Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dnes jsou losy zatím obvzlášť parádní. Win 33% a i hezký WN7 429.

Emil bohužel stále se základním dělem zlobí a už opravdu nevím jak s ním hrát. Když nebyla 100% posádka, tak to člověk svedl na ní.

Tady jsem se snažil shodit aspoň pásy, aby mi ten tank hned neujel.

http://imagelink.cz/images/7xnic.jpg

7 výstřelů a nic kromě jedné rány co pásy lehce poškodila. Jo ten tank se vůbec nehýbal a střelba byla s plným doměřením.

 

Jinak nic zajímavého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WG zase udělalo dobrý krok - přišel za mnou otec - letadla a tanky jsou propojený žejo? jo říkám mu, on na to: jo výborně, ty mi nahraješ pár set tísíc volnejch xp a já si pak za to budu zkoumat letadla - no nepotěšilo by vás tohle? :D

Ani nevíš, jak si dávám bacha abych si náhodou nevyplýtval XP z tanků na ta přitroublá letadla a goldy jakbysmet ! A že to má WG dobře "zabugované" abys jen tak náhodou pár set goldů odpumpoval někam, kde to ani nechceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem M7. Že pojedu na T57 pomalinku. Dal jsem jen pár her. Cca 6. Tady jsou screeny z těch nejlepších:

riu0A.th.jpgTsGmw.th.jpgOWeD.th.jpg

První hra - 3 sedmičky jsem nasvítil, nic nestihli udělat. Pak jsem chcípl.

Druhá hra - síla MM. Proč ne, že? Aspoň jsem dvěma Tigerům vzal munici...ve výsledku k ničemu.

Třetí hra - kdybych těm dvěma přeživším joudům nevyčistil castu na cap a nedotlačil je tam vytáčkami, tak by se to krásně s přehledem projelo...

 

Prostě to je matroš. tohle snad ani není statisticky možné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji že dnes hrajou neskutečný telata. Poprvé se mi stlao že při encounteru na Westfieldu všichni (ano, všech 14 !!! ) jelo směr CAP...

Spamování ani nadávky nepomohli, tak jsem musel ject s nima. Uvažoval jsem jestli hned nezačít capovat, protože jak znám tyhle jednoruké rajčata po lobotomii, tak oni zásadně necapujou, postaví se všude kolem capu a kroutí děly dokola. Nakonec jsem se rozhodl že jim nevěřím že něco trefí a radší jsem se snažil střílet. Dopadlo to jak muselo, jasná prohra, ale uvažuju že asi byla chyba nezačít hned cap, ten rajčatový protlak by je možná zdržel dost dlouho, ale já hold skoro nikdy necapuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak do 22h to šlo krásně. Dle online statů 2600WN7 a 3200WN8---jsem si říkal, jakto že se mi ta sedmička nehýbe, když to jde tak pěkně....

Pak jsem vzal do čety T30 a ihned mi to došlo. Winů celkem dost, ale ultra **** hry. Díky dnešnímu velkému počtu rudých dementů to byl buď win 15:4 nebo naopak.....když jsem si dal 2500dmg, tak jsem byl rád.

Jednu hru jsem si ani nevystřelil....a to jsou ty hry co schodí celý den....200WN7.. 180WN8...tohle jsem dal dvakrát a bylo vymalováno.

Tak že si dám pár bitev sám s KV...to je dmg král...ani hovínko....44% spoluhráči to vždy zařídli....Ikdyž...poslední hru jsem dal s Matildou BP...tak se vydařila jako ty odpolední...zválště mě zaujal jeden polák, co pak na všechny nadával. S BDR vyjel na ten nejvyší a nejstrmější kopeček...během 5s byl tuhej....a hrozně nám nadával od camper noobů :biggrin: . Stál tam v plamenech jak socha svobody....v chatu jsem si ho vychutnával, páč celý večer jsem takové měl v týmu já......42%....

Dnes jsem viděl tolik lidské hlouposti.....Ales M18 se hrálo pěkně...

I před 73% win mi dnešní hodnocení dne WN7 kleslo na mizerných 2136 a WN8 na kolem 2500 ......dolů to šlo dneska rychle...sakra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsou losy zatím obvzlášť parádní. Win 33% a i hezký WN7 429.

Emil bohužel stále se základním dělem zlobí a už opravdu nevím jak s ním hrát. Když nebyla 100% posádka, tak to člověk svedl na ní.

Tady jsem se snažil shodit aspoň pásy, aby mi ten tank hned neujel.

http://imagelink.cz/images/7xnic.jpg

7 výstřelů a nic kromě jedné rány co pásy lehce poškodila. Jo ten tank se vůbec nehýbal a střelba byla s plným doměřením.

