Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Nebudu se už tady do toho montovat (měl jsem se držet toho co jsem včera napsal Zvedákovi), jen bych chtěl podotknout pro Stingraye a ostatní mladé i starší, že flexibilita ve hře nemá s tou v životě nic společného. To si možná myslíte vy ale není to pravda. Mě život tlačí tak tvrdejma uličkama, že se musím přizpůsobovat novým životním okolnostem každý den. Takže, co se týče hry a RL, ani náhodou to není podobné natož stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou dvě možnosti,jak obnovit zašlou slávu HT a medkám high tieru..a to bud brutalnimi nerfy TD,nebo zavedením tieru XI u HT,což je ale sci-fi..a nerfy též,wg chce vydělávat..takže při současném trendu to zachvíli bude nehratelné kemperské peklo..Jelikož s arty vydrbat šlo..se zakempeným Xkovým tdčkem už to prostě nejde a je jich víc a víc..sem zvědav,jak WG opět zavede rovnováhu,ale moc tomu nevěřím,možná hardcap jako u artyn..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu se už tady do toho montovat (měl jsem se držet toho co jsem včera napsal Zvedákovi), jen bych chtěl podotknout pro Stingraye a ostatní mladé i starší, že flexibilita ve hře nemá s tou v životě nic společného. To si možná myslíte vy ale není to pravda. Mě život tlačí tak tvrdejma uličkama, že se musím přizpůsobovat novým životním okolnostem každý den. Takže, co se týče hry a RL, ani náhodou to není podobné natož stejné.

Pokud nemáš problém se přizpůsobovat v životě,proč se tomu zuby nehty bráníš v blbé hře????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WG totiž dlouho nenabídlo nic zajímavého. A když musí udržet hráče, co udělá? Přidá nový obsah. Už od přidání větve Hellcata... stroje jsou lepší jak ty co ve hře už jsou. S každým patchem se najde nová unikátní větev se super desítkou. Poslední nahrazování tanku T110E5 bylo posledně, co nový tank nebyl lepší. proč taky, lidi ho už měli. No a přidávají stále unikátnější větve se stále unikátnějšími desítkami, aby lidi expili, kupovali prémiáky, volný XP atp. A ruku na srdce, kolik z vás ty nový větve expí? A kdyby jen jednu, že? A kupovali jste prémiák? A zlatky na převod? Hráli jste jiný tiery, aby jste měli volný? Hráli.

 

Takže to funguje :biggrin: Já z nových strojů (resp TD) vlastně nic nemám, to prostě nemá smysl. Já to doexpím a stejnak přijde zas něco lepšího. Zkusím najít něco, co se dá hrát a hraju. 

T40... je silná, je super, ale opět bez pancíře a bez věže, takže typický styl, má něco, ale nemá tamto. Je to fajn stroj :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo tu před časem napsal, že až zmizí artyny( a za to jsem moc rád), tak se začne nadávat na TD. Ano 10TD byla od začátku prasárna a ve hře nemají co dělat. Ovšem Dtx a další, to že M18 či dokonce ISU je OP....já Vás nechápu. Neznám žádné OP TD mimo 10 třídu. To že Kanár tvdí že je T40 OP....taky neskutečná hlupost. V čem?

- Když si vymakám TD, fláknu tam pořádnou posádku a budu zkušený hráč, tak zahraju dobře se vším! SU85B,T40,M8A1....není rozdíl....

To že berete Hellcat jako OP stroj už jsem si zvyknul. Naprosto  s tím nesouhlsím, ale ok. Ale tvrdit, že v aktuální hře je OP ISU152......jen proto že dá 750dmg? To už dává tři roky a to i v dobách, kdy nebylo silnějšího kanonu ani vyšších TD.

A v této době, kdy 80% map jsou pro ISU152 utrpení, ve hře jsou desítky nových zabijáků....je pro Vás tohle TD OP? ISU je naprosto průměrné TD. Mám ho a vím co říkám. 50% ran buď netrefíte nebo dáte za nula, je to neskutečně neobratný TD, které i pomalu couvá. A to je na nových mapách, kdy si prostě každý výstřel musíte riskantně vyjet.... konec.

