Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

tak jsem včera dal až k večeru 9 bitev, 7 výher, + 200 k, WN8 3100 a šel jsem spát, WT ausf. PZIV je nehorázný vyzobávač, s tím dlouhým gunem je to prostě pohádka, co jsem začal hrát s tédéčkama, tak mi letí WN nahoru neskutečným způsobem, hlavně hraju už třetí papírovou lajnu v řadě, takže jsem si zvykl neočekávat odrazy a hraju obezřetněji, beztak je armor v době goldů přežitek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- IS-3 hull will be remodelled

 

To by mě zajímalo, co s tím udělaj.

 

Jinak Švejku co třeba ST-I? Na hulldown výbornej stroj (250/160/160 armor věže a deprese stejná jako M103)

No šíp už víc zhoršit nemůžou a pokud nezprasí boky, tak to bude určitě k lepšímu :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych mu spíš doporučil KV-4, ta je neprůstřelná až hanba, akorát nevím jak to má s výdrží proti goldům.

Ano je nezničitelná,bohužel tento stroj je stavěn na to,ab dmg primárně pochytával,nerozdával...dělo je fajn,ale ta dmg je hodně malá,je paráda že vydržíte neskutečné množství zásahů,ale mo toho nerozdáte,jelikož jste pod neustálou palbou(všichni se vás snaží co nejdříve smazat)..navíc je strašně neohrabaný a nedokáže pružně reagovat na změny na bojišti..na druhou stranu je to prostě pevnost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně mě překvapil Panther II, znovu sem jej zakoupil po dlouhé době, páč mě chybělo už asi jen 40 tis na E50 a musím říct, že je překvapivě dobrej. To E50 mě zatím trošku zklamala, ale za prvé s ní mám jen pár bitev a za druhé, Patton je prostě jen jeden.... :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je nezničitelná,bohužel tento stroj je stavěn na to,ab dmg primárně pochytával,nerozdával...dělo je fajn,ale ta dmg je hodně malá,je paráda že vydržíte neskutečné množství zásahů,ale mo toho nerozdáte,jelikož jste pod neustálou palbou(všichni se vás snaží co nejdříve smazat)..navíc je strašně neohrabaný a nedokáže pružně reagovat na změny na bojišti..na druhou stranu je to prostě pevnost..

 

Jako bonus má tu obří bradavicu na turretu, do které se trefí aj debil, co si budem:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná jsem z jiného světa a toto nepochopím : hráč který narve do hry prachy attachicon.gifshot_005.jpgattachicon.gifshot_008.jpg a asi hraje špatně ale ne že by se zlepšoval ne, on zahraje tak že začne hra a on dá bez provokace 2x team kill  :Smile-tongue:  attachicon.gifshot_009.jpg

 

No prostě nepochopím takové vypatlance  :facepalmic:  :Smile_teethhappy:

 

Ty staty se dají pochopit, má rozjeto hodně větví a ono expit od začátku tier 1 - 5, když jezdí se stock tanky a expí postupně pásy, věže, děla, atd., tak se toho moc uhrát nedá. Ono se to začíná většinou zlepšovat od full pátého tieru. 2k bitev není tak moc aby se naučil něco hrát pořádně, zvlášť, když v tom má díky lightům, medkům, TD a HT docela pěkný herně stylový guláš.

Ruku na srdce, kdo z nás nedal někdy teamkill. Třeba měl na někoho pifku z minulosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky akcím WG jsem trochu víc expil a měl šanci se víc podívat jak to chodí v bitvách různých tříd mimo T9-10 poslední dobou. Bohužel jsem opět zjistil, že mi stále jako posledních několik měsíců vyhovují bitvy druhý třídy. Už se celkem těším, až bude po 16 lednu a já se vrátím k poklidnému expení jen přes násobky a hraní se svým oblíbencem T7car ve dvojkách.

Včera jsem byl konkrétně účastníkem bitvy páté třídy asi na té první zimní mapě. Bylo to smutný. Týmy stejné jak bývají na dvojkách jen s tím, že mapa byla mnohem větší a byla tam straně znát hráčská neznalost (nezkušenost) a nedostatky v kvalitě techniky. Prostě taková ubohá plácaná, která k té mapě totálně neseděla. U enemáků hráč co byl v jednom z nejvlivnějších strojů bitvy KV-1 pouze 900 bitev a podle jeho garáže odhaduju, že jeho nej posádka co má měla tak 80-85%.

