Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Já neříkám, že k WT přejdu. Já jenom doufám, že tam lidi přecházet budou (přeci jen, nejvíce hráčů nemá ani 1000 bitev a tak pro ně čas ztracený grinděním nebude tak závažný. Navíc ta grafika třeba na mladší ročníky bude působit). Teprve ve chvíli, kdy kvůli WT WG začne ztrácet  hráče, pozná, že zlatý věk je u konce a vývoj se zrychlí.

 

A já tanky ve WT teda určitě zkusím.

 

V konečné fázi, nejvíce z téhle konkurence vytěžíme my hráči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako zastánce parádní grafiky máš ve WoT jistě povolené všechny ty parádní efekty (kouř, oheň zášlehy po výstřelu i ve snajpu, trávu atd). Taky si hru určitě neprzníš nějakým módem co to všech znehodnocuje. Bílé zničené tanky, rozdanou DMG a další finesy. Co se grafiky týká, tak by bylo nejlepší to hrát v arkádě ve filmovém režimu bez minimapy a ostatních rušivých prvků. Až takový milovník grafiky asi nebudeš  :smile:

 

Možná tomu nebudeš veřit, ale přesně takhle to mám. :-) Vše na full, bez jakýchkoli modifikací a fičůrek, Snad jediná výjimka je v tom že opravdu používám minimapu.... vyplá není... :-)  Zkrátka jsem estét a baví mne se dívat jak stříká a bublá voda při průjezdu řeky... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po 11 winech přišel trest.....ovšem vypečený. Dal jsem si sotva 1000dmg. Nejen že jsem byl ve městě potom sám, ale kombinace dementího týmu s tolik artynama...kdybych se jel utopit o nic bych nepřišel.

 

Snímek stojí zato....3x8 artyny!! A co mají proti sobě? Většinou 7 a 6 třídu. To jim nestojí ani za náboj. Arty jsou desetkrát více OP než dříve. Právě díky tomuhle MM. Dřív i Hummel jezdil s 9-10 třídou...teď potkáte na topu artyny....chce se mi zvracet. Artynu jsem od vyzkoušení SU26 nezval do ruky a nikdy taky nevezmu. To je prostě tak nečestná zbraň pro teploušky, že bych po hře sní musel zrůžovět. :woot: ...tak si taky vážím artynářů.....skilleři...sundavat splešem o dvě třídy nižší stroje...a pro jistotu ještě přes celou mapu :wub: :wub: :wub: ...božínci.

 

1389276489.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včerejší hraní s Emilem začalo koupáním a to hned 1. a 2. hru.. 1. hra totální lemmingtrain 13 strojů kterej vymlátilo 5 dobře postavených enemáků.. já a artynář jsme bránili sami jednu stranu mapy (4 killy) ale nestačilo to.. tak jsme po smrti posledního lumíka ukončili naše trápení v nejbližší louži.. druhá hra Murovanka, kdy jsem zbyl sám proti 6 hvy Vlll. a lX. tieru.. ( rozdáno přes 3,2k DMG).. Výhra přišla až na 8.!! pokus, ale velmi potěšila, páč jsem si na Letišti killnul 3 borce z HAMI (full IS3 a dvě dorážky) a jejich nadávky do fu campernoobů mě ještě teď hřejí na duši.. Od té bitvy už se to zlomilo a kolem půlnoci jsem herní den uzavřel s wr lehce nad 57% musím tímto poděkovat všem kvalitním spoterům kteří odváděli místy až neuvěřitelně dobrou práci a bez kterých by to opravdu nešlo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po 11 winech přišel trest.....ovšem vypečený. Dal jsem si sotva 1000dmg. Nejen že jsem byl ve městě potom sám, ale kombinace dementího týmu s tolik artynama...kdybych se jel utopit o nic bych nepřišel.

 

Snímek stojí zato....3x8 artyny!! A co mají proti sobě? Většinou 7 a 6 třídu. To jim nestojí ani za náboj. Arty jsou desetkrát více OP než dříve. Právě díky tomuhle MM. Dřív i Hummel jezdil s 9-10 třídou...teď potkáte na topu artyny....chce se mi zvracet. Artynu jsem od vyzkoušení SU26 nezval do ruky a nikdy taky nevezmu. To je prostě tak nečestná zbraň pro teploušky, že bych po hře sní musel zrůžovět. :woot: ...tak si taky vážím artynářů.....skilleři...sundavat splešem o dvě třídy nižší stroje...a pro jistotu ještě přes celou mapu :wub: :wub: :wub: ...božínci.

