Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jelikož jsem měl včera naplánovaný výlet s rodinkou do lesa, tak jsem stihl zahrát včera pouze večer. Chtěl jsem dojet konečně E4 a Pershinga. E4 jsem neudělal. 15K XP bylo nad mé síly. Bohužel víc proher s T30 než výher a tudíž žádný velký přísun zkušeností. S T20 posledních 10K Xp už jsem dodělal. Takže Pershing je v garáži. Jen mě mrzí, že na T20 nemám M. Ze začátku to byl porod s tímto tankem, ale jak jsem si na něj zvykl, tak už ten tančík lítal a kosil enemáky jednoho za druhým. Bohužel losy s IX jsou pro tento tank nepříjemné. A že jich ke konci bylo  :smile:. Musel jsem se u jedné bitvy smát. Jak tady v jiném vláknu běží diskuze o gold munici, tak s tímto tankem proti devítkám nejde hrát jinak než s goldem. No a v jedné hře jsem takto střílel do IS8, M103 a ještě se k tomu přidal Type59. Toho jsem sundal, a neunesl fakt, že to bylo goldem. Tak mi napsal, že jsem noob a mám hru odinstalovat. To mě fakt rozesmálo, protože noob byl on, když najel tam, kde neměl co dělat. Nicméně odpověděl jsem mu, že má tu možnost střílet goldem stejně jako já a už byl klid. V další hře nadával náš hráč v IS7 enemákovy v T34, že je gold noob. Bože můj, to ti lidé fakt uvažují zadkem?? Já vím, že T34 má dobré dělo, ale přeci jen proti IS7 čelně použiju goldy s radostí taky. 

A opět jsem našel nový prvek ve hře. Po nesmyslných střelách skrze kameny a ovlivňování hry od WG všelijakými způsoby, tak ten včerejší byl až do očí bijící. Na co má SPG zaměřovací kruh, kdy to potom padá mimo něj?? Ale kdyby těsně. Takhle si zamířím na 3 stojící tanky. Zabírají komplet celý utáhnutý kroužek a bum, projektil spadne cca 50m od nich. Ok říkám si, jelikož ti mamlasi tam stojí pořád, tak jim to tam pustím znovu. A bum tentokráte ta střela nedoletěla ani tak, abych ji viděl. Prostě někde ve vzduchoprázdnu. Na replayi spadla opět cca 50m mimo doměřený kruh. No a takto jsem to měl včera velice často. Prostě výstřel, a střela úplně mimo. Tohle není normální, ale zase na druhou stranu si říkám, že už možná funguje fyzika, a tudíž když fouká vítr špatným směrem, musím si upravit náměr  :tongue:. 

 

A nakonec mám dotaz, protože jsme se jaksi ztratil v akcích WG. Do kdy jsou slevy na tanky všelijakých úrovní?? Nikde to nemohu najít, ale všude je mám  :smile:. Je toho v poslední době tolik, že ten guláš nejsem schopný prostě roztřídit tak, abych měl ucelenou informaci, tak snad se to někomu povedlo  :confused:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co když to není strojem?

 

Jistě, samozřejmě, ale už nejsi originální. Já umím taky hrát, kazí mi to neustálé expení, nicméně nic to nemění na faktu, že camo bonus a lodní kanóny jsou zrůdnost a že Borsig a ISU-152 by měly být minimálně o tier výše.

 

shot056a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že Borsig a ISU-152 by měly být minimálně o tier výše.

 

 

Naprostý nesmysl, alespoň u ISU152, která má sice unikátní dělo s obrovskou alfa dmg, ale to je vykoupeno takřka nulovým armorem, velice špatnou obratnosti, kamo-bonus je také špatný a dlouhý rld děla, které je velice nepřesné jo a má hodně málo hp, takže každá chyba je trestaná smrti a hráči tohle td chyby neodpouští. Takže si myslím, že tohle td není žádný OP-Foch nebo TragedE100. Borsiga nehodnotím, jelikož ho nemám, ale proti ISU152 je větší zabiják v tom, že má otočnou věž a neskutečný kamobonus, což z něho dělá opravdu tichého a obávaného zabijáka.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nakonec mám dotaz, protože jsme se jaksi ztratil v akcích WG. Do kdy jsou slevy na tanky všelijakých úrovní?? Nikde to nemohu najít, ale všude je mám  :smile:. Je toho v poslední době tolik, že ten guláš nejsem schopný prostě roztřídit tak, abych měl ucelenou informaci, tak snad se to někomu povedlo  :confused:.