 

Jinak nic zajímavého.

Hele, tak já taky expím Emila, taky stock gun - 29 bitev, ER kolem 1000, win 34% - a 20 porážek v řadě. Může mě někdo uklidnit? Fakt ten Waffentrager stojí za tohle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera 3 hry - nizké tiery, kdy za zmínku stojí bitva na mapě Karélie, na obou stranách velmi velmi slabí hráči jen já v T40 travička zelená a modrásek v T40 na druhé, tedy souboj dvou T40, kdy si říkal že to má doma :-) Nu skončilo to já 8 kousků, on 5, nakonec jsme dostal i jeho, T40 mi prostě jde :-) Vliv T40 ve 4 tierovové bitvě je mnohem značnější než Hetzera či jiného TD, ani ruská SU 85B podle mého na T40 v tomto ohledu nemá i když má lepší dělo, ale tady rozhoduje i rld a deprese děla. To mi udělalo malou radost. Pak jsme to vypnul a šel si ve Skyrimu vybavovat dům, mám tam ženu a dvě děcka, je třeba se starat :-D Proč se nervovat u tanků stále :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T40  je naprosto bezkonkurenční !!! Dal jsem 20 bitev s KV-1S protože chci ty 3 dny prémka. Losy naprosto katastrofální a šanci nad 40% jsem měl asi 2 x. Takže 20 bitev a z toho 3 výhry !!! EFR 2800 a WN7 2100. Pak jsem vzal T40 a během 2 hodin to stáhnul na 54% W/L. EFR 2400 a WN7 2800. Pokud jsem neměl proti sobě tier 6, tak jsem tu bitvu vyhrál skoro sám. Není ani vzácnost dát nejvyšší damage ze všech i proti šestkám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, tak já taky expím Emila, taky stock gun - 29 bitev, ER kolem 1000, win 34% - a 20 porážek v řadě. Může mě někdo uklidnit? Fakt ten Waffentrager stojí za tohle?

Waffena ještě nemám ale Emil neni taková hrůza jak se ze začátku zdá.. Jo je to papírovej slimák s malým odměrem a po výstřelu mi připadlo že jsem vidět na 500m i s maskovačkou, nátěrem a maskováním na100%, ale druhej gun stojí za to.. Trvalo mi 2 dny hraní (full gold) než jsem se k němu dostal, ale pak už je to pohodička.. dobrá deprese kanónu a hlavně ta dmg je luxus.. když jí osmičce naložíš 2x za sebou za 500+ tak kouká jak vyoraná myš odkud to lítá a většinou zdrhne pokud má rozum.. pak už si můžeš dovolit hrát malinko agresivněji, ale pořád platí že nejdůležitější je zůstat neviděn páč HEčkama to pěkně bolí..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tu utilitku na staty vymazal. Když jsem to srovnával s jinýmy programy, tak to nesedělo. Navíc jsem na to skoro po každé bitvě čuměl, páč jsem tvor zvídavý :biggrin: . A pak nastalo to co nastalo při používání XVM.....nasranej i přes win....nevychutnával jsem si tak hry.

Tak to šlo. Ale těch pár her jsem rád, že jsem to měl. Opravdu je pravda, že i přes lost ale při nastříleným dmg jde hodnocení nahoru. To potěší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já začínám mít pocit, že je něco těžce zkaženého ve státě WoT  :ninja:. Jak si sakra vysvětlit, že musím odehrát 8 her s jedním tankem abych měl výhru. A samozřejmě je to tak, že předešlých sedm her mám nastříleno, nafragováno a umřu jako poslední a v té hře, kde vyhrajeme tak mě smahne pravidelně artyna a mám prd. Viz včera TigerP. V každé ze sedmi her jsem měl nastříleno přes 1500, minimálně 2 killy. Vždy jsme vedli tak 8-10:6-4 a vždy prohra. A jen co jsem umřel mezi devítkama díky artyně, měl jsem 500dmg, tak výhra. to se nebavím o Hellcatovi, tam jsem musel odehrát během dvou dnů 11 her abych vyhrál. A samozřejmě to byla výhra, která stála za všechny expy. Opět mě smahla artyna, která bůh ví jakým způsobem střílela za roh. Takže dmg byl bídný, nasvíceno taky zhola nic. 

no jinak ke včerejšku. Celkově se povedlo docela málo her, protože jsem měl leštící den. Ale bohužel dna tabulky, takže jsem si hry moc neužíval. Snad jen ElHaluf s SU100. I přes klasickou remízu jsem byl s výsledkem spokojen. 8 výstřelů, 7 killů, 2500dmg. Bohužel jsem v té bitvě měl tým složený opravdu z výkvětu hráčů WoT a jednoho bota, který se krčil v křáku s Nashornem na A1. Tak uvidíme co se bude dít dnes  :smile:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, tak já taky expím Emila, taky stock gun - 29 bitev, ER kolem 1000, win 34% - a 20 porážek v řadě. Může mě někdo uklidnit? Fakt ten Waffentrager stojí za tohle?

