Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jak vidíš někdy se zadaří i tak. Jinak tohle úmyslný topení se nám nějak rozmáhá, dával bych za to ban.

 

Za tenhle a posledni dva patche jsem se schvalne utopil jen jednou. Pripady, kdy se to laglo, nebo sem na nekoho nalitl a neodhadl sem brzdnou drahu, nepocitam :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkend byl ve znamení ne-hrání, jen včera 10 bitev, tím to haslo, začínám hru omezovat čím dál více...

 

 

P.S. Co se stalo, že naše fórová legenda Kanár dostal banána ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem dal četu se Zvedákem  a brutálně mi klelo sebevědomí (což sem potřeboval :whistling: ale ne zase tolik :sweat: ), ten chlapec jezdil Nashorna, kterej mu podle jeho slov tolik nesedí, a DMG se mu toulalo někde u 2k za bitvu. Já si tam šudlil svých tisíc bodů a trochu plakal, pak se mi povedla bitva s asi 1400 a říkám si "teď to šlo" a ejhle - zvedák skoro 3k nebo tak nějak (prostě hodně, no)...

 

Měl sem jednu nebo dvě bitvy s Carnem, ale pak bída utrpení, mrtvej mezi prvníma, pár stoveček na kontě, Tiger I to samý, Tiger II taky.... nešlo mi to nešlo nešlo a bylo to čím dál hoší, až sem to v osm vypnul. Zajímavý ovšem bylo, že sme celkem vyhrávali a já udělal dvě četový mise ze tří :ohmy: ...

 

Asi si najdu zas nějaký videjka a budu studovat, docela se mi s Caernem dařil sidescrape, a to jen díky Quickymu a....zZvedákovi (ta M103 byla fakt epic! :thumbsup:) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeknu to jednoduše, naštěstí jsou čety ! :-) Když máte a není to nic neobyklé topky retardy....malou útěchou je Vám, že máte gut spoluhráče v četě a jste někdy i schopni zvrátit vývoj, někdy ani úsilí tří nestačí, bo ty bandy hovádek se množej....

 

Děkuji klukům z klanu za výborné čety, doufaje pevně že se v nich bude pokračovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prej se Němcům nedaří v historických střetnutích, já je měl zatím 5 x a bylo 5 winů...:))) Jinak víkend klasika na houpačce, docela mě baví čínská pětka, je to taková mrcha a s tím derp gunem je to docela sranda(přišlo i na velkou ráži za 1500 dmg:))..nakonec průměrné WN8 2500, občas  nějaký ten lag, což mě neskutečně vytáčí, jeden banán na hodinu za team kill frajera, co si dělal s IS7 šťít z mého WT, takže tak...btw ta nová mapa je fajnová...konečně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, stejně jako waltare, že bez čety bych včera neuhrál ani starou bačkoru. Musím teda říct, že jsme waltíka hecli i na X tier. Ale jen na jednu hru  :biggrin:. Bitva dopadla dobře, takže spokojenost. Jinak klasický byl k vidění víkendový odpad. Musel jsem si několikrát zanadávat, protože to fakt nebylo možné. Prohráli jsme hru, kde jsme měli vyhrát. To jste neviděli bandu blbů na letišti, kdy Jumbo, BDR a Jackson mohli capnout a byla by z toho krásná výhra. Ale bohužel BDR a Jackson si mysleli, že hru vyhrají proti KVS a KV1 a pojedou je zabít na naší bázi. Pánaboha ti hráči neměli snad ani mozek  :confused:. Samozřejmě tam ani nedojeli. No a největší vrchol všeho byl, že jsme Jacksona a Jumbo potkali hned v následující bitvě. Tentokráte z toho byla výhra, naštěstí. Jinak jsme zahráli spoustu krásných bitev. Byť jsme v mnoha nebyly ti Top co se týče dmg, tak jsme dělali vše pro tým a výhru. 

Jinak včera jsem neměl žádné lagy, takže jde opravdu vidět, že se to opravdu stěhuje z hráče na hráče. Takže rozhodnutí je nasnadě. Není problém ve WG, ale u nás všech v připojení  :biggrin:. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Džjówa, koukám že "Kanár" dostal banána... jsem si myslel, že je zde téměř nedotknutelný... snad nebyl "přísnější" nežli jindy? :-)

 

Vraťte nám ho, prosím... sice je to hodně samorost, ale na druhou stranu zase svými příspěvky přináší na toto fórum informace, názory, polemiku, humor i rozčilení ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lipe, nevyvolávej duchy! :-)

 

Já sem můžu když tak něco za něj...

 

WoT je na h.vno, nový mod je na h.vno, už aby byly WT tanky, fialová, prohry, ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...