Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tady máte na odlehčení, tak která je ta Vaše ? :-D

 

 

http://www.emimino.cz/diskuse/jsou-vasi-chlapi-u-hrani-pc-her-vztekli-159698/

 

:-D

No pěkně jsem se nasmál......nejlepší je tahle hláška....... "Sluchátka nepoužívá a přes celý byt repráky neustále vyřvávají „vyrážíme“  :biggrin: :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posádce dává 5% (ať už BIA nebo vent)

Pokud něco nezměnili (ale o tom pochybuju), tak BIA i Ventilace přidaj +5% (ne 5% z celku, ale +5%) k celkovýmu skillu posádky. Takže například střelec 100% + vent + BIA (a to samé platí u velitele) má ve skutečnosti 100+5+5+11 = 121%.

To je základ, (crew effective skill?). Z toho se potom dál počítaj vlastnosti jako délka zaměření, reloadu, dosah rádia, dohled, atd.

 

Vše je to v tom topicu co jsem tu dával, včetně vzorců... A počítal jsem to pro reload time pro cca 15 tanků a sedí to na 1 setinu sekundy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fakt nemám rád WG ochranu - jedu s T34 - KV-1S má 159HP - dám mu za 0 z boku, v tý samý bitvě si jedu pro arty - M40/M43 - má 400HP - já ač mám 400 průměr tak mu prostě musím nechat 12 HP aby mě mohl ještě trefit než do doramuju že? díky WG ale strč si tu svojí ochranu už někam ... :down:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reálé zlepšení je 2,5%, ač WG říká, že se něco zlěpší o 5%. Zkus si na nějakýho prcka dát ventilačku a spočítat, o kolik % máš rychlejší reload.

To je snad jasné.. nikde se nepíše že ti ventilace zlepší reload o 5%, pouze že to přidá 5% k vlastnostem posádky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud něco nezměnili (ale o tom pochybuju), tak BIA i Ventilace přidaj +5% (ne 5% z celku, ale +5%) k celkovýmu skillu posádky. Takže například střelec 100% + vent + BIA (a to samé platí u velitele) má ve skutečnosti 100+5+5+11 = 121%.

To je základ, (crew effective skill?). Z toho se potom dál počítaj vlastnosti jako délka zaměření, reloadu, dosah rádia, dohled, atd.

 

Vše je to v tom topicu co jsem tu dával, včetně vzorců... A počítal jsem to pro reload time pro cca 15 tanků a sedí to na 1 setinu sekundy.

Lord_Ice: nějak sem se v těch tvých výpočtech ztratil. Kdes přišel na 2,5%? A z čeho to jsou procenta?

Píšeš to správně. Ventilace přidá 5% ke schopnostem posádky (velitel 100% + 5% ventilace = 105%, střelec např. 100% + 10% od velitele + 5% ventilace = 115%) Výslednej efekt je ale v reálu pouhých cca 2,5%. Např. u rychlosti nabíjení z 10s na 9,75s. není to z 10s na 9,5s (5%) Bylo to i v odpovědích vývojářů.

 

Dám příklad u mojí M103 s top gunem:

 

100% posádka + nabiják nabíjí za 9,66s.

100% posádka + nabiják + ventilace nabíjí za 9,45s. (rozdíl cca 2,22%!)

100% posádka + nabiják + ventilace + BIA nabíjí za 9,24s (rozdíl dalších cca 2,22%!)

100% posádka + nabiják + ventilace + BIA + premium žrádlo nabíjí za 8,89s (rozdíl dalších cca 4,5%)

 

Takže výsledný rozdíl posádka + nabiják versus posádka + nabiják + ventilace + BIA + žrádlo je v reálu celkem cca 7,5-8,5%, ne teoretických 20%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odemčeno.

 

Pánové, já nevím, stačilo mi číst těch pár příspěvků a vy jste ten topic totálně zabili.

 

Myšlenka svejka byla taková, že se zde mají psát dojmy po hraní.

Dokážete zaprasit každé vlákno nějakým OT a napadáním. Vždy si najdete nějakého jedince a jdete po něm, jako slepice po flusu. Nezastávám se teď nikoho, aby to někoho zase nenapadlo, nikomu nenadržuji, ale stačí mi to sledovat a číst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšeš to správně. Ventilace přidá 5% ke schopnostem posádky (velitel 100% + 5% ventilace = 105%, střelec např. 100% + 10% od velitele + 5% ventilace = 115%) 

 

Asi jsem natvrdlej.... ale třeba na JGpII mám BIA + Ventilaci atd..... a posádka má 121% .... jen velitel 110% ...    nechápu to... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jen ty nejzajímavější body:

První bitva a nová mapa - prohra 7:15. Enemáci zaútočili vesnicí a přes naší základu.

V nějaké další bitvě na Prochorovce co průstřel to mrtvej člen posádky. Ústup z první lajny než vyjel přes střed mapy tank a nasvítil. Jedna ze tří artyn dokonala dílo destrukce.

V jiný bitvě jsem chtěl pomoci útoku. Ze 6 výstřelů čtyři neopustily hlaveň. Záznam byl, ale bylo na něm něco jiného než jsem viděl. To se tak někdy stává.

V poslední bitvě jsem se snažil podpořit agresivněji hrající TD. Naše kempers TD mi na 380 m sundalo 60% HP a jelikož jsem nebyl 100%, tak enemákům stačilo málo. Můj spoluhráč v TD bez věže pak moc šancí neměl. Kempaři ho na 500 m noc nebránili. Jo omluvu jsem dostal, ale už jsem si odvyknul dostávat pecky od vlastních.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zase zkusil expit Caernarvona, ale to se fakt nedá, z deseti her jen dvě mezi osmičkama, jinak pouze s desítkama, to se se stockovým dělem nedá. Ne že bych neprostřelil vůbec nic, ale je to bída. Celkově 3 výhry z 11 bitev, kašlu na to. V zásadě to pouze odráží moje celkové výsledky za poslední dobu, stojí to za prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...