Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak po nadávkách na at-2 beru vše zpět...po přečtení vlákna o kv-1 mi došlo,že tahle bestie má taky rychlopalku,tak sem tam nasypal 20 goldíků a vyrazilo se..jedn abitva se šestkami potkali jsme se jen já a 1s..ona zazmatkovala a minula..než stačila nabít další,byla mrtvá..mezi pětkama naprostý dábel škoda jen těh proher..ta ***** když vyjedete proti full KV-1 a T-25 a oba je zničíte a oni vás jen jednou penetrují..nebo když vám to začnou sypat na pásy at je aspon nepronasledujete..jen me mrzí jedna vě..oni se toho tak bojí,že to raději capnou nebo mi utečou hajzlíci.......

273ea9d84424c06f3c63c86c31e7c1e7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po nadávkách na at-2 beru vše zpět...po přečtení vlákna o kv-1 mi došlo,že tahle bestie má taky rychlopalku,tak sem tam nasypal 20 goldíků a vyrazilo se..jedn abitva se šestkami potkali jsme se jen já a 1s..ona zazmatkovala a minula..než stačila nabít další,byla mrtvá..mezi pětkama naprostý dábel škoda jen těh proher..ta ***** když vyjedete proti full KV-1 a T-25 a oba je zničíte a oni vás jen jednou penetrují..nebo když vám to začnou sypat na pásy at je aspon nepronasledujete..jen me mrzí jedna vě..oni se toho tak bojí,že to raději capnou nebo mi utečou hajzlíci.......

 

 Jen jezděte s AT-2, vysloveně si je s T49 vychutnávám :biggrin: . Ale vzhledem k tomu, jak se WoT hraje, se ani nedivím, že se proti ní všichni postaví čelně na místě a začnou se přestřelovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po nadávkách na at-2 beru vše zpět...po přečtení vlákna o kv-1 mi došlo,že tahle bestie má taky rychlopalku,tak sem tam nasypal 20 goldíků a vyrazilo se..jedn abitva se šestkami potkali jsme se jen já a 1s..ona zazmatkovala a minula..než stačila nabít další,byla mrtvá..mezi pětkama naprostý dábel škoda jen těh proher..ta ***** když vyjedete proti full KV-1 a T-25 a oba je zničíte a oni vás jen jednou penetrují..nebo když vám to začnou sypat na pásy at je aspon nepronasledujete..jen me mrzí jedna vě..oni se toho tak bojí,že to raději capnou nebo mi utečou hajzlíci.......

 

 

No vidíš ty kecko! Včera sis stěžoval...tak můžeme dát četu rychlopalek, ve tři budu doma, já si pořídil churchilla III, hrozný masakr ten stroj, zvlášť proti červeným, kteří neví, že mě mají solit na věž:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po nadávkách na at-2 beru vše zpět...po přečtení vlákna o kv-1 mi došlo,že tahle bestie má taky rychlopalku,tak sem tam nasypal 20 goldíků a vyrazilo se..jedn abitva se šestkami potkali jsme se jen já a 1s..ona zazmatkovala a minula..než stačila nabít další,byla mrtvá..mezi pětkama naprostý dábel škoda jen těh proher..ta ***** když vyjedete proti full KV-1 a T-25 a oba je zničíte a oni vás jen jednou penetrují..nebo když vám to začnou sypat na pásy at je aspon nepronasledujete..jen me mrzí jedna vě..oni se toho tak bojí,že to raději capnou nebo mi utečou hajzlíci.......

 

já s ní měl "M" hned první bitvu :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro HBJ: brečením nic nespravíš a myslím, že nebudu mluvit jen za sebe, že ty screeny co tady dáváš jsou povětšinou na ostudu. Co lezeš s IS3 na kopeček??? Kolik her máš odehraných že nevíš na El Halufu, že když vyjedeš nahoru, tak tě tam zmasakrují TD?? Nadávat na TD nadávám taky, přestože jsem konečně doexpil E4 (stálo to více nervů, než bych chtěl) ale T30 má 0 camobonus, takže mě blikli vždycky a já je nikdy. Ale nebudu tady každý den brečet jak mrně, že jsou OP OP OP OP OP UFO OP. Jsou, souhlasím. A co? Tak to nehrej nebo drž pusu a krok, jako všichni ostatní. A nebo si založ vlastní vlákno s názvem Brečení by HBJ. 

 

Sorry za OT, ale když už tady mám chodit, přispívat a číst, tak se mi nechctějí neustále rolovat posty o tom, jak je někdo jak malý Jarda.

Svatá pravda, ty nářky a výmluvy se už nedají číst.....

