Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

John: já bych jí nezatracoval, záleží od medka. Na Rushera bych řekl že smysl má, protože přidá celý posádce, k ní pak třebas stablík nebo rychlejší zaměřování. U děl s rychlým nabíjením nemá nabiják moc smysl (jeho efekt je velice malej), zase třebas na němcích určitě bino, protože s nima se stejně kempí a pasivní spot je v tom případě důležitej.

 

Waltare: na Dickerovi vozím maskovačku, bino a nabiják. Na T18, kterou rushuju, nabiják, ventík a maskovačku. Ta maskovačka je fakt důležitá, dává tak moc, že jí prostě ignorovat nemůžeš - navíc její efekt se (pokud správně chápu to co píše wiki) výstřelem v současný verzi NEruší (ruší se efekt prostředí).

 

JejKej: i s papírákama? :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne za sunt .... jsou stroje, kde se muze hodit, specielne arty, zasobniky a pak technika, kde tahas vsechno (BIA + vetrak + gold zradlo). Pokud nevozis vsechno, nema to smysl a je daleko lepsi stabik, nabijak a pohon na normalni tanky a pohon, nabijak a bincle/optika na TD.

Pozn. nekempim :-)

 

Asi jsem se špatně vyjádřil, téměř určitě jsi nenapsal, že je klimatizace šunt, za nepřesnost se omlouvám.

 

Ale obecně se tady na fóru ventilace propagovala, jako nutnost ji mít všude, kde to jde. U tebe jmenovitě jsem na ofiku fóru zaznamenal s tímto nesouhlas (popisuji situaci cca 1 1/2 - 2 roky dozadu). Takže to byl takový "ideový" střet dvou hodně kvalitních hráčů, s odlišným názorem na ventilaci a přřiznávám bez mučení, že jsem dal přednost Hanoujovi.

Takže mám ventilaci všude možně, prakticky všade, kde ji lze mít.

 

Mám i vozidla, kde ventilaci lze namontovat, avšak nemám ji - třeba u T34, kde jsem dal přednost kombinace nabiják, stabilízátor a zaměřování, protože doba zaměřování je u T34 dlouhá a bez doměření se nedá prakticky střílet.

 

U artyn ventilace bohužel nejde většinou namonovat, v výjimkou pár vozidel, tam by se hodila všude, o tom žádná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tohle by chtělo asi nové vlákno....

tak to tam přešoupněte...

já furt žiju v přesvědčen ,že klima je užitčná ...dá něco k dohledu,dá něco k zaměření dá něco k šoférovi a k nabíjení,není to zas tolik ale něco to dá,ale pohon je jen na otáčení věže a ještě ve stoje a stabík zas funguje jen při jízdě ne ve stoje...chtělo by to ještě min 1slot...

jasně styl boje asi rozhoduje taky,jede se kempí se od všeho kousek...ale první v medkách je jasnej spot,jestli nespotíš nejsi podle mě k ničemu.ale jestli jezdí člověk stále tělo na tělo bez spotu asi je dobré mít pohon,nabiják,vertikál,ale kdy se tohle děje tak často...když se tohle stane je člověk víc mrtvej než živej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady máte na odlehčení, tak která je ta Vaše ? :-D

 

 

http://www.emimino.cz/diskuse/jsou-vasi-chlapi-u-hrani-pc-her-vztekli-159698/

 

:-D

 

Koukám, že tanky jsou v kursu icon_lol.gif Jediné pozitivum vidím v tom, že jedna bitva trvá max 15min, takže se nestane, že by Anežka seděla ve vaně 40 minut, jako se stalo jednou u jiné hry… icon_wall.gif icon_mrgreen.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

...ale pohon je jen na otáčení věže a ještě ve stoje a stabík zas funguje jen při jízdě ne ve stoje...chtělo by to ještě min 1slot...

 

 

Pozor, stabilizátor funguje stále, jak za jízdy, tak i ve stoje. Zmenší trvale zaměřovací kroužek, proto je IMHO výhodnější než samotné rychlejší zaměřování - to začne fungovat, až když zastavíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom na ujasnění a hlavně pro CharliehoV.

BiA se neexpí !!! Ostatně stejně, jako další perky, které začnou fungovat až mají 100%. Tyhle všechny se pouze vymění za něco jiného, co fungovalo od 1%.

Co se perků týká, tak krom žárovky, BiA, obou typů dohledu a maskování nic důležitějšího není. Ve druhé řadě může být  opravy a třeba hašení či klidná jízda atp. Ale takové nesmyslné perky, jako je kontrolovaný náraz, berserk a nebo lepší míření poškozeného děla, to opravdu nemá smysl. Už jenom tím, že je využijeme asi tak 1 x ze 100 bitev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanár: toho jsem si vědom, ale když využiju hned jako první skill BIU, tak se efektivně připravím o něco jinýho, protože víc jak 3 skilly v reálně dohledné době mít nikde nebudu. A u řidiče mám dva jsný favority an jinej lepší.

 

Stejně je zajímavý - BIA +5% good, Klima +5% "to nestojí za to".

 

Skoro bych to viděl takhle - jezdíš s tankem, kde ještě nemáš posádku? Kup si klimu, přidá 5% všem. Máš na tanku elitní posádku se 2+ perkama? Vyhoď klimu, nahoď bia a uvolněné místo využij na něco užitečnějšího. Protože klima je defakto rychlá cesta k +5%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono to neni +20%, takhle se to nesčítá...