Staré dobré TD nikdy OP nebyly, když nepočítám SU85 se 107mm kanonem. Bohužel WG WOT zabil 10TD....neprostá devastace MM a vlivu HT na bojišti. Bohatě stačily 9 TD. Podpořit dokázaly pěkně, ale nekralovaly...stále je 10HT v poho vypnul. Jenže jak to tu již kluci psali....10TD mají jak brutální kanony a tak často víc hp než 10HT......a to je sakra problém. Proto 10 třídu hraju velice málo.....

Ale přestaňte tu tvrdit, že TD mimo 10 tier jsou OP. Je to k smíchu.

Jako důkaz můžu být já sám. Dříve jsem hrál TD z 90%. Teď? 50%. A já si vždy vybírám pečlivě stroje dle vlivu, páč chci vyhrávat.

Ono záleží co definuješ jako OP.. nějaký global winrate na serveru je na nic. Ale to co ten tank dokáže ve zkušených rukou...

 

A v tomhle ohledu je Hellcat hrozná prasárna. V šestkách, pokud jedeš v tady zmiňovaný KV1S a enemy má fialku v Hellcatu. Tak vpodstatě musíš doufat že ho potkáš a že to nějak zalamí a povede se ti ho zabít. Protože pokud jel na druhou půlku mapy, tak můžeš očekávat masakr a za 5 minut máš soupeře v zádech. Podle mě je to daleko vlivnější stroj než KV1S. (a T49 je na tom dost podobně, ale ta má tak málo hp že se to dá). Podívej se na ty šestky, kolik těch hellcatů jezdí a jak dopadaj v porovnání s jinejma tankama. Dřív bych ještě v šestkách za OP označil 3601H s gold konischem, ale ten prej dostal nerf...

 

o ISU netvrdím že je OP, myslím si že kanón s 750 alfou a tunou pene nemá na tomhle tieru co dělat, ale ta platforma je tak slabá... ale nemám ho rád z důvodů který jsem zmiňoval. Ale co teprve takový Borsig, ten ve zkušenejch rukou pravidelně kraluje i mezi desítkama... to je teprve prasárna.

 

Ano, souhlas. Devítkový TD (i MT) stačily, přidávat desítky byla chyba. Jak to "opravit"? Těžko říct, já bych jim zrušil gold munici, znerfoval HP, dohled a přesnost. Nebo naopak přidal HP heavy tankům, ale už teď je tu dost velký rozdíl mezi HT tier 9 a 10, možná by nebylo na škodu přidat HP všem heavy tankům tier 8+. Nevím proč Walflovač E100 má víc hp než IS7, někomu ve WG asi ruplo v bedně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve hře je asi 10% hráčů, kteří zahrají s dobrým strojem pěkný masakr. Nechejme jim tu radost protože když vidím v bitvě 8 Hellcatů a nebo mraky Hetzerů s houfnicemi a plno T18, tak dopředu vím, jak to dopadne. Většinou jsou všichni červení a také neuhrají lautr nic. Waffenů víc jak 2 jsem ještě nepotkal a nic zvláštního se nestalo. Teda pokud sem v něm nejel sám, to pak bývá většinou pro enemáky docela záhul :biggrin: . S Fochem 155 je to nemlich to stejné. Nepředpokládám, že budu desítkových TDéček potkávat tolik, jako potkávám jiných vyhlášených OP tanků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve hře je asi 10% hráčů, kteří zahrají s dobrým strojem pěkný masakr. Nechejme jim tu radost protože když vidím v bitvě 8 Hellcatů a nebo mraky Hetzerů s houfnicemi a plno T18, tak dopředu vím, jak to dopadne. Většinou jsou všichni červení a také neuhrají lautr nic. Waffenů víc jak 2 jsem ještě nepotkal a nic zvláštního se nestalo. Teda pokud sem v něm nejel sám, to pak bývá většinou pro enemáky docela záhul :biggrin: . S Fochem 155 je to nemlich to stejné. Nepředpokládám, že budu desítkových TDéček potkávat tolik, jako potkávám jiných vyhlášených OP tanků.

 

Můžu se, jen tak ze zvědavosti, zeptat, které že to potkáváš OP tanky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když hraješ ten patřičný tier, tak jich je skoro v každé bitvě minimálně po 4 kouscích.