HBJ....nejdřív začni hledat chyby sám u sebe.....máš nahráno i s druhým účtem 30 k bitev a projevuješ se tady jak nějakej začátečník....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš ty kecko! Včera sis stěžoval...tak můžeme dát četu rychlopalek, ve tři budu doma, já si pořídil churchilla III, hrozný masakr ten stroj, zvlášť proti červeným, kteří neví, že mě mají solit na věž:D

Včera bylo poslední paření,ode dneška začínám šrotit na zkouškové,takže max večer jen dvojnásobky :Smile_blinky: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HBJ: statistiky zase tak moc nelžou a screeny to potvrzují, taky jsem hrál lame style x tisíc bitev, ale poučil jsem se, kdo se nepoučí, je nucen opakovat své chyby dokola. Tvoje neustále oplakávání, jak je E100 na nic,je fascinující, nikdy se mi s ní nehrálo líp, ale já jsem namyšlený šašek. Ještě dojemnější jsou tvá odhalení, jak dospěli hráči k dobrým statům(to není můj případ, já mám otřesné), vlastně je to jen tím, že vyžírají killy, to je taková hovadina, že to ani vtipné není. Nebudu tě tady solit, je mi to jedno, i když po 30k bitvách nebo nevím, kolik jsi toho odehrál, bych očekával trošku nějaké zkušenosti, spíš to vypadá, že je pro tebe každá bitva jako první.

 

Co to meleš za sra.č.ky?

 

Ad 1. O E-100 jsem se vyjádřil tak, že mi nesedla a šla z garáže (chce to jen číst příspěvky celé).

Ad 2. Nikdy jsem nikde neodhaloval, jak někdo přišel ke svým statům ale, na čem jsou různé statistiky založené ( a to, že WN7 letí na killech nahoru ví každý debil).

Ad 3. Já nad svými staty nepláču, jsou mi ukradené.

 

Suma sumárum, úplně nesmyslný příspěvek. A příště by bylo lepší kdybys nevytrhával věci z kontextu, děláš vola jenom ze sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě skoro přijde, že ignoruješ většinu toho, co se zde píše. IS-3 dostala blow-up? PŘEKVAPENÍ! IS-3 je papír co každou druhou dostane munici. Hellcat tě dal z boku? PŘEKVAPENÍ! IS-3 nikdy nebyla papírovější. Teď už i věž. 

Hraješ hru, kde ty stroje jsou. chodíš sem a něco si o nich i přečteš. Zabila tě ISU tím, že ti dala 800 dmg? PŘEKVAPENÍ! O hře něco víš, víš, jaký jsou v ní tanky, ale neustále jsi překvapen, že tě zabil tank, který nějaký děcko vývojáře nakreslilo na papír... Chyba mezi stolem a židlí. Jo. Musí se předvídat, zvažovat šance, sledovat mapu, je toho hodně co se musí zvládat (proto mě to baví) a ne každý to vše zvládá. Občas se prostě blbě najede, hra blbě nalosuje, filka dá 0 dmg, ruďoch zastřílí.. to už je zase náhoda. Říkáš, že máš blbý výsledky i díky expení. Kdo tě neustále nutí expit? Spousta lidí si nějaký stroje vyjede a pak se s nimi baví a na expení kašle.

 

Pokud bys něco potřeboval, zkus nějakou alternativní cestu, jdu vyzkoušet ignore. Sám jsem brblal, ale tohle všechno za poslední dny už mi přijde přehnaný. Nebaví mě to číst. Ať se daří. 

 

Nemusíš, už sem psát nebudu.

 

Edit: Rozmyslel jsem si to, budu prudit dál, protože jak je vidět, rozproudí to debatu.  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TDéčko je od toho aby mělo nejvyšší damage v bitvě a jestli nemá, tak je naprd a nebo to ten hráč neumí. TD znamená Tank Destroyer - česky stíhač a nebo ničitel tanků. Tím je to snad jasně dané, ne?

 

Takže souhlasíš s tím, že tanky jsou tam jen jako potrava pro stíhače a původní záměr hry je pryč. Kdyby bylo v bitvách 15-15 těhle zakempených strojů, tak by se vlastně 15 minut nic nedělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže souhlasíš s tím, že tanky jsou tam jen jako potrava pro stíhače a původní záměr hry je pryč. Kdyby bylo v bitvách 15-15 těhle zakempených strojů, tak by se vlastně 15 minut nic nedělo.

A co artyny? Ty jsou OK? :biggrin:  A co takový Batchat? Proti němu nemá žádný tank šanci, když se k němu dostane na kůži. Bivu ze samých TDéček si představit dokážu a vůbec by mi to nevadilo. Pokud si pamatuju, tak na Malinovce bývala remíza velmi častým jevem, když bylo na každé straně 6 artyn.... :biggrin:  a teď je tam stejný počet TDéček a nic zvláštního se neděje. Remízu jsem tam snad ještě nezažil. Tak kde je problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, já bych pochopil, kdyby na osmém tieru dával za 500 ale 800+ mi přijde jako totální nesmysl.

 

P.S. Musím si koupit mokré bedny, to je neuvěřitelné, a to mám na 100% perky Bezpečné ukládání i Preventivní údržba. Jó, když máš prohrát tak ti nepomůže ani svěcená voda. Má nenávist k TD stále sílí.

