Jump to content

Kanár (NIHIL)

Members
 • Posts

  10604
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  81

Everything posted by Kanár (NIHIL)

 1. Kanár (NIHIL)

  Windows 10 + aplikace

  To chápu a čekal jsem, kdy je to napadne. Jelikož ale znám, jak složitě si tyhle věci někdy Wokna zaznamenávají, tak jsem skeptický. Toť vše. Raději počkám, až jaké budou zkušenosti u vícero uživatelů. Zatím je toho málo.
 2. Kanár (NIHIL)

  WOWs - Denní hlášení

  Pes je s česnekem ve vesmíru.
 3. Kanár (NIHIL)

  Windows 10 + aplikace

  A nebo, co je jistější a bez přidané práce
 4. Aha! Díkes. Čuchal jsem něco v tom smyslu. Ale nedočuchal
 5. Kanár (NIHIL)

  Windows 10 + aplikace

  Prý to je rychlejší. Otázkou ale je, o kolik a zda to má na SSD disku vůbec význam.
 6. Kanár (NIHIL)

  Windows 10 + aplikace

  Nevěřím tomu z jednoduchého důvodu. 1. Nikdy mi to zatím nefungovalo. 2. Většina lidí používá tak 2 - 5 programů a to ještě od Mrkvosoftu. Ještě jsem nenarazil na nikoho, kdo by mi tuhle vlastnost potvrdil při nainstalování většího počtu programů, programů cracknutých a některých úprav, aplikací atd. Byl bych moc rád, když by to fungovalo, ale já to zkoušet nebudu, proto se vyptávám a nedůvěřuju.
 7. Kanár (NIHIL)

  Windows 10 + aplikace

  To by bylo fajn. Moc tomu ale nevěřím. Zatím jsem při každém přechodu na nová Wokna musel veškeré programy, které používám instalovat znova. Na disku sice byly, ale nešly spouštět protože je OS neměl nainstalované. Možná jeden a nebo dva programy, které se dají spustit bez instalace fungovaly, jinak ale nic.
 8. To mi připomnělo fotku, kterou dělal náš Honza na Dachsteinu. Na žlutý sloupek si posedalo několik kavek a koukaly někam do nebe. Pak zas ulétly pryč. Všichni na to koukali a nikdo nechápal proč tam seděly a co vlastně chtěly. [/url]">http://http://postimage.org/'>
 9. Kanár (NIHIL)

  WOT - Denní hlášení

  To je asi stejné, jako typ na nějakého extra zábavného zubaře a nebo na zábavný pohřeb
 10. Kanár (NIHIL)

  Windows 10 + aplikace

  Když udělám upgrade z W7 na W10, tak budu muset všechny používané programy znovu nainstalovat? Asi jo, že?
 11. To je jako s těmi býky, kteří se pásli na stráni u lesa a na protější stráni se páslo stádo jaloviček. Mladý býček povídá, že by se dalo rozběhnout dolů z toho kopce a pak šfungem vyběhnout na ten protější a všechny ty jalovice tvrdě poskákat. Starší býk namítal, že nemá smysl se někam honit, že ty jalovice, až spasou ten kopec, tak přijdou za nimi samy. V tom se zděsil starý býk, chlapi utíkejme, ty jalovice už jdou sem!
 12. Zase jsou krok před námi ! https://sk.wikipedia.org/wiki/Modlitba_pred_pou%C5%BEit%C3%ADm_internetu
 13. Kanár (NIHIL)

  WOT - Denní hlášení

  WN8 má 282, to je ještě frajer. Ultra borci jsou ti, co mají tak kolem 50 a dokonce jenom 30. To pak už chce určité dovednosti a vědomosti, které se mi nedostávají a tak pro mne tyto výkony zůstávají zahalené tajemstvím . Myslím, že to bude vzájemné. Oni zase nechápou, jak někdo může mít WN8 vyšší, jak 1500 . Vlastně oni to vědí docela jistě a píšou to v každé bitvě.....CHEATER, CHEATER !!! A co pak teprve toto? Šance na výhru 38% a T29 NULA damage, tým na hadry a výhra. Na to už se nikdo nezmohl napsat vůbec nic [/url] photoupload">http:// photoupload
 14. Kanár (NIHIL)

  Windows 10 + aplikace

  HDD ti zkolabuje a jen to fikne a to i ten, který máš v šuplíku a vytáhneš ho 1 x za rok.
 15. Kanár (NIHIL)

  Windows 10 + aplikace

  Kup si keramická DVD a máš klid. Momentálně mají web mimo provoz. http://www.dtd.cz/
 16. Kanár (NIHIL)

  WOT - Denní hlášení

  1. Nikdy jsem se o to nezajímal a tak se nedivte, že se ptám. K získání ( ne, že bych ho chtěl získat ) nějakého toho eventového tanku se musí splnit všechny ty mise za všechny typy tanků a nebo stačí jen třeba za střeďáky? 2. Od kdy se počítají bodíky k získání značky na dělo? Píšou tam, že 1x za 14 dní ale to se bere jako od kdy?
 17. A potom, že já hledám ve všem konspirace
 18. Kanár (NIHIL)

  WOT - Denní hlášení

  To se mi líbí, že Marten zkouší nové výzvy. Bude to zajímavé.
 19. Kanár (NIHIL)

  WOT - Denní hlášení

  Tak teda nevím, ale zobrazovaly se mi 3 mise pro splnění a zapůjčení 3 různých tanků. Když jsem splnil první na nějaký FCM cosik, tak se nikde nic neukázalo. Pak se splila další mise na AMX CDC a ten se objevil a ten JT, ten zmizel. Takže mám prd protože na střeďáka frantíka nemám posádku.
 20. Kanár (NIHIL)

  WOT - Denní hlášení

  Jak se vlastně zapůjčí ten prémiák? Píše mi to, že jsem splnil, ale prémiák nikde.
 21. Kanár (NIHIL)

  WOT - Denní hlášení

  Proti přírodě asi nee, ale proti WG systému je to určitě myslím, že to bude prostě taková anomálie. Stejně, jako třeba Marten je daleko, daleko v předu, tak se zase najde někdo, kdo je daleko, daleko vzadu
 22. Jenže můj překladač mi napíše, tohle: "Trvalo to Timmy"....takže za to nemůžu, že to překládá blbě.
 23. Sorrines, proč tam říká ta brokolice, že "trvalo to Timmy". Kdo je ten Timmy? Nebo to lze přeložit jinak?
 24. Kanár (NIHIL)

  WOT - Denní hlášení

  Nějak mi furt hlava nebere, jak někdo dokáže mít tier 7 a WN8 jenom třeba 45 ?! Vždyť to nejde realizovat ani s botem. Nebo jo?
×
×
 • Create New...