 

Sice bitvy dvojek mají taky své chyby, ale v kombinaci s T7 mi dávají asi maximum toho co od WoT očekávám. Trochu smutný konstatování.

 

Při expení Emila jsem se dostal už na 80 bitev a stále základní dělo. To jsem zvědav, zda se top dělu podaří opravit současný win 42%. To bude asi velká fuška to dostat na 50% 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahodou mam v garazi A43 a anglicku artinu FV, tak som si povedal, ze ked je uz ta akcia tak skusim nahrat aspon tych 6 dni premiaku.

Masinky to nie su zle na hranie, ale su to take "klovatka". Tymy pekne odrazaju na tomto tieri "tomato red army" ako ich volam, obcas prekvapia ale vacsinou je to, ved viete co...Hlavne cez vikend to bolo utrpenie niekedy. Najviac ma dojal jeden hrac v Churchilovi VII, tomu premiaku na VI tieri ked som mu pisal nech ide dopredu a nekempi vzadu, ja som mal vtedy to FV... on bol top heavy tank, hral sa mod utok a nasi komplet zakempeny v krickoch a cakali asi na Godota. Tak si vysiel po mne a blokoval ma, ked som mu chcel utiect tak ma zabil...Co k tomu dodat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku poslušně hlásím, že ještě neudělal, teprve se drápu na top kanon a je to očistec, ale dnes 155 nasadím a uvidím zda to bude pořád stejný šrot :-) a švejku o spoluhráčích netřeba dlouze psát, stačí napsat "red army idiots" a je vymalováno. Jinak u T30 w/l 46% (40bitev) a dmg 1650 což na IX tier je naprosta katastrofa děs a bída, když skoro nemohu ovlivnit výsledek bitvy a musím spoléhat na fail tým. Za mě prozatím jasně nejhorší IX co jsem hral.

Tak to já jsem utratil naškudlené volňásky a šel u T30 rovnou do full. Tedy, když nepočítám motor.....se 155 to bude jiné kafe, neboj.

 

Jinak kucíí díky za typy. O KV4 jsem uvažoval. KV3 mám vyexpenou, takže KV4 by byla celkem brzy. Ovšem je tu problém.....KV4 dle statů je pomalá asi jako moje již 21 let mrtvá babička. Otáčení brutální, rychlost taky....a to já moc nemusím. Problém je, že pořádně nic nestihnu. Navíc mi vyhovouje aktivní hra....být v co nekratší době v boji a končit taky jako poslední. Proto miluju Hellcata.

Po prodeji KV1S, která mě přestala bavit jsem uvažoval o znovukoupení T150, která je výborná a v poho si právě KV1S vyndá.....jenže pak jsem si vzpoměl proč jsem T150 prodal. Než se otočí, někam dojede.....

Fakt mě to štvě....US posádek mám brutální nedostatek. Potřebuju min dvě pořádně posádky. Na E4 a chtěl bych i M4A1 či T25/2. Ale nemám....T40 jsem ukradnul už dvě kompletní posádky..nejde chudáka pořád vyžírat :biggrin: .

A Rusáků mám plnou garáž.....majory, kapitány, poručíky....všechno 3-4 perkové chlapáky. A k ničemu. Možná znovu koupím Object 268....jenže proč, když nemá palici a desítky skoro nehraju. To si klidně s 10 raději zahraju s T30 :biggrin: .

No jsem v pííííííí :wallbash: :wallbash:

Vyměním 10 sovětů za 10x US :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při expení Emila jsem se dostal už na 80 bitev a stále základní dělo. To jsem zvědav, zda se top dělu podaří opravit současný win 42%. To bude asi velká fuška to dostat na 50% 

jakmile nasadiš na emila top dělo,je to uplně o něčem jinym.porad je to sice šnek,kerej prostreli aji slepa hilzna,ale to delo je nekde jinde.dat is3 celne pumelici za 500 je potesujici.podruhy uz tam nevleze :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty staty se dají pochopit, má rozjeto hodně větví a ono expit od začátku tier 1 - 5, když jezdí se stock tanky a expí postupně pásy, věže, děla, atd., tak se toho moc uhrát nedá. Ono se to začíná většinou zlepšovat od full pátého tieru. 2k bitev není tak moc aby se naučil něco hrát pořádně, zvlášť, když v tom má díky lightům, medkům, TD a HT docela pěkný herně stylový guláš.

