Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Blbne někomu dneska večer EU1? Ve dvou bitvách jsem měl najednou ping 999, v tý první jsem musel úplně killnout hru, v tý druhý se to naštěstí za chvíli rozjelo samo, akorát tank jel 400 m rovně, ještě jsem ho vyprostil z baráků a pokračoval. Přidal jsem si dneska xvm 5.0.2 test 2 a objevila se mi u tanků v garáži třída mistrovství, vypadá to docela pěkně (teda doufám, že to tam už nebylo, ale nikdy jsem si toho nevšiml  :smile:  )
h-apx6jmz0.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přejmenujte tohle téma na hádání o debilitách, s nějakým denním hlášením to nemá už nic společnýho. Nebo si založte téma TD humus, ale fakt mě nebavíte.

Je to jen takové kafrání, beztak tu nic nepořešíme :smile: . Ale pokud tě to vysloveně prudí, není nic jednoduššího, než to nečíst :smile: .

 

DtX: taková statistika by myslím byla k ničemu. Pokud sedne dobrý hráč do nějakého tanku, co nebude úplná šunka a nebo v základu a pokud ho nepotopí generátor šťastných stupidit, udělá paseku v jakémkoliv stroji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslušně hlasim,že včera to stalo za kulovy.dostal sem se ke hře až kolem jedenacte.říkam si,dobry,děcka budou spat,bude to dobry.opak.traga největší,děs běs.18 her/6 vyher.zb\ytek lost stylem 1až 5-15.vrchol vseho byla bitva,kde jakejsi zhulenej polak teamkilnul  mě a pak vystrilel nasu arty.

a kapka na zavěr,po kery sem to vypnul byl Komarin.14x10 tier +ja v ISU 152.komplet celej tym zalezlej v tom rohovym lesejcku.ja sem jel na levy křidlo.tam sem vypl T21,pak sem nasvitil stred,tam sem pleskl bataka za 900 a pak me vypla artyna.vysledek.prohra 1-15,jedinej kill ja,byl jsem nazvan noobem a kokotem z BIA.v zaverečne tabulce,kerou sem ani vztekem nescreanul melo 9 nasich desitek 0 dmg,ale ani jeden vystřel.takže bud sem chytl boothru nebo nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem tak přemýšlel nad svými statistikami a co tak sleduji,tak se mi potvrdil propastný rozdíl s hraním v četách či bez nich,i když se včera zrovna moc nedařilo,ten rozdíl v denní WN7 je prostě hodně velký a už se mi to několikrát takto stalo..takže na publick už solo nepolezu.Ono wn dělá wr,dmg,kily což v četě je mnohem lehčí,jelikož většinou člověk přežije mnohem déle než solo..navic pomoc,kryti  a ochrana v dobe prebijeni je samozrejmosti..jinak stroje sem točil stejné(Object 704,AT-2)..

2 dny zpět(bez čety):

652b941978e617ef2faed350ea170279.png

Včera(vše v četě):

268f4f77cf5ec505e42bccee339fec90.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě jde v četě nahoru akorát W/L ale efektivita mi klesá a docela hodně. Sám si nadělám WN7 kolem 2000 ale v četě se to hrabe tak kolem 1500.

Nesmíš si tahat fialky,co ti vše vyzobou :Smile_blinky: Né vážně,včera kdy jsem nastřílel skoro 6000 dmg se 704 mě kluci tahali z jednoho průseru za druhým,jel jsem vyřídit T-54 a dostalq za nula,už mě chtěl objíždět ale přiletěla střela co jej detrakla,mezitím mi na záda vjela T30 ale foch ji okamžitě vyřídil,pak jsme jel vyžrat at-15 ale ona mě na horizontu šiovně detrackla a neustálou palbou držela na pásech a zase sem msuel čekat na záchranu..solo byhc byl uz 4krat mrtvý,tady sme přežil do konce a mohl krásně dávat dál..jasné na prccích je to jineé,ale bavíme se o tieru IX,X..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy honiči. U mě je už jediným cílem vyhrát. Každopádně to by mělo být základem každé hry. Je to asi to nejjednoduší a nemusím se nervovat, že mám za večer "jen" 2200WN...  :teehee:

Večer kouknu na vítězství - víc jak 66%, dobrej den, míň jak 66%, slabší den. Míň jak 50%, WG jdi někam. Jak jednoduché  :biggrin:

 

Navíc ten win má taky dobrou vypovídající hodnotu. Když má někdo 44% win, je jesný, že se s ním prostě počítat nedá. Pokud má někdo 60%, je jasný, že pokud nesedí ve stock AMX 40, něco zahraje a bude to chtít vyhrát.

