Jump to content

certcz

Sponzor
 • Content Count

  526
 • Posts on chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 • TS3 Server

  Never Logged On

About certcz

 • Rank
  Veterán

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. certcz

  Nové PC

  RX 580 nemá cenu řešit, pokud je dostupná RX 570 4G za 5300,- Kč https://www.czc.cz/gigabyte-radeon-rx-570-gaming-4gb-gddr5/212041/produkt Spotřeba RX 580 je prostě moc velká na střední segment a přídavek výkonu má minimální. U AMD chtěli tou kartou rozdrtit 1060 6G a tak vyhnali voltáž až nezdravě vysoko a pak to v zátěži topí více než GTX 1080 .
 2. certcz

  Nové PC

  Ale k tomu potřebuje krabicovou 7/8 ne ? Kdysi se hojně kupovali OEM verze, pokud jí má, pak by to s novým HW stejně nešlo.
 3. certcz

  Upgrade PC

  No já jsem minulý rok kupoval 2x 2GB DDR3 pro můj 6 let starý i5-2500k, měly jiné CL a v pohodě (jsem si říkal za 7 stovek to risknu). Holt blbé je že teď jsou ty ramky strašně drahé. Ještě mně napadlo že pokud budeš chtít taktovat, tak je přecejenom lepší mít ty moduly stejné.
 4. certcz

  Upgrade PC

  Pokud nejsou prachy tak bych šel klidně do 2x 4GB DDR4 a další pár dokoupil později. Rozdíl mezi nejlevnějšími deskami s B250 pro 2 a 4 paměťové moduly je jen 120 Kč. Ale těch cca 1800 momentálně ušetřených peněz dělá rozdíl mezi koupí RX470 vs 480 či GTX1060 3G vs 6G . Pozdější nekompatibility nových modulů bych se nebál, pokud budou mít stejné napětí a podobné časování. A jak psal oresprut, nic se pak nemusí prodávat, dokoupí se moduly a pohoda. Navíc teď ramky hodně zdražily (téměř dvojnásobně), tak by měla jít výhledově cena dolů.
 5. certcz

  Upgrade PC

  XMP ale neznamená že jsou paměti profilově vyšší, jedná se o čip obsahující informace o závislosti frekvence na časování pro platformu Intel. Takže pokud bereš Intel tak paměti rozhodně s XMP, ulehčí to pak nastavení v UEFI (BIOSu). A hlavně si pohlídej aby parametry pamětí byly udávány při napětí 1.2V. V nabídce jsou i 1.35V, ale ty nejsou moc vhodné pro nové procesory a pokud 1.2V převoltuješ na 1.35V, tak většinou získáš daleko lepší výkon za podobnou cenu. Takže 2400MHz, 1.2V, CL14 je takový slušný základ, o tři stovky dráž seženeš 3000MHz, 1.2V, CL15.
 6. certcz

  WOT - Denní hlášení

  Je vidět že WoTko už nějakou dobu nehraješ, právě všechny tyto mody tvůrci modpaků po domluvě s WG vyhodili z kompilace. A pokud někdo stále používá Warpack, tak jeho chyba, dlouho si nezahraje. 1) Když dáš plnému tanku munici na ránu a krásně mu uletí věž. Nebo když ti kvůli poddamage od nepřítele zbydou 2 HP a ty pak dokážeš otočit bitvu ačkoliv jsi měl být už dávno mrtvý. To není zábava ? Samozřejmě je tomu i naopak ale víc si pamatuješ úspěchy přece. 2 a 3) Jasně, všichni mají přece stený winrate
 7. certcz

  WOT - Denní hlášení

  Nevím jak v CW, ale na randomu se mi už dlouho nestalo že bych stál proti cheaterovi. Zakázané mody se už měsíc banují, takže nefér hru si teď každý rozmyslí. Největší cheat je kvalitní HW a síťové připojení XVM je v pohodě ale používám jej s vypnutým zobrazením šance na výhru. Mnoho her jsme vyhráli s 15% šancí a naopak, takže asi tak. A RNG je taky ok, přidává do hry zábavnou (či trolící) složku a v globálu je spravedlivé. Takže celkově spokojenost. Pokud někoho vytáčí že má horší RNG než soupeř, tak by měl hrát jinou hru kde jsou šance stejné, třeba šachy (ale tam taky jedna strana táhne první).
 8. certcz

  WOT - Denní hlášení

  S tím nic udělat nejde, je to daň za to že nemusíš nastavovat náměr děla.
 9. certcz

  Pokec o hrách všeobecně

  Ale běž. Za 5 minut nakoupeno, dík
 10. certcz

  Pokec o hrách všeobecně

  Zdar Chci koupit příbuznému k vánocům Minecraft. Na ofiko stránkách https://minecraft.net se před koupí musím zaregistrovat. Nebude mít potom obdarovaný problém s přihlášením, že se bude muset hlásit přes můj e-mail ? A nebo se do té hry nijak nepřihlašuje ? EDIT: Tak už jsem to našel "buy as gift", ale zase nejde platit přes PayPal a číslo kreditky nikomu svěřovat nebudu. Nedá se ten kód někde koupit třeba na dobírku ?
 11. To jsi mně uklidnil. Já z toho byl tak rozladěn, že jsem 3x restartoval router a počítač, odpojil TV od sítě, pustil kontrolu na viry a sken u spybota
 12. Takže nakupujte, dokud jsou ty AMD karty s topením v prodeji. http://diit.cz/clanek/polaris-vykon-na-watt
 13. certcz

  Pokec o hrách všeobecně

  Ta hra je stále super. Před pár měsíci jsem koupil poslední datadisk k Zaklínači, ale BG má přednost, 2 měsíce hraní BG + ToSC + BG 2 a to jsem teprve v léčebně
 14. certcz

  WOT - Denní hlášení

  Mám to stejně, vozil jsem maskovačku ale lepší je o 10% rychlejší zaměření (stabík nejde namontovat) protože si raději po výstřelu zacouvám. Spot znamená často garáž.
 15. certcz

  WOT - Denní hlášení

  http://wotreplays.com/site/2996247#murovanka-certcz-su-14-2 Na mapě Murovanka jsme zdecimovali protivníkův tým, až na skoro chcíplé ISU-152. Zbylo nás proti němu šest, pět artyn a jedno medko. Artyny včetně mně se ale zřejmě vrátili z párty, protože co se dělo na capu jsem ještě neviděl. Sledujte od osmé minuty, nakonec fadinova medaile.
×
×
 • Create New...