 

Jo tak, já myslel, že myslíš tanky a ne TD. Souhlasím, že KV-1S by měla mít max 107 mm gun jako T-150, ta 122ka je opravdu hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem je jmenoval:

T18

Hetzer s houfnicí

KV-1S

Hellcat

ISU

a další

 

Když hraješ ten patřičný tier, tak jich je skoro v každé bitvě minimálně po 4 kouscích.

Tak to asi nebudeme hrát  stejnou hru Kanáre :smile: . S Hellcatem hraju celkem dost a jen vyjímečně se sejde v bitvě 4 a víc kousků. To samé ISU, 4 jsem nepotkal v bitvě už ani nepamatuju, spíš je docela zázrak potkat  třeba i 2. A hetzerů s houfnicí už taky moc v bitvách nebývá.

Jen ta KV-1S, ale to je zkrátka tank pro trotly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to asi nebudeme hrát  stejnou hru Kanáre :smile: . S Hellcatem hraju celkem dost a jen vyjímečně se sejde v bitvě 4 a víc kousků. To samé ISU, 4 jsem nepotkal v bitvě už ani nepamatuju, spíš je docela zázrak potkat  třeba i 2. A hetzerů s houfnicí už taky moc v bitvách nebývá.

Jen ta KV-1S, ale to je zkrátka tank pro trotly.

Hellcat už je za zenitem. Lamky už na to přišly, že jim je prd platný protože není blbuvzdorný. Ten stav býval ale dnes už není, to máš pravdu. Je to ale jedno, jsou zas jiné stroje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku ale já psal, že T40 připadá mě OP a né, že je .... :biggrin: . Jinak vám poradím príma fintu. Neexpětě nic jak najatí a NEHRAJTE TIER 10 !!! Dělám to tak už dlouho a jsem v pohodě...teda skoro :biggrin:

Tohle přesně dělám a když nemám den, kdy potkávám red army tak se bavím skvěle.

 

A k věčnému tématu "Hellcat":

Chlapi neblázněte. Na 6 je tolik super tanků a TD. Navíc Hellcat má proti jiným 6 sakra málo hp. 570 vs 820 u Japončíka, 810 KV1S, 950 u háčka!!! A mohl bych pokračovat. Já sním hraji rád, páč je rychlý a můžu tak hasit průlomy po celé mapě. Nebo podporovat útok a během 30s decapovat base. V tom je jeho výhoda. On si prostě pro dmg dojede....ale nedělejte z něj boha. Jak se k němu dostane něco na tělo je konec. Proti přesile je naprosto bezbraný.Uklovou ho i dvě tři čtvrté třídy....Hellcet potřebuje mít kryt, za který se při reloadu může schovat, navíc vždy se sním musí útočit na nadálku či střední vzdálenost. Na krátko končí....

Nové mapy mu sedí, díky veži, sklopení kanonu a rychlému couvání se sním hraje krásně. Ale daří se mu taky z jednoho důležitého důvodu.....enemáci na něj neumí hrát. Kolikrát mě dostane totální lama, která má snad 5 let a umí držet jen písmeno W. Ale tím právě překvapí...i přes ránu si prostě pro mě přijede. Mám jeden krásný flek na té zimní mapě. Využívám kopce, spotuju a rovnou snipuju enemáky. Když to enemák zjistí, tak se jen na mě otočí a čeká jestli vykouknu...většinou netrefí, páč mi kouká jen kousek věže a já ho můžu dostat. Nebo další varianta, rychle zdrhne do krytu a tam se semnou přestřeluje. Díky spotu mi ovšem pomůže x našich a on končí.....jen promile enemáků napadne to co funguje....v době reloadu " přískokama" dojede až ke mě, přejede kopec, narvě mě a zbytek hp dá ramem. Naprosto spolehlivý styl, který funguje. Často to udělají právě vemínka co jsou rudí jak náměstí v Moskvě nebo zkušení hráči, kteří ví jak na Hellcata. Jákakoliv 6 totiž ramem Hellcatovi sudná klidně i 300hp! M18 je tak lehký věchýtek, že by ho ramem sundal snadi Loltraktor.

