Jump to content

Stingray

Members
 • Posts

  1291
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Stingray last won the day on July 11 2016

Stingray had the most liked content!

About Stingray

 • Birthday 09/14/1991

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ostrava

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Stingray's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

802

Reputation

 1. Stingray

  WOT - Denní hlášení

  Nevěřil bych, že po dvou letech abstinence od tanků se k WG ještě někdy vrátím. Stalo se a je to paráda ? Hraje to zde někdo?
 2. Stingray

  WOT - Denní hlášení

  Taktak..shodou nahod jsem dva mesice zpet videl dokument O hortenovi, ktereho tam maji ted spolecne s catalinou a B-25 na dilne a taky dokument s tou americkou zlutou plackou,co vypadala jako ufo s dvema vrtulema a na zemi byla v uhlu 45%..no nakonec se vyroby nedockala, bo valka zkoncila..nazivo je to fakt zazitek..
 3. Stingray

  WOT - Denní hlášení

  <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Il mio nome è Nessuno" data-cid="334903" data-time="1468265210">Il mio nome è Nessuno, on 11 Jul 2016 - 15:26, said:<p>Smazat prosim
 4. Stingray

  WOT - Denní hlášení

  Smazat prosim
 5. Stingray

  WOT - Denní hlášení

  Měsíc nedobrovolné absence od tanků je za mnou Díky pingu by to stálo stejně za prd No dnes jsem měl den volna,sedl se slečnou do auta a viděl neskutečné věci. Počínaje SR 71,Corsairem,Me 163,Hortenem kterého zrovna restaurují,Concordem,X-35kou, Enolou Gay a hromadou dalších legend nebes.Nevěřil bych,že to,co bych neviděl za celý život, jsem měl možnost zkouknout za těch pár hodin Zážitek na celý život,mohu jen doporučit.
 6. Stingray

  WOT - Denní hlášení

  Pokolikáté že už ses z toho vymanil?
 7. Stingray

  WOT - Denní hlášení

  To nejsou schválnosti od WG,ale levé ruce
 8. Stingray

  WOT - Denní hlášení

  Njn,me navrat po roce též nesedl.První týden to šlo ale dnešek tomu nasadil korunu.5 win,26 lost..a to jsem první hrou splnil 4000 misi na TD a říkal si,jak to hezky začíná.Ale je to bída.. Změnily se taktiky... Také spotování dostalo nový rozměr... V celkovém důsledku je to stejný paskvil jako dříve,ale pokud není takový den jako dnes,stále se bavím :)
 9. Stingray

  WOT - Denní hlášení

  Zdravím po dlouhé době.Vidím že se zde vedou debaty o ukončení hraní :)Já to zabalil,jelikož mi hra už jen brala a nic nedávala.Stále jsme byl vzteklý,protivný a spotřeba cigaret šla prudce nahoru.Ve hře mě držela jen parta,se kterou jsem jezdil čety(hoj casíno,už jsi konečně tak dobrý jako já?? ), ale i to pak přestane bavit.Navíc jsem chtěl mít více času na přítelkyni,bakalářku i státnice.I když nehraju,párkrát do týdne se zde stavím kouknout co nového a stále je to při starém.Pláč hráčů,jak jim WG křivdí,neustále odinstalovávání a opětovná instalace hry(viď HBJ) a miliony důvodů,proč nehrát.Ale stále to hrajete.Navíc absence kanára totálně zabila denní hlášení,vždy jsem se těšil,co z toho dědka vyleze a jak mu to všichni dají sežrat,načež on přišel ještě s větší hovadinou:D Ale největším impulsem proč skončit byla slohovka,kterou zde napsal Švejk,jak jde bez té hry vše líp.A měl pravdu.Hra,která mě bavila skončila před dvěma lety,ted je to už jen blbost na tahání peněz z hráčů.I komunita šla totálně do kopru.Teď už pařím jen na mobilu.Takže pokud naprostou náhodou hrajete tuhle věc https://www.youtube.com/watch?v=xp8sWWBayTQ,rád vás uvidím v klanu,který jsem tam založil týden nazpět.A pro ty,co nemůžou skončit,tak at se vám v těch virtuálním miláčcích daří více,než se dařilo mě:) Mějte se,Stingray Btw za co kanár dostal ten permaban??
 10. já ho nemám rád,protože https://www.facebook.com/zlodejslepic
 11. :laugh: :laugh: Padnul ten populista,co umí jen kecat ale skutek utek.Nikdy nic nedokázal,jen se do všeho cpal a vše měl potřebu komentovat.A kdo tu práci chce najít,tak ji taky většinou najde,pokud ne,asi má málo snahy nebo je chyba v jeho nedostatečném vzdělání.Sám vidím na okolí,jak hromada lidí šla s úsměvem na zemědělky a spol,že to budou mít lehké a teď dřepí na prácácích max nějaké brigády.Pokud chce být člověk spokojený a všeho dosáhnout,musí pro to něco i udělat,ne jen frflat a ukazovat,jak jsou an mě všichni zlí.Já to už poznal dokonce ve 22,u nás není pravice ani levice,na to se jen hraje,je to jen těžký boj o koryta.Ale ani ty strany za to částečně nemohou,od výmyslu tzv.koalice.Pokud by jedna strana drtivě vyhrála volby,mohla by si prosadit své zájmy,ted je to vše jen o kompromisech a splácaninách.Navíc můžete jít do politiky se sebečistšími úmysly,ale stejně vás to semele.Poslední věc,nevím proč se stále ukazuje na ANO.Pokud vím,volby vyhrála ČSSD,ANO s ní šlo do koalice ale už na počátku bylo řečeno,že rozhazovačská politika ČSSD vhodná pro nemakčenka a sociální případy budu v rozporu s programem ANO.A jak se ukazuje,mají co dělat aby to mezi nimi fungovalo,když ano chce škrtat co se dá a zbytek koalice se tomu brání.
 12. Stingray

  WOT - Denní hlášení

  Heh,já dal dnes 7 bitev s centurionem..Jeste jsem nezazil,ze bych pod uhlem 90 stupnu neprosil nemecký tank..kdyz se mi v jedné bitvě podařilo 2x neprošít nakolmo E-75 na 50 m do boku s top dělem a v druhé bitvě mi to samé haprovalo u KT tak jsem si zanadával..ale to,že mi během jedné bitvy banální střelbou 2xvyndali ammorack,střelce a řidiče,a v dalších bitvách to byl nastřídačku ammorack se střelcem tak jsme to znechcueně vypl..pálili mě klasickou municí,žádná HE..s centem mám už cosi najeto a bud byl mega den blbec nebo je něco jinak..a to si většinou nestěžuji..ale mít každou bitvu nepoužitelný šrot co nabíjí 20s to ne..nejlepší bitva blbě najedu padne mi pás říkám si **** na opravnou sadu,stejně dalši střela sundá munici..po opravě couvnu vykuknu a chytím ji,munice v hajzlu..nadšeně opravuji a plácám se po ramenou že sem opravnou sadu nepoužil na pás, vyjedu znovu a *** znova munice..to sem přemýšlel,zda ten notas vyhodím z 12 patra..ale jelikož už to týden nazpět provedl na koleji borec s monitorem a dost se to řešilo(jeden maník se zrovna potuloval pod okny když to vedlě něj přistálo),tak sem se tak nějak ovládl a radši to vypl..
 13. Stingray

  WT začátečník - dotaz

  Kolik vláken ještě hodláš založit???
×
×
 • Create New...