 

dnes typická desítková bitvička. Já Prototypa, tým žlutej. enemy oanžovo žluto zeleno. Tak jsem brblal, jak se to prijede a že jim dávám 5 minut. Měli pár připomínek, ale... nehráli jak úplný trotlové a snad se snažili dokázat, že idiot jsem já, ne oni. Já teda po chvíli zemřel. M103 po každém vyjetí a výstřelu trefila to samé místečko (fakt, fleky byly přes sebe...), takže jsem rozdal jen 2k dmg. Ale zbytek se zapřel a snad každej něco nastřílel, takže se jen tak tak vyhrálo  :turned:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera sem dal jedinou, zato ale luxisní bitvu s T40, pak sem zjistil že dál hrát mě neláká, tak sem to vypnul, a zkusil Natural Selection 2, kterou mě obdaroval kámoš - velice zajímavá záležitost. Večer sem na zapřenou šel velet (moje druhá zkušenost), s enemákama sme se mastili přes hodinu a čtvrt, nakonec naši Mariňáci vyhráli :biggrin:  takhle psychicky vyflusanej sem už dlouho nebyl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy honiči. U mě je už jediným cílem vyhrát. Každopádně to by mělo být základem každé hry. Je to asi to nejjednoduší a nemusím se nervovat, že mám za večer "jen" 2200WN...  :teehee:

Večer kouknu na vítězství - víc jak 66%, dobrej den, míň jak 66%, slabší den. Míň jak 50%, WG jdi někam. Jak jednoduché  :biggrin:

 

My lamky chceme taky barvičky jako vy..jasně že cílem je vyhrát,ale když pro to dělám max tak se od toho odvíjí osobní hodnocení žejo...jinak včera večer,3 poslední hry že dáme ve 2ku AT-2ky...nehorázná *****,prostě jedna bitva jsme u sebe a min.4 nespotlí enemy to do nás brutálně buší..nci se neděje tak říkám..hele vpravo jsou 2xKV-1 a excelsior,du jim tam pomoc..za 3 minuty se vracím zpět bez 100 HPček a se třemi kily..ve 2ku jsme koupili přez 100 zásahů,paradoxně nás sundala T49 když já na ni vyjel jak král z kopce že jí ramnu a zapomněl že to nebrzdí,tak sem kolem ní jen projel a ona si mě vychutnala,kolegu sundala chvíli poté,je to raketová bestie..poslední bitva lakeville..jsme se prostě rozjeli středem a zastavili až u nich na base,vše co se připletlo pod kanón se vypařilo..následovník je vyexpen,ale toto z garáže nepůjde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My lamky chceme taky barvičky jako vy..jasně že cílem je vyhrát,ale když pro to dělám max tak se od toho odvíjí osobní hodnocení žejo...jinak včera večer,3 poslední hry že dáme ve 2ku AT-2ky...nehorázná *****,prostě jedna bitva jsme u sebe a min.4 nespotlí enemy to do nás brutálně buší..nci se neděje tak říkám..hele vpravo jsou 2xKV-1 a excelsior,du jim tam pomoc..za 3 minuty se vracím zpět bez 100 HPček a se třemi kily..ve 2ku jsme koupili přez 100 zásahů,paradoxně nás sundala T49 když já na ni vyjel jak král z kopce že jí ramnu a zapomněl že to nebrzdí,tak sem kolem ní jen projel a ona si mě vychutnala,kolegu sundala chvíli poté,je to raketová bestie..poslední bitva lakeville..jsme se prostě rozjeli středem a zastavili až u nich na base,vše co se připletlo pod kanón se vypařilo..následovník je vyexpen,ale toto z garáže nepůjde..

šťastní, má životnost v bitvách byla 3-4 rány od pětek. I blbý ranžový KVčko mě probíjelo na pohodu, nechápal jsem...rád jsem se jí zbavil. Fakt jsem se někde postavil a lup, lup... konec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se vracím z dovolené a wn7 mám na háčku :biggrin: . Popravdě jsem se na něj naposledy koukal v době, kdy jsem vsutpoval do nového klanu. Mě se to skoro nehýbe, stejně jako W/L rate. Mám to vždy plus mínus o 5 a W/L mi vždy vylítně na 67,60 a pak spadne na 67,52...a pak zas vylítně na 67,60 a tak pořád dokola. Už půl roku. Člověk má své limity.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro pobavení:

Vzal jsem LTP co vždy po každé nové verzi hry trochu vyvětrám. Sám stroj mi jinak nic moc neříká.

Mapa Prochorovka top třída III.  U nás hned na začátku někdo napsal do veřejnýho "siemka"

Od enemáka odpověď, že vyhrajou. Hmm podle barviček je to asi v háji :sad:.

Po bitvě jsem zjistil, že to byla těžká fialka "EstelleHertz" v nabušeným Top stroji "Cruiser IV".

Naštěstí to byl gentleman a ušetřil nás. Nechal postřílet přes polovinu svého týmu a pak se začal víc zapojovat do bitvy.

Zemřel jako 11 a vystřelil 15x. Já jen 59x a to jsem hrál pouze  o 1 minutu déle než on.

Po prohlídce týmů jsem zjistil, že to podle barviček asi vypadalo s nadějí na výhru moc špatně.

Jednou za 100 bitev se stává skoro zázrak :smile: .

 

Další bitva a na stejný mapě dopadla totálním debaklem. To abych si moc nezvykal. Věděl jsem co je potřeba, ale když střelba rozhodne že ne, tak končí v této hře cokoliv. 9 výstřelů, 6 zásahů a jen 3x průstřel.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...