Naposledy to tak udělalo enemy IS...byl si vědom převahy hp, věděl že se přestřelovat nemůže páč by rychle hp převahu ztratil a tak si přes dvě rány pro mě přijel. Dal mi za 380 jednou ranou a zbytek zramoval....ano, kolegové ho pak dorazili, ale náš tým ztratil spotera na velice dlležitém místě. Navíc jsem místo 1500-2500 dm, dal blbých 500.

Hellcat není OP...umřít umí hodně rychle.....o dost rychleji než kolegové z 6 třídy. Vemte si dosti opomíjené háčko.....ano, nerf koniky proběhl, ale nebyl tak štrašný. Ten stroj má 950hp!!! To je prostě masakr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě Kanárova poznámka vyprovokovala k malému testíku :smile: . Teď jsem dal 10 bitev za sebou s Hellcatem, uvádím počty Hellcatů v bitvách včetně mého:

 

4x 1 kousek

3x 2 kousky

1x 3 kousky

2x 4 kousky

 

No, tak se mi zdá, že s tou "OP" bestií Hellcatem zase tak moc lidí nehraje. Čím to asi tak může být....... Jedině mě snad napadá, že je s ním moc lehké hraní, tak si to hráči schválně dělají těžší, aby si tu hru pořádně užili :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak se mi zdá, že s tou "OP" bestií Hellcatem zase tak moc lidí nehraje. Čím to asi tak může být....... Jedině mě snad napadá, že je s ním moc lehké hraní, tak si to hráči schválně dělají těžší, aby si tu hru pořádně užili :Smile_trollface-3:

Nikdo neříká že je to s ním lehké... on má ty global statistiky špatné, proč? Protože za něho hraje spousta lidí co s ním neumí, nemají na něm výbavu, nemají dobrou posádku. Hellcat potřebuje plnou výbavu, alespoň 200% posádku (žárovka!) a zkušeného hráče.

Hellcat byla moje první šestka a proto taky moje staty s ním jsou takový jaký jsou, ale když ho provětrám teď, tak je to masakr.

 

Spíš si udělej jinou statistiku, když potkáš Hellcata ve kterym sedí hráč 1400+WN7, tak si zapiš kolik měl dmg/spot dmg a killů. To bude zajímavější, dostaneš se k zajímavejm číslům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle přesně dělám a když nemám den, kdy potkávám red army tak se bavím skvěle.

 

A k věčnému tématu "Hellcat":

Chlapi neblázněte. Na 6 je tolik super tanků a TD. Navíc Hellcat má proti jiným 6 sakra málo hp. 570 vs 820 u Japončíka, 810 KV1S, 950 u háčka!!! A mohl bych pokračovat. Já sním hraji rád, páč je rychlý a můžu tak hasit průlomy po celé mapě. Nebo podporovat útok a během 30s decapovat base. V tom je jeho výhoda. On si prostě pro dmg dojede....ale nedělejte z něj boha. Jak se k němu dostane něco na tělo je konec. Proti přesile je naprosto bezbraný.Uklovou ho i dvě tři čtvrté třídy....Hellcet potřebuje mít kryt, za který se při reloadu může schovat, navíc vždy se sním musí útočit na nadálku či střední vzdálenost. Na krátko končí....

Nové mapy mu sedí, díky veži, sklopení kanonu a rychlému couvání se sním hraje krásně. Ale daří se mu taky z jednoho důležitého důvodu.....enemáci na něj neumí hrát. Kolikrát mě dostane totální lama, která má snad 5 let a umí držet jen písmeno W. Ale tím právě překvapí...i přes ránu si prostě pro mě přijede. Mám jeden krásný flek na té zimní mapě. Využívám kopce, spotuju a rovnou snipuju enemáky. Když to enemák zjistí, tak se jen na mě otočí a čeká jestli vykouknu...většinou netrefí, páč mi kouká jen kousek věže a já ho můžu dostat. Nebo další varianta, rychle zdrhne do krytu a tam se semnou přestřeluje. Díky spotu mi ovšem pomůže x našich a on končí.....jen promile enemáků napadne to co funguje....v době reloadu " přískokama" dojede až ke mě, přejede kopec, narvě mě a zbytek hp dá ramem. Naprosto spolehlivý styl, který funguje. Často to udělají právě vemínka co jsou rudí jak náměstí v Moskvě nebo zkušení hráči, kteří ví jak na Hellcata. Jákakoliv 6 totiž ramem Hellcatovi sudná klidně i 300hp! M18 je tak lehký věchýtek, že by ho ramem sundal snadi Loltraktor.