Novoroční slevy na tanky, vybavení atd. jsou do 15.1. do večera (přesněji do 16.1. do rána) - dá se to najít ve hře v misích, když tu misi otevřeš :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, já bych pochopil, kdyby na osmém tieru dával za 500 ale 800+ mi přijde jako totální nesmysl.

 

P.S. Musím si koupit mokré bedny, to je neuvěřitelné, a to mám na 100% perky Bezpečné ukládání i Preventivní údržba. Jó, když máš prohrát tak ti nepomůže ani svěcená voda. Má nenávist k TD stále sílí.

 

shot057a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějaké rozdíly strojů ve hře být musí, nemůže být vše stejné.

 

Jistě ale tenhle rozdíl je moc velký. 800+ dává jediná heavyna a to E-100 na desátém tieru, trochu pakárna ne? O to horší, že není problém tyhle sh.i.ty potkat s tierem šest, což je ještě větší pakárna. Prostě, co si budeme povídat, přehnali to, stejně jako battletier pro arty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš jak, to je věc názoru, mi ISU152 ani Borsig nevadí, ale vadí mi jiné věci, hlavně poddimenzované hevyny ve hře, díky ztrátě armoru, protože gold ammo munice, armor ve hře vymazává, mizející mnunice, zásahy za 0dmg, besti ve jako TragedE100,FV215b183, Foch155, které vypnou tank na ránu či zásobní atd. atd. atd. Ale to již tady bylo tisíc-krát napsáno a probíráno, ale mám dně možnosti, buď přestat hrát, anebo se s tím smířit a přizpůsobit styl hraní těmto zvěrstvům, které hru strhává neskutečně dolů. A zatím jsem překousl vše, až na jednu věc, na kterou si nikdy nezvyknu a to jsou červené hov*da ve hře, nejen na top tieréch, které mě neskutečně vytáčejí, ale to je zase jiná pohádka :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ISU-152 je fakt to poslední TD co mi ve hře vadí. SU-152 je jen o tier níž a za 700 umí dát taky, KV-2 je šestka a považ - DMG 700 umí zrovna tak. A těch 700 dává chudákům pětkám.

 

Foch a nový Waffeni jsou OP, desítkovej brit je taky decánko OP, ale ten to alespoň trochu vyvažuje tou papírovostí (i když sem ho viděl dingnout E-100 z 50m), ještě možná Objekt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistě, samozřejmě, ale už nejsi originální. Já umím taky hrát, kazí mi to neustálé expení, nicméně nic to nemění na faktu, že camo bonus a lodní kanóny jsou zrůdnost a že Borsig a ISU-152 by měly být minimálně o tier výše.

 

shot056a.jpg

 

minimálně o tier výš? co třeba o tři tiery? udělejme z toho rovnou tier XI., zvlášť ten Borsig, co dává za 490, to by bylo tédéčko na tieru X. jak víno:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

nejprve bych vám chtěl popřát vše nej do nového roku.

A ted zamyšlení co nám to WG furt rve za mapy. Poslední dobou se prostor kde se na mapě jezdit nedá stále zmenšuje a za chvíli bude mapa o jednom čtverci a všichni hned do sebe na otevřené pláni..

Perlová řeka = mapa na kterou jsem si docela zvykl a je jedna z těch lepších dle mého názoru.

Posvátné údolí= na tuto mapu jsem alergickej ještě že tam ještě není mod útok. Fakt tuto mapu nemusim a ani nevím jak jí moc hrát. Na můj vkus je tam plno zástavby a dalších nesmyslů.

Severogorsk= tj mapa kde mám jeden flek a hotovo. jezdím jen na jeden kopec a nikam jinam skoro.

Severozápad= ani této mapě jsem nepřišel na chut, a přijde mi že jedna strana je zvýhodněná.

Skrytá vesnice= mno díky ale toto fakt ne, půlka mapy se tam dostat nedá, další čtvrtina tam je to zabitý to město a pak zbejvá ten zbytek kde si dáváte přes držku u pár šutrů. Bych velmi rád viděl toho člověka kdo tuhle mapu vymyslel opravdu. 

A co kdyby nám dali nějakou fajn hezkou městkou mapu kterou slibuje 50 let, ale ne něco mezi pár baráčků a zase louka jen město nic jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, já bych pochopil, kdyby na osmém tieru dával za 500 ale 800+ mi přijde jako totální nesmysl.

