Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak včerejšek se nesl v duchu výher zadarmo. Skoro v žádné bitvě jsem nic neudělal, nic nenastřílel, nikoho nezabil a stejně jsme vyhráli. Tentokráte nám ani nepřál MM, protože jsme byli často dole, ale ani to nezměnilo nic na faktu, že přes mizerný výsledek z mé strany, to byla výhra. Ještě teď se tomu musím smát, když jsme koukali nevěřícně s waltíkem jak to ti naši uhráli. Kolikrát samozřejmě na náhodu, ale i to se počítá. Takže co se týče WR byl včerejšek dobrý, co se týče všech ostatních ukazatelů, stálo to za nic. Co se týče zábavy, tak to byl takový průměr. Já se nebavil vlastní hrou, ale spíše koukáním na naše spoluhráče. Srandovní bylo, že jsme prohráli bitvu, kde jsme měli 63% na výhru a hned na to jsme vyhráli bitvu, kde to bylo 40%. Takže ty čísla nic neznamenají. To já vím sice už dávno, proto je mám vypnuté, ale i tak jde vidět, že když se to blbě sejde, tak tým nic nezachrání. 

A ještě jedna věc mě hrozně potěšila. Po 16ti dnech se mywotstats uráčilo a nahrálo nám logo do podpisu. No není krásné?? :biggrin: Díky ti Gute, je prostě Gut  :thumbsup:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A copak chlapečku?.....problém s nervíčkama?.....aby Ti nepraskla žilka......nemusíš se mnou souhlasit, dokonce Ti můj pohled na věc může i velmi vadit, ale snížit se k osobním urážkám??.....no no no.....to o Tobě a kvalitě Tvých názorů říká mnohem víc, než obsah Tvých příspěvků.......kouknul jsem na Tebe....no....že by jsi zrovna zářil se říct nedá.....ale jak si řek, možná je moje místo na noob stránkách, Ty o nich rozhodně musíš vědět víc než já....nemám problém se k Vám přidat :-)

 

Podívej na Švejka, ten mě pošle do pr..le relativně slušně a na úrovni, Tak nějak by to asi mělo být, ale TY...no, ty jsi jinej level.....a bacha na tu žilku :-)

Ty seš Jantar :biggrin: ..... vooeee nikdy nikoho neposílám do prrr..ani diplomaticky. Každý má nárok na názor. Ikdyž je to ten špatný, že! :biggrin:

Tohle je fórum a je třeba tu mít zástupce všech názorů...by tu jinak byla hrozná nuda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem zažil černé pondělí. Na co jsem šáhl, to jsem zlamil. Expim dva Renaulty, Otsu a FT75 artinu a po 12 hrách jsem měl 3 výhry. Americká M55/53 mě též z bryndy nevytáhla, navíc jsem nedal ani kloudnou dmg. A když mi znásilnili T95 na encountru Mines, kdy jsem jel zbytečně sám dekapovat tak jsem to vyplnul. 17 her, 35%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pondělní hraní= pohoda. Pohodička....večer 10 bitev s T29 a vše win. Starý brach T29 je neskutečný stroj. Pořád a pořád potvrzuje svou extratřídu. To s AMX45 si asi užiju, ale nejdřív musím přeexpit ARL....

Stejně je až zarážející, jaký rozdíl v kvalitě hráčů je o víkendu a přes týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si přinesl domů vyléčený a lehce upragovaný PC - viz mé příspěvky ze včerejška. Moc jsem toho nenahrál, protože jsem stahoval hru a další prográmky - reinstal woken, krom jiného. A jako by WoT tušila, jelo to jako po másle, myšleno bez cukání, lagů.

 

Herně nic moc, ale co čekat na publicu, bez čety. To už lepší nebude.

