Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Poslušně hlásím, že poslední dny stojí za prd. Měl sem 3 dny kdy win bylo 54, 57 a 68% to byla krása.  Proto přišel trest od WG a poslední 3 dny win 41, 36 a 47. Včera sem nemohl za boha dát dvojnásobek u prototypa, už bylo trapné jak mi MM losuje do bitvy i  40 sec. abych náhodou nebyl ve slušným týmu a nedej bože vyhrál. Už mi chybí cca 25 tis. expů na T30 a jde to čím dál víc ztuha. Samo s devítkovým Fochem jsem měl parádní hry, kdy sem nastřílel cca 4000 DMG a všechno lost a když mám konečně výhru, tak DMG 400, páč mně někdo nasvítil a sejmula mně artyna.

Taky expím Emila, ale je to utrpení, základní gun k smíchu a věčně proti devítkám. Mám na nej gun nahráno 20 k expů a dát celkových 53 k expů na ten gun to bude očistec. Nějakým zázrakem mám za 26 her win 50%, ale tuším že na tom mám pramalou zásluhu, páč v MM hobluju většinou dno tabulky :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pepatore počkej až budeš mít T30 to si tu agonii prodloužíš, já s ním teď expím to 155mm dělo a je to očistec ...

Ono to má pokračování??? Nééé tos mi vůbec nepotěšil :facepalmic:

Snad tu T30 doexpím a koupím dokud je na ní 15% sleva, apropo kdy ta sleva na tanky končí, ví to někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já už na něm mám odehráno 74 bitev s win 39% a stále základní dělo. Dokonce tam byl víkend s prémkem a dvojnásobkem za každou výhru. Tam byl win kolem 30%. Přínos násobků skoro žádný.

Na obrázku jsem se snažil držet mimo spot, ale HT v první linii jsem vůbec nepomohl a to byla bitva T9. Zdejší standard odpověď je, že je to nepoužíváním hlavy a rukama.

 

njn je to bída když jsi ve stocku, já měl se zákl. kanónem wr 43%.. občas se díky goldům podařilo nastřílet, ale her kdy jsem šel do garáže bez dmg taky bylo hodně.. ale vydrž prťka, vydrž.. ten druhej gun za to fakt stojí.. jen kdyby měl víc nábojů aby s nima člověk nemusel šetřit.. doteď si pamatuju první hru s tím laufem.. nasvícená IS3 čelně.. 3 rány.. kousíček dohořela a byla v pánu, vyjela E75 první HE do věže, pak AP jedna díra do vany, jedna do poklopu a když se začala otáčet (chtěla se krýt za skálou) dostala další 2 do boku a hotovo.. 8 ran a dmg že jsem nestačil zírat..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já už na něm mám odehráno 74 bitev s win 39% a stále základní dělo. Dokonce tam byl víkend s prémkem a dvojnásobkem za každou výhru. Tam byl win kolem 30%. Přínos násobků skoro žádný.

Na obrázku jsem se snažil držet mimo spot, ale HT v první linii jsem vůbec nepomohl a to byla bitva T9. Zdejší standard odpověď je, že je to nepoužíváním hlavy a rukama.

 

njn je to bída když jsi ve stocku, já měl se zákl. kanónem wr 43%.. občas se díky goldům podařilo nastřílet, ale her kdy jsem šel do garáže bez dmg taky bylo hodně.. ale vydrž prťka, vydrž.. ten druhej gun za to fakt stojí.. jen kdyby měl víc nábojů aby s nima člověk nemusel šetřit.. doteď si pamatuju první hru s tím laufem.. nasvícená IS3 čelně.. 3 rány.. kousíček dohořela a byla v pánu, vyjela E75 první HE do věže, pak AP jedna díra do vany, jedna do poklopu a když se začala otáčet (chtěla se krýt za skálou) dostala další 2 do boku a hotovo.. 8 ran a dmg že jsem nestačil zírat..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem našel dobrý channel na youtube (pouze v AJ), docela se mi libí jeho herní styl a že si nebere ani ve videích servítky.