No tak já už na něm mám odehráno 74 bitev s win 39% a stále základní dělo. Dokonce tam byl víkend s prémkem a dvojnásobkem za každou výhru. Tam byl win kolem 30%. Přínos násobků skoro žádný.

Na obrázku jsem se snažil držet mimo spot, ale HT v první linii jsem vůbec nepomohl a to byla bitva T9. Zdejší standard odpověď je, že je to nepoužíváním hlavy a rukama. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera na Malinovce jsem hned ze začátku bitvy rozsvítil 1/2 nepřátel. Od našich se trefil jen jeden stíhač, a to svítili poměrně dlouho.Zbytek střel lítal někam do haleluja. Pak jsem se stáhl a najel tam náš další scout, ale enemáci již byli na místě a sejmuli ho.

 

Na to mi naši píšou : Další scout kupředu

Já na to, že pro slepouny spotovat nebudu a jel jsem svítit tanky, co se plazí do kopce.

A ejhle, v tu ránu mně náš X tank trefil za pohybu přez 1/2 mapy za 500 HP. Píšu mu, proč takhle nestřílel ze začátku do nepřátel. Na to nenapsal nic.

 

Naštěstí bitva dopadla dobře. Přežil jsem, nastvítil nepřátelské dělostřelectvo v lese a stíhače schované za kameny a naši, kteří se řítili z kopce je sejmuli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já včera zaučoval kámoše coby úplně čerstvýho nováčka ve WoT - velice zajímavá zkušenost. Nic neumí, nic neví, o hře nemá ani páru. Seznámil jsem ho s pár zásadníma skutečnostma (jako že je jen potrava pro děla, ale ta po 500 bitvách už si to sedne), uvidíme jak se mu bude dařit :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já už na něm mám odehráno 74 bitev s win 39% a stále základní dělo. Dokonce tam byl víkend s prémkem a dvojnásobkem za každou výhru. Tam byl win kolem 30%. Přínos násobků skoro žádný.

Na obrázku jsem se snažil držet mimo spot, ale HT v první linii jsem vůbec nepomohl a to byla bitva T9. Zdejší standard odpověď je, že je to nepoužíváním hlavy a rukama. 

Jo a k tomu křišťálovou kouli aby ses přesouvat začal ještě dřív než se situace změní. Mě s Emilem, když je nutnost se přesunout vždycky načapají v půlce cesty, a je jedno jestli potřebuju popojet o 50 nebo 500m. Zatím je Emil pomalej, bezzubej slimák bez ulity - doufám že s top dělem mu aspoň narostou zuby. Zatím 30 bitev a 40% W/L - žárovka u velitele a maskování cca 85% u ostatních.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a k tomu křišťálovou kouli aby ses přesouvat začal ještě dřív než se situace změní. Mě s Emilem, když je nutnost se přesunout vždycky načapají v půlce cesty, a je jedno jestli potřebuju popojet o 50 nebo 500m. Zatím je Emil pomalej, bezzubej slimák bez ulity - doufám že s top dělem mu aspoň narostou zuby. Zatím 30 bitev a 40% W/L - žárovka u velitele a maskování cca 85% u ostatních.

 

 

Emila už mám za sebou. S top kanoném je to slimák, ale se zubama lva. A hlavně člověka popohání ta odměna v podobě 8 tieru. To je potom super hraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera pohoda, odjetý jen násobek s křápem AMX M4 a potom pár bitev s T49. Jen jedna zajímavá bitva, kdy soupeř málem dojel na XVM. Vzal jsem T49, los tierů 5-6, u nás já modrej a potom zbytek samej červenej. U soupeře 4 šestky modrý, potom 5 zelených (mix tierů) a zbytek červenej, šance na Win pod 30%. Říkám si -super, do pár minut je vymalováno, zkusím alespoň něco nastřílet. Jenže soupeřovi hráči se tak hrozně báli ,aby si zastříleli, než bude po bitvě, že začali bezhlavě útočit. V našem týmu luxusně zahrál červenáček se Su-100 a další s Nashornem. Soupeř pak byl rád, že jim polomrtvý modrý Chrchel zachránit remízu, už jsme si pro něj nestihli dojet. A v závěřečném účtování jsem byl jak v damage, tak v expech až za těma našima dvouma střílejícíma červenáčkama :smile: . Takže ne vždy je používání XVM přínosem :smile: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...