 

P.S. Musím si koupit mokré bedny, to je neuvěřitelné, a to mám na 100% perky Bezpečné ukládání i Preventivní údržba. Jó, když máš prohrát tak ti nepomůže ani svěcená voda. Má nenávist k TD stále sílí.

 

shot057a.jpg

Jen drobná rada. Vybral sis asi nejhorší místo, kterým jsi mohl jet. Je tam vidět de facto ze všech stran a díky absenci deprese na IS-3 na nikoho moc střílet nemůžeš, kdežto na Tebe můžou všichni. V tomhle rozložení a situaci jsi to měl vzít buď pod horizontem u cesty a najet Churchillovi, Tigeru a A-44 do zad (i když by to byl risk vzhledem k Hummelovi ukrytýmu zřejmě někde na J1/K1). Nebo ještě vydržet a počkat na posily, nebylo kam spěchat. To jen rada pro příště, že zrovna tyhle kopečky jsou dost zrádný a nejezdim tam ani s hulldown stroji.

 

A Hellcatovi to bohužel nalosovalo lucky roll a asi to byla rána do boku věže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OP stroje....nekonečný téma.....no, pořídil jsem si ISU a ?......potvrzuju, že ten stroj je tragéd.....jo, v křovíčku, hezky z dálky, když někdo spotuje, to jsem machr...buum a IS7 má cca 750hp dole.....po cca 16 sec, když se zase nabije...buum a zboku na spodek T34 jen schodim pásy bez dmg....čekám dalších cca 16 sec, vyjede tier 8 medko.... a buum, zase pásy dole bez dmg (mám plně doměřeno)....dalších 16 sec, mezi tím jsou naši vystřílený a žene se to na mě....opět T34, tentokrát to koupí za 780 dmg.....to už se mi rozsvítí žárovka a za cca 4 sec jsem mrtvej......tak to je průměrná hra.

 

Ano, povede se hra s cca 4000-5000 dmg...občas, ale chraň pánbůh, aby se ke mě dostal scout, nebo medko, ani s vyskillovanou posádkou nemá cenu cokoli dělat....vychutná si mě jak třešničku na pudinkovým dortu....ale to nikdo nevidí, jediný čeho si všimnou je že najednou dostanou ránu za cca 750 hp....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro HBJ: brečením nic nespravíš a myslím, že nebudu mluvit jen za sebe, že ty screeny co tady dáváš jsou povětšinou na ostudu. Co lezeš s IS3 na kopeček??? Kolik her máš odehraných že nevíš na El Halufu, že když vyjedeš nahoru, tak tě tam zmasakrují TD?? Nadávat na TD nadávám taky, přestože jsem konečně doexpil E4 (stálo to více nervů, než bych chtěl) ale T30 má 0 camobonus, takže mě blikli vždycky a já je nikdy. Ale nebudu tady každý den brečet jak mrně, že jsou OP OP OP OP OP UFO OP. Jsou, souhlasím. A co? Tak to nehrej nebo drž pusu a krok, jako všichni ostatní. A nebo si založ vlastní vlákno s názvem Brečení by HBJ. 

 

Sorry za OT, ale když už tady mám chodit, přispívat a číst, tak se mi nechctějí neustále rolovat posty o tom, jak je někdo jak malý Jarda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, já bych pochopil, kdyby na osmém tieru dával za 500 ale 800+ mi přijde jako totální nesmysl.

 

P.S. Musím si koupit mokré bedny, to je neuvěřitelné, a to mám na 100% perky Bezpečné ukládání i Preventivní údržba. Jó, když máš prohrát tak ti nepomůže ani svěcená voda. Má nenávist k TD stále sílí.

 

shot057a.jpg

Mě skoro přijde, že ignoruješ většinu toho, co se zde píše. IS-3 dostala blow-up? PŘEKVAPENÍ! IS-3 je papír co každou druhou dostane munici. Hellcat tě dal z boku? PŘEKVAPENÍ! IS-3 nikdy nebyla papírovější. Teď už i věž. 

Hraješ hru, kde ty stroje jsou. chodíš sem a něco si o nich i přečteš. Zabila tě ISU tím, že ti dala 800 dmg? PŘEKVAPENÍ! O hře něco víš, víš, jaký jsou v ní tanky, ale neustále jsi překvapen, že tě zabil tank, který nějaký děcko vývojáře nakreslilo na papír... Chyba mezi stolem a židlí. Jo. Musí se předvídat, zvažovat šance, sledovat mapu, je toho hodně co se musí zvládat (proto mě to baví) a ne každý to vše zvládá. Občas se prostě blbě najede, hra blbě nalosuje, filka dá 0 dmg, ruďoch zastřílí.. to už je zase náhoda. Říkáš, že máš blbý výsledky i díky expení. Kdo tě neustále nutí expit? Spousta lidí si nějaký stroje vyjede a pak se s nimi baví a na expení kašle.

