .. Večer vše napravila 100% wr četa s prochykanem a Kanarem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se bavil. Žádný lagy, dementů pomálu - většina bitev byla slušná, některý dokonce výborný, s Tigrem na tý nový mapě, s VK na Perlový řece, s KV-1 na Arktidě. Jenom s ISU a T 28 Pro jsem byl do počtu, než jsem stihnul někam dojet, už nebylo po čem střílet. Celkově asi 21 her s WR 57%, WN7 i 8 v zeleném, což mi stačí. Po úpravě nastavení to šlape ve full hd nějakých 40-42 FPS, akorát ta voda není tak super. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už po kolikáté jsem se přesvědčil,že hrát dýl po jedné hodině v noci naprosto ztrácí smysl.Minulá noc mě opět nemile překvapila 21 bitev a 6 výher rudý vzteky jsem málem rozkousal klávesnici :Smile-izmena:  .Nevím jestli přes den je jedna směna bezmozků co trápí ostatní,ale v noci ji spolehlivě nahradí 2 směna naprostých troglogytů. :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že jsem strašně rád, že jsem mohl vstoupit do CFF. Včerejší čety byly parádní, hodně jsem se naučil. Win 87,5% za 16 her. To se mi ještě nikdy nepovedlo. Staty sice jdou dolů, protože okoukávám taktiku zkušenějších a nehraju svého oblíbeného zaďoura ale jinak SUPER!   :-)

 

vvgv.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem včera hrál jako lama. A i přesto se díky klukům dařilo vyhrávat a občas i nějaký ten rozumný výsledek. Nevím čím to, ale po novém patchi má hra stojí nějak za nic. Nedaří se mi pořádně nic trefovat, nic zabíjet, když už něco spotuji, tak to nikdo nestřílí a tak pořád dokola. Jak už jsem se zmínil, tak WN8 podle kterého funguje v tuto chvíli XVm zahýbalo pořádně všemi hráči. Ti špatní jsou ještě horší a jde to vidět. Popravdě hrát sám na publicu musí v tuto chvíli být utrpení. Ono i v té četě je to někdy pořádný oříšek, aby jsme vůbec něco urvali. A abych dokreslil to, proč se mi nějak nedaří, tak hořet 2x s tankem, se kterým jsem v životě nehořel je opravdu frustrující. Je neskutečné jak ti ruďoši otočí dělo, vystřelí bez míření a hop, motor v háji a ještě hoříte. Opravíte, zabijete indiána a hned druhý jeho bratr vám udělá to samé. Tomu se říká opravdu mít pech. Snad se to brzy spraví a já se vrátím do své obvyklé hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem to zapnul, chvíli stál ve frontě na CW, nakonec moje E-50M nebyla vybrána a ta ksem ještě chvíli tupě čuměl do garáže a nakonec to zase vypnul  s tím, že to radči nebudu pokoušet.

 

Zapnul sem WarThunder, dostal tu pěknou mapu "Tajná základna" nebo jak se to jmenuje, se 109 zdrhal před nějakejma dvouma maníkama co mi viseli za ocasem a i když mě nakonec dostali (padnul sem do moře), oni se utopili taky! Fakt krásný zadostiučinění. Navíc ta mapa je fakt pěkná, útesy maj v sobě spoustu tunýlků a proláklin, kterejma se nechá prolítávat :tongue:

 

Nakonec sem tu bitvu zakončoval ve Stuce, nejdřív sem s ní sestřelil Wellingtona, pak jednu stíhačku a nakonec ještě potopil torpédoborec a osm vyloďovacích člunů. Bohužel, moji spoluhráči jaksi pozapoměli, že pozemáky by se měly zničit, enemáci naneštěstí ne, takže sme prohráli, tak sem to taky vypnul a šel koukat na YTB.

 

Nějak mě ty onlajnovky přestávaj bavit. :sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes sólo T49 celkem zakletá, moc se mi nedařilo a nemůžu to svést na lagy, i když chvilkama to ke 130 pořád vystřelí :/ Často se s ní dostávám do módu konfrontace - na tieru 5 a 6 to Němcům vždy natřeme a naopak Sověti a Briti jsou neporazitelní :)

Odpoledne četa 9 tier, nic moc - pořád sem zkoušel sidescrape s E50 a do boku mě prorve snad každá osmička, budu muset změnit taktiku. A pokud vytáhnu E75 s dělem z KT tak to sou nehorázné prodělky, musím jet skoro full gold .. Večer vše napravila 100% wr četa s prochykanem a Kanarem :)

No já to měl včera opačně....kolegové z čety co jezdili T49 tak dávali 2k dmg a ob hru topgun....já s chrchlíkem BDR měl špatný den. Buď mi rychlé T49 všechno sežraly nebo jsem držel celou stranu sám......a třetí varianta..nebo na mě v koridoru vyjela AT8, KV1s a Jumbo. To byl mazec....mě odvíkovali dřív než jsem se nadechnul.

Tak mi to vynahradila T29...krásný hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem přispěji svými včerejšími perličkami. Nejdřív v dikrmaxovi konfrontace 6. tierů na rujnbergu proti USA - 12 helkatů, 2 x M6 a 1 x M36 = prohra 15:1. To byl fakt nášup, za 3 minuty nás rozebrali, přičemž bůh barviček se klanil na naši stranu. :)

Druhá perlička - na mapě opatství jsem zůstal sám v typákovi proti T28 prot. Tou dobou měl 11 fragů a já jsem ho z capu vyndal, až mě ho bylo pak líto, tak mu zkazit epickou bitvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se mi nedařilo s artinama. S M53/53 padám jistě k 50% hranici, často s ní netrefuju, což mě stojí cenná vítězství. Trochu den zachránilo Wespe, kdy se mi povedlo pár one-shotů, ale na těhle tierech nikdy nevíte, kdy si pro vás středem mapy dojede soupeřovic sebevrah, včera se mi to stalo 3x ze 4 her, zbytečně mi to ubírá na koncentraci a dpm.

Další expící tančík, německé žihadlo Pz. Kpfw II. Horší losy a semtam pokažený výjezd do končin, kde jsem zůstal sám....nic moc.

T95 byla včera hlavním tankem, ale bylo to docela utrpení, cca 4x mě znásilnili v přesile, dvakrát jsem nedojel ani pro střelu.

Potěšilo mě, že jsem svému "zlému" týmu třikrát zlomyslně zazdil výhru, i obligátní remíza byla. Pocitově takový nemasný neslaný, ani konflikty s vlastníma nestáli moc za řeč, jednou mi skaut chtěl rozstřelit dělo na artině, bohužel jsem udělal chybu, že jsem čekal, až vystřelí první, pak už jsem ho na dvakrát netrefil a on mi ujel, byť mě po trefě nepoškodil. Pak už jen semtam nějaké slovní spřestřelky, které nestojí za řeč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se mi nedařilo s artinama. S M53/53 padám jistě k 50% hranici, často s ní netrefuju, což mě stojí cenná vítězství. Trochu den zachránilo Wespe, kdy se mi povedlo pár one-shotů, ale na těhle tierech nikdy nevíte, kdy si pro vás středem mapy dojede soupeřovic sebevrah, včera se mi to stalo 3x ze 4 her, zbytečně mi to ubírá na koncentraci a dpm.

 

nic proti tobě nemám, ale rád čtu že se nedaří s artnynou a že padáš s ní 50 %, často netrefuješ, kéž by všichni to měli jako ty..... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...