Jump to content

Mallasort

Members
 • Content Count

  101
 • Posts on chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 • TS3 Server

  Never Logged On

About Mallasort

 • Rank
  Zkušený průzkumník

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mallasort

  Pivní dýchánky v Praze

  Měl bych končit mezi 14 a 15h, takže nejpozději na čtvrtou tam můžu být.
 2. Mallasort

  Pivní dýchánky v Praze

  Píšu si a pokud se nic nepokazí tak dorazím.
 3. Mallasort

  Nové PC

  Na tohle rozřešení už jsem taky přišel. Ale tak někde začít musíš. Každopádně zkusil, jsem, nepovedlo se a víc to radši dráždit nebudu. Dokud to funguje, tak to nechám být.
 4. Mallasort

  Nové PC

  AMD Phenom II x4 955 Je to ono? Když jsem zkoušel ten Prime95 při těch 4,0MHz, tak ty teploty byly nějak takhle: TMPIN0 = 35 TMPIN1 = 70 TMPIN2 = 85 EDIT: Tak takhle vypadá můj poslední pokus. Trochu jsem to ponížil jak jsi říkal. Na těch cca 3,8MHz. Tohle je stav po cca hodce testu na Prime95 EDIT2: Při tomhle nastavení, ale jakmile pustím BDO tak to spadne. Vracím to do původního nastavení. Už mě to nebaví.
 5. Mallasort

  Nové PC

  Sakra to jsou zase nový výrazy. Ty teploty napájecí kaskády, chip setu a severního můstku(teploty základní desky) mají jaké označení? To je to TMPIN0, TMPIN1 a TMPIN2?
 6. Mallasort

  Nové PC

  Ještě malý dotaz. Jaká je bezpečná teplota na jádrech při tom taktování. Dal jsem ten Auto clock dle návodu (po 3MHz a voltage boost) a vyskočilo mi to z 3,2 na 4,0. Při testu stability je pak teplota někde kolem 66 - 67 stupňů. Je to ok? Někde na netu jsem se dočetl, že bych neměl jít přes 62 stupňů u týhle desky.
 7. Mallasort

  Nové PC

  Tak jsem dle doporučení dokoupil do bedny dva větráčky a teplota je ted stabilně kolem 60 stupňů.
 8. Mallasort

  Nové PC

  Mám tam tohle. Je to ted při zapnutý BDO. Z těch statistic se mi tam načítá jen ta teplota. Hodilo to nějaký error o updatu.
 9. Mallasort

  Nové PC

  I když trochu poladím větráčky, že konečně foukaj, tak stejně teplota je pořád mezi cca 75 - 85 stupňů při 100% využití. Ale pokud říkáš, že je to normal tak to nechám být a budu to jen pozorovat.
 10. Mallasort

  Nové PC

  no zkoušel jsem dnes to BDO a při 95% byla teplota 79 stupňů. Tak mě jen zajímalo zda je to ok nebo zda je potřeba trochu pořešit chlazení nebo tak. Jj větráčky se mi na kartě zdaj dost vlažný. Vyzkouším ten MSI afterburner. Dík
 11. Mallasort

  Nové PC

  Tak karta namontovaná a jede, jen by mě zajímalo ještě jaká je normální teplota v plným zápřahu? Momentálně mi to ukazuje 77 - 80 stupňů. Je to ok?
 12. Mallasort

  Nové PC

  Tak mi ji prodali před xichtem. Jdeme hledat jinou. Edit: Tak jsem to ukecal a už si ji vezu. Večer uvidíme zda to pošlape jak má.
 13. Mallasort

  Nové PC

  JJ na to forko jsem taky chtěl kouknout, ale je tam podmínka asi 3 měsíce, takže smůla. No zejtra se skočím podívat na tu grafárnu osobně do kamenýho obchodu co maj na Václaváku. Sice toho asi moc nepoznám, ale budu se tvářit chytře a aspoň uvidím jak vypadá. Každopádně dík za všechny rady.
 14. Mallasort

  Nové PC

  A teda nějaký tip kde to koupit/sehnat? Já jsem v tomhle fakt nedotčenej a rád si nechám poradit. Já tohle bral čistě abych si dokázal fyzicky představit co vlastně sháním.
 15. Mallasort

  Nové PC

  Takový sprostý slova jako taktování atd. s tím na mě nechoďte. Takže to asi vypadá, že si pořídím tohle http://aukro.cz/graficka-karta-amd-radeon-hd7870-2gb-msi-2gd5t-oc-i6139342035.html. Z toho druhýho inzerátu se nikdo zatím neozval. Jinak dík za odkaz Danny202, ale do konce července se mi čekat nechce. To už by mě to taky mohlo přejít a já bych nekoupil nic.
×
×
 • Create New...