Jump to content

Lenochod1

Members
 • Content Count

  1336
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Lenochod1

 1. Lenochod1

  WOT - Denní hlášení

  Normálka, dnes 10 her, 10 proher . Ačkoliv několikrát byla šance na výhru 65% a víc, tak bitvy končili fiaskem do 5-6 minut 15:7 atd. Ale nerozčiluju se, nemá cenu řešit něco ,co je dáno a na co mám zanedbatelný vliv. Horší je, že když si promítnu tak posledních 50 bitev na publiku, našel bych stěží 5, co by bylo alespoň trošku zábavných a napínavých.....Alespoň, že konečně šla z garáže ta Serbova pomsta TVP.
 2. Lenochod1

  WOT - Denní hlášení

  Obávám se, že z používaní aim botů se v této hře stal více méně standard. Jen ještě čekám, kdy za goldy nabídne WG rozšíření slotů na doplňky, aby si člověk mohl vozit 3-4 opravy místo jedné . Přitom by řešení bylo až dětsky jednoduché- přímo do hry výrazně napsat, že mody, co pozměňují chování hry (aim bot, kolmé střely artyn, dohled kamkoliv na mapě....) jsou zakázané. Za první porušení dát např. týdenní bann , za opakované perm bann. A hodně by používaní těhle modů ubylo. Místo toho řeší, jak znemožnit používání xvm, které nijak mechaniku hry nemění .
 3. Lenochod1

  WOT - Denní hlášení

  Ne, normálním hráčům se taková rána nepovede z jednoduchého důvodu, že jí nebudou zkoušet, protože naděje na úspěch je mizivá a dokáží si spočítat, že když takhle ránu zahodí, čekají např. dalších 12 vteřin na nabití. Vemenům je to fuk, mají bitvu za úspěšnou ,když dají jeden kill.
 4. Lenochod1

  WOT - Denní hlášení

  Dneska s Typem nastříleno 2300, spot 750, 5 killů ,vystřeleny 4 goldy a zisk čistého bez PU........chvíle napětí....tramtadadá ...27tis .Ještě pár měsíců a už i s Typem budou nejspíš ztrátové bitvy.
 5. Lenochod1

  WOT - Denní hlášení

  Já bych se s tím netrápil, beztak to je komedie . Nejkřiklavější příklad u mě z poslední doby- vyjel jsem hodně blbě bokem s T54E1 proti nepřátelům. Než jsem stihl za cca 7 vteřin přejet do krytu, schytal jsem 5 zásahů (E100, 2X T54E1, 2x Ru 251). Jediný výsledek těch zásahů u mě- oranžový pásy, ani nespadli . Jestli jsem z toho měl radost? Neměl ,udělal jsem kravinu a po právu jsem měl jít do garáže. Opravdu jsem zvědavej na to, jestli se podle vyjádření WG chtějí vrátit k počátkům hratelnosti této hry. Snad potom ubudou i takovéhle excesy....
 6. Lenochod1

  WOT - Denní hlášení

  U některých bitev to tak je, nicméně zažívám hodně bitev, kde ačkoliv je šance na výhru např, 65%+ ,tak končí během pár minut naprostým fiaskem 6:15. A naopak, když se má vyhrát, tak ačkoliv je tým výrazně slabší, přejede své soupeře jak nic. Tohle je věc, kterou bych měl WG nejvíc za zlé, protože absolutně není možnost to ovlivnit.
 7. Lenochod1

  WOT - Denní hlášení

  Nebrečím, pouze se divím. Přece jen, v těch turnajích nejde zrovna o drobné částky... Ono taky slovní spojení "brečet nad PC hrou" je docela blbost
 8. Lenochod1

  WOT - Denní hlášení

  Tak jsem se nechal poprvé po cca 30k bitvách přemluvit na vstup do klanu. Na jednu stranu zpestření hry a jiný pocit jezdit s týmem, kde funguje nějaká koordinace. Na druhou stranu rozčarování, že i v klanových bitvách fungují stejné RNG mechanismy jako na pobliku.....Asi jsem naivní,ale tak nějak jsem si do teď myslel, že v části hry, kdy už jde třeba na turnajích i o dost reálných peněz, si nedovolí WG takový "vychytávky" jako na pobliku, kde o nic nejde. Sice ještě pořád tvrdím, že WoT je zadarmo docela slušná hra, ale už ne tak usilovně, jako jsem to tvrdil tak před rokem.
 9. Lenochod1

  WOT - Denní hlášení

  Tak sem hodím jedno video, jak probíhají bitvy v režiji WG a jejich slavného RNG. Stačí přetočit na čas 12:22 (tam bych to ještě se zavřenýma očima překousl) a hlavně na čas 7:40. Ani už nevím, jestli to je pro zasmání nebo spíš k nasr...ní. http://wotreplays.com/site/2521277#serene_coast-lenochod1-t30
 10. Lenochod1

  WOT - Denní hlášení

  Tak jsem se řekl, že si k cestu k T54E1 ulehčím a místo nic moc T69 využiju k epxení zábavnou T49. Po odehraných 120 bitvách k tomu můžu říct jediné.....byla to chyba, veliká chyba. Velmi zábavné je např, když nabíjím 19 vteřin, pak 4 vteřiny mířím a nakonec dám z 10m arty úžasné damage skoro za 300. A to, že se jedna z cca 30-ti střel ujme za 800+ to nezachrání. Bude je ještě hodně krušných dvojnásobků....
 11. Lenochod1