 

mas i nejaky podobny videjka? sice anglicky neumim, ale nektere mapy hraje hodne odlisne nez ja, tak je to pro me dosti zajimavy. diky svymu agresivnimu hrani mu to asi obcas nevyjde, proto nektere tanky a jejich staty nema nejaky extra ...  skouknul sem ted 15 videi a dobry ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas i nejaky podobny videjka? sice anglicky neumim, ale nektere mapy hraje hodne odlisne nez ja, tak je to pro me dosti zajimavy. diky svymu agresivnimu hrani mu to asi obcas nevyjde, proto nektere tanky a jejich staty nema nejaky extra ...  skouknul sem ted 15 videi a dobry ....

Ty videa jsou hlavně o tom co říká,nejsem nějaký angličtinář ale i z toho mála co valí občas nemůžu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, pochytím 10-15% toho co říká - holt moje chyba. i tak sem to zkouknul neb hraje zajímavě a angličtina přijde na řadu až v příštím životě ..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas i nejaky podobny videjka? sice anglicky neumim, ale nektere mapy hraje hodne odlisne nez ja, tak je to pro me dosti zajimavy. diky svymu agresivnimu hrani mu to asi obcas nevyjde, proto nektere tanky a jejich staty nema nejaky extra ...  skouknul sem ted 15 videi a dobry ....

 

Já mám nejradši Quickybabyho: http://www.youtube.com/user/QuickyBabyTV

 

U něj taky bohužel bez angličtiny docela o dost přijdeš, ale určitě se to dá. 

 

Pak koukám taky na Jingelse, který nehraje zas až tak výborně, ale má výborné komentáře. Kromě toho občas pořádá nějaké soutěže, a výsledná videa jsou výborná - třeba typu http://www.youtube.com/watch?v=MgAtiOCE-5A&list=PLSPT1I-KtyUEEjG_J0fm4OMS3t1Q-j9Uj&index=72

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si ze mě WG dělá srandu že? jedu s T34 a proti je enemy IX WT- tak si na něj nabiju HE a že neuhádnete co sem mu udělal? ano tipujete správně - byl to zásah za 0!!!! :facepalm_wowp: :facepalm_wowp: btw sem mu střílel do věže ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jingles je super, takovej správnej kolík, a v německý tankistický uniformě vypadá jako nějakej vetrán co přávě přijel od Charkova :tongue: http://www.youtube.com/watch?v=vYvZLGr5ufQ

 

Navíc má super angličtinu, je mu výborně rozumět :thumbsup:

 

koukam ze Jingles jede cetu s SirFoch - což je ten předešlej týpek, co postoval DtX. predtím zase jede četu s Quickfingers/Quickybaby (pokud se nepletu) ... asi delaj vsichni v jedny fabrice :) nebo holt hvězdy WoT a YT dělaj společný akce ...

 

je to tohle video - www.youtube.com/watch?v=uM2XO88xCNg - napr. posledni bitva s T32. prezilo 5 hracu - pouze lidi v cete. bitvu vyhrala pouze jejich ceta neb se vratili a shazovali cap. njn, to se to hraje, kdyz aspon nekdo vi co ma delat nebo aspon posloucha co ma udelat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas i nejaky podobny videjka? sice anglicky neumim, ale nektere mapy hraje hodne odlisne nez ja, tak je to pro me dosti zajimavy. diky svymu agresivnimu hrani mu to asi obcas nevyjde, proto nektere tanky a jejich staty nema nejaky extra ...  skouknul sem ted 15 videi a dobry ....

On zrovna není úplně nejlepší příklad, je to hráč co jede dopředu i s JT a zrovna JT nenávidí protože nesnáší campovací tanky.