 

Pokud k BIA přidáš ještě ventilaci, tak účinek těch druhejch 5% bude jinej než těch původních 5%, v případě nabíjení a času zaměřování, bude menší. (nesmyslnej příklad: pokud ti samotná ventilace sundá z času nabíjení 0,6s, tak k tomu dej BIA a sundá ti to dalších 0,5s)

 

http://www.worldofwars.cz/index.php/topic/2806-vliv-%C3%BArovn%C4%9B-pos%C3%A1dky-na-vlastnosti-tanku/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. ten vyšší zvýšený dohled, maskování a opravy a hašení - podle tanku a stylu hry - mentor nemá žádný smysl, zapomeňte na něho !!!

2. ten nižžší zvýšený dohled pokud je na jiném členu posádky a dál to stejné podle tanku a stylu hry jako v bodu 1.

 

Pak, jakmile je první perk u velitele na 100%, tak ho měním za žárovku a jako druhý perk u něj zase dávám ten z lepších dohledů pokud tam je a nebo ten slabší.

Jak naskočí třetí perk, tak měním všem za BiA, takže mám u velitele Bia a fungující žárovku a u ostatních BiA a cokoliv užitečného, zase podle typu stroje a stylu hry. Například maskování a zásadně pokud ho někdo z posádky krom velitele má, tak zvýšený dohled..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady máte na odlehčení, tak která je ta Vaše ? :-D

http://www.emimino.cz/diskuse/jsou-vasi-chlapi-u-hrani-pc-her-vztekli-159698/

:-D

Koukám, že tanky jsou v kursu icon_lol.gif Jediné pozitivum vidím v tom, že jedna bitva trvá max 15min, takže se nestane, že by Anežka seděla ve vaně 40 minut, jako se stalo jednou u jiné hry… icon_wall.gif icon_mrgreen.gif

 

Tak to mne dnes odrovnalo.  :biggrin:  Je to naprosto přesné. Koukám že to probíhá všude stejně.

Navíc tu hlášku "vidíš, kvůli tobě mne zabili"... tak to ode mne ta moje taky už slyšela.  :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady máš link. Zadej si jakýkoliv tank co máš v garáži, přesně co na něm máš za vybavení i jakou posádku. Když neudáš ventilaci, tak se poze trošku sniží dohled, jenže ten je většinou stejně už na 445m...a dál už to nemá smysl. Ale na camo factor má vliv nicotný. Zato maskovačka....i na strojích , které mají camo efekt 6 jako má T29, jsem se všim možným došáhnul na 14. A to už není špatný.

pak je hrozně znát perk maskování na posádce....ale nehorázně. Já ho u většiny TD mám, takže poho. Hell má bez bonusů camo výborných 21. Ale ten můj má 54! Za pohybu 25 a při výstřelu 19! To jsou neskutečný hodnoty.

 

http://www.wotinfo.net/en/camo-calculator

 

Na T30 mám 32 .....ze základních 9 to není špatný! :biggrin:

Můj Hellcat má 57,26 ve stoje, 27 při pohybu a 20 po výstřelu. :Smile_trollface-3: Takže taková KV-1S se 100% posádkou mě odhalí až na 170m, zatímco já ji na plnejch 445m..pokud bych vystřelil, tak na 270m. :Smile_teethhappy: Ale stejně bych ji za tu dobu stihnul 5x dingnout, takže by ke mně přijela s full HP..

 

Kanár: toho jsem si vědom, ale když využiju hned jako první skill BIU, tak se efektivně připravím o něco jinýho, protože víc jak 3 skilly v reálně dohledné době mít nikde nebudu. A u řidiče mám dva jsný favority an jinej lepší.

 

Stejně je zajímavý - BIA +5% good, Klima +5% "to nestojí za to".

 

Skoro bych to viděl takhle - jezdíš s tankem, kde ještě nemáš posádku? Kup si klimu, přidá 5% všem. Máš na tanku elitní posádku se 2+ perkama? Vyhoď klimu, nahoď bia a uvolněné místo využij na něco užitečnějšího. Protože klima je defakto rychlá cesta k +5%

ono to neni +20%, takhle se to nesčítá...

 

Pokud k BIA přidáš ještě ventilaci, tak účinek těch druhejch 5% bude jinej než těch původních 5%, v případě nabíjení a času zaměřování, bude menší. (nesmyslnej příklad: pokud ti samotná ventilace sundá z času nabíjení 0,6s, tak k tomu dej BIA a sundá ti to dalších 0,5s)

 

http://www.worldofwars.cz/index.php/topic/2806-vliv-%C3%BArovn%C4%9B-pos%C3%A1dky-na-vlastnosti-tanku/

5% ventilace a 5% BIA Ti v reálu v součtu dá pouhých 5%, ne 10%. samotná ventilace či BIA pak jen 2,5% reálně. což je docela směšný. jak už psal Jejkey, BIA + ventilace + žrádlo je jediná výhodná (a na public celkem drahá) kombinace. ale proti gustu...

 

jinak počítal jsem si vliv ventilace, BIA a žrádla na nabíjení zásobníku u AMX 50 100. se 100% posádkou a ventilací mi nabíjí za 47,62s. přidáním BIA bych nabíjel o 1s rychleji. přidáním žrádla o dalších 1,9s. takže ve výsledku o necelé 3s.

 

nikde jinde ventilaci nevozim. preferuju stabík a pohon (IS-3, T29, T32, M103)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...