Ruku na srdce, kdo z nás nedal někdy teamkill. Třeba měl na někoho pifku z minulosti.

jakou pifku jen se pohnul a začal střílet do vlastních. J taky dam sem tam team kill ale to mě musí někdo vytočit :Smile_blinky:

 

 

 

Thebigrolf

chudačku,co je to za ty podrobny statistiky ? kde se to da sosnout ? diks

 

je to v Crabtr33 mod packu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pauze mezi učením sem nahodil stroj a dal pár bitev s Objectem..většinou kolem 3000 dmg,vyhrávalo se též a že dám poslední bitvu..zezačátku jsem kempil a nasolil cca 2000 dmg z jednoho místa..pak sem se přesunul abyh podržel jednu stranu a dlašíh 2000 bylo na světě..no a najednou jsem jen já,wz a foch,oba na ránu,já 1100 HP..proti nám full WT,full object E75 se 720 HP...foch a wz vykujií na jednu stranu u E-75 já objíždím skálu a tuším,že wt je někde na capu..samo hned se rozsvicuje a na jednu ránu jde(prostě uhořel)..najíždím E-75 na záda a za krásnou poddmg ji napaluji,nechávám 100 hp,foch doráží..vidím že uplne z kraje leti strela od objecta,wz zustava na hrane skaly a ja s fochem jedem na cap..pisu at foch capuje,wz hlida roh ze ja budu spotiti prostranstvi...ale neeee..foch si jede pro kill,jde na ranu aniz by spot objecta,wz vykukne spotne objecta a jde též na ránu..ovšem object svítí..pálím,samo mantlet..vyjíždím podruhé,ding,vyjíždím potřetí pás..naštěstí nade mnou stáli všichni svatí a Object se ne a ne trefit..další ranou se oba probíjíme,já mám 200 HP,on 800..bohužel stojí v otevřeném prostransví,já mám alespon hrb pred sebou..minuta do konce,posbíral sem veškeré zbytky odvahy najíždím na hrb a v sekundě zpátečka..střela letěla místy,kde bych stál..pěkně doměřuji a posílám borce do garáže..kua sem tak rozhozen,že mám asi po učení :Smile_trollface-3:Ale pro tyto situace mám tu hru rád a stále ji hraju :Smile_great:

8aedd92f7da9dda4b016dcf309a894aa.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po dlouhém přemýšlení kde udat hofo nadržených sovětů v garáži, koupil T-28. A pak zjistím, že mám jen jednoho radistu! :woot::wallbash: . Hlavně že nabiječů mám 5...Takže ihned prodáno a koupil jsem ...ano já totální anti artynář....monstrózní SU - 18  :laugh: . Ale moc jsem tedy garáž nepumpnul....SU-18 má jen velitele a řidiče... :woot:

Namakám ji a nechám na časy kdy se budu nudit. Ikdyž budu trpět...není to zrovna "dostřelový king"

Prostě u sovětů není kde brát...buď ten troj mám, nebo mě nebaví či mi nevyhovují pro můj styl hry. Kašlu na ně...nebudu z důbovu "zaměstnanosti" nezaměstnaných kupovat něco co mě nebaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po dlouhém přemýšlení kde udat hofo nadržených sovětů v garáži, koupil T-28. A pak zjistím, že mám jen jednoho radistu! :woot::wallbash: . Hlavně že nabiječů mám 5...Takže ihned prodáno a koupil jsem ...ano já totální anti artynář....monstrózní SU - 18  :laugh: . Ale moc jsem tedy garáž nepumpnul....SU-18 má jen velitele a řidiče... :woot:

Namakám ji a nechám na časy kdy se budu nudit. Ikdyž budu trpět...není to zrovna "dostřelový king"