  WOT - Denní hlášení

  HBJ: aniž bych chtěl hodnotit nějak bitvu- to jako že tier 8 nastřílí v osmičkové bitvě1500 damage znamená, že je to OP stroj? Děláš si pr... ?
 12. Lenochod1

  WOT - Denní hlášení

  To je normální, před nedávnem, mě rozstřílelo IS-3 na 400m, ani goldy nepoužíval a vhledem k tomu, co to bylo za lemouna, měl na 99% autoaim. VK už ani netahám z garáže, je to tank do čet (páč jinak mě nenapadá, co s ním) a jedna vydařená bitva z 20-ti to nezachrání. Zkusmo jsem koupil na RHM to 15 cm dělo. Sice je fajn sfouknout na ránu scouta, co má rudou mlhu před očima a jede si pro snadný kill a nebo jí loupnout WT za 1k+, ale jinak trága. Kdo by to byl řekl, že s pene 330 2x za sebou nejsem schopný dát AMX, následně HEčkem beru za pěkných 0 damage T110E4 a když už konečně něco i tref
 13. Lenochod1

  WOT - Denní hlášení

  Ta redukce map podle tieru je fakt neskutečnej opruz. Po delší době jsem oprášil T67- za 2 dny jsem s ní dal 9 bitev, z toho 6x mapa Velký park a 6x stejná strana. Fakt úžasná zábava
 14. Lenochod1

  [0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací

  Díky rychlíku
 15. Lenochod1

  Upgrade PC

  Pořád lepší se podívat na pár testů předtím, než se napíše nějaká kravina
 16. Lenochod1

  WOT - Denní hlášení

  Tak už nějak nevím, jak to slavné WoT hrát. Win nezadržitelně klesá k hranici 55% . 3 dny se snažím, aby byl denní Win nad 60%, pak přijde jeden super den "Made in WG" s Winem necelých 30% a je to v ......tam ,kde slunce nesvítí .
 17. Lenochod1

  WOT - Denní hlášení

  Tak se mi nějakou záhadou podařilo dokončit mise na T28 Concept. Spotovací se zadařila po koupi T54lt hned ve třetí bitvě. Sešla se kombinace Prochrovky, správné strany mapy a kupodivu i týmu, který střílel na to, co viděl. Jen je škoda, že taková kombinace nastane tak jednou za 500 bitev. Za heavy se podařila na 4-tý pokus po týdnu- ani by nebyl takový problém těch 8k damage v součtu (jednou to bylo dokonce i lehce přes 14k), ale teprve včera jsme k tomu i vyhráli . Takže tím mám počítám kliku ve WoT na hooodně dlouho vybranou.
 18. Lenochod1

  WOT - Denní hlášení

  Ne, že bych s váma ve všem tak souhlasil, ale ty pluska od mě máte, abych vyrovnal mínus od toho prudiče, co vám je dal a nikdy nic kloudného na forum nenapsal
 19. Lenochod1

  WOT - Denní hlášení

  Tak se dostavila ve WoT těžká nuda a poslední pokus, jak to zlomit, mě napadlo zkusit si zahrát za artyny. Protože s tím nemám absolutně žádnou zkušenost, chci se zeptat, jakou arty by jste doporučili. Sice mám z KV-2 vyexpenou S -51, ale nechci jít rovnou na tier 7 bez jakýchkoliv zkušeností, to bych moc platný hráč týmu nebyl. Navíc mám představu, že bych spíš zkončil na tieru 5/6.
 20. Lenochod1

  WOT - Denní hlášení

  Určitě přikoupit T67- podle mě jeden z nejvíc OP tančíků ve hře na svůj tier, i když mapy a MM mu přejí čím dál méně....
 21. Lenochod1

  WOT - Denní hlášení

  Po delší době jsem si vypůjčil zpět účet a dal pár her- v pátek 10 her- Win 20%, včera 14 her- Win 23%. Objektivně uznávám, že je chyba mezi židlí a klávesnicí- měl jsem to po prvních 4 hrách vypnout a jít od toho, když bylo evidentní, jak je tahle série bitev nastavena.
 22. Lenochod1

  WOT - Denní hlášení

  Nejdřív jsem ti za tohle chtěl dát mínusko, ale beru to nakonec jako ironickou hlášku .
 23. Lenochod1

  WOT - Denní hlášení

  Bez PU se dá hrát úplně v klidu. Nemám PU odhaduji tak 2 roky, hraju tiery 5-9 a díky různým akcím a odměnám mám v garáži aktuálně cca 57MM. V průběhu těch 2 let jsem vyexpil a nakoupil několik větví tančíků až do toho tieru 9. Na druhou stranu je pravda, že to neperu goldama po každém ptáku, co vyletí z křoví .
 24. Lenochod1

  WOT - Denní hlášení

  Neblázněte, v téhle hře jde už hodně dlouho jen o to, vyždímat co nejvíc peněz z hráčů. Takže cokoliv, co donutí hráče kupovat PU nebo premiové tančíky má u WG zelenou a jinak to nebude. Vše ostatní je postaveno na vedlejší kolej.
 25. Lenochod1

  WOT - Denní hlášení

  Souhlas, zadarmo, pokud od toho člověk moc nečeká, tak na takovéto domácí žvýkání pořád ještě ucházející hra .
×
×
 • Create New...