 

Pokud bys něco potřeboval, zkus nějakou alternativní cestu, jdu vyzkoušet ignore. Sám jsem brblal, ale tohle všechno za poslední dny už mi přijde přehnaný. Nebaví mě to číst. Ať se daří. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OP stroje....nekonečný téma.....no, pořídil jsem si ISU a ?......potvrzuju, že ten stroj je tragéd.....jo, v křovíčku, hezky z dálky, když někdo spotuje, to jsem machr...buum a IS7 má cca 750hp dole.....po cca 16 sec, když se zase nabije...buum a zboku na spodek T34 jen schodim pásy bez dmg....čekám dalších cca 16 sec, vyjede tier 8 medko.... a buum, zase pásy dole bez dmg (mám plně doměřeno)....dalších 16 sec, mezi tím jsou naši vystřílený a žene se to na mě....opět T34, tentokrát to koupí za 780 dmg.....to už se mi rozsvítí žárovka a za cca 4 sec jsem mrtvej......tak to je průměrná hra.

 

Ano, povede se hra s cca 4000-5000 dmg...občas, ale chraň pánbůh, aby se ke mě dostal scout, nebo medko, ani s vyskillovanou posádkou nemá cenu cokoli dělat....vychutná si mě jak třešničku na pudinkovým dortu....ale to nikdo nevidí, jediný čeho si všimnou je že najednou dostanou ránu za cca 750 hp....

 

Přesně tak, ISU sice nevlastním, ale moc velký respekt z něj opravdu nemám. Pokud ho někdo spotne, nastane rychlý konec. Tohle TD opravdu není OP. 

 

Jinak dám si zase přes víkend pauzu.... hraní mne zase nějak nebaví (především kvůli lavině demence hráčů ve hře). Zbytečně u toho jen nadávám, občas někoho urážím s tetrisem, jsem naštvanej a celkově mi to jen kazí náladu. Jak zde již někdo napsal.... WOT je asi jediná hra, která dovede člověka přivést na pokraj šílenství. Pod to bych se podepsal. :-) Proto jsou přestávky nutné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám s ničím problém ale míval jsem problém s 3+ artynami, což je naštěstí už minulost. Teda, blbě jsem to napsal. Problém jsem s nimi neměl ale hodně mi to vadilo a kazilo to hru, což se časem potvrdilo. Ale aby mě rozhodilo 6 TDéček v týmu, tak to ani náhodou. Chce to jenom trpělivost a zkušenost a zdaleka ne tolik trpělivosti, jako bylo třeba proti čtyřem artynám. Zkušenost proti artynám nepomohla nic protože se muselo schovávat furt jenom tam, kde se to dá což proti TDéčkům neplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z nudy jsem si já blázen pořídil AMX M4 a to jsem si tedy nasr... do bot :smile: . Nějak  s ním nedokážu smysluplně zahrát, rozdat s ním přes 2000 damage se zdá skoro nemožné. Zatím to vypadá jako vážný kandidát na "expení" pouze po dablech. Ještě víc mě to deprimuje, když pak dám pár bitev s prckem T49 a 2x za večer s ním dám damage přes 2500 ....

A něco pro honiče statů- v jedné bitvě jsem s T-34 nastřílel cca 1900 damage a i přes prohru mi to hodilo WN7 lehce přes 4000. Takže kdo si na tomhle zakládáte, máme možnost si zvýšit svoje......no, co chcete :biggrin: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HBJ: statistiky zase tak moc nelžou a screeny to potvrzují, taky jsem hrál lame style x tisíc bitev, ale poučil jsem se, kdo se nepoučí, je nucen opakovat své chyby dokola. Tvoje neustále oplakávání, jak je E100 na nic,je fascinující, nikdy se mi s ní nehrálo líp, ale já jsem namyšlený šašek. Ještě dojemnější jsou tvá odhalení, jak dospěli hráči k dobrým statům(to není můj případ, já mám otřesné), vlastně je to jen tím, že vyžírají killy, to je taková hovadina, že to ani vtipné není. Nebudu tě tady solit, je mi to jedno, i když po 30k bitvách nebo nevím, kolik jsi toho odehrál, bych očekával trošku nějaké zkušenosti, spíš to vypadá, že je pro tebe každá bitva jako první.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...