Jump to content

Lynx_cz

Global Moderátor
 • Content Count

  2152
 • Posts on chatbox

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  52
 • TS3 Server

  Never Logged On

Everything posted by Lynx_cz

 1. Víte proč je ostravákovi po obědě špatně? Bo loňské špagety...
 2. Lynx_cz

  AW - Upozornění

  Velké díky za Tvou práci...
 3. Pořád od ženských slyšíme jejich pravidla. Teď je čas na mužská pravidla: 1)Prsa jsou od toho, aby se na ně koukalo a proto to taky děláme. Nesnaž se to změnit… 2)Nauč se pracovat s toaletním prkýnkem. Jsi už velká holka, to zvládneš. Pokud je zvednuté, sklop ho. Já ho potřebuju nahoře, a ty dole. Já si taky nestěžuju na to, že ho necháváš dole. 3)Sobota = sport. Je to jako úplněk nebo příliv a odliv. Prostě to tak je. 4)Nakupování NENÍ sport. A nikdy to tak brát nebudu! 5)Pláč je vydírání. 6)Můžeš mě požádat o cokoli. Musíme si však ujasnit následující: Jemný náznak nefunguje! Nápadný náznak nefunguje! Jasný náznak nefunguje! PROSTĚ TO ŘEKNI! 7)Ano’ a ‘Ne’ jsou jednoznačně akceptovatelné odpovědi na skoro všechny otázky. 8)Přijď za mnou s problémem pouze tehdy, když ho chceš vyřešit. To dělám. Na sympatie máš kamarádky. 9)Bolest hlavy, která trvá 17 měsíců, je problém. Jdi k doktorovi. 10)Všecko, co jsem řekl před půl rokem, je nepřijatelné jako argument v hádce. Ve skutečnosti jsou všechny poznámky převedeny na „null“ a „void“ za 7 dní. 11)Pokud si myslíš, že jsi tlustá, tak pravděpodobně jsi. Nás se na to neptej. 12)Jestli se dá něco, co jsem řekl, interpretovat dvěma způsoby a jeden z nich tě rozzuří nebo zklame, tak jsem měl na mysli ten druhý. 13)Můžeš nás o něco požádat nebo nám říct, jak to chceš udělat. Nikoliv obojí. Pokud už víš, jak to nejlépe udělat, tak to prostě udělej sama 14)Kdykoli je to možné, řekni to, co máš na mysli, během reklamy. Díky. 15)Kryštof Kolumbus nepotřeboval pokyny a my je taky nepotřebujeme. 16)VŠICHNI muži vidí v 16 barvách, jako je defaultní nastavení Windows. Broskvová je například šťáva, nikoliv barva. Dýňová to samé. Netušíme, co je lila. 17)Když něco svědí, tak to podrbu. To dělám. 18)Když se zeptám, co se děje, a ty odpovíš „nic“, budu se chovat, jako že je všechno v pořádku. Samozřejmě vím, že lžeš, ale prostě to za tu hádku nestojí. 19)Jestliže položíš otázku, na kterou nechceš dostat odpověď, očekávej odpověď, kterou nebudeš chtít slyšet. 20)Pokud někam máme jít, absolutně všechno, co máš na sobě, je fajn. Opravdu. 21)Neptej se mě, na co myslím, pokud se nechceš bavit o sexu, o sportu nebo o autech a motorkách. 22)Máš dost oblečení. 23)Bot máš taky dostatek. 23)Jsem ve formě. Forma je i kulatá. 24)Díky, že sis to přečetla Ano, vím, že budu muset spát na gauči, ale věděla jsi, že to chlapům zas tak nevadí? Je to jako kempink
 4. - "Víte, co je to muž se smíšenými pocity?" - "Když se mu tchýně zabije v jeho novém ferrari."
 5. Dva trampi přejede auto a letí spolu do nebe.Pepa je nemile překvapen, když jej na rozdíl od Vency nepustí dovnitř,ale pošlou ho šupem do pekla. Po pár týdnech je Venca v nebi ukousán nudou a ukecá Sv.Petra,aby ho pustil do pekla na návštěvu za Pepou.Venca dorazí do pekla a tam vidí Pepu, jak sedí, na klíně krásnou blondýnu,v ruce plechovku s pivem.Pěkně ho to naštve a začne nadávat:"To snad není možný.Já se tam nudím se spoustou totálních sucharů a ty si takhle hovíš!" "Hele Venco,ono to není tak jednoduchý.Víš,věc se má tak,že ta plechovka piva má zespodu díru a ta blondýnka ne!"
 6. Lynx_cz

  AW - Krčma "U tankána"

  Máš recht, lepší je pivko.... právě jsem přišel dom a otevřel si ryze hořkou 12-ku Radegasta....
 7. Lynx_cz

  AW - Krčma "U tankána"

  Pokud bych uvažoval stejně jako Ty, na tohle bych Ti odpověděl, že trolíš.....
 8. Lynx_cz

  AW - Krčma "U tankána"

  Neoponuji Ti, nicméně řeč je o pozemních zbraních a tam obecně platí to, co jsem napsal....
 9. Lynx_cz

  AW - Krčma "U tankána"

  OK.....speciálně pro Tebe to uvedu jako "Technickou poznámku"...... Jinak, Ty patříš zřejmě do kategorie "pouze to hraju", jsou i tací, kteří se léta o vojenskou techniku zajímají a takovéhle věci je praští do oka.... Pokud jsem se nějak dotkl Tvých technický znalostí, omlouvám se. Žes mne neviděl hrát, no a co jako...... Vysvětlil jsem Ti, proč nechci hrát v četě (hrával jsem naposled ve WoT v klanu).
 10. Lynx_cz

  AW - Krčma "U tankána"

  Technická poznámka: mluvíte o kulometu.......od ráže 20 mm jde o rychlopalný kanon, nikoli kulomet......
 11. Za 4000 let jsme se dopracovali ke stejnému písmu....
 12. Turisti stoja pod Michalskou bránou v Bratislave, keď zrazu priletí rogalo a celou silou narazí do veže. Rogalista sa mŕtvy zosype na zem. O chvíľu sa opakuje presne to isté s druhým rogalistom. Ďalší mŕtvy. Turistom to už nedá, tak sa opýtajú žobráka pod bránou, čo to má preboha znamenať. Žobrák len pokrčí plecami:- Chudobná krajina, chudobní teroristi.
×
×
 • Create New...