Jump to content

pepator

Members
 • Content Count

  763
 • Posts on chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 • TS3 Server

  Never Logged On

About pepator

 • Rank
  V.I.P Legenda
 • Birthday 07/07/1967

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Prachatice

Recent Profile Visitors

1623 profile views
 1. Zdar vespolek, uvažuji o koupi druhé zbraně opět samonabíjecí pistole ovšem ráže 9 mm. Včera jsem byl vyzkoušet na střelnici několik samonabíjecích pistolí a rozhoduji se mezi čízou CZ 75 P-07 http://www.e-myslivost.cz/detail/zbrane/kratke-zbrane/pistole-ceska-zbrojovka-cz-75-p-07.html nebo glockem 19 http://www.e-myslivost.cz/detail/zbrane/kratke-zbrane/pistole-glock-19-compact-raze-9x19.html Slušně jsem se trefoval ze slovenské pistole Grand-Power K 100 http://eshop.qins.cz/qins-cz/eshop/15-1-GRAND-POWER/0/5/1794-Grand-Power-K100-Mk12-Standard. Ta mi ale už přišla těžší do ruky a má trochu jinou konstrukci hlavně (dynamický závěr). Na netu věčné téma čízy kontra glocky. Máte s těmito zbraněmi někdo větší zkušenosti? Nebo by jste mi dopuručili něco jiného? Jde mi o skryté nošení zbraně k sebeobraně a občasnou střelbu na střelnici. Děkuji za jakékoliv postřehy a nápady.
 2. JJ taky jsem si jí pořídil jako první zbraň po zkouškách. Není problém na střelnici najednou vystřílet 100 nábojů vhledem a k jejich ceně je to v úplně pohodě Momentálně jsem nahlodán touto zbraní, ktará by byla jako moje druhá zbraň, je totiž v v brutální akci skoro za polovic původní ceny, ale ta ráže http://www.armyarms.cz/cz-tt45-pvd-e1181.html Nemáte s ní někdo zkušenosti? Jo taky scháním k té malorážkové beretě druhý zásobník, ale dávat za něj 1 200 Kč fakt nechci, nevíte náhodu, kde by se dal sehnat levněji?
 3. pepator

  WOWs - Rychlý start: Letadlové lodě

  Nevíte náhodou někdo co je za nový příkaz či doplněk u stíhačů? Dlouho jsem letadlovky nehrál a te´d čučím jako blázen, přílítne nepřátelská letka, která kropí ze všech zbraní a smete moje stíhače jako když se sfoukne svíčka? Je to normální nebo mi něco uteklo? Děkuji za případné vysvětlení.
 4. pepator

  WOWs: Pensacola - úroveň VII - USA cruiser

  Mám si koupit pensacolu nebo si nechat raději japonské Myoko? Co je lepší?
 5. Čau vespolek, tak už mám taky zkoušky za sebou a včera jsem byl na policii požádat o ZP a povolení na zbraň Akorát mám trochu obavy až projde ta pitomá směrnice EU o zbraních, tak mi bude zbroják asi k prdu Všem pistolníkům zdar.
 6. Čus vespolek, podal jsem přihlášku o ZP a jdu na zkoušky až 19. května. Mohl by mi někdo poradit jak se připravit, aby člověk zvládnul testy? Byl mi doporučen tento web http://zbranekvalitne.cz/zbrojni-prukaz/kde je toho fakt hodně. Z čeho jste se učili Vy?
 7. Díky za radu, zavolal jsem své doktorce a ta mi řekla když přečtu v brýlích písmenka, tak že by neměl být problém
 8. Zdravím, tak po delší úvaze jsem se rozhodl, že si taky pořídím zbrojní průkaz. Mé rozhodnutí urychlil kolega z práce, který už přišel s přihláškou a že si bude dělat ZP. Tak to zkusíme spolu. Ale narazil jsem na jeden problém u zdravotní způsobilosti. Blbě vidím na dálku a nosím brýle 6 a 7 dioptrií, jak mám chápat níže uvedenou podmínku, co to znamená? Oddíl 1 - Nemoci, které vylučují zdravotní způsobilost 9. snížení zrakové ostrosti pod 6/12 na každém oku zvlášť po korekci Zdravotní prohlídku bych dělal až po zkouškách před žádostí o vydání ZP, protože platí jen 3 měsíce a první volný termín pro zkoušky a testy je až květen. Tak nerad bych investoval čas a peníze a pak mi řekli, že nemám nárok, protože blbě vidím. Mohl by mi prosím někdo poradit? Jinak v Prachaticích se dělali zkoušky každé 3 měsíce poslední dobou snížili frekvenci na 1x za měsíc, páč je velký zájem. A volný termín je právě až v květnu. V loveckých potřebách jsem si prohlížel a ošahával tuto zbraň, kterou bych si chtěl pořídit jako první. Malá beretta do ruky na malorážkové náboje. http://www.lovecke-potreby-letovice.cz/shop/products/zbrane-na-zp/komisni-prodej/pistole-beretta-m-71-r.-22lr/
 9. pepator