 

Ale je to prima, jet třeba s Rejží tam, kam chci a ne se posouvat stylem kraba na halucinogenech, jako předtím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano veliteli, hlavně když ty s Bedarem a já v T1 jsme tam kde máme být že ano, proti 3 x T29 :-D JJ, to bylo moooc super :-D

 

Jinak včera pohodička, uhrána díky retardovanosti enemy dokonce remíza, ač měli jasnou převahu a prostě kdyby najeli, jsme KO...jenže...no však víte...

Za mě spokojenost, 15 her a 80 % wr mě těší...ty čety jasně ukazují, že jsem byl vůl když jsme tak dlouho jezdil sám....včetně zábavnosti :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srandovní bylo, že jsme prohráli bitvu, kde jsme měli 63% na výhru a hned na to jsme vyhráli bitvu, kde to bylo 40%. Takže ty čísla nic neznamenají. To já vím sice už dávno, proto je mám vypnuté, ale i tak jde vidět, že když se to blbě sejde, tak tým nic nezachrání

Ano, to se stane, ale rozhodně ne tak často, aby se to dalo zobecnit do tvrzení, že ta čísla nic neznamenají.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A copak chlapečku?.....problém s nervíčkama?.....aby Ti nepraskla žilka......nemusíš se mnou souhlasit, dokonce Ti můj pohled na věc může i velmi vadit, ale snížit se k osobním urážkám??.....no no no.....to o Tobě a kvalitě Tvých názorů říká mnohem víc, než obsah Tvých příspěvků.......kouknul jsem na Tebe....no....že by jsi zrovna zářil se říct nedá.....ale jak si řek, možná je moje místo na noob stránkách, Ty o nich rozhodně musíš vědět víc než já....nemám problém se k Vám přidat :-)

 

Podívej na Švejka, ten mě pošle do pr..le relativně slušně a na úrovni, Tak nějak by to asi mělo být, ale TY...no, ty jsi jinej level.....a bacha na tu žilku :-)

 

Já jsem úplně klidný a staty mám za posledního půl roku o level vyšší než ty(WN8 o 500 vyšší), když už se teda o tom chceš bavit, navíc já nějak extra nedrtím low tiery, abych se mohl bušit do prsou, hraju vysoké tiery, netvrdím, že jsem extra hráč, občas to taky vylamím, ale statisticky podstatně méně často, jako tebou zmínění rudoši, já chápu, že jsi chtěl udělat dojem tím, že budeš oponovat většině, tak možná na někoho no, mě jsi jenom donutil se podívat, jakej máš zápis, a tím bych to ukončil, zítra si nebudu pamatovat, že jsi, peace out

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když jeden řekne " .kouknul jsem na Tebe....no....že by jsi zrovna zářil se říct nedá " je jasné že se druhej koukne na něj, jako by na sobě něco viděli jiného že to že jsou jen a jen lidé....

 

je to zbytečné a sem to nepatří, mě je jedno jaký kdo má staty , jak si je nahrál, co umí mě zajímá když je se mnou v četě, aby mě lamíkovi kryl zadel :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přihodím sem jeden poznatek z víkendu. Není přímo ze hry, ale týká se mechaniky hry a tak jsem se rozhodl svěřit se Vám s těmito pro mě novými informacemi.

A říkal to Honza, kterej u tanků sedí pořád, takže to přece ví moc dobře, nééé?! :-D

 

1, Když si přibližujete kolečkem myši, tak Vás celej enemy tým spotne!

2, Šestý smysl funguje tak, že když na Vás někdo 3 vteřiny míří, tak se Vám rozsvítí žárovka!!!

 

Takže to není tak, že 90% hráčů u hry nepřemýšlí... Oni přemýšlí, ale vymýšlí hovadiny a podle těchto zaručených pravd hrají.