 

Ale jedno jméno už to tu padlo.. Quickybaby, asi nejlepší hráč z těch co znám z YT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komařín...

 

7 minut před koncem stav 7:7. Do konce hry se nikdo nikde neobjevil, všichni jen kempili a psali si v chatu :ohmy:

Tu mapu jsem už psychicky vzdal, prostě taky sedím v křoví, semtam si vystřelím na někoho odvážnýho (bláznivýho), přečkám 15 minut a hurá hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Denní win dle rozdělení WG 25%.

Jednou jsem se regulérně utopil, když jsem viděl styl hraní druhé třídy v té špatné variantě, který praktikoval můj tým v bitvě T6. Z týmu jsem i tak dostal nejvíc expů. Jako ty losy co jsem dnes měl nejdou poskládat náhodně v takovém počtu. Teda nevím, kde stále MM losů bere ty frajery s win 42-44% do Topu v mém tým. Takové ty OP stroje pokud možno v četách do topu dostával enemy tým. Hráči v nich takový obyč s win 48-53, ale na tu techniku u nás a hráče to stačilo vždy s přehledem. Jednou los udělal chybu a dal nám do topu hráče s Borsig v četě s T69. Očekávaný win byl, ale sakra těsný 15:14. Rozdíl jednoho výstřelů v závěrečným souboji Borsig a KT.  

 

Jestli bylo účelem dne mi otrávit hru v třídách bitev 5-8, tak to se povedlo.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komařín...

 

7 minut před koncem stav 7:7. Do konce hry se nikdo nikde neobjevil, všichni jen kempili a psali si v chatu :ohmy:

Tu mapu jsem už psychicky vzdal, prostě taky sedím v křoví, semtam si vystřelím na někoho odvážnýho (bláznivýho), přečkám 15 minut a hurá hrát.

Tak mě napadá, že by WG mohlo do hry přidat tlačítko na souhlas s remízou a pokud ho všichni žijící aktivní hráči použijí, tak se bitva ukončí remízou hned. Jednou jsem takto čekal přes 8 minut. Taky jsem viděl případ enemácký čety co nám dala win, protože nechtěla čekat 7 minut na remízu. Bylo to 2:2. Všichni rozstřílený tak na jeden zásah. Stav, kdo se o něco pokusí bude spotnut a prohrává. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek? 10 bitev a rychle pryč.....když náš rudý tým dokáže prohrát capem i za stavu 11:4! Samo, že vše udělala naše četa....a ty ostatní vemena neuhlídají blbý cap....takhle jsem se dlouho nevytočil....mám to vyfocený, ale kašlu na to, nedám to sem...nechci to vidět ani na fotce.....

Dneska jsem snad 50% hráče neviděl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera se mi po výzvě na četu ozval Mantavirus, měl čas, tak jsem si ním dal 6 her, 5x se  vyhrálo . Výbornej spoluhráč, radost s ním hrát. Jediná prohra byla Ruinberg a desítky ( ano zkusilo se to ) a výsledek 2-15, tým absolutních retardů. Desítky prostě ne. Možná jsme neměli kliku na tým, těžko soudit, ale pokles kvality jde napříč tiery, desítky nevyjímaje, každej se žene na desítku a pak to podle toho vypadá.....Má výzva stále platí,rád si v četě zahraju, stačí se mi ozvat. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek? 10 bitev a rychle pryč.....když náš rudý tým dokáže prohrát capem i za stavu 11:4! Samo, že vše udělala naše četa....a ty ostatní vemena neuhlídají blbý cap....takhle jsem se dlouho nevytočil....mám to vyfocený, ale kašlu na to, nedám to sem...nechci to vidět ani na fotce.....

Dneska jsem snad 50% hráče neviděl...

Nebo to capnout hned ze začátku,pěkně sem je postahoval zpět na base a ještě vyřídil 3 i s capem...

a9e10d992c242e780647db97f3aa4861.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...