Teď je problém, že díky rádiu co mají dvojky věčně nevidíš nepřítele... prostě stojíš, enemáci umírají, ale na radaru nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maličko jsem si AMX 50 100 zamiloval. :Smile_popcorn:

jicf.png

 

Co se stalo první hru na Horským průseru jsem za celých svých skoro 6000 bitev ještě nezažil. My horní báze, los na topu, jedem koukat na první spot klasicky k údolí..nikde nikdo. Najednou koukám a 8 enemy tanků (4xVIII. HT + nějaký drobný) si to štráduje přes most, rush jako prase, nezastavujou. další 4 po "banánu" a zbytek ledovec. Normálně nám přišlo, že hrajem rotu. To bylo nemožný, totálně nás zmasakrovali. Čuměl jsem na to jak malej Jarda. Po 3 minutách bylo vymalováno. :Smile_teethhappy:

Jinak ale spokojenost. :Smile_harp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo četa v poho. Ale Sověty vzdávám. :biggrin:  Bohužel, kdybych měl ještě jednoho radistu tak si koupím T28, ta by mi sedla. Má kanon, který vozím na Kv1...je rychlá a couvá 20km...to je na vykukovandu super.

No dal jsem si 7 her s SU18 :smile: . 2 winy.....boha jeho co to je? To dál dohodím  :yucky::woot: . Navíc jen dvě hry s druhou třídou. Jak ty artyny můžou někoho bavit.....první hra hned Kampánie...60% jsem trefil a dal ihned 4 one shoty....samo, pak mě hry s 3 třídou na Ensku probraly.....ale to nejde. Musela jít z garáže....75%posádka a když jsem dostřelil a měl čas doměřit tak skoro vždy byl hit....pamatuju si BT2..dával tam našim na zadek jako blázen. Hrál pěkně...počkal jsem si až lehounce povyjde z poza baráku a šel na ránu.
Ano, oproti  MKIII či normálním strojům to není moc vlivný stroj...T57 je někde jinde. Ale bylo mi těch trefených líto...prostě nečestný boj...nic víc nic míň. Jsem rád, za ty dementní spoluhráče, páč kdybych měl win 60% možná by mě lákalo si ji nechat.....

No a garáž ožralých sovětů je zas plná....Sakra. Jenže  fakt není zajímavého USSR stroje. Aby měl věž, nebo sklopil.....všechno pancéřové hovada s 1000000mm kanony, co 10h zaměřují a nesklopí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo četa v poho. Ale Sověty vzdávám. :biggrin:  Bohužel, kdybych měl ještě jednoho radistu tak si koupím T28, ta by mi sedla. Má kanon, který vozím na Kv1...je rychlá a couvá 20km...to je na vykukovandu super.

No dal jsem si 7 her s SU18 :smile: . 2 winy.....boha jeho co to je? To dál dohodím  :yucky::woot: . Navíc jen dvě hry s druhou třídou. Jak ty artyny můžou někoho bavit.....první hra hned Kampánie...60% jsem trefil a dal ihned 4 one shoty....samo, pak mě hry s 3 třídou na Ensku probraly.....ale to nejde. Musela jít z garáže....75%posádka a když jsem dostřelil a měl čas doměřit tak skoro vždy byl hit....pamatuju si BT2..dával tam našim na zadek jako blázen. Hrál pěkně...počkal jsem si až lehounce povyjde z poza baráku a šel na ránu.

Ano, oproti  MKIII či normálním strojům to není moc vlivný stroj...T57 je někde jinde. Ale bylo mi těch trefených líto...prostě nečestný boj...nic víc nic míň. Jsem rád, za ty dementní spoluhráče, páč kdybych měl win 60% možná by mě lákalo si ji nechat.....

No a garáž ožralých sovětů je zas plná....Sakra. Jenže  fakt není zajímavého USSR stroje. Aby měl věž, nebo sklopil.....všechno pancéřové hovada s 1000000mm kanony, co 10h zaměřují a nesklopí.

SU-76 je hodně jedovatá a dost mě bavila. Ale pak šla posádka výš a bez ní to fakt není ono...

 

koupil jsem ji, protože jsem na ní měl nejhorší WN a jak mě chytla  :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...