 

Je chyba, že jsi si jí nevyzkoušel. A SU-26 byl unikát, řekněme, že jedna z mála artin, co měly věž, takže to nebyla plnohodnotná arty. Kdybys je hrál, tak bys mluvil jinak. Ono ty arty sice můžou být top, ale když má tým 3 osmičky, druhej má 2 z nich artiny, bývá to většinou prohra pro tým s artinami, protože tam chybí síla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná tomu nebudeš veřit, ale přesně takhle to mám. :-) Vše na full, bez jakýchkoli modifikací a fičůrek, Snad jediná výjimka je v tom že opravdu používám minimapu.... vyplá není... :-)  Zkrátka jsem estét a baví mne se dívat jak stříká a bublá voda při průjezdu řeky... :-)

Ale jo, proč bych nevěřil. Já mám dost efektů vypnutých. Jednak by s tím mělo PC problém a pak jsem ztrácel přehled. Střílet přes 3 vraky v plamenech a hustý kouř byl problém. Rychlejší jízda ve vysoké trávě, kde byl schovaný šutr mi taky radost nedělala. Neznám moc mapy a detailně už vůbec. Pak jsem měl problém se střelbou přes zatravněný horizont a spoustu dalších drobností.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako zastánce parádní grafiky máš ve WoT jistě povolené všechny ty parádní efekty (kouř, oheň zášlehy po výstřelu i ve snajpu, trávu atd). Taky si hru určitě neprzníš nějakým módem co to všech znehodnocuje. Bílé zničené tanky, rozdanou DMG a další finesy. Co se grafiky týká, tak by bylo nejlepší to hrát v arkádě ve filmovém režimu bez minimapy a ostatních rušivých prvků. Až takový milovník grafiky asi nebudeš  :smile:

 

Nejedu uplně na max, ale většinu mám na High, abych se držel tak mezi 30 - 40 FPS. Chci aby to vypadalo pěkně, né že by mi vadila grafika starejch games (spoustu z nich si rád znova zahraju), ale abych to tak přirovnal - veteráni se mi sice líběj, ale sem rád za svojí moderní mašinu :tongue:

 

Jinak minimapu a HUD mám samo zapnutou, mody používám na lepší statistiky v garáži a pak jeden právě na minimapu, abych viděl líp kam koukám, mířím, jak daleko spotuju a kde končí vykreslování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je chyba, že jsi si jí nevyzkoušel. A SU-26 byl unikát, řekněme, že jedna z mála artin, co měly věž, takže to nebyla plnohodnotná arty. Kdybys je hrál, tak bys mluvil jinak. Ono ty arty sice můžou být top, ale když má tým 3 osmičky, druhej má 2 z nich artiny, bývá to většinou prohra pro tým s artinami, protože tam chybí síla.

V Betě jsem jel i do té doby jednu z nejsilnějších artyn SU14. Párkárt jsem si zahrál u kámoše za GW Panthera a dal na Ensku hned 5ks :biggrin: .

SU14 jsem většinou jel s 9 a 10 třídou. A bral jsem to jako fér. Dávala IS4 po 500dmg, když jí člověk trefil lépe tak za 800. Mause apod to klovalo za pár hp. navíc každý zná "rychlost" SU14...po spotnutí to nemělo ani cenu někam jezdit.....

Teď? Losy kdy potencionální dmg dokáže enemáka zabít dvakrát...viz Grill mezi 3 a 4 třídou...navíc gold munice za peníze, takže penetrace či spleš jako kráva.

Další....nové F1 artyny, které jsou rychlejší jak medko...

Další...zásobník u artyny, otočné věže.....

Mám pokračovat? No mě je těch chudáčků v artynách až líto :woot: ...... Hošánci.... :yes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Betě jsem jel i do té doby jednu z nejsilnějších artyn SU14. Párkárt jsem si zahrál u kámoše za GW Panthera a dal na Ensku hned 5ks :biggrin: .

SU14 jsem většinou jel s 9 a 10 třídou. A bral jsem to jako fér. Dávala IS4 po 500dmg, když jí člověk trefil lépe tak za 800. Mause apod to klovalo za pár hp. navíc každý zná "rychlost" SU14...po spotnutí to nemělo ani cenu někam jezdit.....