Bůh s námi (nebo spíš s Vámi, taky jsem jen citrón)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citron mi nevadi, pokud vi, co ma delat. Vadi mi treba typek, ktereho jsem potkal vcera. Jede v E-100 a jeho WN je 26. Ani jsem netusil, ze takhle nizkych hodnot muze WN byt. Jeho hra tomu odpovidala. Za hru vystrelil 3x, netrefil nic a umrel jako posledni, jelikoz byl zalezlej az za arty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už se tu probíralo, že jsme, zdejší diskutující, jako ti mistři světa. Včera v Herrgotsdorfu, jede naše IS7 (11k bitev) na pozici napříč uličkou k nádražním skladům u kolejí. Samozřejmě ne "zadem", ale pěkně na F2. Po první ráně zastaví bokem, točí věží, nasleduje soustřel a jsme v první minutě bez X.tier tanku :facepalm_wowp:  Po chvilce se tou ulicí rozjede enemy IS7, zastaví se pěkně přede mnou čelem a nechá mě do sebe 5x v řadě vystřelit a posílám ho do garáže. Já taky fest lamím, ale tohle? Díky takovým ****** jsem si včera užil moc pěkných gangbangů od enemy týmů a mám krásnou tabulku v podpisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zase jsme u těch nešťastných/šťastných (nehodící se škrtněte) statů. Já se tomu fakt musím už smát, když dojdou argumenty, tak přichází na řadu staty :Smile_trollface-3:

 

A proč nešťastné statistiky?

 

Určitě má pro mne větší argumentační hodnotu hráč - pokud se vyjadřuje ke hře - který něco umí. A to herní statistiky krásně zmapují.

Samozřejmě, že svoje argumenty může podat různým způsobem, ale osobně mám zkušenost že arogantní bývají spíše ti neumětelové, kteří si nedokáží přiznat, že jsou lamičky. Čest výjímkám (Píši obecně, nemám nikoho jmenovitě na mysli.)

 

Samozřejmě to může skončit i virtuálním poměřováním pindíků, avšak jak praví žijící klasik: silnějš pes m**á! :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, že svoje argumenty může podat různým způsobem, ale osobně mám zkušenost že arogantní bývají spíše ti neumětelové, ...

 

Já bych řekl, že arogantních hráčů je v každé skupině přibližně stejné procento. Jen těch fialových tolik není, takže to možná vypadá, že jich je méně. Pár arogantních fialových jsem potkal a vždycky nasadili aroganci novou korunu. Například ten, co mi popřál, ať umřu na rakovinu, byl modro-fialový, pokud se dobře pamatuju.  :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč nešťastné statistiky?

 

Určitě má pro mne větší argumentační hodnotu hráč - pokud se vyjadřuje ke hře - který něco umí. A to herní statistiky krásně zmapují.

Samozřejmě, že svoje argumenty může podat různým způsobem, ale osobně mám zkušenost že arogantní bývají spíše ti neumětelové, kteří si nedokáží přiznat, že jsou lamičky. Čest výjímkám (Píši obecně, nemám nikoho jmenovitě na mysli.)

 

Samozřejmě to může skončit i virtuálním poměřováním pindíků, avšak jak praví žijící klasik: silnějš pes m**á! :biggrin:

 

Máš recht, jen ti ty statistiky nesmí přerůst přes hlavu, něco jako se stalo třeba mi ... to je pak něco špatně. Ale mám takový dojem, že zdejší diskutéři měli spíše na mysli, že když nevíš kudy kam, tak se začneš ohánět statistikami, což je také špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem se zas pěkně vytočil a opět za to mohou ty pos... lagy!  Mám pocit, že s tím prostě nic nedělají. Ping se minimálně zdvojnásobil a reakce WG? Arogantní ticho po pěšině.....Opravdu, toto je přístup až by jeden zvracel..... :down:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem se zas pěkně vytočil a opět za to mohou ty pos... lagy!  Mám pocit, že s tím prostě nic nedělají. Ping se minimálně zdvojnásobil a reakce WG? Arogantní ticho po pěšině.....Opravdu, toto je přístup až by jeden zvracel..... :down:

nevim co je arogantniho na tom ze priznaj ze s tim maj problem a  snazej se ho resit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...