 

shot057a.jpg

souhlasím i nesouhlasím.

 

souhlasím že dělo ISU-152 je zvrácenost a nemá tam co dělat

 

nesouhlasím co se týče TD, hraj za ně také ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co artyny? Ty jsou OK? :biggrin:  A co takový Batchat? Proti němu nemá žádný tank šanci, když se k němu dostane na kůži. Bivu ze samých TDéček si představit dokážu a vůbec by mi to nevadilo. Pokud si pamatuju, tak na Malinovce bývala remíza velmi častým jevem, když bylo na každé straně 6 artyn.... :biggrin:  a teď je tam stejný počet TDéček a nic zvláštního se neděje. Remízu jsem tam snad ještě nezažil. Tak kde je problém?

 

Artyny, to je případ sám pro sebe, ty už neřeším, ale to víš, že si koušu nehty vztekem, když mně červený hráč v artyně vymaže na ránu a kdyby seděl v tanky, tak by se ani neuprd. A Batchat? To už přeci dnes není problém. Když si Batchat někam vyrazí, tak to dostane 2x za 800 od TDčka a končí.

 

Ale třeba Foch 3x bum za 800 a tank končí. Britské TD - bum do tanku za 1000+ , tank je k ničemu. Německá X. Bum 6x za 500 a tank končí. To jsou zrůdy, které by neměly existovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže souhlasíš s tím, že tanky jsou tam jen jako potrava pro stíhače a původní záměr hry je pryč. Kdyby bylo v bitvách 15-15 těhle zakempených strojů, tak by se vlastně 15 minut nic nedělo.

Hraju za obě strany (cca stejný počet  bitev) a musím říct, že po posledních patchích je to skoro tak. Jako vzorek vezmu IS-7. Výbornej stroj. Potkám desítkový TD. Po prvním cinknutí (platí, že neměl nabitej gold) nabije gold a už se můžu stavět na hlavu a je mi to prd platný. Pokud nezhasnu nebo nenajdu krytí, je konec. Proti čemukoliv jinému mám šanci přežít, protože i ten gold cinkne. Vemu E3 (jiný 10 TD nemám). Stojím, čekám a střílím. Pokud nepotkám jiný TD ( většinou sakra dobře pancéřovaný), tak krom weakspotů neprobiju. Vezmu goldy a jde to (ne, neberu je). Těžáky většinou nejsou problém přes velký weakspoty. A schovanýho mě většinou neviděj. 

 

Na jiných tierech víc TD znamená, že budou povětšinou kempit. Stačí dobrej spot a je po TD.  Tam jsou ty TD v klídku. Maj něco a postrádaj tamto. Mají tamto, ale zas nemají ono.

 

Takže jedinej problém jsou 10. TD. Mají pancíře, super děla, rychlost, dohled... WT E-100. Dobrý dělo, ještě k tomu zásobník se sakra malým reloadem, otočnou věž... (tohle, že je TD?) Sice je vidět, ale když se schová, nebo si 1 na 1 vyjede... ble. Vypínač. Nepřesnej s velkým reloadem, jenže po patchi, kdy to líp lítá... není to největší zlo, ale víme co umí... věž, dmg, cinkne. Foch... rychlost, dělo, zásobník, dohled, camo faktor, pancíř. Haha... ale tomu se aspoń dá po střele zajet do krytu. Obj 268. Goldem vás probije, když se budete krčit za Mausem... nejpancéřovanější tanky pro něj nejsou problém. Umí cinknout, má super reload a camo faktor.  ...E4 věž, dělo... prostě to všehcno nahrává tomu, aby kempily a rozdávaly. Druhou stránkou je goldo za stříbro, páč se u TD hrozně využívá (Foch aby náhodou necinkl, WT E-100  - co kdyby ten tank ten zásobník přežil, E3, co kdyby cinkla, Obj 268, co kdyby cinknul, vypínač aby dal dmg...) na nízkých tierech jsou goldy na nic, protože většinou probijí i bez nich.

 

No a desítkový TD, jenž jsou vždy top potřebují goldy i na nižší tiery. A sami na ně potřebujete goldy, aby byla jejich jistá penetrace. 

 

Takže jo, na desítkách jsou ostatní tanky žrádlo, jinde jsou to normální soupeři. 

 

Ještě se vrátím k tý IS-7. Když už se dostanu k TD na facehug, stává se ze žrádla lovec a z lovce žrádlo. Jenže jakmile žrádlo nabije goldy, stává se ze žrádla lovec a z lovce oběť. Ty TD by ještě nebyly tak krutej problém, kdyby neměly gold ammo. Stále by se s nimi šlo nějako vypořádat. Jenže já se rozjedu na focha, JP E-100 atp a než dojedu, mám půlku HP (pokud těch 50m od baráku dojedu) a jakmile se nalepím, přichází dorážková... v situaci bez goldů: Vyjedu, cinknu, dostanu, nalepím se na enemy a cinkám. A jedu si pro další...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...