Teď? Losy kdy potencionální dmg dokáže enemáka zabít dvakrát...viz Grill mezi 3 a 4 třídou...navíc gold munice za peníze, takže penetrace či spleš jako kráva.

Další....nové F1 artyny, které jsou rychlejší jak medko...

Další...zásobník u artyny, otočné věže.....

Mám pokračovat? No mě je těch chudáčků v artynách až líto :woot: ...... Hošánci.... :yes:

Musí se trefit. Sám teď nějaký jedu a zábava to není... je to jiný, ale ... asi tě chápu. Nedávno jsem s AMX F3 vypl ARL 44 hezky z boku na ránu. Fialka. Nechápal. Hold jedna rána z 10 se podařila a schytal ji on :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po 11 winech přišel trest.....ovšem vypečený. Dal jsem si sotva 1000dmg. Nejen že jsem byl ve městě potom sám, ale kombinace dementího týmu s tolik artynama...kdybych se jel utopit o nic bych nepřišel.

 

Snímek stojí zato....3x8 artyny!! A co mají proti sobě? Většinou 7 a 6 třídu. To jim nestojí ani za náboj. Arty jsou desetkrát více OP než dříve. Právě díky tomuhle MM. Dřív i Hummel jezdil s 9-10 třídou...teď potkáte na topu artyny....chce se mi zvracet. Artynu jsem od vyzkoušení SU26 nezval do ruky a nikdy taky nevezmu. To je prostě tak nečestná zbraň pro teploušky, že bych po hře sní musel zrůžovět. :woot: ...tak si taky vážím artynářů.....skilleři...sundavat splešem o dvě třídy nižší stroje...a pro jistotu ještě přes celou mapu :wub: :wub: :wub: ...božínci.

 

 

 

hehe, dosla mi pluska, pekne jsi to napsal:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybyste někdy vytvářeli nějakou online hru, tak nezapomeňte do ní přidat nějaký ten "gamefucker" prvek protože to vám zajistí dobrých 15-20% hráčů navíc. Jestli budou růžoví, tak to opravdu nevím ale jisté je, že tam budou !!! Stačí například do závodní hry s autíčky přidat hráče, kteří nebudou závodit ale budou například sypat cukr do nádrží a nebo házet na dráhu rýsováčky a úspěch je zaručený...... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už 25 minut uvažuju jestli dnes hrát dál. Všechny 3 dvojnásobky co jsem potřeboval odjetý + jedna bitva na víc. Já jsem zahrál většinou prd, ale to nevadilo. Všechno win 15:3-6. První bitva u nás četa zásobníků v Topu s win 57% a u enemáků sólo hráči s win 43-47. Jo v jedený vyhraný nám enemák co projel na základnu sundal 2 AFK stroje a arty, jinak by to bylo taky 15:3.

Asi ještě dám pár bitev se stroji co mají špatný win (pod 50%) na zlepšení, ale k té zábavnosti co od toho čekám to má fakt daleko.

 

Větší část toho proč jsem WoT začal hrát už postupem času WG zničilo. WT to asi taky nenabídne, ale je dobře, že tady bude konkurence se stejnou tématikou trochu jinak pojatou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybyste někdy vytvářeli nějakou online hru, tak nezapomeňte do ní přidat nějaký ten "gamefucker" prvek protože to vám zajistí dobrých 15-20% hráčů navíc. Jestli budou růžoví, tak to opravdu nevím ale jisté je, že tam budou !!! Stačí například do závodní hry s autíčky přidat hráče, kteří nebudou závodit ale budou například sypat cukr do nádrží a nebo házet na dráhu rýsováčky a úspěch je zaručený...... :biggrin:

Kanare, to nepujde! WG ma na to prece patent. (ktery udajne nepouzivaji). To s tim patentem na ovlivneni slozeni tymu je smutna pravda - pro ty kdo jeste nevedi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Komarin je fakt zrůdnost, kdysi to byla nejhorší mapa, pak ji stáhli, a ted se vrátila a je stále nejhorší

Hm, ja si myslim ze neni uplne nejhorsi......ale uvital bych mapu s brodama. Parkrat jsem se uz utopil:)

Osobne nesnasim jakykoli mesto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes převážně dvojky vyzkoušel jsem i toho japončíka Ha-Go ( překvapil mile ) ,mimo dvou devítek ST-I kterou mám rád a Centuriona 7/1 , kde jezdím násobek,  8 her ( 6 výher ) a vypnul jsem to, nic se nemá přehánět :-)

 

Zítra je přece taky den :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, taky se pochlubím.

