Přejít na obsah

Thebigrolf

Members
 • Počet příspěvků

  2415
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  80
 • TS3 Server

  Never Logged On

Thebigrolf last won the day on Červenec 24 2018

Thebigrolf had the most liked content!

O uživateli Thebigrolf

 • Hodnost
  V.I.P Legenda
 • Datum narození 07/22/1974

Contact Methods

 • ICQ
  to samy jak Skype
 • Yahoo
  nevedu
 • Jabber
  co to je
 • Skype
  mam,ale nedam :)

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  kousek od štatlu
 • Interests
  Nikdy neříkej nikdy aneb dokuď dycham,doufám

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Četa amerických vojáků hlídkovala na Irácké hranici. Na jedné hlídce našli ošklivě dobitou mrtvolu íráckého vojáka v příkopě u cesty. O kus dál v příkopu na opačné straně našli ošklivě dobité tělo amerického vojáka, který byl však naštestí ještě naživu. Podepřeli mu zkrvavenou hlavu a ptali se jej, co se stalo. Šeptem a ztěžka jim začal popisovat tu divnou událost. "Šel jsem po této cestě ozbrojený po zuby. Na druhé straně cesty stál těžce ozbrojený írácký voják. Přišel jsem k němu, podíval se mu zpříma do očí a zakřičel: Sadám Husajn je bezcharakterní prolhané prase! Podíval se mi taky zpříma do očí a zakřičel: George W Bush je taky bezcharakterní prolhané prase! No a když jsme tam stáli a třásli si rukama, tak nás sejmul náklaďák.
 2. kdy podala Sparta naposledy dobrej výkon ? . . . v bitvě u Thermopyl
 3. Nová vodácká hymna: "Cesta je prach a štěrk a udusaná hlína..."
 4. Tak letos mají Němci výhodu v tom, že cestou do Berlína nebudou mít Žukova v patách.
 5. Thebigrolf

  Division 2

  no jedničku sem hral,wildlands taky,nevidim duvod proč si nezahrat aji dvojku.otauka je ale,kolik za to budou chtit kacaku.
 6. Život v australské armádě Dopis od nováčka z Eromangy rodičům. (Pro ty, kteří nevědí, kde to je: Eromanga je malá usedlost západně od Quilpie v jihovýchodním Queenslandu.) Milá mámo, milý táto, mám se fajn a doufám že i vy. Řekněte mým bratrům Dougovi a Phillovi, že je to lepší než makat na farně – řekněte jim, ať se zapíšou co nejdřív, než to tady zrušej! Na začátku to bylo těžší, protože nemusim ráno vstávat v šest! Ale teď už spím trochu líp, protože jediné, co musim udělat před snídaní, je ustlat si postel, nablejskat boty a vyčistit uniformu. Žádný proklatý dojení krav, nošení krmiva, krmení telat... nic! Musim se sprchovat, ale není to tak zlý, je tady plno teplý vody a dokonce světlo, takže člověk vidí, co dělá. K snídani dostanem ovesnou kaši, vajíčka a ovoce, ale nemaj tady klokaní steaky ani guláš z koaly, co dělá máma. A nekrměj nás do oběda, takže do tý doby jsou chlapci úplně daun, protože mezitím máme pochodování – bože, vždyť to je procházka jako doma, když chodíme k větrný elektrárně na zadní pastvině! Při čtení následujícího asi bráchové prasknou smíchy – dostávám medaile za střelbu, a přitom nevím proč. Terč je velkej jak zadek klokana, nehejbá se a nestřílí po tobě jako Johnsonovi, když náš býk dostal jejich krávu vloni před výstavou! Jen se uvelebíš a trefíš cíl – jak jednoduché! A ani nemusíš plnit vlastní náboje, dostaneš jich spoustu v krabičkách, ani se nemusíš opírat o korbu náklaďáku jako my, když z něho střílíme klokany! Někdy ale člověk musí zápasit s chlapci, ale musí být opatrný, protože se jim lehce lámou kosti. To není jako když bojujem s Dougem, Phillem, Jackem a Stevem. A vypadá to, že i v boxu jsem O.K. a zdá se, že nemám v četě přemožitele. Ale porážka být mohla, od jednoho maníka z pluku, má dva metry a 120 kilo a já jen metr sedmdesát a 60 kilo, ale bitka to byla dobrá, nakonec mě chlapci museli do krčmy odtáhnout. Takže na armádu si rozhodně stěžovat nemůžu, řekněte bráchům, ať se nezdržujou a daj se na to dřív, než se o tom, jaké je to tu fajn, dozvěděj jiní, Vaše milující dcera
 7. Thebigrolf

  Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands

  momentalne parim far cry 5.a wildlands uz me nejak moc nebere.myslim,ze to ani nemam nainstalovany
×