  WOWs - Denní hlášení

  Čau já si myslím, že to skončí dřív, protože posledních pár dní to jde nahoru dost rychle. Spousta lidí se probralo později jako např. já a snaží se dohnat ostatní a hlavně získat co nejvíc perel. Bohužel první asi 2 týdny jsem nerozuměl o co jde a tudíž jsem nejspíš propásl získat 260 perel a automaticky tím získat loď Momentálně mám 209 perel a tento týden ještě mohu získat 35 perel, ale 260 perel už asi nezískám. Jinak dnes totální propadák, asi jsem vyfásnul Černýho Petra. To se mi ještě nestalo, aby z 5 her jsem 3 x vybouchnul na záčátku hry i třeba po jednom náhodným zásahu.
 10. pepator

  WOWs - Bitevní úspěchy

  Taky přidám jeden dnešní vydařený výsledek. Prohrávali jsme 4:6 a nevypadalo to dobře. Naštěstí jejich BB jezdily osamoceně a pálily na naše BB a mého DD si nevšímaly, no jejich chyba Dal jsem s Izokaze 6 kousků a přes 120 k DMG z toho 105 k DMG torpédy Bez PÚ a vlajek.
 11. pepator

  WT - tanky

  BR 6.7 tj. Tiger II a IS-2 proti IS 3, IS-4, T-10, Mausům a podobným neprůstřelným tankům je opravdové labůžo hraní. Nechápu co tím sledujou, ale asi opustím další expení a vrátím se k nižším tierům.
 12. pepator

  WOWs - Denní hlášení

  Dostal jsem do přístavu německý premiový křižník. Co to je za akci?
 13. pepator

  Lodě - Všeobecná diskuze

  Taky už nejsem nejmladší je mi 48 (žena hudruje, že jsem jak malé dítě, když pařím hry na PC) a musím říci, že ač jsem v počátku tlačil BB (skončil jsem u Konga a Wyomingu), tak poslední dobou mně nejvíc baví DD a křižníky. Omaha a Kuma, z DD jsou to Clemson a Isokaze a snažím se vylepšovat pořád velitele na CV Langley a Hyrjů. Ač mám vyzkoumané další lodě, tak mi nějak neláká jít výš. Ono taky dám denně pár her a potom ty výzkumy už jsou na delší lokte a tolik času u toho netrávím. Zdá se mi , že brutálně narostly nároky na počet bodů u velitele od 3 úrovně vylepšení nebo se mi to zdá? Nezvedli to náhodou nějakou aktualizací?
 14. pepator

  WOWs - Bitevní úspěchy

  Tak i když jsem lama převeliká, tak se občas štěstí unaví, ale bylo to jen proti čtyřkám, což je spíš vyjímečné. Bez PÚ a praporků
 15. pepator

  WOWs - Denní hlášení

  Tak včera jsem do hry vrazil první prachy a koupil místo v loděnici. Pořídil jsem si první americkou CV Langley a vyrazil do boje. Překvapilo mi jak je ta letadlovka pomalá oproti japončíkům, ale na druhou stranu se mi 2x povedlo trefit protivníka 4 torpédy ze 6, škoda že ty torpéda nemaj efekt jako japonský, páč loď přežila. A hlavně ty stíhači to je luxus, narazil jsem v bitvě na 2 jelita s letadlovkama a vystřílel jsem jim 39 letadel a dostal nějaký metál Čisté nebe Bohužel když hraju s Hyrju a narazím právě na šikulu s Langley, tak je situace často opačná
×
×
 • Create New...