Včera: První hra prohra, bez možnosti cokoliv ovlivnit. Druhá hra -  beru milovaného Stuga III, říkám si, odreaguji se a nějak jaksi do hry vběhnu. NE, NE a NE!!!  Všichni T4-5. Nevidím problém. Nepřítel předemnou stojí, nevšímá si mě. Výstřel, nic, druhý výstřel nic, třetí výstřel nic a pak mi ujel, vůbec o mě nevěděl. Co naplat, vidím dalšího na kopečku, an stojí a nehýbe se. Výstřel nic, další výstřel nic. NIc, vůbec nic, zase ani ding. Nespěchal jsem naopak, všechno doměřeno a na běžnou vzdálenost pro Stuga, co normálně dávám.  Pak najednou, jako když Vám doma vypnou elekřinu a znova nahodí, tak do toho druhého nepřítele další střely a zásahy, kill, a další už běžně šlo. Prostě 5 bulharů za sebou, výstřely se mi ale ve statistice započítaly. Kdybych jel s nětším větším, tak kromě frustrace min. 5 000 stříbrných víte kde. 

Dnes: Nic zvlášního, ale mám takový dotaz, potkal jsem po delší době blba, co nás vlastní hráče zezadu zabíjel. Pak se na něj dívám, cca 300 her, údaje jako dmg a pod  ve statistikách minimální ale medaile jako odstřelovač, rozparovač, to měl. Je možné, že to těmto blbům naskakuje i za killy ve vlastním týmu ? A pokud ano, co když to nějaký blb takhle hraje i proto ? 

Mějte se .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty nevidíš, že top tanky až na Batchata jsou lamky? A Batchat je dnes proti ostatním desítkam celkem marný. No, a ty jejich slavné VK 72.01, to jsou docela marné tanky a i tak nastříleli nejvíc. Enemácký tým je mnohem vyváženější jak po stránce techniky, tak po stránce kvality hráčů. Pár fialek na blbém tanku a pro trnto tank i blbé mapě nepřestřílí tým, kde je nejnižší WN7 911 a vy tam máte několik hráčů, kteří nedosáhli ani této hodnoty a nenahráli lautr nic. Vaše E100 nedala nic 34 damage asi nelze vůbec považovat za to, že v té bitvě byl :biggrin: . A tak mohu pokračovat dál u poloviny týmu. Tohle byla bitva na hráče zhruba stejná ale na techniku naprosto nevyrovnaná. Na této mapě s tím Waffenem nastřílel ještě ten enemák docela málo a ta vaše, ta chcípla hned a má NULA !!! To jsou pak jednoduché počty a jasné výsledky. Dobrý příklad toho, že WaffenE100 se musí umět hrát a nějaký pomeranč s kvalitou 733 na to prostě nemá řidičák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A takhle hrají fialky, opravdu je lepší tým rajčat než borůvek a švestek.

Dělal jsem co jsem mohl, ale opravdu samotný LT střed neudrží.

Nechci je nějak bránit, ale podívej se

 

1) Co nahráli "žlutí" a "oranžoví" v X. tier na dně tabulky (posledních 5) (WT 0 dmg, E 100 34 dmg!!)

2) Podívej na složení techniky..u Vás 4 X. TD vs. 7 X. TD u enemy.

3) Na tomhle typu mapy se líp uplatní IS-ka, T57, 50B a E5 (u enemy), než Maus, VK 72.01ky a E 100 (u Vás)

4) Poměr hráčů s WN víc jak 1100 byl 9:13 ve prospěch enemy

 

Na závěr..ze screenů nepoznáme nic, replay by řekl víc. Mohlo/nemuselo hrát roli RNG, kdo ví. Toť můj skromný názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní Hrdinská dávka vybrána. T21 Hrdina hotov. Zítra 20k XP a pryč z garáže... nic to neumí. Ale možná je to tím, že nemám posádku a dělám první specku. Ale nejde mi a nebaví mě...

 

Jiank jsem s ní v desítkový bitvě dostal čistě zeleno modrej tým  :biggrin:  A pak spoustu oranžových proti zelenomodrým... win cca 50%, nebaví mě to... Ale mezi sedmičkama se daří být v přehledu s top dmg  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...