Naposledy to tak udělalo enemy IS...byl si vědom převahy hp, věděl že se přestřelovat nemůže páč by rychle hp převahu ztratil a tak si přes dvě rány pro mě přijel. Dal mi za 380 jednou ranou a zbytek zramoval....ano, kolegové ho pak dorazili, ale náš tým ztratil spotera na velice dlležitém místě. Navíc jsem místo 1500-2500 dm, dal blbých 500.

Hellcat není OP...umřít umí hodně rychle.....o dost rychleji než kolegové z 6 třídy. Vemte si dosti opomíjené háčko.....ano, nerf koniky proběhl, ale nebyl tak štrašný. Ten stroj má 950hp!!! To je prostě masakr.

Já když sedím v Hellcatovi a proti mě jede taky Helcat, nabiju HEčko a on pak čumí jak mohl dostat za 350. Takhle ho sundám na dvě rány, on by musel vystřelit tři. Kvůli tomu armoru a váze jsem prohrál bitvu, když mi došli náboje. Proti mě byl M37, když jsem začal rammovat, ubírali jsme si stejný počet Hpček a já jich měl míň než on, tak jsem musel jet na remízu, bohužel... A někdy mě RNG potopí natolik, že z 21 výstřelů trefím 15 a probiju 10... OP není v žádném případě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo neříká že je to s ním lehké... on má ty global statistiky špatné, proč? Protože za něho hraje spousta lidí co s ním neumí, nemají na něm výbavu, nemají dobrou posádku. Hellcat potřebuje plnou výbavu, alespoň 200% posádku (žárovka!) a zkušeného hráče.

Hellcat byla moje první šestka a proto taky moje staty s ním jsou takový jaký jsou, ale když ho provětrám teď, tak je to masakr.

 

Spíš si udělej jinou statistiku, když potkáš Hellcata ve kterym sedí hráč 1400+WN7, tak si zapiš kolik měl dmg/spot dmg a killů. To bude zajímavější, dostaneš se k zajímavejm číslům.

Proč tak drsná selekce podle hráče. Dal bych to volnější s podmínkou min 150 bitev na M18.

 

Edit: Aby nebyl dablpost, tak jsem to připsal sem.

Během odpoledne zkouším zda si budu moci zahrát.

Zatím smůla: pingwuw.png

WoT a vše na co v něm nadávám musí počkat :sad:.

Upraveno uživatelem Miri37
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MImochodem jsem se podíval na anglický oficiální forum, řeší se tam že v 8.11 nás čeká nerf tier 10 TD. Vypadá to že děla s alfou nad 850 dostanou nerf o 100 dmg dolu, ale zvednou jim RoF, aby zachovali DPM. Jgpz E100 zůstane stejnej. Co udělají s deathstarem a waflovačem jsem nenašel. Taky by je měl čekat nerf camo ratingu, možná ne v 8.11, ale plánuje se..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přejmenujte tohle téma na hádání o debilitách, s nějakým denním hlášením to nemá už nic společnýho. Nebo si založte téma TD humus, ale fakt mě nebavíte.

Tohle je volný topic. Denní hlášení = denní pokec. Nějaké selekce, kde co kam napsat. Jako proč? Pořád lepší řešit nejaké názory než pořád dokola číst, že ten a ten měl tolik a tolik procent winu za večer.....Ale když jsem u toho hlášení, tak přes svátky jsem zvládnul:

 

- 5kg nahoru, to bude zas potu, než to sundám :woot:

- 5x rozkošně nabumbán ( bez šavlování, takže pohoda) :woot:

- 1x postavené ptačí krmítko se synem a tchánem...padl litr Rumu a pulčák Hruškovice ( synovi je 4 ten pil limonádu :woot: )

 

Win lost si nepamatuji, ale svátky byly dobrý :woot: . Zítra se vracím a pošlu pár enemáků do pekla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...