Jump to content

Zvedak (9-TD2)

Members
 • Posts

  4723
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

Zvedak (9-TD2) last won the day on June 18 2017

Zvedak (9-TD2) had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Zvedak (9-TD2)'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2.7k

Reputation

 1. Zvedak (9-TD2)

  [0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací

  Opožděně všechny zdravím, je tomu již necelý rok, co jsem ze dne na den skončil s WOT. Až nečekaně to bylo doslova ze dne na den, kdy jsem vypustil i vše s WOT spojené. Tímto se tedy omlouvám, že jsem vám nedal ani vědět. Tímto děkuji za vaši podporu, poslední verze balíčků už jsem dělal kvůli vám, ne kvůli sobě, jak tomu bývalo dříve. Být po mém, tak jsem poslední rok hraní asi jel na Aslainovi. Už mě to velmi nebavilo, stále mnoho změn, hodiny hledání, přepisování... ale stálo to za to. WOT hodně dalo, ale i vzalo. No, ten čas, co můžu spát navíc, resp chodit dřív spát, i vstávat do práce, a mít víc času odpoledne je prostě lepší. Takže hodně štěstí a zábavy vám, chyceným v pařátech WG.
 2. Zvedak (9-TD2)

  [0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací

  Verze pro 0.9.15.2 ke stažení ZDE. - přidán artillery assistant, na zkoušku - asi pomůže, ale nezdá se mi, že zásadně... - opraveny nějaký chybky, ještě ale něco zbývá
 3. Zvedak (9-TD2)

  [0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací

  Asi na čase na to zase kouknout... jo, asi jo.
 4. Zvedak (9-TD2)

  [0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací

  No, to je taky řešení :) Asi by to šlo přidat do prvního postu.
 5. Zvedak (9-TD2)

  [0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací

  2. To ano, ale je to fixní nastavení. Tak jak je to nastavené mi vyhovuje (používám 2. panel) a nechci to mít šouplé někde mimo v prostoru kvůli něčemu, co nepoužívám. Takže by to vyřešila funkce, která to usadí za ty panely. Případně na to kouknu, jakým způsobem to je a jestli mám nastavený fixní šířky panelů (pokud ne, zase by to byl problém). 3. Ano, to vím - tuším že tam byly nějaký pohyby, tak proto to nefunguje, takže také čekám, až se to opraví, ale aktuální verze není nijak zlá.
 6. Zvedak (9-TD2)

  [0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací

  1) Kouknu na to - btw udělej screen. 2) No, tak ty nejdelší ve hře nepoužívám, tam půjde udlat asi nějaká podmínka, ale tomuhle zrovna nehovím, tak nevím, jestli bude dedukce a dost času stačit. 3) To je čistě WG mapa (měla by být) a díky přechodu na jinou verzi Action Scriptu je z velkých zase zmenšili na malinké. Ale jsou to věci, na které se dá kouknout...časem.
 7. Zvedak (9-TD2)

  [0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací

  Aktuální verze ke stažení ZDE. - třeba doladit spoustu drobností ohledně barviček, ale to je na další dny hledání a zkoumání, navíc na to není moc čas - ale jsou to jen vizuální drobnosti, balík je relativně OK.
 8. Zvedak (9-TD2)

  [0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací

  Tak... díky problémům s XVM vše od znovu. Jen ty stupidní ikonky tanků mi sebraly hodinu, některé věci jsou jinak a už to mé staré configy nebere. Ale už jsem tipuji za půlkou. Ještě jedno odpoledne a mohlo by to být vypustitelné a snad zas dlouhý čas funkční.
 9. Zvedak (9-TD2)

  [0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací

  Po návratu z dovolené koukám, že proběhl další patch... a mody nejdou zrovna dobrovolně...takže snad o víkendu bude čas to dokončit.
 10. Proč chodit s hráči: http://cilichili.cz/blog/20-duvodu-proc-kazda-holka-mela-chodit-s-hracem-pocitacovych/
 11. Jsou věci, které nemají hodnotu. A neber si to z pohledu peněz. 250kč za klan, kde stejnak musíš vrazit zlato za změnu jména, hesla, loga... to je dnes nic. Měsíční prémko pro jednoho člověka. Řekl bych škoda času to nějako řešit a sledovat, jestli se někdo neozve.
 12. Zvedak (9-TD2)

  WOT - Denní hlášení

  V čem si protiřečím? V zaměřovači? Originál vs Jimbo? Jediný rozdíl, že origo jsou tečky do kruhu a Jimbo je hranatější s horizontálními osami :)
 13. Zvedak (9-TD2)

  WOT - Denní hlášení

  Pokud to myslí trochu vážně,tak by WG mělo postupně řešit legálnost módů...jakýmsi schválením. Neschválené módy nebudou fungovat. Proto do hry implementují některé modifikace spíš informativního charakteru, než ty, které hrají za vás. Protože kdyby zrušili modifikace, ztratili by statisíce hráčů, protože najednou by nedokázali nic zahrát, a to by je nebavilo. Sám ta nemám nic, co by pomáhalo nebo dávalo nějakou výhodu, ale bez lepšího zaměřovače bych si hodně dlouho zvykal a znovu se to pomalu učil hrát...
×
×
 • Create New...