Přejít na obsah

Ferenc96

Sponzor
 • Počet příspěvků

  817
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Ferenc96

 • Hodnost
  V.I.P Legenda

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Brno
 1. Dát sem skoro 2,5 roku starý video? Bejvávalo! Ani ta mapa už není.
 2. Jen nám řekni odkud jseš, abysme se do tebe mohli navážet stejně stupidně jak ty do nás ....
 3. Je jedno co pijem. Hlavně že se motáme ...!
 4. Proto je tam po tom smajlíku ten dovětek ...
 5. I po 50 letech mě stále překvapuje, že ta žumpa nemá dno! Tohle přece musí mít nějaký rodiče ..... Ale on jim to potomek nějakým vhodným způsobem jednou vrátí.
 6. ... co by tam měl v rozporu se svým tvrzením najít? Nic o tom, že i já jsem Moravák v občance nemám.
 7. Ferenc96

  Zajímavé čtení

  Avigdor Kahalani: Tanky které zachránily Izrael. Je to (podle všeho) nový překlad s doplňky původní knížky Tanky proti tankům od stejnýho autora. http://www.mkcr.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/ministr-herman-dnes-v-nostickem-palaci-uvedl-knihu-generala-avigdora-kalahaniho-tanky--ktere-zachranily-izrael--268309/tmplid-228
 8. To se takhle v Sovětským svazu sejdou tři mukli v kriminále v jedné cele. Za co tady seš? 1. Dostal jsem 10 let natvrdo protože jsem byl odpůrcem soudruha Kuzmy Kuzmiče. 2. Dostal jsem taky 10 let - za to že jsem byl stoupencem soudruha Kuzmy Kuzmiče. 3. Soudruzi nechápu o čem hovoříte - já jsem Kuzma Kuzmič!
 9. Zelenoprdelníci otevřete. Nu, což - i k nám přišla demokracie. Tak trochu jak z Dikobrazu v 70. létech ...
 10. To znám s Karlem Gottem. Píše fanynka K. Gottovi: "Pane Gotte, byl jste idolem mé babičky, mé matky, jste idolem mým, mé dcery a mé vnučky. Co vy na to?"
 11. Ono, u virtuální reality je prý problém, že z toho hráči běžně zvrací (nebo jim je z toho aspoň blbě). A tady je to povýšený o další level ... Zkusil bych to, ale asi bych dlouho nevydržel. Zlatý WoT, to se dá hrát přes noc - a člověk je jen ochrápanej ( a někdy nasr....!)
 12. podobnej je u žel. přejezdu ve Mstěticích u Prahy, ten má ale jeden krátkej výjezd - nikam ...
 13. Ferenc96

  Zajímavé čtení

  Jen pro zajímavost, bohužel řeší se tu jen průbojná munice (kumulativní a HE vůbec) a motají to s reaktivním pancířem ... http://technet.idnes.cz/zasah-tanku-protitankova-strela-dot-/vojenstvi.aspx?c=A150217_133122_vojenstvi_mla
×